Menu Forum

Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

31. črc 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 janíí teď ráno svítí nebo spíš už dopolko, ale jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží...a držím pěsti na šlechtění, já si to vše dám příští týden - zkoušku líčení, nové melírky a zkoušku účesu...jsem zvědavá, u kosmetičky jsem nikdy nebyla emoticon
26. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hafhaf
Registrovala se 24. března 2009 na beremese.cz. Přidala 345 příspěvků a 1 album. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. července 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
hafhaf
Registrovala se 24. března 2009 na beremese.cz. Přidala 345 příspěvků a 1 album. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 Ahojte nevěsty,včera sem byla na poslední zkoušce šatů,pořád sou to ty nejkrásnější co sem kdy viděla - a dokonce sem aji malinko zhubla.a za chvilku du na zkoušku účesu a líčení a pak šup šup do solárka.ted chodím 2x týdně,takže do svatby ještě dneska a pak ve středu a v pá už je svatba!
podle předpovědi by mělo být příští týden krásně tak snad to vyjde!
26. čer 2009 v 11:19  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 haf jůůů tak to je super,že se ti líbějí pořád, jsou to určitě ty pravéemoticon držím ti moc pěsti, aby bylo vše, tak jak si přeješemoticon

Holky, prosím prosím, komu případně kam dáte prstýnky v den svatby?????
26. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vercad
Registrovala se 20. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků a 1 album. Region Rakovník.
  • Svatba byla 11. července 2009
    V Novém Strašecí, Region Rakovník
fotoportrét
fotoportrét
vercad
Registrovala se 20. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků a 1 album. Region Rakovník.
 Haf Teda, to je něco, já už jsem nervózní za tebe.. Já to mam za 14 dní. A už začínám být nervózní. To je skvělý, že máš nádherný šaty.A máš je vyfocené? Chtěla bych se mrknout emoticon
Zrzulinka: My dáváme prstýnky svědkovi od ženicha.
26. čer 2009 ve 12:00  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 vercad, díky emoticon a on je má třeba na tom polštářku nebo někde jo? a při obřadu je drží???
26. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hafhaf
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
hafhaf
    Region Olomouc
 vercad:já nejsem nervozní vůbec,furt pohoda.šatky nemám vyfocené,přítel nasmí vědět jaké budu mít!!!až po svatbě je sem hodím!
26. čer 2009 v 18:40  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
 Ahoj holky - no tak sme byli ve Varech a myslela jsem jak to bude supr výlet a opak byl pravdou - výběrko hrůza - bylo to do Fia a příklady z fipka apod. co sem dávno ze školy zapoměla - vzorečky na rentabilitu apod-. a za ty 3 dny sem neměla šanci se to naučit takže zase nic z toho nebude i když výsledek mi neřekla (zas maj měsíc než skončí vř) ale je mi to jasný emoticon předtim sem byla na VZp, kde mi paní říikala že jsem mezi 3 favoritama - přišel dopis a zase ne atd...prostě ty výběrka nikam nevedou - ptaj se na samý kraviny takže mě nezbejvá než konečně začít trénovat emoticon na tu policii

oblek ani prstýnky jsme nekoupili jelikož i když sem myslela jak oběhnem krámy, tak Jirka byl tak znechucenej z dopravy ve Varech že jenom co mě konečně našel emoticon jsme hned vyjeli z Varů domů a stavili se v Chebu

janii - jak sem říkala s tim autem že nám bude stát před barákem jak s tou televizí, tak pozor změna neni to auto ale nové kolo emoticon emoticon ten můj chlap je děsnej, prostě se mu v Hervisu děsně líbilo kolo, takže už ho máme doma

zuzi - užij si prázdniny emoticon

jinak včera Jirka nechal malýmu u švadleny zkrátit oblek a prstýnky asi objednáme přes net - ale jaksi už mě ta svatba vůbec netěší a jak sem se těšila že budu zařizovat, tak ani nechci - jsem úplně otrávená z toho, že pořád žádná pořádná práce a fakt se divim, že si mě chce ten můj v týhle situaci vůbec vzít - mám toho všeho plný zuby a nejradši bych jí odložila na příští rok emoticon

