Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Přesně, my jsme taky hrozně bezkonfliktní. A když už máme nějakou debatu, tak většinou o nějaký pitomosti, ale kamarádky mívají takový fakt "na krev" hádky a já taky nevím, co jim poradit. @gabu13 To je dobře, že už to bereš s klidem. Ono se asi fakt nic jinýho dělat nedá. :-) @hatsepsut Jé, tak všechno nejlepší a hlavně brzký uzdravení!
Odpovědět
@gabu13 já jsem zaes přestala chodit na babyonline a teď nechodím nikde, tak jsem es tam rozčílila :-D Jinak dort zařízený je, koláčky nejspíš taky, cukroví je v jednání a kytky jsou domluvené tak na půl. @hatsepsut všechno nejlepší k narozeninkám :-) Akorát mě mrzí, že jsi onemocněla. Mě se už dva týdny drží rýma, takže taky super. Je asi nějaké blbé období na choroby. Všichni cosi chrchlají. Já taky nesnáším, když mi někdo do něčeho kecá a tak to radši nikdo ani nedělá :-D
Odpovědět
@gabu13 Moc dekuju! To je blby, ted je tech viroz porste plno... @tekame Nahodou to zni moc zajimave, to bych si i rada precetla:) @assol Moc dekuju!!! @bronousek Taktéz velké díky! Nejhorsí je za já byla nemocná 14 dní, poctive to vylezela, pak tyden nic a ted zas ne me nekdo prskne a jsem v pr...Holt nemam vubec imunitu :(
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame To je super téma! My ještě nemáme vyřešený ani kytky, ani dort... Já všechno, co se dá odložit, odkládám až po státnicích. A už se na to hrozně těšim, až bude po nich a já se budu moct na všechny tyhle věci vrhnout a pořádně si to všechno užít!
Odpovědět
@gabu13 určitě dám až dorazí :-) Taky jsem kolikrát z malé vyčerpaná, že nemám náladu na nic. Kor teď, když začala pořádně lozit a chodit kolem nábytku. @tekame držím pěsti s tou diplomkou. Na tohle já bych nikdy neměla. @kristyn.g já to právě viděla nafocené u jedné nevěsty a byla úžasná, takže doufám, že mi dojde to, co má :-D Vidím, že je to u tebe to isté jako u nás :-D Předpokládám, že to cosi, proč pro tebe nemohl dojet, je nějaká hra? :-D To já zase slyšívám... "Miláčku, vydrž, ještě dorybařím a už ti půjdu naproti" to má vždycky štěstí, že vedle mě nestojí jinak už by jednu měl :-D
Odpovědět
@hatsepsut imunita je potvora. Já churavím několkrát do roka už od malička. A nepomůže mi, ani když jím vitamíny, zeleninu. Prostě nic. Co nadělat. Ale teď je to šílené, když si člověk kvůli prckovi nemůže ani lehnout.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek jojo je to počítačová hra online :-D tak koukám že je to asi normální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám takovej trochu problém...teda není to problém ale mohl by být...já jsem taková trochu oplácaná a ráda bych i do svatby něco shodila...abych byla hezčí že :-D no od té doby co mě Jára požádal o ruku, tak nevím jestli třeba i tím že se tak těším nebo víc věci řeším a trochu toho stresu dělá své...tak už sem dvě kila shodila aniž bych něco dělala a i prstýnek mi je teď trochu volnej...no ale to není to co mě trápí...přemýšlím totiž nad tím, aby kdybych třeba ještě pár kilo zhubla, tak aby mi pak byly šaty dobře...ty co jsem se teď zamluvila...přeci jen nejsou na šněrovačku ale na zip a mám strach aby mi pak třeba někde nebyly velké??? =-) jako ono to je u mě asi zbytečná úvaha, páč po porodu se mi fakt hubne blbě...takže asi do svatby nějakých ještě aspoň 5 kilo nezhubnu, aby to bylo tak znát...ale co kdyby jo...co pak...zúží mi je, nebo si budu muset vybrat jiné?
