Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
jani: teda, tobe to sekne. Oba jsou super!
Odpovědět
Profilova fotka
jani-já doufám žýe nám to vyjde hned napoprví,vlastně musí jdu na zkoušku barvu atd až 21.7.,ale u paní budu už poněkolikáté tak vím že je šikovná,i fotek od ní jsem viděla dost.Takže doufejme.... :-)
Odpovědět
Janiiiii jeeee jsi ale moc krasna vazne moc moc! sabi ten programek se jmenuje adobe audition,nebo nero obsahuje taky nejaky editor zvuku vic nevim ono to delal pritel jojo Jinak jsem dnes vytahovala uz kufry at je mam pripravene a jeden uz je plny vsech duperelek jeje to mi uz moc mista nezbyva hihi
Odpovědět
Ahojky přeji krásné ráno fin už se to blíží vid kdy odjíždíte do Čech jani: kouzelný účes moc ti to sluší a jsi úplně jiná fakt krása je vidět že do třetice všeho dobrého a vyplatilo se hledat dál. Já taky hledám kámoška mi dala tip na dvě kadeřnice který by mi i přijeli domu ale oni nedělají svatební účesy tak stále nevím ještě zkusím jednu a když nikoho neseženu tak zůstanu u tý stávající snad to bude v den D opravdu jiné než na zkoušce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, tak to vypada, zemame dalsi parivy den! 32 dneska odpoledne... :-D Jenom doufam, ze na svatbe bude mene..
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, holky děkuju moc za tu chválu, já jsem byla nadšená, že si se mnou konečně někdo dal tu práci a vyšel mi vstříc. po rodině jsem poslala fotky, a reakce jsou takové, že je to hrozný nezvyk, ale myslím, že až k tomu bude vzadu závoj, že to bude pecka :-D sab - tady je zataženo, jako už několikátý den, ale dusno, no jako v prádelně :-( kdyby aspoň vylezlo sluníčko, abych se mohla opalovat trochu ... solárko to jistí jak tak koukám ...
Odpovědět
Profilova fotka
janii: vždycky když se chci podívat,tak to tam už není...:( ukážeš mi to taky?? Je to blbý, mám málo času a fakt nestíhám sem teď moc chodit..:( tak se omlouvám, že vždycky přijdou s křížkem po funuse.. :-( Zítra už je 1.7. .. tak konečně už my se dočkáme:) jinak se chci pochlubit, že jsem získala práci v mém bydlišti,takže od 1.8. už nebudu dojíždět do Prahy, jak trubka,ale budu mír normální rodinný život, jupííí :-D Sabi: jen ať paří, hlavně ať už neprší..to by mě už asi kleplo...:))
Odpovědět
Profilova fotka
bros - tak k práci moooooc gratuluju!!! to je super!!! taky bych chtěla pracovat v místě bydliště :-) a fotečky jsou na tom odkazu pořád, akorát nejsou zaheslovaný, takže by mělo stačit otevřít ten odkaz =-)
Odpovědět
Profilova fotka
bros - tak to gratuluju to se někdo má :-) no já už sem asi chodit ani nebudu, budu muset povinně na rekvalifikaci co je o ničem - jezdit denně do Chebu, operace asi taky bude muset být kvůli tomu odloežena na srpen a se svatbou se taky nechytám, jelikož 31 je pátek a musim bejt na rekvalifikaci jinak mě vyřaděj - navíc se nějak poslední dobou furt hádáme - příde mi že nic už nemá cenu :-( 8-( a mám všeho plný zuby. Tak si to užívejte aspon Vy.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju:) jsem taky moc šťastná..konečně i já mám trošku stěští :-) už jsem je viděla... ;-) jsem se blbě mrkla.. No moc pěkné účesy, fakt jo.. mně se nejvíc na tobě líbí s tou pinetkou a ty kytičky jsou taky krásné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko kočenky, tak tu máme poslední červnový den :-D juchůůůůůů:-) jste zase nějaké ukecané, koukám ;-) já byla dneska ráno poprvé u kosmetičky a moc se mi tam líbilo, slečna byla moooc hodná |-| tak ještě vlásky v pátek nacvičíme s kadeřnicí a je to ;-) bros gratuluju k nové práci, dojížděla jsem do školy na vejšku do Práglu, vím co to je za hnus fialovej :-p
Odpovědět
Profilova fotka
brum - to je na houby, s tou rekvalifikací :-( bohužel ti asi nemůžu nic poradit, pokud tam musíš jezdit, aby tě nevyhodili z pracáku :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobré ranko zrzu :-) takže relax jo u kosmetičky?:) a jak tě teda nalíčila?? a v pátek máš zkoušku účesu,jo? super, to jistě sem dáš fotečky,že?:)) děkuju moc, ten kdo to zažil ví,co to obnáší...rok a půl denně dojíždím a fakt už toho mám plný brejle..
