Svatba Zlín 11.6.2011. Vyměníte si zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které plánují svatbu v regionu Zlínska v tento datum. Doufám, že se nás tu pár sejde a vyměníme si zkušenosti ohledně místa hostiny, obřadu, cukroví, dortů, svatebních šatů a dekorací a tak prostě pokecáme :-) :-) ;-) x-)
Odpovědět
Holky, vidím, že plánujete svatbu. Je možné, že už některá teď vybíráte šatičky, já je měla taky dost dopředu. Složila jsem zálohu v salonu Comfort ve Zlíně, ale pak šaty změnila. Záloha byla 2.000CZK a je samozřejmě nevratná, takže kdybyste některá měla zájem o tento kupon na svatební, společenské šaty (jak dámské, tak i pánské obleky), tak Vám jej velmi ráda prodám. Chtěla bych aspoň za 1.000CZK. Už tak je to pro Vás úspora, takže kdyby ste měly zájem, tak napiště do IP. Nebo se tam můžete zajet podívat na šaty a pak si ten kupon koupit. Já se s výběrem unáhlila :(
Odpovědět
Nechapu jak jsi mohla udelat takovou blbost a zadat si v tom comfortu. :-( pokud by ses podivala jinam, tak by jsi to nemohla udelat. :-( za blbost se plati
Odpovědět
Profilova fotka
zdeenuska: ahojky, mooc Tě vítám!!! Já jsem tam paní psala, poslala mi číslo na matriku, ale zamlouvají až od listopadu. Nakonec možná vybereme i jiné místo, tak uvidíme :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hurá hurá, tak už máme zamluvenou i kapelu, skupina 1+1. Jsem moc ráda, že měli volno x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se taky přidávám ke Zlínským nevěstám s datem 11.6.2011 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj, vítej :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Picasso_123 : Taky si asi šatičky nechám až na říjen. :-) Verisek.s : No taky už mám vybrané náhradní místo. Nějak jsem i slyšela špatné recenze od kamarádek, které letos měly svatbu ve Vizovicích.... tak to nechám osudu. :-) O kolika lidech tak budete mít holky svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeenuska: a kdepak to bude? Mně se to zdá v těch Vizovicích hrozně malé ta síň, takže se modlím za tu Kroměříž :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my to teprve zaciname resit, kolik lidi pozveme ke slavnostni tabuli, ale bude to jen rodina a nasi svedci. zatim mame probranou nasi stranu, tu jsme probirali s myma rodicema, ale jeste nas ceka pritelova strana a to budem probirat s jeho rodicema. Ale oni o svatbe jeste nevi, teda vi, ze bude, ale nevi ze uz pristi rok
Odpovědět
Profilova fotka
Známá měla loni ve Vizovicích 140 lidí a prý se tam vlezli :-) . Sice nechápu jak :-) No pokud by to nevyšlo tam, tak v kostele. Partner to začal i preferovat, prý to bude takové romantičtější varhany, družičky házející okvětní lístky atd.... Ve Vizovicích prý si potrpí na pořádek.. ;-) No koukala jsem ti na fotky ta Kroměříž je nádherná. Taky jsme na počátku uvažovali, ale máme to hodně z ruky.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zdeenuska: tak v kostele to má určitě taky své kouzlo x-) Téééda 140 lidí, to asi stáli na chodbě :-D :-D picasso: já to probírání s ridičema totálně zrušila, protože se začali všichni hádat, na co budeme zvát ty a ty ne a ty ano a tak dále....na to já nemám nervy, je to naše svatba, takže my si pozveme koho budeme chtít a tím to hasne :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: jenze ja moc pritelovu stranu neznam a nevim kdo vsechno se musi pozvat, tak jsem chtela aby si budouci tchyne rekla, se kteryma sourozencama se styka, kteri se maji pozvat. Nechci abych ja tam mela 40 lidi a pritel jen 10. Ale mas pravdu to probirani bude des, uz se toho desim. Posledni dobou totiz moc s jeho rodicema nevychazim. |-| |-| |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
picasso: tak to je jasné, to se tak zhruba probrat musí :-) :-) My máme s přítelem rodiny pozváno každý skoro stejně :-) Děs to je, hold rodinu si člověk nevybere :-) :-) Moje "tchýně" je docela hodná, ale v mnohém si moc nerozumíme, hlavně, co se týče našeho hafana. Hlavně, aby jim doma nezašpinila sedačku, když máme s ní jet v jejich autě, to jsou proslovy atd....no a vrchol všeho bylo, když jsme měli podezření na torzi žaludku a ona mi odmítla půjčit auto, že je námraza a mohla bych se nabourat.....takže asi tak :-|
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: tak to ja zase nerikam, byla vzdy fajn, proste uplne idealni tchyne, nez jsem rekla svuj nazor na jistou vec, a uz bylo po idealite. ;-( no jsem zvedava co na to reknou a jak se zachovaji
Odpovědět
bonamale: já prošla víc salonu, samozřejmě, ale je vidět, že jsi asi tak úžasná a dokonalá, že jsi nikdy neudělala nějakou blbost, která by Tě pak mrzela!
