Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
janíí teď ráno svítí nebo spíš už dopolko, ale jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží...a držím pěsti na šlechtění, já si to vše dám příští týden - zkoušku líčení, nové melírky a zkoušku účesu...jsem zvědavá, u kosmetičky jsem nikdy nebyla 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte nevěsty,včera sem byla na poslední zkoušce šatů,pořád sou to ty nejkrásnější co sem kdy viděla - a dokonce sem aji malinko zhubla.a za chvilku du na zkoušku účesu a líčení a pak šup šup do solárka.ted chodím 2x týdně,takže do svatby ještě dneska a pak ve středu a v pá už je svatba! podle předpovědi by mělo být příští týden krásně tak snad to vyjde!
Odpovědět
Profilova fotka
haf jůůů tak to je super,že se ti líbějí pořád, jsou to určitě ty pravé:-) držím ti moc pěsti, aby bylo vše, tak jak si přeješ:-) Holky, prosím prosím, komu případně kam dáte prstýnky v den svatby?????
Odpovědět
Profilova fotka
Haf Teda, to je něco, já už jsem nervózní za tebe.. Já to mam za 14 dní. A už začínám být nervózní. To je skvělý, že máš nádherný šaty.A máš je vyfocené? Chtěla bych se mrknout :-) Zrzulinka: My dáváme prstýnky svědkovi od ženicha.
Odpovědět
Profilova fotka
vercad, díky ;-) a on je má třeba na tom polštářku nebo někde jo? a při obřadu je drží???
Odpovědět
Profilova fotka
vercad:já nejsem nervozní vůbec,furt pohoda.šatky nemám vyfocené,přítel nasmí vědět jaké budu mít!!!až po svatbě je sem hodím!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky - no tak sme byli ve Varech a myslela jsem jak to bude supr výlet a opak byl pravdou - výběrko hrůza - bylo to do Fia a příklady z fipka apod. co sem dávno ze školy zapoměla - vzorečky na rentabilitu apod-. a za ty 3 dny sem neměla šanci se to naučit takže zase nic z toho nebude i když výsledek mi neřekla (zas maj měsíc než skončí vř) ale je mi to jasný :-( předtim sem byla na VZp, kde mi paní říikala že jsem mezi 3 favoritama - přišel dopis a zase ne atd...prostě ty výběrka nikam nevedou - ptaj se na samý kraviny takže mě nezbejvá než konečně začít trénovat :-D na tu policii oblek ani prstýnky jsme nekoupili jelikož i když sem myslela jak oběhnem krámy, tak Jirka byl tak znechucenej z dopravy ve Varech že jenom co mě konečně našel :-D jsme hned vyjeli z Varů domů a stavili se v Chebu janii - jak sem říkala s tim autem že nám bude stát před barákem jak s tou televizí, tak pozor změna neni to auto ale nové kolo :-D :-D ten můj chlap je děsnej, prostě se mu v Hervisu děsně líbilo kolo, takže už ho máme doma zuzi - užij si prázdniny ;-) jinak včera Jirka nechal malýmu u švadleny zkrátit oblek a prstýnky asi objednáme přes net - ale jaksi už mě ta svatba vůbec netěší a jak sem se těšila že budu zařizovat, tak ani nechci - jsem úplně otrávená z toho, že pořád žádná pořádná práce a fakt se divim, že si mě chce ten můj v týhle situaci vůbec vzít - mám toho všeho plný zuby a nejradši bych jí odložila na příští rok :-S No jsem se nějak rozepsala, tak se ted´ rozloučim - za chvíli jedu na kliniku do Chebu na kontrolu kvůli té operaci očí, aby mi řekli zda to vůbec u mě půjde :-) Tak přeju hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte,tak včera sem si vybrala líčení i účes,u kadeřnice se byla skoro 3 hodiny!!!takže příští pátek naostro!!! za chvilku pádím na rozlučku,tak přeju pěkný víkend!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, vercad - prstýnky taky dáme svědkovi, aby je měl u sebe do obřadu, na obřadu je předáme paní matrikářce - na polštářku, v mističce, nebo v krabičce - a ta je dá na stolek před oddávající ... ale možná je může držet svědek, nebo družička, ... to nevím, ale to stačí když se poptáte před obřadem matrikářky ;-) brum - s tou prací mě to mrzí, mě bude čekat něco podobnýho tak se na to už pomalu připravuju ... haf - užij si rozlučku - tyjo ty už to máš fakt za týden! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Ahojky tak už jsem se konečně dočkala a mohla si vyzkoušet šatky.Byla jsem trochu na vážkách jestli je to ono atp. a je to ono :-) ještě jsem půjčila šaty pro naší malou.měli tam sice jen jedny ve velikosti na ní,ale barvou i dobením loadí k těm mojim.Tak mám vééééééélikánskou radost :-) HAF: tobě přeji krásnou rozlučku a hlavně ve ve zdraví přežij.Žádný úraz atp... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek, prstynky bude mit 'best man' v krabicce haf: super zrozlucku, muzeme zitra porovnavat jelikoz na za chvili take razim na svoji rozlucku....No, ale ty to mas za tyden... Drz se. Jaky byl uces? Brum: mrzi me to s praci
Odpovědět
ahoj holky, to je hruza uz nemam cas se navas jit ani podivat, ja taky byla vsera na zkousce a teda cely to byla hodina, jak vlasy tak obliceej a byla jsem nadsena x-) takze na ostro to snad bude jeste lepsi :-D tyjo chybi nam 5 dni a 21 hodin, rychle jeste dodelavame posledni veci. dnes nam prijizdi prvni hosti tak je za chvilu jedem vyvednout z letiste, aaaaa
Odpovědět
Článek se načítá
boun moc na tebe myslim moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno,tak doufám,že všichni co jste včera zapíjeli svobodu ve zdraví dorazili domu :-) a že vám není moc blbě. To je hnus to počasí,co????Vnoci nám to vyhodilo 3x elektriku,ve sklepě máme zase vodu,jen co jí odčerpáme je tam zase.Takže to nebere konce,stejně jako to počasí ;-( Tak snad za měsíc bude o dost líp. Jinak přeji krásnou neděli.My zachvíli jedeme za kameramanem,tak musím najít ještě nějaké fotky
Odpovědět
Profilova fotka
My ty prstýnky budeme mít na polštářku,a pak to dáme té matrikářce. Myslela jsem že nám je pak podá naše družička, ale ta je hrozně stydlivá, je docela rozmazlená, je jí 5(moje sestřenice)a nevim, jestli mi vůbec ten den bude chtít jít za družičku. Ale šaty už pro ní máme zamluené.
