Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Leni tak toto bylo pohlazeni po dusicce a moc ti za to dekuji!Jsi me dojala ale vystihla jsi to,tak dobre,presne jak to citim moc jste mi tu pomahali a pomahate a taky dekuji a Leni jeste jednou smekam jsi slunicko! Hanu dvd delame na svatbu na vecer jen par minut nasich spolecnych fotek a k tomu nejake legracni titulky :-) nazvali jsme to v novinach film pro pametniky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin tak to je pěkný nápad.Jenže třeba my by sme si tohle udělat nemohli jelikož společných fotek máme asi 5 a možná i to je moc :-) No teď jsem mrkla do plánovače a zjistila jsem že se to blíží až moc rychle.Když jsem začínala tak jsem si říkala,ježíš za tak dlouho???Já se moc těším a ono to neutíká a teď to asi poletí hodně rychle.Už začínám být nervní a asi ani neusnu :-)
Odpovědět
hanu jj to mi povidej zacinam se citit uplne stejne jako ty!Tesim se moc ale i se bojim Docela nas to s milackem spojuje a tesime se na to!
Odpovědět
Profilova fotka
holky do zítra jsme u tatínka, zítra jdu na zkoušku účesu, ve tři odpoledne, noa příště přijedeme sem za 14 dní, a to už budeme roznášet koláčky a oznámení, pak za týden roznášíme koláčky u nás pod prahou no a další týden to už bude ... utíká to, fakt že jo :-) a některý holky to mají už příští vkend - teď to pofrčí, děvčata! :-)
Odpovědět
janii to teda pofrci jeje me uz to frci hihi
Odpovědět
Profilova fotka
Ani nevím jestli holkám co to májí tříští týden závidím a nebo ne.Ale co semnou udělalo zjištění že už se to blíží tak asi spíš závidím,už jem skončí těšení ale i nervy jestli mají vše.-Ach jooooooooo to se nechci vidět 24.7. a co teprve 25.7. to asi nebudu schopna promluvit :-(
Odpovědět
ja jim teda jeste nezavidim ja bych si naopak jeste mesic pridala na uzivani pohody a radovani se na to hihi jak jsem zjistila vdane stale pisi jak by si to zopakovali tak si to oddaluji hihi a tim se muzu vice tesit
Odpovědět
Profilova fotka
No a nebo tak to by taky nebylo špatný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je a nevíte někdo kde se dají udělat ty jedlé papíry na dorty z fotek????
Odpovědět
To vazne Hanu nevim ..... jdeme se koukat na filmik a romantika pacek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem,tak jsem byla na té tetiný svatbě a když vám povím, že si ANO řekli za pěkný bouřky a deště,tak mi neuvěříte :-D v tom altánu to nemělo chybu holky..ty jo, to jsem ještě nezažila..ten krásný výhled na Prahu a do toho hromy a blesky x-) wauu.. Každopádně ta řeč oddávajícího byla katastrofa..bylo mu tak 23-26 / nejde o věk, ale jeho řeč mě teda neuchvátila/ a docela z toho měl prdel.. Několikrát se zakoktal, pak si nevzpomenul na název altánu... no jako dojemný to teda rozhodně nebylo.. Ale tak co, no.. učí se ;-) fin: to jsem si taky říkala, že o měsíc dýl atd. ale teď už bych nechtěla, protože mi z toho začíná hrabat.. ;-) Leni: krásná básnička,opravdu super..
