Menu Forum

Svatba Zlín 11.6.2011. Vyměníte si zkušenosti?

13. bře 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
gutgirl
6
Registrovala se 4. července 2010 na beremese.cz. Přidala 345 příspěvků. Má 3 přátele. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
gutgirl
6
Registrovala se 4. července 2010 na beremese.cz. Přidala 345 příspěvků. Má 3 přátele. Region Zlín.
 verisek.s: tý jo, tak to máš celkem odvahu s těma šatama, já se bojím, že jak si něco nevyzkouším pořádně, tak mi to nesedne. emoticon jsem zvědavá jak ti to dopadne, pak se musíš pochlubit emoticon
3. zář 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
Registrovala se 8. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1097 příspěvků a 5 alb. Má 28 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 16. července 2011
    Trnava u Zlína, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
Registrovala se 8. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1097 příspěvků a 5 alb. Má 28 přátel. Region Zlín.
 gutgirl: já mám styl vyzkoušený už ze salonu a tyhle jsou hooodně podobné, takže z toho strach nemám, zvlášť, když holkám padly jako ulité. Určitě dám fotku do albíčka jak přijdou, kdyby nesedly, vždycky je můžu prodat a půjčit si nebo objednat jiné emoticon emoticon
3. zář 2010 v 10:46  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gutgirl
6
fotoportrét
fotoportrét
gutgirl
6
 verisek.s: jo tak jasně, vždycky se to dá nějak udělat. emoticon A ty už sis teda byla zkoušet šaty v salonu? Já jsem byla o ruku požádána už na konci června, ale začínám uvažovat až teď co bude nebo nebude. Doufám, že to není pozdě emoticon
3. zář 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 Byla jsem si už zkoušet emoticon emoticon Můžu moc moc doporučit salon Bonetka v Otrokovicích, paní tam má většinu šatů jako ve Zlíně, ale za poloviční ceny! Termín jsme museli přesunout, protože restaurace, co se nám líbily už byly všechny obsazené. Takže určitě není brzo. A fotografové ani nemluvím, to je umění teď ještě něco sehnat. Máme zamluvené místo hostiny i obřadu, fotografa, kapelu, zákusky, mám udělanou nějakou výzdobu, vývazky, máme hotové svatební noviny a teď jsem vyřešila i ty šaty emoticon emoticon
3. zář 2010 v 11:15  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pettullaa (30 r.)
3
Registrovala se 18. června 2010 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 7 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
pettullaa (30 r.)
3
Registrovala se 18. června 2010 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 7 přátel. Region Zlín.
    Region Zlín
 Tak to můžu jen potvrdit, že není brzo.
Po dlouhé době shánění fotografu a trápení se, jsem sehnala fotografku jen díky tomu, že verisek.s změnil datum emoticon Takže brzo fakt není, ale tolik co ty, toho opravdu ještě zařízeného nemám. Máme jen místo, hostinu, kapelu a fotografa a teď bych měla začít řešit ty šaty, ale vůbec se mi do toho nechce emoticon
3. zář 2010 v 11:54  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
Registrovala se 26. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 602 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Hulín, Region Kroměříž.
  • Svatba byla 14. července 2012
    Holešov, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
Registrovala se 26. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 602 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Hulín, Region Kroměříž.
    Holešov, Region Kroměříž
 Jejda holky, jak vas tak ctu, tak zjistuju ze bych sebou mela hodit emoticon jsem asi hodne pozadu jen ted nejak nebyla nalada na premysleni nad svatbou

verisek: kde je ten salon v otrokovicich??moc to tam neznam. A je pravda, ze spousta salonu ma ceny premrstene, jen proto ze jsou casto navstevovane, nebo nevim proc nekdo pujci jedny saty za 5tisic a dalsi ty same saty za 10tisic
3. zář 2010 ve 12:01  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 pettullaa: já jsem tak ráda, že ti Verunka vyšla, fakt! A hlavně, že jsem udělala někomu radost emoticon emoticon Kvůli tomu, že jsem sem dala, že fotografka je volná, mi chtěly administrátorky zablokovat nick, což nechápu, zrovna Tobě se to hodilo. Hlavně, že to vyšlo.
picasso: všechno najdeš na bonetka.cz (má ho blízko restarurace Sýpka), paní tam má úplně všechno a půjčovné kolem 5tisíc. Je strašně hodná, všechno mi nosila, radila, ukazovala, má salon strašně dlouhou dobu, vyzná se a šatičky opravdu pěkné a hezký výběr emoticon
3. zář 2010 ve 12:15  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gutgirl
6
fotoportrét
fotoportrét
gutgirl
6
 Díky za tip, ty Otrokovice nebudou špatné, asi tam zajedem s holkama. Sice to mám trošku dál jak do Zlína, ale asi to bude stát za to. Já restauraci blokovat nepotřebuju, budeme totiž dělat zahradní párty. emoticon A na Veroniku si taky brousím zoubky, ten můj termín má ještě volný emoticon
Kdesi jsem tu četla, že zámek ve Vizovicích se blokuje až v listopadu, tak uvidím.
Jinak co se týče kytky a výzdoby, tak to už mám víceméně zajištěné, protože moje svědkyně v tom dělá. emoticon
3. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gutgirl
6
fotoportrét
fotoportrét
gutgirl
6
 picasso_123: tak to jsme dvě, aspoň nejsem sama, kdo to úplně nějak neřešil zatím emoticon
3. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 Ano, ve Vizovicích přijímají termíny až od 1.11. to můžu potvrdit emoticon
Zahradní párty je super volba, bývají to nejvydařenější svatby emoticon emoticon
Verča i její skoromanžel opravdu fotí skvěle, moc se mi jejich fotky líbí. Teď v srpnu fotili svatbu mojí spolužačky a jedním slovem nádhera emoticon
No a kytky a výzdoby - do toho se budu muset vrhnout, hodně je doporučovaná Halka Adamová ze Zlína, tak uvidím emoticon Jinak vím, že při půjčení šatů od Svozílků dostanete 15% slevu na kytky ve Floristy emoticon
3. zář 2010 ve 13:27  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
risen
Registrovala se 1. září 2010 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
risen
Registrovala se 1. září 2010 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
 Ahojte holky, nevíte náhodou o nějakém svatebním salonu na Zlínsku, Brodsku, Hradišťskuemoticon, ke půjčují sva, šaty Maggie Sottero? Viděla jsem jejich šaty na webu jednoho pražského salonu a je to nádhera! Prostě asi tak 10 kousků favoritů mezi stovkami vyloženě dle mého gusta emoticon
3. zář 2010 ve 13:58  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 risen: já vím o salonu v Litovli, je to kousek za Olomoucí a chtěla jsem se tam na podzim vypravit emoticon emoticon Tady v okolí nic takového, co vím...nejblžší je ten Litovel cca 80km emoticon
3. zář 2010 ve 14:53  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gutgirl
6
fotoportrét
fotoportrét
gutgirl
6
 Nazdárek holky, tak svědek ženicha chce příští rok v květnu odletět na nový zéland, takže svatba se musí přesunout na duben. Uááá, nevím jak to budu stíhat. emoticon
Verisek.s: Halka určitě bude dobrá, pracovala původně s mojí svědkyní emoticon
5. zář 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kesilunah
Registrovala se 18. února 2010 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Zlín.
  • Svatba byla 18. září 2010
    Ve Zlíně na zámku Lešná, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
kesilunah
Registrovala se 18. února 2010 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Zlín.
  • Svatba byla 18. září 2010
    Ve Zlíně na zámku Lešná, Region Zlín
 Ahojte, trošku se mezi vás vetřu do diskuse emoticon . Já už mám svatbu za pár, ale jen ohledně Bonetky-jsem z Otrokovic a šaty mám právě odtud-nikde jinde jsem ani nebyla-všichni vyhlašovali Svozílky, ale říkala jsem si, že když mám salon tady v místě, tak proč nejdřív nezkusit ten a vybrala jsem si-a kupón na slevy k Floristům jsem dostala taky. Paní je opravdu velmi milá a hrozně snaživá vyhovět ve všem a ceny půjčovného supr-vřele doporučuji.