Odpovědět
@kristyn.g u ná szase frčí world of warcraft či jak se to píše :-D Jsem na to slovo silně alergická a už jsem to jednou doma i zakázala, ale zase po asi dvou měsících přemlouvání jsem svolila na hodinku denně :-D Hlavně že drahému bude skoro třicet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak u nás se hry nehrajou, páč to bych už asi vykvetla...ale zase jako přítel chodí z práce domů v 19h, pomůže mi vykoupat a uložit prcka a pak sedne k počítači a pracuje dál....někdy i dlouho do noci...jako né že by mi vadilo, že pracuje, ale to že oni ho vyloženě zneužívají...on je takový že nedokáže říct ne..a oni na něj hážou všechno co někdo nestíhá...mají málo lidí a místo aby nabrali nový, tak si řeknou ono se to nějak udělá...no a když mají před termínem dokončení, tak to někdy Jára dělá i celý noci...no to mě pak fakt mrzí, páč na sebe nemáme ani chvilku čas a on je pak protivněj a přepracovanej a pak o víkendu spí do oběda aby to dohnal...jako já neříkám nic, protože vím že ho to samotnýho štve...ale mrzí mě to
Odpovědět
@gabu13 tak to fakt nevím. Já bych si ještě představovala tak 4 kg dole, ale kašlu na to. Nemám na to vůli a pokud bych nezměnila celý životní styl, ta kbych je stejně zase nabrala. Po porodu jsem sice zhubla vše, ale svaly mám takové ochablé a o břichu ani nemluvě. Ale není čas. Tak to je taky blbé. Ono aby nakonec z přemíry práce nezkolaboval, když se ani pořádně nevyspí. Tom to má teď s prací taky nahouby. Chodí i v noci, kolikrát šestnáctky. Ale peníze potřebujem :-( Ale mám o něho docela strach, aby z toho pak nemarodil třeba.
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Můj přítel taky pracuje celý noci. Vždycky je takový období, kdy má hodně práce, chodí spát ve čtyři nejdřív a tak. Pak to zase na chvíli opadne a je to v pohodě a pak zase. A musím se přiznat, že když takhle celý večery pracuje, tak jsem to já, kdo mezitím hraje na počítači. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já nikdy na počítači nehrála...mě to ani nebaví...zato dost času prokecám takhle na diskuzích...ale tak co má člověk na mateřské dělat, kor když už měsíc nesmíme ven a já nemám kontakt s nikým, jen papat, hají, na nočník...no to bych už byla v bláznci nemít vás tu a holky na miminu. Přítel hrával hry na vejšce co pamatuju na kolejích, ale nikdy nebyl nějak zvlášť závislej, to znám kluky co hráli i víc...no a moc mu to nezůstalo...občas si něco na odreágování pustí...ale to tak jednou do roka...takže já se kvůli hrám ani rozčilovat nemusím...holky já mám takovej nějakej útlum v těch přípravách...nějak mě zasekl o víkendu ten seznam hostů a teď vlastně ani nemůžu pokračovat, když nevím kolk nás bude...a ani se mi nějak nechce...nesnáším když něco nevím a musím čekat...ale jak sme řekli Járově mamce ať teda mi napíše kdo by tam měl být, tak ona má teď spoustu práce, páč je účetní a jsou uzávěrky, tak si asi budu muset ještě chvíli počkat...ale Jára tam o víkendu jede, tak ho popoženu ať se připomene :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My nemáme televizi, takže já když přítel pracuje, tak si čtu, nebo jsem na počítači. On mě sice vždycky posílá, ať se jdu bavit, že nemusím sedět doma jenom proto, že on nemá čas, ale já jsem radši s ním doma aspoň večer, když se nevidíme přes den. Ne že bych byla nějakej závislák na hrách, ale občas mě nějaká chytne a ráda se u ní po práci odreaguju. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek jojo memu drahému bude 30 2.dubna a taky hraje tuhletu hru :-)) koukám že toho maj společnýho hodně :-D Já sem začala hrát s nim po síti :-D Heroese :-) ale tedy jen občas... to bych řekla že já strávim víc hodin na beremese než on na těch svejch hrách, takže nemam mu co vyčítat @assol @gabu13 Já jsem jednou chodila s klukem co furt pracoval i z domova a neměl na mě vubec čas :-( to jsem nějak nesnesla a rozdělilo nás to. Muj snoubenec sice jak je tramvaják tak taky toho času nemá moc,ale aspon má klid když přijde domu a muže se mi věnovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se holky docela rychle shodli na počtu hostů. Máme jich celkem 42. Naši rodiče jsou docela v pohodě. Řekli nám, že je to naše svatba, náš den a máme si ho udělat takový jaký chceme, oni to budou akceptovat. Pozvali jsme jen nejbližší, protože nechceme mít velkou svatbu. Kdybychom měli pozvat opravdu všechny bylo by to přes 150 lidí (máme docela velké rodiny). Myslím si, že každý to pochopí, protože až naše tety budou též vdávat dcery nebo ženit syny, poznají sami, že né každý chce mít mega svatbu, kde se nikdo nezná, neví o čem s tím druhým má hovořit. 42 lidí nám tvoří velmi dobrá parta, takže už tímto je zaručená zábava.