Odpovědět
Krasny podvecer! Tak hlasim dalsi vec splnena uf vyvazky jsou hotove a uz jsou i v albicku ale ze dali prace ale stalo to za to vlastnorucni ne!
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem na to koukala a jsou krásný,to já jsem se s nimi tolik nemazlila :-)
Odpovědět
hanu jeje ale dali mi zabrat jeje ale uz nam chybi jen to dvd a zasedaci poradek a hudba ale tu zmakneme rychle!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, rozlucku se svobodou jsme uspesne zvladla, ale musim rici, ze na muj vkus hosi ukazovali vice, nez bych si od kabaretni show predtavovala. No, ale budu mit zazitek. Bou: myslim na tebe, presne to budu ja delat za 2 tydny.. Vyzvedavat hosty z letiste atd.
Odpovědět
Me ceka rozkucka 11.7.09 a uz ted se toho bojim hihi bude tam vic holek nez celkove mnozstvi svatebcanu na svatbe HIHI se toho nejak moc vsichni chytli a ja uz to tak moc necitim ....
Odpovědět
Profilova fotka
fin jaké dvd??? My jsme dnes byli ve ČB u kamaremana domluvit c a jak,ukázel nám jednu svatbu-má to udělaný moc pěkně. Ještě mysíme za farářem do Křemže sepsat papíry a pak ve středu do Českých Velenic za farářem co nás bude oddávat a můžu se vdávat,sice budu muset počkat ještě 3 týdny ale budu mít všechno.Huráááááááááááááááááááá :-)
Odpovědět
Ahoj holky tak vás po víkendu zdravím pak si vás dočtu protože máme termín svatby každý jiný tak vám to chci napsat už ted a popřát vám všem hodně štěstí Poslední červnový víkend nám sbohem dává od toho příštího se vždy někdo z nás vdává já vám přeji hodně štěstí na cestu k oltáři ať slunce svítí vše ať vyjde tak jak má, i když to bude námaha pokud se slza u oka zaleskne ať je to štěstím, ať je to veselé v manželství vám stálou lásku přeju tak hodně zdraví a hodně zdaru holčiny moje nebýt vás ani nevím jak strávila bych ten dlouhý předsvatební čas na konci července už budeme všichni vdáné pak budeme drbat jak život plyne ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Leni - to je úžasný - Ty jsi hotové básnické střevo! :-D A já se přidávám k přání, aby nám to všem klaplo bez zádrhelů, ať nám vyjde počasí a svatebčané ať jsou výborně naladění a tím nám zkrásní náš nááádherný den! Všem nám držím palce ať to vyjde!!!:-DDD
Odpovědět
Profilova fotka
Leni-krásné,nádherné,úžasné,prostě dokonalé.Moc děkuji.A připojuji se také k přání.Básničku fakt nesložím,a i kdyby tak tu tvojí nemám šanci přetrunfnout :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, teda leni....jestli je tohle :-o smajlílk s otevřenou hubou, tak to jsem já..nádhera:-) až mě to fakticky dojalo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabííí tak to byla kvalitní rozlučka,že? :-D My budeme mít 10.7....ale každý zvlášť tak jsem zvědavá.. :-D holky, no ono je to za dveřva, ve středu už je ČERVENEC :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, básnička je úžasná!!! x-) x-) x-) Už se to naprosto nehorázně blíží, co? :-o :-D My to zvládneme bez rozlučky, naopak po svatbě budeme pořádat grilování, takže nebude rozlučka, ale spíš takový vítání manželství.. :-D
Odpovědět
holky díky je to složeno od srdíčka pro vás fakticky mi to tady pomáhalo a jsem ráda že jsem si tu s vámi mohla povídat a budu i nadále ted vám přeji dobrou noc zase zítra večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím vás při neděli :-) lenkous - teda ty jsi hotová básnířka!!! :-) holky víkend jsem prožrala, páč jsme u taťky a slavily se dva svátky. ale dneska jsme byli v bazénu, dala jsem si 40 bazénů tak alespon něco ... jdu odpočívat, páápááá všem a dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: Teda, uz si tu slzim. nadhera! Kloubouk dolu nad basnickym nadanim :-D Zrzi: Jo, rozlucak se vydarila, prisla jsem dom a rekla priteli zenikdy vice nechci zadne panske soukrome casti videt.... :-x janii: ja byla take v posilovne, vycvicit ty koktejly ze vcerejska... vecere spagety - ale dala jsme si jenom citste dobre masicko a omacka byla z rajcat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?