Odpovědět
Profilova fotka
A už jsem si to našla :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobre ranko holky. Tak mame zase dalsi tyden... A ve stredu zacina ten nas slavny cervenec! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, krásné sluníčkové ráno. Leni hotové básnické střevo :-D :-D hezké. Jinak já bych si to posunula, nic není zeřízeno a nemám na to náladu :-) Ale uvidíme, dneska si to dám do cajku co potřebuju a jestli tak se do toho příští tejden pustíme naplno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno děvčátka, tak zase další pracovní týden...úplně mě mrazí, že v pátek jdou NA VĚC první z nás a pak už nás ty svatbičky "budou kosit" víkend co víkend:-) bros no to musel být tedy zajímavý obřad..jako nevím, dělat si někdo prdel z obřadu, asi by zasloužil umláti kytkou a pověsit na organzu ]-( hanul, já o těch papírech taky nic nevím:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak tento víkend byl vyloženě svatebně-přípravní :o) Objednala jsem si šatičky Victoria secret, botičky taky ze Států, jestli to nedojde, tak se picnu :o))) Koukněte na album. Nejsou sice vyloženě slavnostní, ale my chceme večer na pohodu, sice košile, ale s džínama :o) Máme totiž pro svatebčany připravené sportovní odpol, bude svatební mač ve fotbale - chlapi se těší, ale ještě nevědí, že míč bude ten gymnastický :o)) Aby to byla spíš legrace než opravdová soutěž, croket, petanque... pro děti hračkoviště. Jsem fakt nadšená z poličan, můžeme si v zámeckém parku dělat co chceme (kromě kácení dřevin apod :o) a budeme v celém zámeckém areálu jenom my, takže naprosté soukromí. Jo a z www.nekupto.cz jsem objednala cedulku do auta s nápisem "Nevěsta" a druhou: "Novomanželé".Inspiraci jsem našla tady a tím, že ve sv.den se sjedou všichni ze všech možných koutů na zámek, ubytují se a já sólo dorazím poslední (kadeřnice, vizáž), tak my to přišlo hezký. A jak pokračují vaše přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem si to našla na netu jen vybrat tu správnou fotku :-) Chtěli by sme ten dort jako poděkování rodičům,ale přítel z dětství nemá žádnou pěknou a tak asi použiju nějakou společnou ale nevím jestli to není blbý.Když jsem tady vyděla ty dorty ajko poděkování tak tam byla fotka z dětství.No uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hanu, není to blbý, proč byste nemohli mít aktuální fotku, aspoň vás všichno poznají.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
badbuny, jéé to budete mít teda super ;-) hanuli, a bez fotečky to nejde? Třeba nějaký jiný obrázek nebo jen zdobení a ten text?
Odpovědět
krásné ráno ale né sluníčkový jako u brum tady je dusno a zataženo bros no ty blesky to musela být opravdu nádhera třeba se oddávající bál bouřky až se z toho zakoktal :-D bad botičky jsou krásný ale já bych se asi zabila :-D šatičky jsou taky pěkný snad ti to dorazí letí to šíleně rychle, asi budu závidět těm co to budou mít tento víkend za sebou =-) brum to zvládnete termín a šatičky máš a to ostatní za měsíc zvládnete a pak už to půjde rychle
Odpovědět
Profilova fotka
bad jůůů máš pěkné prádlo v albu, taky jsem si ji objednala a už je doma, bílá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jste mě teď nahlodaly s tou podprdou, myslela jsem, že budu bez ní, že mi něco kdyžtak našijí pod šaty v salonu, ale možná to není špatný nápad.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci, já ji původně taky nechtěla, ale ve výstřihu mám prd a ona je fakt krááásná ;-) tak jsem si řekla, že si udělám radost.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré dopoledne, jsme ještě u tatínka a užíváme si to, jsme s psicema venku, mazlíme se s koťátkem, a je pohodičkáááá :-) odpoledne účes a pak přesun domů :-) bad - to máte super vymyšlený to odpoledne, bude to zas něco jinýho a bude sranda :-) a šatičky vypadají moc dobře, aspoň je pak ještě v pohodě unosíš, ne? ;-) holky a která se tedy vdává první??? :-) boun?
Odpovědět
Profilova fotka
3.7. - boun a hafhaf :-) někdo 4.7.?
Odpovědět
Krasny den preji kopretinky! Uz mi hrabe z priprav jeje dnes jdeme trenovat tanec a jdu jeste objednat zakusky a zavolat na matriku tak mi drzte palce :-)
Odpovědět
ahojky fin budem držet neboj jani 4.7. nevím jestli někdo má svatbu on se někdo ozve jinak písničku na první tanec máme, ale bude to normální ploužák pokud to ještě nezměníme :-D
Odpovědět
lenkousi no u nas snad bude ten tanec jak zacina pomalu a pak se do toho naboura dalsich cca 10 a konci to zase tou pomalou :-D bude svanda to nacvicit a zaciname dnes jeje
Odpovědět
Profilova fotka
fin - máme v plánu udělat podobný tanec, taky bysme se do toho měli pustit, zítra až budu doma tak chci vybrat hudbu, na kterou by se dalo něco předvést :-) kam jdete trénovat??
Odpovědět
Budeme trenovat doma nebo v posilce jeje Ted jsem mluvila s matrikou oni me snad znici stale abych jim volala uz toho mam dost uf A to pritom mame vsechny papiry podepsane,zaplaceno vse a stale mi tlaci ho...do hlavy me vazne stvou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?