Odpovědět
Profilova fotka
@katulaaa úplně s tebou souhlasím :-) máme jenom nejbližší rodinu a přátele, takže 42 + 3 osoby navíc na oběd (kněz, fotografka a pianista)
Odpovědět
@gabu13 Tom hrával taky hodně na výšce, ale i jak jsme spolu začínali chodit, protože vlastně nikoho neměl a jak se zabavit? Počítačem. No zůstalo mu to, než se malá narodila a než jsem mu pomohla si uvědomit, že každou hodinou hry na PC zprácí jednu hodinu z života jeho dcery. Takže teď už to není tak žhavé, jen sem tam, hlavně večer, ale i tak se mi nechce samotné sedět u televize že. @assol já hrála Simcity 4 a to mě bavilo. Vždycky večer na chvíli. ale někdy mě to zase vůbec nebaví, tak jsem přestala a radši koukám na seriál :-) @kristyn.g To jo :-D jak přes kopírák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Tak to jsem taky svého času a hrála a bavilo mě to. Ale mě vždycky něco chvíli baví a pak přestane. :-) Já jsem vyrostla mezi samejma klukama, takže asi proto si někdy ráda zahraju. A na jakej seriál koukáš?
Odpovědět
@assol teď jsme dokoukali Stargate Atlantis a pokračujem v Housovi 7 série a Sběratelé kostí to už ani nevím kolikátá série, myslím pátá :-D My jsme se s přítelem vlastně díky Stargate dali dohromady když se tak nad tím zamyslím :-D Život je zvláštní :-D Já se normálně na televizi málokdy dívám. Jenom večer na zprávy a nebo na závody F1. Jinak to vůbec nezapínám. Všechno si stahuju a koukám, když mám chuť :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Tak to vypadá na zajímavej příběh, to vaše seznámení :-D
Odpovědět
@assol hlavně originální :-D No my jsme se vlastně poznali už dávno. Tenkrát s Tomem chodila moje nejlepší kamarádka, pak jsem odjela do Anglie a s Tomem jsme se viděli až po dalších dvou a půl letech. No tehdá jsem si říkala, že bych takového chlapa nechtěla ani za nic :-D Když jsem s partou zase začala chodit každý druhý pátek posedět do hospůdky, nějak jsme si padli do oka. Začali jsme se scházet vždycky tak o půl hodinky, o hodinku dřív, než dorazili ostatní z party, abysme si mohli popovídat. A zjistili jsme, že toho máme hodně společného. Jednou z těch věcí byla i vášeň pro SG. No dostal mě na vypálených kompletních deset sérií seriálu a navíc tehdá ještě vycházel film SG continuum a Tom mi navrhl, jestli nechci přijít k němu domů na kafe, že se na ten film podíváme spolu :-D no a bylo to :-D Od té doby jsme pár, za půl roku jsme byli v očekávání, po roce a něco se nám narodila zdravá dcera a po dvou a půl letech se z nás stanou manželé. Normální příběh :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek To je krásnej příběh! Normální nevím, ale krásnej rozhodně! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se zblázním, já jsem tady napsala tak dlouhý příspěvek, psala jesm ho skoro půl hodiny a při odeslání to vypadlo ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Ajaj, to naštve! Převyprávíš nám ho? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Pokusím se, ale spíš je v bodech :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Mně teda zrovna teď tahle stránka taky děsně zlobí. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Psala jsem, že snad se u vás neshodím, když budu zdobit auto :-) Pojedu stříbrným Opelem Omega, autokorsáž bude z červených gerber, bílých chryzantém a zeleniny a k tomu širší bílá šerpa. Ostatní auta klasická bílá stuha do V přes přední kapotu a nic se nikam píchat nebude :-D Na autokorsáž prý mají speciální přísavky šetrné k laku
Odpovědět
Profilova fotka
Pak jsem se vyjadřovala k prudičům v diskuzích, že je taky nechápu
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka To se rozhodně neshodíš, spíš my jsme divný. :-) A korsáží ze zeleniny jsi mě teda dost zaujala... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?