Svatba Zlín 11.6.2011. Vyměníte si zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které plánují svatbu v regionu Zlínska v tento datum. Doufám, že se nás tu pár sejde a vyměníme si zkušenosti ohledně místa hostiny, obřadu, cukroví, dortů, svatebních šatů a dekorací a tak prostě pokecáme :-) :-) ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: jeste me tak napadlo co se zeptat na zamku v holesove, slysela jsem ze tam jsou taky pekne obrady a pak jsou strasne hezke fotky ze zahrady zamecke. A meli byste to myslim bliz ze Zlina, ale nevim kolik chteji za Holesov na zamku za obrad
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: tak tady tak to vypada v tom Holesove http://www.zamekholesov.cz/fotogaleri...
Odpovědět
Profilova fotka
picasso-. děkuju moc, tam jsem se taky dívala, ale chtějí tam docela dost peněz :-( Tak zkouším ještě Buchlovice, jako má silvinkas, tak se tam možná spolu i potkáme x-) x-) x-) Tam je to moc pěkné, je to 26km a ani nechtějí horentní sumy :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
silvinkas: tak jsme se nakonec také rozhodli pro Buchlovice, ale mají volno až ve 14 hodin, což mě teda docela mrzí :-( Paní psala, že se s tím pokusí něco udělat, že si mám po novém roce zavolat a dohodneme se už na jistotu. Na kolik hodin to máte domluveno Vy? Třeba půjdeme po sobě :-) :-) A zapomněla jsem se jí zeptat, jestli ceny, co jsou na internetu pořád platí, tak doufám, že ano :-)
Odpovědět
verisek.s: tak tp je paráda,to se v těch Buchlovicích možná potkáme. My máme teda obřad na 12:30,ale pak ještě nějaké to foto:-) Akorát taky ti říkala paní,že to píše zatím jen tuštičkou a že v tom lednu si to máme potvrdit a že se můe stát,že se obřad zruší..??Já su z toho taková nesvá:-(snad to vše klapne. Jo a holky pro šatky si nakonec pojedu do Litovle,kousek od Olomouce,do agentury www.vasden.cz-mají tam naprosto úžasné šaty maggie sottero za parádní ceny-6-8tis,max nějaké nové modely za 9tis. Dokonce mi paní říkala,že pokud si vyberu nějaký model a ona ho bude chtít prodat,tak mi ho prodá za cenu půjčovného:-) Mám z taka velmi kladné ohlasy:-)už se nemůžu dočkat. Jinak asi proběhne změna restaurace z Koníčka na sportbar Morava v UH..Tak ahojte a piště novinky:-) Silvuška
Odpovědět
Profilova fotka
silvinkas: tak to máte super čas, já bych chtěla aspoň na těch 13 hod, ale když to jinak nepůjde, nedá se nic dělat. Tak to se tam určitě potkáme :-) :-) Taky jsme tuštičkou, říkala, že na tento termín tam má obrovský zájem, takže si myslím, že to určitě povolí a nezruší, je to krásné datum. Nerada bych hledala zase něco jiného. A taky si mám volat v lednu. Na odkázek se hned mrknu, já jsem slyšela perfektní ohlasy tady na salon Bonetka v Otrokovicích, že tam mají perfektní výběr a šaty kolem 5000,- Kč. Takže určitě se tam zajdu podívat :-) :-) Na tvůj odkaz se určitě podívám, Maggie Sottero má nádherné šatky x-) x-) A kdy pojedeš zkoušet? Já plánuju asi nějak na podzim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
silvinkas: odkázek super, šaty nádherné!!! Určitě tam taky zajedu :-) :-) :-)
Odpovědět
verisek.s No já taky na podzim. Paní mi říkala,že během tohoto víkendu dá na stránky novou kolekci 2011,ale tam budou k dispozici v listopadu,Tak pokud se mi nějaké zalíbí,tak urči tam zajedu v listopadu:-) Bude to super,moc se těším. Chci si ten den užít naplno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
silvinkas: Tak to je bezva, děkuju moc za tip, určitě tam s kamarádkama zajedu :-) Nevíš, jestli se tam objednává předem? Zatím tam mám troje favoritky, ale Monalisa Royal vedou :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem byla dneska zkoušet v Otrokovicích v salonu Bonetka a všem doporučuju!!! Paní je úžasná, služby vynikající, lítala kolem mě, šatek má opravdový výběr a náádherné kousky. A cena půjčovného kolem 5000,- Kč!! Takže jedním slovem paráda!
Odpovědět
verisek.s Ahojkymtak už si byla zkoušet šatečky? A říkáš dobré? Máš tam nějaké favority? ;-) Já to vidím až na ten říjen listopad,ale bude to fakt mazec. Jinak nakonec jsme změnili tu restauraci z Koníčka na sportcentrum MOorava v UH. Takže holky,kdo ještě nemá místo na svatební hostinu a je z okolí UH,restaurace Koníček je volný!!
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: a nevis v jake cenove relaci se pohybuje pujcovne u pana Svozilka ve Zline? Doufam, ze po prazdninach, ze do toho vic obuju, ted nejak neni cas, ale v zari zacnu vic pracovat. A snad vas brzy dozenu =-) =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, přidávám se k termín 11.6. Jen jsem chtěla říct k tomu Holešovu, že už to tam máme zamluvené a platí se jen matrice 1000,-
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj klarush odkud jsi? opravdu neplatite nic za zamek? myslim si ze je to hloupost, radsi se zkus znovu poptat jeste jednou.