Odpovědět
bros gratuluji k nový práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) děkuju leniii
Odpovědět
brum to je pěkně blbý, ale podle mě je vlastní svatba docela velkej důvod omluvy na jeden den obzvlášť když termín máte zamluvenej ještě před tím než tě na rekvalifikaci poslali :-|
Odpovědět
Profilova fotka
brum: děkuju moc.. hele to jako 1 den kvůli VLASTNÍ SVATBĚ nemohla chybět jo?? to je teda pěkně uvalený!!nesmíš takhle mluvit,vždyť už jsi psala,jak vybíráte šaty atd. no taak.. hlavu vzhůru a bojuj
Odpovědět
Profilova fotka
bros - jo jo je to tak - omluva je pouze nalezení nové práce - tedy předložení smlouvy na plnej úvazek nebo neschopenka (což taky nevim jestli by prošlo u těch očí, když to vlastně není akutní a ještě si to platim, že :-N ) a jestli to porušim tak celej ten kurz zaplatim tedy necelých 10 tisíc a stačí opravdu tam jeden den nejít - takiže svatba se asi bude muset odložit na podzim :-| a navíc stejně nevim jestli je to dobrej nápad - jak sem furt doma a bez pořádnýho příjmu, jde všechno od 10 ti k 5 včetně našeho vztahu :-S a bojovat bros já už bojuju víc jak rok a už nemám sílu :-( aspon dneska ne
Odpovědět
Profilova fotka
jo jinak sme sháněli oblek, ach jo mě už to všechno tak s...
Odpovědět
Ahoj hokly! Brum jestli to tak citis tak nech byt svatbu svatbou.RAdeji si ujasni co a jak.Musis si dat zivot doporadku a svatba je velky krok a velka zmena!Nema smysl se vdavat za kazdou cenu!Ale jestli to beres ze stranky penez tak je to hloupost a pracak ti povoli svatbu to vim urcite staci to te pani rict! Lenkousi letim tyden predem 19.7.09 a uz se i tesim potrebuji odsud vypadnout!!! Bros blahopreji k praci A vsem Vam preji krasny cervnovy den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bros nedám fotečky nalíčení, bo jsem neměla blbec foťák a šla pak rovnou do rachoty a než přijdu domů, tak si to vopatlám a už to nebude ono, ale jsem ráda, že jsem šla ráno, alespoň uvidím, co to vydrží :-D jinak mám šedo-stříbrné stínky, linku slabounkou, make-up, pudr, řasy a obočo zvýrazněný a lesk dlouhotrvající (je dobrej, skoro jsem si ho olízala:-))
Odpovědět
zrzu musi to byt krasny make up uz se tesim na vsechny vase fotky holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin však já se těším taky, jen doufám, že se na fotografa nebudu tvářit jak dement, já se totiž neumím fotit..jsem z toho nesvá, páč jsem toho názoru, že když se rozdávala fotogeničnost, tak na mě nezbylo pro velký počet zájemců:-( a stejně jako ty jsem zvědavá na všechny fotéééšky, až to budete mít za sebou ;-)
Odpovědět
holky já se taky těším na vaše fotečky a taky nejsem fotogenická když se usměju tak vypadám blbě a když se nesměju tak vypadám ještě hůř :-( ]-( no jsem na to zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
fin - ano máš pravdu musim si dát život do pořádku a rozhodně se nechci vdávat za každou cenu - jinak ale myslim že svatba moc nezmění - stejně už jako manželé žijeme 10 let jen na to nemáme papír :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenkouš tak nějak, tak co budeme dělat? :-D brum taky si říkám podobné...ale víš co se změní? Budou nám moct ti chlapi chodit na poštu pro obálky, když nás budou mít v občasnce ;-)
Odpovědět
zrzi já už s tím asi nic nenadělám fotograf mi doporučil ať si hraju před zrcadlem a zkouším si pózy co se mi líbí no spíš jak sama sobě se líbím, ale teda řeknu upřímně nic moc nějak mi to nejde :-|
Odpovědět
pardón - zrzu nějak jsem upravila přezdívku :-D ;-)
Odpovědět
lenkousi a zrzu tak to jsme na tom stejne ja se neumim usmivat abych ukazala zuby a vsichni si me za to dobiraji vypadam jako de...kdyz se snazim pozovat na fotky hold to musi byt jen momentky a to bude teda problem hihi kdyz se jedna o svatebni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Tak ohledně focení jsem na tom stejně,líbí se mi fotky jen když jsem byla tak o 10let mladší,to jsem na fotkách vypadala docela dobře,ale teď???No prostě konec,mám zuby jak kobila,smutný oči a když bych se chtěla usmívat aniž bych ukázala zuby,tak je to stejný jako bych je ukázala.Takže já budu mít asi svatební fotky kde jsem otočená k fotografovi zády :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?