No jsem se nějak rozepsala, tak se ted´ rozloučim - za chvíli jedu na kliniku do Chebu na kontrolu kvůli té operaci očí, aby mi řekli zda to vůbec u mě půjde emoticon Tak přeju hezký den.
27. čer 2009 v 09:09  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hafhaf
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
hafhaf
    Region Olomouc
 ahojte,tak včera sem si vybrala líčení i účes,u kadeřnice se byla skoro 3 hodiny!!!takže příští pátek naostro!!!
za chvilku pádím na rozlučku,tak přeju pěkný víkend!!!
27. čer 2009 ve 13:07  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1062 příspěvků a 2 alba. Region Benešov.
  • Svatba byla 24. července 2009
    Na Valdštejně, Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1062 příspěvků a 2 alba. Region Benešov.
 ahojky,
vercad - prstýnky taky dáme svědkovi, aby je měl u sebe do obřadu, na obřadu je předáme paní matrikářce - na polštářku, v mističce, nebo v krabičce - a ta je dá na stolek před oddávající ... ale možná je může držet svědek, nebo družička, ... to nevím, ale to stačí když se poptáte před obřadem matrikářky emoticon
brum - s tou prací mě to mrzí, mě bude čekat něco podobnýho tak se na to už pomalu připravuju ...
haf - užij si rozlučku - tyjo ty už to máš fakt za týden! emoticon
27. čer 2009 ve 14:18  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanulilice (29 r.)
Registrovala se 5. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 2 alba. Region Český Krumlov.
  • Svatba byla 25. července 2009
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Zlaté Koruně, Region Český Krumlov
fotoportrét
fotoportrét
hanulilice (29 r.)
Registrovala se 5. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 2 alba. Region Český Krumlov.
 emoticon Ahojky
tak už jsem se konečně dočkala a mohla si vyzkoušet šatky.Byla jsem trochu na vážkách jestli je to ono atp. a je to ono emoticon
ještě jsem půjčila šaty pro naší malou.měli tam sice jen jedny ve velikosti na ní,ale barvou i dobením loadí k těm mojim.Tak mám vééééééélikánskou radost emoticon
HAF: tobě přeji krásnou rozlučku a hlavně ve ve zdraví přežij.Žádný úraz atp... emoticon
27. čer 2009 ve 14:32  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
 nazdarek,

prstynky bude mit 'best man' v krabicce
haf: super zrozlucku, muzeme zitra porovnavat jelikoz na za chvili take razim na svoji rozlucku....No, ale ty to mas za tyden... Drz se. Jaky byl uces?

Brum: mrzi me to s praci
27. čer 2009 ve 14:39  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 20 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 20 přátel.
 ahoj holky, to je hruza uz nemam cas se navas jit ani podivat, ja taky byla vsera na zkousce a teda cely to byla hodina, jak vlasy tak obliceej a byla jsem nadsena emoticon takze na ostro to snad bude jeste lepsi emoticon tyjo chybi nam 5 dni a 21 hodin, rychle jeste dodelavame posledni veci. dnes nam prijizdi prvni hosti tak je za chvilu jedem vyvednout z letiste, aaaaa
27. čer 2009 v 15:43  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
    Čeladná, Region Ostrava
 boun moc na tebe myslim moc!
27. čer 2009 v 19:08  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanulilice (29 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hanulilice (29 r.)
 Dobré ráno,tak doufám,že všichni co jste včera zapíjeli svobodu ve zdraví dorazili domu emoticon a že vám není moc blbě.
To je hnus to počasí,co????Vnoci nám to vyhodilo 3x elektriku,ve sklepě máme zase vodu,jen co jí odčerpáme je tam zase.Takže to nebere konce,stejně jako to počasí emoticon
Tak snad za měsíc bude o dost líp.
Jinak přeji krásnou neděli.My zachvíli jedeme za kameramanem,tak musím najít ještě nějaké fotky
28. čer 2009 v 08:20  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vercad
fotoportrét
fotoportrét
vercad
 My ty prstýnky budeme mít na polštářku,a pak to dáme té matrikářce. Myslela jsem že nám je pak podá naše družička, ale ta je hrozně stydlivá, je docela rozmazlená, je jí 5(moje sestřenice)a nevim, jestli mi vůbec ten den bude chtít jít za družičku. Ale šaty už pro ní máme zamluené.
28. čer 2009 v 16:20  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Krasny podvecer!
Tak hlasim dalsi vec splnena uf vyvazky jsou hotove a uz jsou i v albicku ale ze dali prace ale stalo to za to vlastnorucni ne!
28. čer 2009 v 17:18  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanulilice (29 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hanulilice (29 r.)
 Teď jsem na to koukala a jsou krásný,to já jsem se s nimi tolik nemazlila emoticon
28. čer 2009 v 17:21  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 hanu jeje ale dali mi zabrat jeje ale uz nam chybi jen to dvd a zasedaci poradek a hudba ale tu zmakneme rychle!
28. čer 2009 v 17:50  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Ahojky holky,

rozlucku se svobodou jsme uspesne zvladla, ale musim rici, ze na muj vkus hosi ukazovali vice, nez bych si od kabaretni show predtavovala. No, ale budu mit zazitek.

