Svatba Zlín 11.6.2011. Vyměníte si zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které plánují svatbu v regionu Zlínska v tento datum. Doufám, že se nás tu pár sejde a vyměníme si zkušenosti ohledně místa hostiny, obřadu, cukroví, dortů, svatebních šatů a dekorací a tak prostě pokecáme :-) :-) ;-) x-)
Odpovědět
verisek.s: Díky, nápodobně:) Já tam byla loni na svatbě, nevím přesně s tím vstupem, ale vlezlo se nás tam víc než 40 a nepočítali to.. Fotograf jak píšeš, ale co mají fotky, tak to nebylo tak hrozné...tak budu zjišťovat:)
Odpovědět
Profilova fotka
rickym: jasně, to já jen co jsem četla tady, zase každá má asi jinou zkušenost :-) :-) Hlavně ať to ve zdraví přežijeme :-) :-)
Odpovědět
verisek.s: Tak jsme byly s holkama sednout na Lešné a líbilo se, takže necháme hostinu tam. Dokonce je tam i klima, takže spokojenost:) Tak a teď ještě ten "zbytek":) Tak já věřím, že přežijeme:) Hezký víkend:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super, určitě to tam bude bezva. Tobě taky, hlavně ať už se vrátí léto :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já jsem na Lešně byla na svatbě a na několika oslavách a bylo to tam vždycky super! Krásná výzdoba, v pohodě ceny, jídlo výborné, naprosto super ochotný personál a pan majitel dělá i ohňostroj a v létě tam i na terase grilují! 65 lidí se tam úplně v pohodě vejde a zbyde i spousta místa na tančení!Myslím, že tam budete spokojení!
Odpovědět
kaculkad: Ahoj, díky moc za pozitivní informace:) Tak to se už začínám těšit...třeba bude i ten ohňostroj:) Hezký den:)
Odpovědět
Profilova fotka
Trošku nám to tady usnulo :-) :-) Holky, kdy plánujete obřad? V sobotu, v pátek, nebo ještě v jiný den? :-) :-)
Odpovědět
Zdravím všechny nevěsty,které se vdávají 11.6.2011. Také k nim patřím a už se nemůžu dočkat,až se ze mě stane mladá paní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
silvinkas: Vítej mezi námi :-) :-) Tak povídej nám podrobnosti, co už máte, co chystáte a tak :-D :-D
Odpovědět
Tak zatím máme zajištěný obřad v Buchlovicích na zámku-ale úplně stopro nám to potvrdí až v lednu,což mě fakt dost děsí!! :-( Může se stát,že jim tam v náš termín přijede nějaká významná osobnost a svatby se v ten den zruší. Ale buďme optimisti,snad to klapne..jinak máme i hostinu v restauraci u Koníčka v UH. No a dnes se vrhnem na nějakého fajn fotografa-poraďte někdo prosím..a ještě sehnat hudbu. A to by pro zatím stačilo :-) Na šatky se chystám až po novém roce-myslím,že je ještě brzo..akorát poraďte,co kadeřnice-myslíte,že už je čas si to alespoň obvolat,ať nejsou zapráskané,když je to tak parádní termín?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak snad to v Buchlovicích klapne :-) :-) Já zase neřeším kadeřnici, to bych nechala po novém roce, ale na šaty jdu už na podzim. Už teď mají předkolekce na rok 2011, psali mi, že nejlepší je přijít zkoušet od září, ale nechám to tak na listopad. Kamarádka se vdávala letos v červnu, na šaty byla loni v prosinci a už měli spooousty rozpůjčovaných. Tak ať mám trochu výběr, radši to zfouknu už letos :-) Hudbu a fotografa máme taky zajištěno, čeká nás zamluvit si místo obřadu a hostiny. To budou největší oříšky u nás :-) :-)
Odpovědět
Taky se chystám v září na šatičky a to se i docela těším, i když jak se znám, tak výběr asi nebude jednoduchý...tak jsem zvědavá na tu novou kolekci:) A kam se chystáte do salonů?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já zkusím Bonetku tady u nás v Otrokovicích a ve Zlíně určitě Svozílky :-) :-)
Odpovědět
Tak u Svozílku bude rušno:)
Odpovědět
Profilova fotka
To teda jo, na Facebooku už mají fotky předkolekce 2011, mooc pěkná ochutnávka :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvinkas: Tak tu hostnu u Koníčka ti docela závidím. Párkrát jsem tam byla na oběd a fakt jsem si pošmákla. No jinak já budu schánět jen kosmetičku. Brácha má kamarádku a ta krásně češe na svatby, takže přijede přímo ke mně domů. Chtěla jsem nějakou z Vizovic, jelikož budu spát poslední noc u maminky :-) . Ale na netu jsem našla jen jednu a když jsem viděla její dílo :-( , asi si zajedu i do toho Zlína. Jdu juknout na ten Facebook, ty šatičky mě zajímají ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nejak nam to tady uvada ta debata ;-( ;-( ;-( chtela jsem se zeptat nevite nekdo proc jsou ty populnocni saty? jestli je k tomu nejaka povera nebo tak nejak? a co uz mate nachystane? ja ted nejak nic, objevila jsem boticky, ale mamka rikala, at jeste ockam, ze zarizovat je moc brzo, tak nevim, tesila jsem se jak si budu hrat s vyvazkama, dokud mam cas atd. uvidim kdyztak zacnu v zari, to uz bude akorat urcite :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ty popůlnočky se někdy dávají, jen kvůli pohodlí nevěsty. Zvlášť v tom vedru, kdy je ti v nich vedro, nebo jsou těžké, nebo už tě korzet za celý den tlačí, tak jsi ráda, že se budeš moct večer převléct. Není to nutnost, hlavně uvidíš, jaké si vybereš šatky a podle toho se zařídíš dál :-) Já jsem doma na nemocenské, takže mám hááfo času pátrat :-D Vývazky už mám udělané, fotky mám i v albíčku x-) No a teď budu pracovat na svatebních novinách, jmenovkách a zkusím si navrhnout svatební oznámení. Jinak brouzdám na netu po botičkách a vestě pro ženicha, tak uvidíme, kam se dopracuju :-) :-) Inspiraci jsem načerpala, našla spousty krásných věcí, tak teď už jen po každé výplatě koupit něco :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso_123 : ahoj, já jsme měla svatbu 5.června a populnoční šaty jsme neměla, nevím, jestli je to nějaká pověra, ale já jsem chtěla být ve svatebních šatech až do konce svatby a taky tomu tak bylo. Taky jsem si na jednu stranu říkala, že když mám šaty půjčené za 9 tisíc, tak bych si jich chtěla užít co nejvíce.
Odpovědět
Profilova fotka
nikolad: jj, přesně. My jsme byli na svatbě loni přítelové sestřenici. Ta si šaty sundala snad hned v 6 odpoledne a chodila v riflích a tričku....na to, že za ně dala taky spoustu peněz, si jich teda moc neužila...
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem prave taky doma, ale hledam si praci, spoustu inspirace uz mam nacerpane, ted jen nekde uzmout tolik penizku a je to super, taky se chystam, ze si zalozim album, ale jeste jsem se do toho nedostala, mam spoustu fotek ulozenych v pocitaci tak je musim premistit, amm strach abyych je neztratila, takze na netu budu mit alespon jistotu. za tyden jedeme na dovolenou, a ted je na dovolene sousedka, ktera je strasne sikovna na takove kravinky, bude nnam delat vyzdobu an auta, oznameni atd. takze v zari se pustim do prae, nejprve to s ni prokonzultuju. :-)
Odpovědět
Tak tak, když už jeden den budu mít ty krásné šaty, tak si je chci užít...hlavně dobře vybrat, aby byly pohodlné...Na všech svatbách, co jsem byla, nevěsty v šatech vydržely až do konce:)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a chtela jsem vas holky poprosit o radu. chtela bych do hlavy celenku jak se uchycuje na konci hrebinkama, ale vsude ji prodavaji jen s ozdobama, tedy allespon jsem jeste jinou nenasla. shanim ji jen ciste kovovou, chtela bych si ji nechat nazdobit koralkama. tak kydyby jste neco objevili tak dejte prosim odkaz. DEKUJU
Odpovědět
Profilova fotka
my co jsme byli na svatbách, všechny nevěsty byly až do konce ve svatebních šatičkách až teda na jednu a to se mi vůbec nelíbílo,ta nevěsta pak mezi ostatníma zanikla, že mi přišlo, že se svatba změnila na oslavu. Já jsem si říkala, že za šaty dávám spoustu peněz, tak že si jich užiju....vyzvedávala jsem je ve čvtrtek a vezla k naším, protože z pátka na sobotu jsme spala u nich, v neděli jsem se jen na ně dívala :-) a v ponděli jsme je jeli s manželem vrátit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Picasso_123: zkoušela jsi aukro? Já se tam minulý týden koukala na svatební věci a měli tam i jen kovovou čelenku bez zdobení. Je fakt, že byla jen jedna jinak byly všechny zdobené.
Odpovědět
Profilova fotka
zdeenuska: dekuju utikam se tam mrknout
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde chcete mít obřad? Já pořád tápu a koumám a nevím :-( Napadají Vás nějaká místa? Ve Vizovicích mi přijde ta místnost kde oddávají taková stísněná, na Lešnou nechci, na radnici taky ne, to je snad poslední možnost, no a v Kroměříži oddávají až odpoledne a to nevím, jak bychom stíhali s obědem. Ach jo, to je dilema :-(
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: tak my uz mame domluveny kostel u nas v bytřici, to je opravdu divne, ze oddavaji az odpoledne, to musi byt nejaka hloupost. vzdyt je normalni oddavat dopoledne, ja ocitam s tim, ze obrad bude v 11 nez skoci atd tak je 12 pak foceni, zatahovacka, takze pocitam, ze zacneme obedvat nejka po 13hodine :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak se mi konecne pordarilo vytvorit alespon naznak alba :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: bezva, šikula :-) :-) Oddávají až odpoledne, protože před dopoledne oddávají na matrice. Těm dávají přednost...takže tak ;-( Pronájem rotundy není nijak finančně náročný, ale zase si musíš zajistit ozvučení a výzdobu a to mi psala nevěsta, že ji stálo 7000,- + teda ten poplatek za obřad, což je 3600,-+ poplatek za to, že se chceme vzít mimo úřední místnost. A to se mi opravdu dávat za 20min obřad nechce!!! Napsala jsem tam paní, jak je to s tím ozvučením, kdyžtak bych si to sehnala sama a výzdobu taky. Jen jestli mi tam půjčí ty židličky. Pokud to nepůjde, tak budeme muset do těch Vizovic. Uvidíme :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?