Odpovědět
Rezervovala to drahá polovička a řekli mu tuto informaci, ale já jsem pro jistotu psala ještě email té matrikářce do Holešova a položila jsem jí vysloveně otázku, zda se platí také něco zámku, nebo zda jen poplatek matrice a ona mi na to odpověděla: "svatební obřad máte zarezervovaný na 11.06.2011 v 11 hod. Správní poplatek je 1.000,- Kč dle sazebníku správních poplatků." Takže snad už nic.. A ještě říkala, že to mají se zámkem propojené a všechno si mezi sebou sdělují, takže by to snad věděla.
Odpovědět
ja si taky myslim, ze se nic extra za obrad na zamku Holesov (v Sala Terrene), krome spravniho poplatku, neplati a to proto, ze zamek je hlavnim mistem, kde se v Holesove oddava
Odpovědět
Ano, přesně tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo holky, to máte super, já viděla ten nájem prostor na hostinu a to mě dostalo... :-) My už máme zamluvené ty Buchlovice a teď řešíme hostinu :-)
Odpovědět
ceny najmu co jsou na strankach, jsou opravdu pomerne vysoke, ale pozor!: ty ceny jsou nejspis pro komercni pronajem apod, mozna pokud by nekdo chtel sal jen na cca 1 hodinu na svatbu. Pokud si ale napises na zamek a budes tam chtit obrad, hostinu a party, tak pro svatby pro cely den, maji daleko priznivejsi cenovy balicek. Nevim proc to nemaji na www, protoze info co tam maji nevesty akorat odradi.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je opravdu škoda, že to nemají na stránkách uvedeno. Hold už máme zamluvené Buchlovice, tak snad to bude taky pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jak to jde s přípravami? Nějaká nová nevěsta? Nějak nám to tady vázne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, byli jsme kvůli hostině nuceni přesunout termín, tak pokud by měl někdo zájem o parádní fotografku Verunku Belantovou na termín 11.6.2011 tak honem se hlašte!!! :-) :-)
Odpovědět
Ahojte holky, setra pracuje ted v Angli a bude se vdávat v tento termín jak Vy :-) :-) Ale svatbu mají zamluvenou už tam. Potom udělají prý ještě nějakou malou pro známé tady v ČR. Řeší jestli i na tu druhou akci půjčit svatební šaty. Poradíte? Byla se mnou se podívat u Svozílků ve svatením salonu a unešená. Prý v Anglii hezčí šaty neviděla. Prý chce La Sposu nebo St. Patrick, protože ty šaty jsou podle ní nej. Já si to myslím taky :-) Byli jsme i jinde, myslím že o těch salonech tady holky i psaly, ale tam se nám tak už nelíbilo. Tak uvidí.
Odpovědět
Profilova fotka
verisek:: a na kdy jste ji presunuli? a kde teda deůate hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
Takže termín jsme přesunuli na nejbližší volný dle restaurace a fotografů a to jest 16.7.211 :-) A hostina i obřad bude v penzionu Na Rozcestí v Trnavě :-) :-)
Odpovědět
Zdravím všechny holky ze Zlínského kraje! Tak jsem byla koncem srpna romanticky požádána o ruku a snažím se zorientovat v tom množství nabídek od šatů, hostin, přes fotografy a kadeřnice konče :-) Ještě nemáme termín a dumáme nad místem. Budu moc ráda,když mi poradíte:-) Váhám mezi Buchlovicemi- Velehradem- Luhačovicema. Jsem z Uh. Brodu , přítel z Pozlovic a víme jen to, že na svatbě bude kolem 70 hostů :-)
Odpovědět
Verisek: Ahoj Verčo, tak díky tobě se začínám víc orientovat :-) A vidím, že nejsem blázen, že to chci začít zařizovat už teď, na podzim... Asi budu termín směřovat na konec července,tak budu ráda za každý postřeh. Pracuju ve Zlíně, tak se asi taky potkáme u Svozílků:-) Jitka
Odpovědět
Profilova fotka
risen: blahopreji. je tezke si vybrat satu je spousta, ucesu jeste vic, taky porad koukam a vzdy kdyz se uz pro neco rozhodnu tak objevim zase neco lepsiho. Slysela jsem, ze v Luhacovicich je to fajn a pry Velehrad taky stoji za to. ale osobne jsem na zadnem miste osobne nebyla na svatbe, takze neporadim
Odpovědět
Ahoj holky, taky se k vám hlásím ;-) Chtěla bych se vdávat 25.6. a doufám, že to klapne na zámku ve Vizovicích. :-) Ráda bych si s váma vyměnila nějaké tipy, protože mám pocit, že je toho nějak moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak by to chtělo změnit datum v názvu hlavičky, aby se nás tu scházelo víc, je super, že jste se přidaly, vlastně i já už mám datum jiné. risen: ahojky, to je bezva ten výběr míst, ve Velehradě měla svatbu sestra mojí kamarádky a strááášně si to chválili. V Luhačovicích je perfektní restaurace Vyhlídka, dělají tam i obřady, podmínky jsou vynikající, ale termín 11.6. je již obsazený. Pokud ale chcete termín jiný, doporučuju co nejdříve je kontaktovat, pošlou i cenovou kalkulaci a vychází to opravdu báječně. Prostory jsou nádherné!! Co se týče šatů, tak jsem podle referencí neodolala a mrkla na ebay.com a asi je nechám v cizině ušít na míru a poslat. Vím, že je to risk, ale za tu cenu, co mi je ušijí, bych si tady nepůjčila ani jedny šaty, takže to risknu. Navíc mám reference na jednoho prodejce od nevěsty tady z beremka, tak se ani už nebojím a příští měsíc posílám objednávku ;-) :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?