5. zář 2010 ve 23:42  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 kesilunah: přesně jak píšeš, paní je úžasná, byla jsem tam hrozně spokojená emoticon Dnes tam jdu s kamarádkou, ona bude zkoušet a já si jdu prohlídnout svatební oznámení emoticon emoticon
6. zář 2010 v 07:19  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
 Tak jsme byli včera zase v Bonetce s kamarádkou, zkoušela a jak je štílounká, tak jí sedělo snad všechno. Ale paní bude na zimu vyprodávat starší modely (za 2000,- Kč!!!) a co má některé z loňska, tak i třeba za 5 tisíc! Prý není nic problém domluvit. Takže v zimě ji bereme útokem, má tam opravdu nádherné kousky!!! emoticon
7. zář 2010 v 09:13  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gutgirl
6
fotoportrét
fotoportrét
gutgirl
6
 Chystám se tam na konci září, už se těším emoticon
7. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gutgirl
6
fotoportrét
fotoportrét
gutgirl
6
 Holky už máte vybraného, popř. zamluveného fotografa? Já se pořád nějak nemůžu rozhodnout. emoticon
13. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rickym
Registrovala se 30. července 2010 na beremese.cz. Přidala 103 příspěvků. Má 19 přátel.
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
rickym
Registrovala se 30. července 2010 na beremese.cz. Přidala 103 příspěvků. Má 19 přátel.
    Region Zlín
 Ahojky, fotografa mám, ale snadné to nebylo...ti, co se mi líbili, byli skoro všichni zamluvení..ale nakonec jsem vybralaemoticon Ale teda doporučuji jednat rychleemoticon
13. zář 2010 ve 14:10  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gutgirl
6
fotoportrét
fotoportrét
gutgirl
6
 Právě já co jsem chtěla, tak už je zamluvené, tak nevím, musím jednat rychleji emoticon
13. zář 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rickym
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
rickym
    Region Zlín
 To jo, a jaké jsi měla tipy?
13. zář 2010 v 15:48  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tinulkaaa
1
Registrovala se 22. října 2010 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků a 1 album.
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
tinulkaaa
1
    Region Zlín
 Ahoj nevěsty... Také se hlásím k danému datumu... Na jednu stranu bych už teď nejraděj vše ponakupovala a pozařizovala, na druhou stranu mi to přijde hrozně brzy...
Uvažuji nad tím, že si šaty koupím. Asi si je nechám poslat, trošku se toho bojím. Nevíte o někom, kdo s tím má zkušenost? Pořád přemýšlím jestli jo nebo ne... Mám dva tři favority...
Vše je od dodavatelů z Číny, přičemž ten jeden modýlek jsem viděla přímo od něj ušitý a líbí se mi, komentáře má samé kladné a všichni jsou spokojeni... Druhý modýlek jsem si vybrala na netu (za prvé prý není problém ušít šaty podle fotky, za druhé dělá kopie Sottera, a model je právě od něj). A třetí modýlek je z E-buy. Sice tam jsou taky kladné komentáře, ale přeci jen je to e-buy... ach joooo... Ale půjčovat si šaty určitě nechci, já jsem prasátko, a nechci se stresovat, kde s nimi co udělám...
22. říj 2010 v 18:57  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
 tinulkaaa: neboj se pujceni, neni v tom zadny problem, ja se taky vzdy pokapu ebo uspinim od jidla,a le v tom neni problem, vsak mas zaplaceno vycisteni satu. ja si taky chtela nechat usit saty v Cine, slysela jsem same ohlasy kladne, ale pak jsem nevedela jestli mi ten strih bude sedet, tak jsem si rikala, ze nejprve neco vyzkousim v salonu a uvidim. porad jsem nad tim premyslela a pak jsem nekde na internetu objevila obrazky satu z Ciny a zrovna moc se mi nelibily, takze u me vyhralo pujceni. A jeste navic kazda druha neveesta si je nechava sit v Cine a pak se to snazi prodat, takze ti zadna nebude psat, ze to nebylo podle jejich predstav, potrebuje je proste prodat.
