Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
fin: :-) nas prvni tanec ceka tyden pred svatbou, ale mame intenzivni trenink kazdy den, tak snad se to zvladne. Budeme to mit podobne. Je, chtela jsme se zeptat, jak jste skombinovali tech 10 tancu na Cdcko, my nevime, jak to mame udelat, pisnicky mme vybrane... Dik Bad: super napad, hned bych Vam sla na svatbu :-D zrzi: no jo, v patek to zacina... Tak se holky drzte, jdeme do finishe!
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu šlo ale mě se to hrozně líbí,když jke tam ta fotka,tak si tam dám tu fotku kde jsme spolu i s malou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já už to mám tuhle sobotu...odstřihávám metr ;-) Těším se a jsem strašně nervozní :-)
Odpovědět
sabi no popravde dat dohromady tu hudbu a aby sedela i hlasitost a poradne oriznout zvuk byla makacka delal to milacek a pekne dlouho pres nejaky program...to tivazne neporadim ale bylo to narocne casove....se bojime jestli to stihneme natrenovat jojo pri tom jak mame malo casu a hlavne jsme polena!!!!
Odpovědět
rradka to mas uz za par :-D hodne uspechu at vse vyjde!
Odpovědět
Profilova fotka
fin: jake mate problemy s matrikou? Doufam, ze nam taky nezacnou vypruzovat... :-D radko: vitej! No mas to jiz za par! Jak se citis? devcata, mame 4/7 Radku!
Odpovědět
Profilova fotka
fin tak my jsme si žádnou hudbu nedělali,ani netrénujeme a ani to nemáme v plánu :-( ,páč bych do toho asi Pepu nepřinutila,ono to nějak půjde.Ale máte to pěkně vymyšlené a určo to zvládnete No tak teď musím honem letět na lymfy a pak domu uklízet :-| fakt se mi nechce.Mějte se při toto dusným a hnusným počasí :-)
Odpovědět
já jsem psala že se někdo ozve, radko vítej jsi ještě v klidu nebo už tě to bere :-D (nervy atd. )
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky loučim, musim jít vařit - bude květákový mozeček a brambory, jsme ještě u taťky a vařím i pro dědu, tak jen brokolice by mi neprošla :-) rradka - vítej! a otázku mám stejnou - jak se cítíš?? :-)
Odpovědět
Hanu no nevim nevim snad to zvladneme ...chceme neco netradicniho sabi no porad chteji abych jim volala a ujistovala je ze svatba bude hruza des a stale si neco vymysleji
Odpovědět
Profilova fotka
cítím se celkem dobře :-) Občas mě chytnou záchvaty nervozity, co jsem zapomněla a tak, ale to asi normální. V práci už jen přežívám a myšlenkama jsem někde jinde:-) Poslední víkend jsme měli oba dva rozlučky se svobodou a v sobotu jsme odjeli pryč a byli jsme jen my dva...příroda...krásně jsme si odpočnuli, protože ty poslední dny byly trošku hektické :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sab: díkys :-D ale vzhledem k tomu, že máte svatbu ve stejný den, tak je to technicky neproveditelný ;-) rradi: držím palce, aby všechno klaplo :-) fin: pls, co to máte za specialitu ohledně hudby?
Odpovědět
Článek se načítá
bad no jen prvni tanec nechceme klasicky plouzak ale trocha srandy
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu: asi tak nějak.. fakt se mi to teda nelíbilo.. Hrůza :-D ty jo, pátek a sobota za dveřma..holky to mají fakt za pár ;-) jak to vidíte s počasím? co hlásí?? je to fakt děs běs ty povodně na Moravě..:/ fin: co myslíš tím netradičního? ;-)
Odpovědět
o stranku zpet jsem o tom tanci psala
Odpovědět
Profilova fotka
fin takže pro mojí představu to bude něco jako to měla jedna nevěsta na těhle stránkách???Nevím kdy měla svatbu,ale o víkendui jsem na ní nějak narazila a měla v albu i video,že každý "tancoval" spíš dělali voloviny na různé písničky a pak na tu poslední tancovali spolu???Trvalo to asi 6min.???Takže něco takového budete mít i vy??
