Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
atik: no velmo rada, ale bohuzial skor ako po svadbe to nepojde a nechcem byt v den D usoplena, ukychana... tak to musim takto riesit... ale potom nabehneme na dlhoocakavnu dofcu a vletim ako prve do mora, nech ma poriadne preplachne hoci aj cez frnak! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to: atinkaa xexe, si??? :-D to: sharin to stipe - slana voda cez nosik =-)
Odpovědět
gaius: viem, ze stipe, ale ako decku mi to urobilo straaaasne dobre... vzdy som mala kazdy rok 2x zapal pluc ci priedusiek a ako ma takto preplachlo zo dva krat, tak bol pokoj na veeeelmi dlhu dobu, tak ja to risknem aj teraz :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin juuuj, tak to som nevedela - mna len pchali antibiotikami a liekami takymi, ze teraz mam problemy so zubami
Odpovědět
Profilova fotka
sharin: zkus vymenit tablety kazdy usina po jinych, a do nosiku muzes zkusit strikat vincentku ktera by mela fungovat stejne jako more akorat tak nestipe i kdyz je slana
Odpovědět
len doma zaciname uvazovat, ci to uz vtedy nebola alergia a moja doktorka nepoznala inu diagnozu ako zapal priedusiek ci pluc, kedze som sa narodila v 7. mesiaci a vtedy su detusiky chytene prave na pluca... tak je aj dost mozne, ze mi nespravne liecili prejavy alergie a preto sa to mozno takto zacalo stupnovat... lebo fakt po prvej dovolenke a vyplachnuti morom bol pokoj. dark: vyskusam :) snad.. :-D len tieto lieky mi dala zas ina doktorka a mam pocit akoby na mne testovala bud lieky alebo svoje diagnozy... ale vseobecne zodac uspava a neviem co ine by mi mohla dat.. claritine bez sance nezabera... clarinase som uz tyzdnove dobrala a zodac mi nasadila po clarinase... a ze alergologicku netreba... "parada", ne? tak si asi najdem inu doktorku, ci doktora...
Odpovědět
Profilova fotka
sharin: to je zvlastni ze ti zabira zodac a ne claritin, protoze claritin je silnejsi, me teda zodac neuspava, ale strasne me uspaval zyrteck a alerid, mozna by ti mohla dat xyzal, ale ten je silnejsi zodac alergie casto vyvolavaji jine nemoci jako jsou zanety prudusek a anginy, proto kdyz deti maji casto anginy nebo zanety prudusek tak je posilaji na alergologii protoze jak jsou oslabene alergii tak pak snadneji chyti kde co, po sezone zkus nakou lecbu i kdyz me teda zabira jen podle papiru, ale na sobe to necitim
Odpovědět
Profilova fotka
teeda babyy..my sme seckii turbo alegickee :-N =-) u mna to tak presne bolo adi...dla mna ma milionkrat liecili na zapal priedusiek....a mali ma poslat na alergologiu :-N :-. aale i tak jedinee co zaberaaa je more... ak nemoozes, tak supki do jaskyne ;-) 8-) dark ty si jak ucebnica farmakologie :-D :-D :-D :-D este hod daaku etiopatogeneeezu a kooonec :-D :-p 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to vis lecim se s alergii uz dlouho to pak clovek lecos vyzkousi a protoze vim jaky je to previt dam radu k dispozici
Odpovědět
tak to je dalsia nasa spolocna vec... x-) a kockyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy dosliiiiiiiiiiiiiiiiiii konecneeeeeeeeeeeeeee oznamkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa x-) x-) x-) x-) do polhodky idem po ne, tak snad aj odfotim ak to vyzera... len este budem musiet dotlacit text, lebo to som objednala take bez textu ... ale huraaaaaaaaaaaaaa suuuuu tuuuuuuuuuu :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já má svatbu sice 15.8, ale potřebovala bych poradit, jaký účes na svatbu, v albu mám 1,2,3. Díky ;-)
Odpovědět
sima: 1 urcite nie, skor 2 ale podla mna naj je 3, len skoda, ze nemas foto spredu v ucese 3 :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sharin: tak to je super jen je hezky vyfot at vime na co si tak dlouho cekala :-) sima08 me se nejvic libi uces cislo 3
Odpovědět
tak konecne dorazene oznamka pridane v albume... kedze ani jedno z vybranych sa mi nedalo neutralne pouzit ako oznamenie aj pozvanka, tak som zvolila dva typy. Ako oznamenie budeme posielat ten kvietok :-) a pozvanka je aj s kapsickou na text pre pozvanie ;-) su neskutocne krasne a material je pevny.. trosku som sa prepocitala a pozvanka sa mi nevopcha do obalky, ale to nevadi, lebo budeme ich davat osobne :)
Odpovědět
Profilova fotka
peknoucke, ja sem taky pouzila pecet, protoze se mi otvirala obalka pozvanky
Odpovědět
Profilova fotka
adii fakt kraasa kraasovitaa ;-) x-) x-) maate vip a nem vip hosti, ze su rozne druhy pozvaanok ;-) sima uces c. 1...je obyc...vlasky...nevieem to lepsie napisat...tak sa neuraz..ale na fotecke c. 26 ..."akoby sa stratili secki vlasy" :-. uces c. 2 je glamouur ;-) x-) je sice jednoduchy..ale mas tam bohate vlasky ;-) ...lubi sa mi na fotecke 27....ale uz z 28 si nie som istaa..jak dlho to bez rozpadu vydrzii na hlavke.... uces c. 3 tak na nom som ta ani nespoznala.... :-N ;-) je prekrasny....mas tam pekne vlasky..skoda ze nemas aspon jedno foto z predu...ale zozadu parada.....len by som znova zvazovala, ci chces byt uplnee ina na svadbe...az na nepoznanie ;-)
Odpovědět
atik: praveze sme oddelili pozvanky od oznameni... cize kvietok posielame len tym, komu oznamujeme a nepozyvame ku stolu a ta druha je pozvanka, teda uz tym, kt. pozyvame ku stolu, tam sa da zasuchnut druha karticka, kt. v nasom pripade bude s tym pokecom pozvankovym :) kapish to? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo a ja dostaneeem co z tohoo tedaa :-N ;-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď už vůbec s tím účesem nevím, jestli já nad tím nepřemýšlím až moc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no sima..najkrajsi a najpevnejsi..vyzera byt 3 mne osobne sa podla fotiek ostatnych ktore tam mas najviac lubi 2..ale vyzera...ze este ani neopustis kadernictvo a bude fuc :-N jednotka nem uplnee taakze 2-3...ide o to, ci furt chces byt sima...alebo ci patris k tym co radi prekvapia a potom pisu..ze boli na nespoznanie :-N ja som zas rada spoznatelnaaa..i za cenu, ze to nie je tak extravagant ;-)
Odpovědět
atik: kvietok :)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) diiik
Odpovědět
jo a este som dnes bola zajednat kytku, pierko, kytice pre mamy a kyticky pre druzicky :)
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin sikulka...a aka bude?
Odpovědět
gaius: pivonky v mojej, pierko tiez z pivoniek... kytice pre mamy lalie spolu s alstromerkami a druzickovske iba alstromerky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin maaaaaaaaaaaaaaaaaarnost...kolko ta to vyjde? ja som tiez chcela pivonky, ale vychadzaju drahsie ako ruze
Odpovědět
no dnes ich tam aj mali, tak som si ich vzala domov do vazy... cena bola 45,- za kvet a mam na jednom aj 6 pucikov :) a ich netreba vela a budu tam len kvety, takze toho sa nebojim :)
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin aj by som povedala, ze ti zavidim, ale ja ti doprajem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-p gaia este ze ten konec ta zachraanil :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to: atinkaa xexe, shak pozname "dopraj a bude ti dopriane" :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?