23. říj 2010 ve 14:42  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tinulkaaa
1
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
tinulkaaa
1
    Region Zlín
 Picasso: mám tu najitou jednu paní, která s dodavatelem z Číny spolupracuje a jde to přes ni. Napsali jsme si o tom několik e-mailů. Vím, že jestliže chce ona prodat, bude mi psát samé superlativy, ale sama uznala, že se bojím oprávněně, a je velice ochotná a vstřícná... mě se právě jeho šaty líbí, jsou dost podobné originálu, i když ne uplně, ale musím se přiznat, že konktrétně u šatů které jsem si zatím vybrala, se mi dokonce více líbí ušití od něj než od Sottera emoticon a co se týče kladných komentářů, měla jsem na mysli komentáře po obdržení šatů od dodavatele, ne až při následném prodeji...
Je pravda, že jsem včera objevila šaty svých snů, od Sottera, a měli by je mít v jedné půjčovně u Litovle-jestli se nepletu, a to mě trošku zvyklalo, že bych je možná půjčila... Ale pravda je, že za tu cenu :( nejsem extra šetřivá, ale přeci jen je to dost peněz, a je mi líto to "vyhodit" jen za půjčení....
Určitě si ale projdu pár půjčoven, abych vůbec věděla jak ve svatebních šatech budu vypadat, jak který střih sedí a podle toho uvidím...Už teď jsem z toho nervozní, a to jsem si vždy říkala, že mi bude jedno jaké šaty budu mít a že mi stačí obyčejné jednoduché :D
23. říj 2010 v 15:43  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
 tinulkaaaa: je to vec nazoru, musis si zalozit albuma lespon at vidim fotecky. a nebo zkus jeste mesic dva vydrzet a treba nejaka nevesta ma taky takovesaty usite a bude je prodavat.
23. říj 2010 v 16:59  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tinulkaaa
1
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
tinulkaaa
1
    Region Zlín
 Album založeno, můžeš se mrknout emoticon
Jinak samozřejmě ještě počkám, zatím mám pořád času dost, a začnu to nějak víc řešit nejdřív po Novém roce emoticon myslím si, že tak brzy si objednávat a mít doma svatební šaty ani není dobré... stejně jako nakupovat věci na mimčo jakmile žena zjistí že je těhotná-přináší to smůlu :(
23. říj 2010 v 18:57  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
 tinulkaaa poslala jsem ti neco do IP, urcite na to mrkni.
23. říj 2010 v 19:40  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tinulkaaa
1
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
tinulkaaa
1
    Region Zlín
 Picasso-jj, díky, už jsem ti odepsala emoticon
24. říj 2010 ve 22:02  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tinulkaaa
1
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
tinulkaaa
1
    Region Zlín
 Můžu se jen tak ze zajímavosti zeptat, kolik si tak berou fotografové a za co? Popřípadě i kameramané?
My zatím máme domluveného kamaráda fotografa, za celkem rozumnou cenu (3t.-jen za focení) tak snad to klapne a fotky budou pěkné emoticon a videjko nám snad udělá strejda, který se tím baví a má krásná videa-jak pěkně točené, tak nádherně zpracované emoticon
Jinak je tu někdo, kdo si bude sám zdobit sál a svatební tabuli? Tohle bude asi bohužel na mně (máme zamluvený jen sál, zbytek zařizujem sami) a já na to nějak nemám cit :( Bohužel nejsem odtud, pocházím z Brna, tak tu nemám moc známých, kteří by mi pomohli...
24. říj 2010 ve 23:29  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
picasso_123 (31 r.)
3
    Holešov, Region Kroměříž
 tinulkaaa: vyzdobu budu delat sama s jednou znamou. prijde mi zbytecne platit si za to jeste nnekomu jinemu a co kdyz to neudela podle mych predstav. svedkynne ti urcite pomuze.
25. říj 2010 v 07:54  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš