Svatby 27.6.2009

Zobraz úvodní příspěvek
V tento den se budu vdávat...
Odpovědět
Tak to je moc pěkná teplota, to potom v tom listopadu přijedeš sem a umrzneš tu :-D Bude tam na tebe mít manžel čas, nebo bude hodně zapřažený do práce? S tím víkendem jste mě holky nepotěšily.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
To počítám, že mi to spíš sejme, až přijedu domů, jsem na to docela náhlá. Uvidíme. Manžel na mě určitě mít čas bude, dělá každý den od 7 do 14 a pak je na telefonu, ale to mu nikdy nevolají. To by musela tramvaj zůstat někde na trati. Dělá od pondělí do soboty a v neděli se jezdí na výlety. Pro mě je hlavně důležitý, že jsem s ním, i to odpoledne mi stačí. Je to blbý, ale když chci s manželem být víc, tak bohužel mi to něco stojí - letenka + ubytování. :-(
Odpovědět
Ta pracovní doba jde, to má ještě celé odpoledne volno, takže na sebe budete mít spoustu času. Já každé ráno odcházím v půl páté, někdy v půl šesté ráno z domu a vracím se nejdřív v šest hodin večer, pouze v pátek už jsem doma okolo třetí. Bohužel musím do práce daleko dojíždět, ale v současné době může být člověk rád, že pracuje. Taky musím být neustále na telefonu, tak i když jsem dnes měla dovolenou, měla jsem několik telefonátů z práce i od zákazníků, ale není to nejhorší. Mončo, to už se určitě moc těšíš, že? ;-) Už se chystáš?
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to máš zabitý celý den. To je blbý, ale člověk si fakt v tuto dobu nevybere. Můj manžel dojíždí do práce 60 km, tady by totiž neměl uplatnění. V zimě to dojíždění stojí za prd viď? Kolik km dojíždíš ty? Už se těším, to máš pravdu, ale ještě se nechystám, asi až zítra nebo ve středu. Zrovna už hodinu kecám z manžou po skypu.
Odpovědět
No jo, dojíždím přes 70 km, teď v zimě je to samozřejmě horší, ale bohužel na Vysočině toho moc není, takže se nedá nic dělat, i manžel dojíždí tím samým směrem. Třeba se to postupem času s prací zlepší a bude i víc práce tady u nás. Když jsem studovala v Německu, taky jsem vždycky domů volala přes skype, je to pohoda,a když má člověk kameru, je to ještě lepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je taky dost km. Já vím, ono je to bohužel teď u nás taky od té krize. Teď si člověk nevybere. :-( Vysočina v zimě to musí být peklo. Stačí to vidět v tv. Kdepak jsi studovala v Německu a co?
Odpovědět
Dělala jsem na filozofické fakultě germanistiku, takže jsem si tam jela němčinu na semestr zdokonalit. Byla jsem v Hesensku, kousek od Frankfurtu nad Mohanem, byl to skvělej semestr, hned bych se tam vrátila. Poznala jsem tam spoustu lidí z celého světa, také jsme cestovali, no a ty obchody tam :-D to se s našima nedá srovnat, nejdem výběrem, ale i cenami. Je to opravdu super zkušenost, když nám to navíc univerzita nabízí, tak není co řešit ;-) Ty vlastně nějakou práci hledáš, nebo to budeš řešit až po návratu, nebo po Vánocích?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super, to bych si taky nechala líbit. Já jsem se v němčině zdokonalila až v práci, ve které dělali na konci minulého roku čistku.Sice začátky byli krušný, ale pak už to bylo bez problémů. Praxe je nejlepší. Já hledám práci už teď, jenže v našem okrese je to špatný. Mám všude na netu životopisy a denně koukám na ty pracovní servery, což můžu dělat i na Sardinii. V hotelu je wifina. Dál to nezkouším, protože po minulých zkušenostech jsem zjistila, že nechtějí dojíždějící, nejsou totiž flexibilní. Takže Plzeň (tam dělá i manžel ) jsem zatím vzdala, akorát jsem projela na pohovory spoustu peněz a k ničemu to nevedlo. Takže se raději soustřeďuji jen na Klatovský okres. Snad se něco naskytne. Používáš i teď němčinu? U nás v pohraničí ji hodně vyžadují, ale nevím jak je to u vás.
Odpovědět
Profilova fotka
Doufám, že tě nějak nezdržuji. (třeba od manžela ;-) ) Klidně si řekni, to víš já teď nějak večer nevím co roupama. :-N
Odpovědět
Já pracuju v německé firmě, takže volám do Německa a Nizozemí, taky ji využívám při překládání, takže němčinu využívám poměrně dost. Bohužel tady u nás zrovna moc německých firem není, kde bych jazyk využila. Právě v Brně mě baví, jen je to prostě moc daleko. Máš pravdu, práce se dá hledat i ze Sardinie, než jsem se vrátila z Německa, taky jsem posílala životopisy a domlouvala si pohovory, takže jsem dojela a hned druhý den už jsem obcházela firmy. A vyšlo to. Jenže tenkrát nebyla krize a s prací to bylo mnohem jednodušší. Ale firmy už začínají nabírat zase zaměstnance, takže se musíš obrnit trpělivostí, ono se to obrátí k lepšímu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já taky doufám,že to bude lepší. Já předtím taky pracovala v rakouské firmě, takže telefonáty byli na denním pořádky a taky mi to dost bavilo. Bohužel u nás je to spíš obráceně s tím náborem, vím o další firmě v okrese, která má k 1.11. padnout a je tam cca 100 zaměstnanců. Taky německá firma.I úřednice na pracáku jsou z toho cost hotový. Zatím jsem poměrně v klidu, protože nějaká ta podpora je, takže mám teoreticky cca 5 měsícu čas. Uvidíme. Už jsme se z manžou dohodli, že pokuď se nic nepovede sehnat, tak do toho mimča půjdem taky a tu naší svatební cestu posuneme o nějaký ten rok dýl. ;-) Protože nemá cenu, abych se pak jen tak plácala doma třeba celý rok, to by mi musel odvést asi do blázince. Mě stačili minule ty 3 měsíce hledání a myslela jsem, že nebudu. Naštěstí mě alespoň trochu zaměstnávala ta svatba, bohužel teď nemá mi, co zabavit. :-(
Odpovědět
Teď tě čeká dovča, potom budou Vánoce, uteče to hrozně rychle. Ani se nenadějem a bude tu nový rok. U nás už to naštěstí začíná být lepší, ale je pravda, že ne všude. Třeba v naší firmě se příjímá pořád, ale máme problém, že nemůžeme sehnat kvalitní a spolehlivé lidi. Miminko ti samozřejmě schvaluju ;-) navíc pokud to máš takto s prací. Pro dnešek se Mončo rozloučím, jdu se věnovat manžílkovi :-) Tak zase zítra, já už budu psát z práce. Hezký večer ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Taky ti přeju hezký večer a zítra ať ti to v práci utíká pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste se teda rozkecaly :-D :-D :-D . My to teď máme v práci pěkně hektický, tak sem vůbec nemám čas zajít a doma padnu jak miminko :-( Je to tady tak vypjatý, že mám sto chutí napsat výpověď. :-( ... :-( Včera byl horor den, tak to dnes snad bude lepší. Všem přeji pěkný den !!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Katko, co se prosím tě děje, dávají snad na tebe všechny pracovní úkoly? :-o Já taky už něco takového zažila a vůbec ti to nepřeju. Nejdříve mi vyhodili kolegyni, takže jsem musela dělat za dva + zaučovat nového člověka, moje pracovní doba se protáhla na 12 hodin denně. V tomto tempu jsem jela 3 měsíce,ozvala jsem se, pak mi najednou dali jednu výpomoc, no a pomalu a jistě mě před Vánoci vyšachovali ze hry. Aspoň, že jsem dostala odstupný. Snad je to u vás jen blázinec před Vánoci a nic jiného to neznamená, takže se drž, ve středu je státní volno, tak si trochu odpočiň. Já jsem se z toho stresu kulírovala tak, že jsme jezdili na výlety,i když bylo ošklivě. Hlavně, abych vypadla někam jinam. Takže hodně síly Katko. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem dnes měla v práci taky hroznej fofr a za chvíli zas musím ještě někam skočit, tak dnes moc času nemám, ale zítra je volno, tak se hrozně těším, jak si pospím :-) jenže stejně vždycky vylezu z postele brzo, ale uvařím si kafíčko, nachystám něco k snídani a jdu si lehnout do obýváku a koukám ještě pod peřinou na televizi, pak se probudí i manžel a den může začít ;-) Katko, copak se stalo v práci? Já mám taky občas takové dny, že mě napadají stejné myšlenky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. No před pár měsíci se po dlouhé době vrátila druhá šéfka a začala po nás hrozně dupat. Kolegové přišli o jednoho velkého klienta, tak nám všem sebrali prémie a 13.platy :-(. Přitom se nás to moc netýká, protože jsme trošku jiné oddělení. :-( Chtějí po nás absolutně zbytečnou práci a my pak tu svoji skoro odflákneme, jak nevíme co dřív. :-( Už to trvá asi 2 měsíce a mně pomalu docházejí síly. Ještě že je zítra volno. :-) Večer jdeme ke známým pustit jim video z naší svatby, tak se moc moc těším, že si zase zavzpomínám. :-) Všem přeji příjemný zítřejší volný den. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zítra si pořádně oddychnetě, když je to volno. Já mám teď trochu změnu plánu, už musím zítra večer jet směr Praha-letiště. Protože české dráhy mají výluku Klatovy-Plzeň. Samozřejmě tím vznikají obrovský zpoždění a vlaky na Prahu ujíždí. Tak už musím jet večer do Plzně, u bráchy přespat a pak jet rovnou ranním vlakem na Prahu. Od nás bych to totiž nestíhala a let by mi frnknul. Což nechci rizkovat. Naposledy, když jsem jela za manžou, tak v Římě stávkovali na letišti a byla jsem vůbec ráda, že se za ním dostanu. Tak aspoň ty letadlasnad budou v pohodě, když mi to ta naše železnice kazí. Busem nejsou tak dobrý spoje. Takže mějte se všechny hezky a až mi to vyjde, tak se vám ozvu. Papa a držte se všechny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, moc si to tam užij a cestu vydrž, krásně se zrelaxuj, určitě ti totu všechny závidíme. Moc se tam nezhýčkej ať není návrat do reality moc tvrdý. Pa
Odpovědět
Mončo, snad budeš mít cestu bez problémů. Občas si na nás vzpoměň a dej zprávu, jak se máš, abychom ti mohly závidět :-D a hlavně si to tam pořádně užij! My se zrelaxujeme aspoň trochu zítra a pak už je tu skoro víkend, což je super! Holky, dneska máme 4 měsíce od svatby! Tak si tu s manžílkem popíjíme sekt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, užij si to tam!!! Jasně, že všichni závidíme a přejeme ti to. :-) Dnes opět v práci. :-( Snad to rychle uteče, pak rychlý pátek a hurá víkendík. :-) Už aby to bylo. Ráno za mnou přišla naše asistentka, že jí otěhotněla kamarádka ve 22 letech.... :-( To se někdo má. :-( Takže další, které můžu jen závidět :-( Všem krásný, i když zatažený, den. :-)
Odpovědět
Katko, víkend už je skoro před námi, tak je to skvělý! Taky některým závidím, že mají děti a nám se pořád a pořád nedaří.....včera jsme byli u tchýně a ta mlela hned o svém prvním vnoučeti, které se jí před měsícem narodilo, pak dokonce donesla oblečky, které mu koupila...no a nakonec se začala vyptávat nás, kdy my...no po té návštěvě mi fakt bylo do smíchu! Dneska jsem se vrátila z jógy, tak snad to bude mít časem účinky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jaký byl víkend? Mi byli doma a nic zvláštního se nedělo. Tady dneska nonstop leje a leje, jsme zavřený doma a představa, že to má trvat ještě několik dní mě děsí. Holt vytáhnout pláštěnky a vtírnout se k někomu na návštěvu. Manžel šel na noční a vrátí se až zítra odpoledne, to bude v tomto dělat zítra venku. To určitě omarodí ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky všechny vás zdravím zatím ze slunečné, ale dneska poněkuď větrné Sardinie. ;-) Koukám, že doma to s tím počasím moc lákavě nevypadá, tak doufám, že vás některou neskolili nějaké bacili. Co se týče mé cesty sem, tak opět Italové nezklamali. Měla jsem jen příruční zavazadlo, aby se mi neztratilo jako o Vánocích, a oni mi vypekli trochu jinak. Chvilku před nástupem do letadla směr Řím - Cagliari (Sardinie), tak nám oznámili, že letadlo má poruchu a budeme muset čekat na jiné. Mělo skoro 2 hodiny zpoždění. Na to nám, řekli, že přiletělo malé, takže všechny příruční zavazadla se musejí dát dolů do letadla. To už jsem myslela, že mi klepne. Nejlepší je,že mluvili jen v Italštině, takže jsem se musela stále chodit ptát, jestli mi to řeknou alespoň v angličtině, abych věděla co se děje. Tady asi holky neni vůbec, co závidět. Římské letiště je na pevné nervy.Jinak počasí je supr ca 23 st. v neděli jsme se i koupali. Jo a pěkně tady žerou komáří. Což můžu závidět teď vám, že u nás už nejsou. :-S :-D Budu končit, mějte se hezky a nezmrzněte tam. Monča
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Monča se válí na Sardinii a kde je zbytek? Moni trable na letišti ti nezávidím, ale zkušenost žádnou nemám, ještě jsem neletěla :-| Snad bude zpáteční cesta klidnější. Užívej si to tam, tady se udělalo trochu hezky, ale zase se to má pokazit. Víkend skoro před námi. Na sobotu vypravím manžela s malou do cirkusu, máme ho na dohled od baráku. Ještě nebyla tak jsem zvědavá jestli tam vydrží. a asi se pojedeme podívat na zvířátka na výstavu, Míša si bude chtít určitě všechny vzít domů, má smůlu už takhle je tu zvěřinec.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky. Koukám, že nejsem jediná, kdo nestíhá. My máme děsnej šrumec a v práci nic moc. Včera jsem byla na pohovoru, kde mě chtějí, ale já si nějak nejsem jistá, něco mi tam nesedlo, tak to spíš nevezmu. :-( Už aby byl víkend :-) Doma vše v pohodě, jen jsme oba takoví nějaký nastydlí :-( Tak papa a všichni se tu mějte pěkně. Kdyby měl někdo nějakou novinku, tak sem s tím :-) My konečně budeme odesílat fotoknihu ze svatby do výroby - nějak jsme se s tím loudali, tak se těším, až ji budeme mít v ruce. :-) Papa Kačka
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, hlásí se jih Evropy. :-D Já myslela, že tu bude spoustu napísáno, že nebudu stíhat číst a vy se mi nějak "flákáte". :-D Tady už bohužel taky moc tepla neni od neděle se to zkazilo. Dost fouká studený vítr, takže už to je na bundu, i když venku je 16 st. Dnes jsem se celý den flákala na pokoji, venku lije. Do toho mi přišel manžel z práce a je nějaký nechcípaný, což u něj neni vůbec zvykem, ani nepamatuju kdy byl naposledy. Takže teď mám o zábavu postaráno. Jen doufám, že mě ten bacil obejde. :-S Taky pořád sleduju ty vyhrožující odboráře z Prahy a doufám, že si nevymyslí stávku na den, až se budu vracet domů, nechtěla bych si zrovna platit taxi z letiště na nádraží. To by byla soda. Mějte se všichni hezky a hlavně hodně zdravíčka papa a piště Monča
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moni, 16 st. je nádhera. :-) Kdy se vlastně vracíš? Taky bych se flákala někde na pokoji. :-) Místo toho pořád práce, už jen dva dny dovolené, takže tu musím být pořád. :-( Holky, kdepak jste? Mějte se pěkně a těším se na nové příspěvky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak co, přijel dnes do Čech Martin na bílým koni? Tady se naštěstí neobjevil. Dnes bylo nádherně, a má to snad vydržet do víkendu. Já se vracím v pondělí 16.11., tak snad mi nepřivítá nějaké mrazivé počasí, abych to zdravotně zvládla. Včera jsem na manžílka vyzkoušela různé babské rady, samozřejmě moc na výběr nebylo,neni to jako doma, ale docela mu to pomohlo a cítí se líp. Katko, ty jsi tu novou práci opravdu hledáš nebo tě jen někdo oslovil? Mě pro změnu oslovila firma, u které jsem před měsícem skončila a nejlepší bylo, že mi nabídli úplně tu samou práci na 3 směny, jen na jiném oddělení. Jsem si myslela, že si snad ze mě dělají srandu, a hlavně bylo vidět, že ta personalistka (mají tam dva) můj životopis vůbec nečetla, ani nevěděla, že jsem už u nich pracovala. Je to síla. Jinak zatím bohužel nic jiného jsem nenašla. :-S Snad se to po Vánocích nějak rozhoupe. :-N Koukám, že ti fakt moc té dovči nezbylo. To budeš o Vánocích v práci viď? Nebo máte zavřeno? Jak jste na tom z dárky na Vánoce? Já už mám první, mají tady obrovský výprodeje oblečků pro mrňata, takže jsem se dneska vyřádila a mám nakoupeno pro neteřinku. Bohužel mi nepolíbíla žádná múza na další dárky pro ostatní. :-S Budu končit jdu připravovat véču. čauky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moni. S tou prací je to fakt síla. To jsem ještě neslyšela :-) S mou prací jsem zatím rozhodila sítě po známých, ale asi začnu hledat na 100%. Pořád nevím, jestli v práci ještě počkat, nebo hned zrhnout. Ale když vidím tu krizi všude, tak asi ještě počkám a uvidím, co bude po novém roce. My teď s manžílkem popíjíme vínko a budeme posílat konečně tu naši fotoknihu ze svatby do tisku. Jupí !!! A dárky? Zatím mám jen drobnost pro mámu a ostatní vymýšlím, je to těžký každý rok něco vymyslet. Naštěstí s mojí sestrou si posíláme odkazy třeba na Ikeu, co bysme si každá přáli do bytu a pak si to koupíme. Už to realizujeme třetím rokem a je to super. Mám vždycky radost, že dostaneme, co si přejeme. A překvapení je vždycky to, že si na seznam napíšeme víc věcí a ta druhá si vybere jen pár věcí, takže překvápko je, že vlastně nevíme, co z toho seznamu dostanu. :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tak mi jdeme na druhou sklenku a na tu knihu. Papa a drž se tam !!! Jinak Martin na bílém koni nepřijel a zima nebude. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?