Odpovědět
Ahojky, taky se přidávám k datu 11/6/2011 :) Datum, jak to vypadá se líbí, takže bude asi i dost obsazeno:) Tak my zatím máme zamluvenou hudbu a restauraci na hostinu, i když s tou ještě trochu váhám...takže uvidíme. Šaty na podzim... Prstýnky mám předvybrané, ale nákup asi až na jaro, na veletrhu...
Odpovědět
Profilova fotka
rickym: kam jezdite na veletrh? ja slysela, ze dobry svatebni veletrh je Pze v unoru ci kdy, ale ten je trochu z ruku. A pak je jeste zajet si do ostravy na Cernou louku. V tom Kromerizi byva az v kvetnu a to je myslim celkem pozde
Odpovědět
No Praha je už dál, to jo...ale Brno a Ostrava je v pohodě. V Kroměříži jsem byla letos, ale tam to bylo takové slabší a beze slev na prstýnky:) Ale na ty je ještě čas..
Odpovědět
Profilova fotka
rickym: ahojky, tak tě tu vítám :-) :-) Kdepak máte zamluvenou hostinu, jestli se můžu zeptat? My se chystáme na tour po hospůdkách a snad nějakou vybereme :-) :-) Na ten veletrh bych taky ráda, uvidím, kde co bude :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rickym: v Brne byva taky? to jsem netusila. S tou slevou jsi me navnadila. ja nevedela, ze se daji objednat tak i prstynky =-) Koukam, ze uz jsi hodne dopredu, jak uz mas tolik projeteho
Odpovědět
verisek.s: Ahoj:) Zamluvenou máme restauraci Lešná, ale musím ji ještě zkouknout, bude nás cca 65, tak abychom se tam vlezli a taky už bude "snad" teplo, tak zjistit, jak je to tam s klimou...apod.:) A obřad už máte vymyšlený, kde bude?
Odpovědět
picasso_123: Obježděno to nemám:( Jen ten Kroměříž...jen vím, že na nějaký jet chci...:) Když si dáš na net svatební veletrh Brno, něco to najde...zkus... Já někde četla, že tam někteří vystavovatelé dávají třeba slevu 10% apod. Já si vybrala prstýnek s briliantíky, takže se každá sleva bude hodit:)
Odpovědět
Profilova fotka
rickym: sleva se hodi vzdycky, vsechno to naroste to je tam stokoruna tam tam tam a pak je to najednou sto tisic :-o jo dekuji, hned to zkusim vyhledat na netu, diky
Odpovědět
Profilova fotka
rickym: na Lešné si restauraci mooc chválili, myslím, že se vejdete, prý dělají i pěknou výzdobu a jídlo je moc dobré :-) :-) Obřad bych chtěla v Kroměříži v zahradě, tak uvidíme, jestli nám to vyjde :-) :-)
Odpovědět
verisek.s: A nebyla jsi se podívat na ten svatební mini veletrh v Kroměříži? Tak to jsi mě potěšila, s tou Lešnou:)
Odpovědět
Profilova fotka
rickym: nene, nebyla, byla jsem ten víkend zrovna v práci :-( Vím, že loni byla i výstava svateb v Olomouci na Floře, byli jsme tam na výstavě morčat a šli okolo...ale v té době mě ani nenapadlo se jít podívat dovnitř :-N :-N To jsem ráda, opravdu to tam nevěsty chválí :-)
Odpovědět
verisek.s: Ale tak tam to bylo stejně jen takové maličké, takže jsi zase o tolik nepřišla..nějaké to Brno nebo třeba Olomouc bude určitě lepší a bývá to tak únor, březen...takže to s prstýnkama můžeme ještě počkat:) No dneska jdeme na tu Lešnou s holkama sednout, takže to tam obkoukneme:)
Odpovědět
Profilova fotka
rickym: Jasně, já mám rodinu i v Praze, takže bych to spojila i s návštěvou :-) :-) :-) Bezva, omrkni to, nech si všechno ukázat a uvidíš, jak se ti to bude líbit :-) :-) A obřad byste chtěli mít kde?
Odpovědět
verisek.s: Na Lešné, na zámku... snad zvládnu zamluvit termín:) Náhradní plán nemám:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak budu držet pěsti! Tam zase nevěsty docela naříkaly, že jim nepovolili vlastného fotografa do zámku a ten jejich tamní byl tragický, vejde se tam max 40 lidí a dokonce prý za ně musíš platit i vstupné jako do zoo.....takže tam si to chce hodně pozjišťovat, jak to tam mají teď.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?