Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no maji tam chybu, v mem pripade by mela byt tecka prace sotva milimetrova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D noo to bude asi tym, ze je mooj ...ja ju nemoozem uuplne vytesnit...ale jak tak kukaam darii sa mi vitazit nad pracou uspesne :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no u mna je to asi s pracou dost podobne ako u darkwitch, hehe :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ja ji nevytesnuju jen jsem v ni duchem nepritomna, uz abych mela po svatbe, abych zase zacla v praci pracovat a ne jen koukat co se kde deje na svatebnich diskuzich :-D pravda vcera jsem byla hodna a poctive jsem pracovala, ale to byla vyjimka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
darkwitch: sme na tom rovnako, xixi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ty by si mala tiez pisat pracu, ze? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
atik: ja?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
darkwitch myslim pise diplomku..alebo nem? :-N co este robkas lindi?
Odpovědět
Profilova fotka
atik mela bych ji psat, ale uz sem se k tomu pekne dlouho nedostala, ja porad doufam ze po svatbe se do toho poradne obuju a konecne ji dodelam
Odpovědět
Profilova fotka
ja som si myslela..ze tu ma dakto este pisatelskee resty :-N :-D :-D :-D :-D ze to neni som lem ja :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
som sa divila, ze co mam ja pisat :-p :-p uz sa chystam do hajan, tak sa rozlucim babulky, dobru nocku. papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pa mojik..dobruu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobrou noc, taky jdu do hajan
Odpovědět
Profilova fotka
dobruu ;-)
Odpovědět
lindus kukam, ze mas nove prirastky v albume :) pohariky su kraaasne! a prosim ta ako si odfotila tie prstienky? mne sa ich akosi nedari dobre odfotit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sharin: dakujem :-) no prstienky sa mi fotili tazko, ale potom sa mi to jak-tak podarilo odfotit - je to fotene so supermakrom
Odpovědět
gas: no, tak to budem musiet postudovat nas fotak 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
babuchy ste tu este? ci fotiite jak besnee seckoo :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
atik: ja cakam kedy mi zhasne komp, bo tu je taka burka ze amen... a samozrejme, aj po zatepleni panelaku nam opat zateka popod parapety do obyvacky... a cakam aj kedy vytlaci okna... neskutocna burka... chudak hafco za mnou chodi uplne vsade ako sa boji...
Odpovědět
Profilova fotka
juj aj u nas prsii..spinkat sa mi chce, nem zehlit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tady prsi tak lehounce a taky se mi chce spinat a ne uklizet, nevim jestli se nenecham spankem presvedcit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
babuchy tak sme dnes kukali fotecky mickine (witchkine)..2000 zaberov 8-) a su uuuuzaasneeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! uplne supiskove :-D :-D dokonca aj ja, s mojimi ruckami tuckami na nich vyzeram k svetu, xixi :-D aj ja som mala v plane dnes upratovat, ale nic som neurobila, kukali sme fotecky :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aj aj sceem vidiet fotecky :-N ;-) najlepsiee seckii a hneed :-D :-D :-D :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin este raz mocno dakovala :-D ;-) ...mas pravdu, asi by sme kecali do rana :-D takze, vikend sme prezili :-D ...decka aj vy ste take unavene? =-) ja sa z tych zmien pocasia picnem :-S ...v sobotu sme lietali s nasimi po meste a ze 35 stupnov...dnes ma byt o 10 menej! maximum! =-) ...a potom si s tym porad clovece
Odpovědět
Profilova fotka
gaia zmeny pocasi me taky nici porad bych spala, nemohlo by byt porad prijemnych 27,5°C :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: darkwitch juuuu, mne by stacilo aj 27 :-D ...inak, pacia sa mi vase originalne pozvanky ku stolu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja za vas klido pido budem mat cely rok tyych 33-36 ;-) :-D :-D :-D :-D oook :-N ;-) 8-)
Odpovědět
ja som bola strasne otapena z tabletiek proti alergii... ale zmenila som taktiku uzivania z vecera na rano a uz konecne rano vstanem... ale druha vec je, ze sa aj tak neviem vymotat skor ako na 9.00... gaius: nemas zaco :) lindus: no uz by segra mohla vybrat dake najsamlepsie a pripojit do albumu.. i ked verim, ze vybrat tie naj bude teda poriadna fuska.. ale uz sa nevieeeeem dockaat! :)
Odpovědět
Profilova fotka
to: atinkaa tebe by sa taky gril hodil :-D to: sharin no ja by som chrapala v robote po tabletach na alergiu
Odpovědět
Profilova fotka
sharin ja by som ich nebrala voobec....bez k mooru dzeckooo :-D :-D :-D :-D gaius shaak som daky kenan, nie? :-D :-D :-D :-D 8-) 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?