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli jsem to dobře pochopila, tak si myslím, že Fin se snoubencem plánují něco v tomto stylu: :-D http://www.youtube.com/watch?v=QujA8Y...
Odpovědět
presne tak toto se planuje!
Odpovědět
Profilova fotka
to je super,docela mě mrzí,když to vidím,že takovéhle písničky nemáme,já to nádherný,lepší než nějaká klasika kde se pak měníš z rodiči,atp... zábava pro všechny.
Odpovědět
Profilova fotka
fin: prosim o radu, jakpak jste montovali pisnicky dohromady. My jiz mame nacviceny tanec podle jedne youtube, ale potrbueme pisne na CD.. Dik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale musím říct jak se na tom youtube všechny prolejzala tak největší borci jsou Brian a Jaques
Odpovědět
Profilova fotka
holky, byla jsem učesána!!!!! :) a mám jeden účes, a dvě varianty :-) akorát na ostro budu chtít, abych to měla nahoře trochu míň kudrnatý, ale jinak jsem spokojená!!! konečně!!!! za chvíli dám fotky do albíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
crew- našla jsi to suprově,ale neměla si to sem dávat :-) Teď mě to začíná hlodat v hlavě a hrozně se mi to líbí,ale největší problém by bylo udělat tu musziku :-( Fakt nic nemáma a ani to neumím udělat to CD,přítel by to zvládl,ale chybí nám ty písničky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, byla jsem učesána!!! konečně!!!! byla jsem se slečnou moc spokojená, je to šikulka :-) ve finální verzi budou malinkaté úpravy, a ještě nevím, pro jakou variantu se rozhodnu ... než zmenším fotky, tak se můžete podívat tady, je to i s popiskama: http://bernysek.rajce.idnes.cz/29_06_09/ jméno: vlasy, heslo: vlasy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, koukám že vymýšlíte i tanečky - to u nás nehrozí - ten můj je antitalent a na parklet ho jen tak nedostanu zázrak bude ploužák :-D :-D :-D lenkous - já nemám strach že to nestihnu časově to vim že jak se do otoho kousne, tak za tejden je všechno zařízený spíš se mi do toho nechce a jaksi mi udělal čáru přes rozpočet pracák, vymysleli rekvalifikaci co je stejně o ničem, ale musim tam jezdit denně celej měsíc a jak ne tak mně vyřadí - takže mám asi po svatbě jelikož se musim povinně zúčastnit a omluva je jen nemoc nebo nalezení nového místa - takže se asi odloží i ta operace z července na srpen, jelikož to je vpodstatě kosmetickej zákrok a neschopenka by asi neprošla, že - no fakt mám děsnou radost ve středu tam jedu poprvý :-p no přinejhoršim to šoupnem na podzim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani je to krásný,skoro bych tě ani nepoznala :-) úplně tě to změnilo,jak máš na fotkách v albu rovný vlasy.Je to super,moc ti to sluší
Odpovědět
Profilova fotka
janii - ty kytičky vypadajíé v těch vlasech suprově - koukám žes konečně našla vhodného kadeřníka :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky, byla jsem fakt spokojená. slečna neměla s ničím problém, prý když se v tom třeba doma nebudu cítit, ať zavolám a domluvíme se a vyzkoušíme ještě něco jinýho ... no prostě super! uff, to se mi ulevilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
není nad to narazit na někoho ochotného,šikovného a hlavně příjemného,to bych řekla že ty jani máš vše dohromady u své kadeřnice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanu - taky jsem takovou osůbku objevila až napotřetí!! ty dva první pokusy - resp. spíš nepokusy, protože si na mě neráčily udělat ani čas!! ... škoda slov no
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?