Svatba Zlín 11.6.2011. Vyměníte si zkušenosti?

Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které plánují svatbu v regionu Zlínska v tento datum. Doufám, že se nás tu pár sejde a vyměníme si zkušenosti ohledně místa hostiny, obřadu, cukroví, dortů, svatebních šatů a dekorací a tak prostě pokecáme :-) :-) ;-) x-)
Odpovědět
1
2
6
Ahojky :o) tak se hlásím k 11. 6. 2011 a k nevěstám ze Zlínska :) Jak jsi na tom?..Už začínáš zařizovat? :) Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak to je bezva, že jsem na někoho natrefila, jsem moc ráda, že jsi se ozvala :-) :-) Už pomalu začínám, sice je ještě dost času, ale přece....máme zamluvenou fotografku, jasné místo obřadu, nějaká dekorace se doma shromažďuje a teď pátráme po vhodném místě na hostinu. A co Ty? :-)
Odpovědět
Ahojky, tak datum svatby je zatím stanoveno na toho 11. 6., ale zatím spíš plánuju, oficiální zasnoubení ještě neproběhlo :) No já se teď tak rozhlížím, co by se mi líbilo,..jaké šatičky, prstýnky a tak :) Zvažuju taky barvičky..líbí se mi zelená..i vínová..Jinak fotit mi bude nejspíše bratránek, takže to je vymyšleno :) Jinak svatbička bude na chatě a obřad venku před ní...no snad nebude pršet :) A kolik plánuje lidí?
Odpovědět
Ahoj Very,sice sem nepatřím,ale dívám se do tvého albíčka a vidím,že se ti líbí šatky,které budu mít:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau Renčo, no neblázni a které? San Patriky? :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jůů, na chatě, to je super! U nás se taky plánuje a zasnoubení zatím nikde... :-D :-D My plánujeme 70 lidí, obřad bychom rádi na zámku ve Vizovicích a hostinu zatím netuším kde....tím, že je nás moc, je to složitější :-)
Odpovědět
noo jmenují se myslím Figura nebo tak nějak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tyhle jsou Elite, je to kolekce 2010 San Patrick :-)
Odpovědět
tak se podívej do kolekce 2009 na Figury,myslím,že si jsou hodně podobné:-)
Odpovědět
a kdy jdeš na šatičky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mrknu, tak to je sranda :-) :-) Ale já stejně uvidím až podle zkoušení, na fotce vypadají pěkně každé :-) :-) Pak musíš naházet do albíčka fotky, ať se pokochám ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Půjdu až tak v září, psal mi pan Svozílek, že to jim přijdou nové modely, tak ať mám výběr :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jj já se dívám na stránky ke Svozílkům a nevidím je tam :-) takže budeš šatičky zkoušet i jinde,jo?
Odpovědět
jj na podzim jsou nové modely,tak je z čeho vybírat ;-) já byla v lednu a už jich bylo hodně půjčených
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, Renčo, fakt! Hoooodně podobné :-) :-) :-)
Odpovědět
tak uvidíš co ti sedne.jinak 17.7. vás očekávám na svíci,jasné? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé, děkujeme mooooooc moc za pozvání, moc rádi přijdem, ať to s Tebou zapijem!! Kde to máš? :-) :-)
Odpovědět
klasika v bažině,máme to s Pájou dohromady,jak budete s Marou,tak mu to taky řekni,ale stejně si pak ještě předtím obešlu lidi smskama :-D
Odpovědět
budeme mít bloklou tu zahrádku :-)
Odpovědět
nic Veru mizím udělat něco na véču,měj se a pozdravuj Ondru
Odpovědět
Profilova fotka
Super, tak se moc těším a Marovi vyřídím! Utíkej, taky kuchtím a odbíhám :-) :-)
Odpovědět
No tak to já chtěla původně taky ve Vizovicích, mám to tam ráda...jenže svatba bude v N. Hrozenkově, takže by to bylo daleko.. Ale svatbu budeme mít malou...asi 25 lidí..a pak navečer dalších asi 10..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, to by bylo daleko, to je pravda. Jasně, dneska ty velké svatby už se asi moc nenosí :-) Jen my prostě nemáme koho vyškrtnout :-D :-D A kdy a kam vyrazíš na šatičky?
Odpovědět
Noo..tak moje známá teď bude mít svatbu o 120 lidech..to už je síla..celá rodina :o))) Tak kdybych tam měli všechny tety, strejdy, bratrance atd...tak by se to vyšplhalo na hoodně vysoké číslo :o) Ale tak nechceme moc utrácet..šetříme :) Jinak šatičky..asi projdu salony ve Zlíně...a uvažuju, že bych si přímo nějaké koupila a pak prodala...vyjde to skoro stejně :) A co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my tam máme nejbližší rodinu a kamarády, ale je nás hold hodně :-) :-) Šatky půjdu zkoušet v září, určitě ke Svozílkům, ty si všichni hrozně chválí :-) A tím koupením to je pravda, někde vyjde i ušití šatů levněji, než jejich půjčení :-) :-)
Odpovědět
Jj, taky určitě zajdu ke Svozílkům..kdoví, jak budu vypadat ve svatebních šatičkách :o))) Sice je svatba daleko, ale pomalu se zařizovat může :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Teda nějak nám to tady vázne, že by zatím žádná další nevěsta? =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
A pořád se nkdo nepřidá? :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Moc dobré téma. Taky to mám naplánované na toto datum. Zatím jsem na začátku. Pokoušela jsem se zatím si domluvit místo obřadu (přece jen je to pěkný termín) na zámku ve Vizovicích, ale tam jsem moc neuspěla prý příští rok se zamlouvá až od půli listopadu :-( . Veri a ty jsi už volala do těch Vizovic?
Odpovědět
Profilova fotka
je tohohle fora jsem si nevsimla :-D :-D :-D :-D tak uz jsem tady. fotgrafa uz mame taky domluveneho. koukala jsem na ty Stranky Svozilku a maji tam fakt nektery saty moooc hezke, tak tam urcite zajedem to omrknout, ale vidim to az tak na listopd nebo rijen, tak nejak
Odpovědět
1
2
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?