Bou: myslim na tebe, presne to budu ja delat za 2 tydny.. Vyzvedavat hosty z letiste atd.
28. čer 2009 v 18:12  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Me ceka rozkucka 11.7.09 a uz ted se toho bojim hihi bude tam vic holek nez celkove mnozstvi svatebcanu na svatbe HIHI se toho nejak moc vsichni chytli a ja uz to tak moc necitim ....
28. čer 2009 v 18:17  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanulilice (29 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hanulilice (29 r.)
 fin jaké dvd???
My jsme dnes byli ve ČB u kamaremana domluvit c a jak,ukázel nám jednu svatbu-má to udělaný moc pěkně.
Ještě mysíme za farářem do Křemže sepsat papíry a pak ve středu do Českých Velenic za farářem co nás bude oddávat a můžu se vdávat,sice budu muset počkat ještě 3 týdny ale budu mít všechno.Huráááááááááááááááááááá emoticon
28. čer 2009 v 18:18  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
Registrovala se 1. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 642 příspěvků a 2 alba. Region Děčín.
    V Děčíně na zámku, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
Registrovala se 1. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 642 příspěvků a 2 alba. Region Děčín.
 Ahoj holky tak vás po víkendu zdravím pak si vás dočtu
protože máme termín svatby každý jiný tak vám to chci napsat už ted a popřát vám všem hodně štěstí

Poslední červnový víkend nám sbohem dává
od toho příštího se vždy někdo z nás vdává
já vám přeji hodně štěstí
na cestu k oltáři ať slunce svítí
vše ať vyjde tak jak má, i když to bude námaha
pokud se slza u oka zaleskne
ať je to štěstím, ať je to veselé
v manželství vám stálou lásku přeju
tak hodně zdraví a hodně zdaru
holčiny moje nebýt vás
ani nevím jak strávila bych ten dlouhý předsvatební čas
na konci července už budeme všichni vdáné
pak budeme drbat jak život plyne
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
28. čer 2009 v 19:29  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
Registrovala se 18. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 352 příspěvků a 1 album. Má 69 přátel. Region Chrudim.
    Ve Svitavách
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
Registrovala se 18. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 352 příspěvků a 1 album. Má 69 přátel. Region Chrudim.
    Ve Svitavách
 Teda Leni - to je úžasný - Ty jsi hotové básnické střevo! emoticon A já se přidávám k přání, aby nám to všem klaplo bez zádrhelů, ať nám vyjde počasí a svatebčané ať jsou výborně naladění a tím nám zkrásní náš nááádherný den! Všem nám držím palce ať to vyjde!!!emoticonDD
28. čer 2009 v 19:43  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanulilice (29 r.)
fotoportrét
fotoportrét
hanulilice (29 r.)
 Leni-krásné,nádherné,úžasné,prostě dokonalé.Moc děkuji.A připojuji se také k přání.Básničku fakt nesložím,a i kdyby tak tu tvojí nemám šanci přetrunfnout emoticon emoticon
28. čer 2009 ve 20:01  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 ahojky holky,
teda leni....jestli je tohle emoticon smajlílk s otevřenou hubou, tak to jsem já..nádheraemoticon až mě to fakticky dojaloemoticon
28. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 sabííí tak to byla kvalitní rozlučka,že? emoticon My budeme mít 10.7....ale každý zvlášť tak jsem zvědavá.. emoticon holky, no ono je to za dveřva, ve středu už je ČERVENEC emoticon
28. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 2357 příspěvků. Má 81 přátel. Tehovec, Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 2357 příspěvků. Má 81 přátel. Tehovec, Region Praha - východ.
 Leni, básnička je úžasná!!! emoticon emoticon emoticon

Už se to naprosto nehorázně blíží, co? emoticon emoticon My to zvládneme bez rozlučky, naopak po svatbě budeme pořádat grilování, takže nebude rozlučka, ale spíš takový vítání manželství.. emoticon
28. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
 holky díky je to složeno od srdíčka pro vás fakticky mi to tady pomáhalo a jsem ráda že jsem si tu s vámi mohla povídat a budu i nadále ted vám přeji dobrou noc zase zítra večer emoticon
28. čer 2009 ve 20:32  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 zdravím vás při neděli emoticon
lenkous - teda ty jsi hotová básnířka!!! emoticon
holky víkend jsem prožrala, páč jsme u taťky a slavily se dva svátky. ale dneska jsme byli v bazénu, dala jsem si 40 bazénů tak alespon něco ...
jdu odpočívat, páápááá všem a dobrou noc
28. čer 2009 ve 20:47  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
 Leni: Teda, uz si tu slzim. nadhera! Kloubouk dolu nad basnickym nadanim emoticon

Zrzi: Jo, rozlucak se vydarila, prisla jsem dom a rekla priteli zenikdy vice nechci zadne panske soukrome casti videt....
emoticon

janii: ja byla take v posilovne, vycvicit ty koktejly ze vcerejska... vecere spagety - ale dala jsme si jenom citste dobre masicko a omacka byla z rajcat emoticon
28. čer 2009 ve 21:22  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš