Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
:-) snad bude krásné září.. no uvidíme no :-) tchýnička má sice narozeniny, ale mamušce to je líto, že to není na její :-D tak jsem ji vysvětlila, že v pondělí to mít fakt nechci.. :-) to by nikdo asi nepřišel, když všeci pracují...takhle mám jistotu, že všichni budou moct.. jinak by to bylo na její.. ale to datum tež tak nějak vyplynulo ze situace :-)
Odpovědět
@kristyn.g @bubbagump vitejte v klube :-D Bubbagump to sem nikdy neslysela ze vydavat sa v zari znamene peniazky, to je super. A kde budes mat hostinu? My sme to chceli urobit 24 bolo to jedno ze v ktorom mesiaci lebo 24 mame vyrocie tak aby sme si to pametali a tak nam to vyslo jenom na Zari :) Myslim si ze je to ok co se tyce pocasi neni ani moc horko ani moc zima.
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z září – říkávalo se: „Když se v září oženíš či vdáš, bohatství zaručeno máš.“ ... proto se sice nevdávám v září, ale teď jsem to našla,.. když je tu o tom řeč =)
Odpovědět
@rennyes :-D tak uvidime ako budeme na tom po zopar rokoch ;-)
Odpovědět
Ahoj, přidávám se také, chtěli bysme mít termín 10.9 ,ale máme velké problémy buď s místem a když ne s místem tak s oddávajícím :(( ach jo. Ale už mám vymyšlené a domluvené šaty, boty atd :) Tak snad už to půjde...
Odpovědět
Profilova fotka
niccky.z díky :-) rennyes tak kvuli tomu se nebereme, neslyšela jsem o tom ale když to víme tak hned o důvod víc... :-D My jsme nejdřív vybrali datum a potom až jsme se dozvěděli, že to má babička narozky :-) Snad se jí narozeniny budou líbit... i když nebude středem pozornosti... Rennyes budete jí dávat nějaký speciální dárek nebo blahopřání? Asi budeme dělat svatební noviny, tak bychom tam to blahopřání dali. Slyšeli jste někdo o Madoře? Šijí svatební šaty, viděla jsem je na vlastní oči a dobrý, akorát s odstupem už si nejsem tak jistá... chtěla bych si necht ušít svoje origináli... do číny se mi jít nechce...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Ještě nevím... zatím jsem o tom se snoubencem nemluvila.. ale díky za super tip =) můžeme ji taky popřát v novinách, taky je chci dělat :-D super.. a dárek fakt nevím.. nevím jaký.. kdyby jsi měla nějaký nápad.. sem s ním.
Odpovědět
@kristyn.g ja sem do madory psala a cena je super min nez pujcovny. S dojezdem vraj problem neni protoze ta pani jezdi po celej CR takze ti saticky prinesie na skusku. Ja sem taky slysela ze v paula style siji taky za dobry ceny ale jeste sem im nepsala. @hatsepsut vitej medzi nama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Noviny budeme taky dělat. Už jsem si jich pár postahovala a budu to pak dávat dohromady... S tím bude taky hodně práce. Ale to je to, na čem se může podílet i můj snoubenec... Začal se cítit takový nepotřebný, s tím plánováním... :-N Ale už si našel náhradu - začal plánovat domek a je do toho stejně zabraný jako já do svatby ;-) V podstatě máme stejný vkus. Dokonce mě přesvědčoval, když jsem začala váhat nad růžovou, tak ať prý do ní jdu... Tak uvidíme... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tekame to je super že se bude podílet, já nevím čím ho mam zaměstnat, tak jsem mu dala na starosti obvolat a všechno zamluvit. U nas to funguje tak, že ja vyberu njlepší varianty a pak se rozhodneme společně. A on je za to rád :-D A co konkrétně bude mít snoubenec nastarost v novinách? rennyes jsem ráda že jsem pomohla :-) jako darek budeme davat ubytování. Dort davat nemužeme, jsou to cukrovkáři.. niccky.z mě se ty ceny zdají taky rozumné. Já si tam pro jistotu zajedu, nejsem uplně konfekční... Prý to udělají i za pár dní ty šaty. Navíc chci kobinaci podle obrázků a chci být při tom aby to bylo tak jak si představuju :-) paula style taky šije v česku? Nebo dováží šité ze zahraničí?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Noviny mu nejspíš nechám celý (ale samozřejmě, že to nakonec budeme dělat oba a ještě si pohlídám,co tam dá, ale musím mu nechat pocit zdání, že se účastní úplně sám ;-) ). A v podstatě to u nás funguje taky tak - já vyberu, přítel zařídí - dohaduje se se zámkem, fotografkou (zatím po mailu - to může dělat sám, ale pak u toho budeme oba) Jinak já jsem si taky nechala šít šaty (budou na konci ledna). Objednala jsem si je podle tří obrázků dohromady, ale samozřejmě, že je šijou v Číně, proto budou o mnoho levnější, než originály... Přijdou a ještě mi je v salonu upraví úplně přesně (sice mají moje míry, ale ty finální budou upravovat v Čechách).
Odpovědět
@tekame takze ak som to spravne pochopila tak paula style siije v Cine?? Tak to ich nechci. Ja sem posilala maila do madory s tym ze chci taky skladacku zo siat a bez problemu mi napisali cenu. Ja se budu satami trapit nekdy v breznu takze to mam este cas na dilemou :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@niccky.z Sice ti to neřeknou, že šijou v Číně, ale takhle levné šaty prostě z Číny jsou. Někdy to na nich nepoznáš, ale někdy je to síla... Takže já budu doufat, že mi to ušijou pěkně :-N
Odpovědět
V paulastyle se tím netají. Mají na stránkách v úvodu psáno, že šijí v Honkongu. To , že nic nezastírají je trochu plus
Odpovědět
Profilova fotka
nene z Madory určitě nejsou z číny :-) byla jsem osobně v jejich dílně a prohlédla jsem si to, je jich tam víc švadlen. Měli tam rozstříhané šaty, nějaké na "paně" rozpracované a tak... jsou schopni je ušít do několika dnů, takže když tam přijdedu jeden den, třetí nebo čtvrtý už budu odjíždět se šatama. A budu si moct vybrat látky a krajky a budu u toho :-) to mě přesvědčilo :-) Předpokládám že když budu chtít přidělat velkou vlečku a vícevrstvou sukni vyjdou mě tam kolem 8-10tisíc. To je asi víc než bych dala za šaty z číny... Ne že bych proti nim něco měla...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já jsem si myslela, jak nejsem skvělá, že mám tři čtvrtě roku před svatbou zamluvené místo na obřad i hostinu, ale proti vám jsem úplná žabařka! :-D Fascinuje mě, že máte všechny představu o barvě svatby. Dokud jsem se sem nezaregistrovala, netušila jsem, že bych si vůbec něco takového měla promyslet, a bude to asi potíž, protože jsem totální výtvarný antitalent, nedokážu posoudit, co se k čemu hodí, vím jen, že nesnáším oranžovou a docela se mi líbí bordó, ale tajně doufám, že tyhle "maličkosti" nějak vyplynou samy... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Ahojky =) na jednom portále jsem viděla různé způsoby křížení barev, co k čemu...a pak i obrázky ze svateb, kde byly tyto barvy použity... a podle toho jsme s přítelem vybírali... ukázala jsem mu kombinaci dvou barev jen tak vedle sebe - takové čtverečky - a podle toho jsme vybrali... v reálu to sice vypadá trochu jinak... než jen čtverečky, ale na druhou stranu, pokud člověk ví co určitě nechce, tak to jednoduše všechno vyřadí ty kombinace.. podle mě se nejvíce k sobě hodí s bordo: bordo-bílá, bordo-šampaň/žlutá, bordo-černá.. já moc chtěla bordo-taková ta zlatá/žlutá.. ale přítel to moc nechtěl, tak nakonec bordo-bílá... vyřadili jsme všecko ostatní... já nechtěla modrou, to chtěl přítel, ale líbila se mi zelená a to zase nechtěl on.. tak jsme se shodli na bordo :-D pouvažuj o tom.. nebo pokud se ti líbí odstíny červené, tak můžete zkusit i normální červenou.. nebo je hezká i taková ta tmavá fialová.. pokud jsi spíše pro ty tmavší tóny.. můžeš to brát i z tohohle ohledu, jestli jsi spíše na křiklavější, světlejší tóny, nebo na tmavší... hnědá, bordó, fialová tmavá...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem o našem termínu měla celkem jasno - moc se mi totiž líbila myšlenka brát se 17., protože moji i přítelovi rodiče se taky brali 17. Jinak příteli to bylo skoro jedno :-) Na stránky Madory jsem už taky narazila, dokonce se mi tam pár šatů líbilo. Jestli by to bylo tak výhodné, asi bych do toho taky šla. Ale nejdřív chci obejít větší i menší salony v Praze.
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca My jsme zase šli do termínu pragmaticky. Nechtěli jsme, aby to bylo v sezóně, tj. o prázdninách, kdy by na zámku bylo hodně turistů a pořád by nás někdo fotil a očumoval ;-) Ale zase ne přehnaně pozdě, aby to počasí stálo za něco (spíš aby nebylo zima). Takže září bylo jasné... Ten první týden jsou ještě prázdniny, takže nejbližší termín bylo 10. No a pak jsme vlastně přišli na to, že v anglofoních zemích se to naše datum píše 9.10.11. A to je pro nás zapamatovatelné. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tekame koukám že máme stejné datum :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Ono nás nakonec bude spousta, ale my jsme divné, páč svatbu plánovat takhle dopředu, kdo to kdy viděl! :-D Ale je fajn, že má někdo stejné datum, aspoň v tom nejsem sama ;-) A jak jste ho vybírali vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@rennyes Díky :-) No já doufám, že se to nějak vyřeší "samo". Uvidím, až si vyberu šaty a co mi nabídnou v květinářství ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame no vlastě uplnou náhodo, v květnu to nešlo tak září... A 10.9.11 je takové pěkné datum :-D Já bych řekla že brzo vubec neni... protože už v srpnu měla fotografka o které jsem uvažovala náš termín rezervovaný. Na druhou stranu aspon budeme mít víc času se "vyřádit" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g My jseme taky nejdřív řešili fotografku, páč nás docela vyděsilo, že některý jsou zamluvený i víc jak rok dopředu. Dokonce to řešil přítel sám, protože to bylo v době, kdy nám do zásnub zbýval ještě měsíc ;-) Takže jsem to jako neměla vědět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) my měli taky vybraného fotografa ještě před "zásnubama" :-) neoficiální zásnuby byly už dávno.. Ale zamlouvat jsme to začli až pak. A koho máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Kateřinu Faltýnkovou... Moc se nám líbil její styl focení... V ceně máme i předsvatební focení a celý den na svatbě. Takže vy jste měli nejdřív fotografa, nebo i něco jiného? My totiž začali obvolávat a objíždět potenciální místa - sice s určeným datumem svatby, ale ještě bez zásnub ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
podle fotek ze stránek to vypadá dobře :-) a kolik vás to vyjde jestli se můžu zeptat? Ná vyjde celodenní focení asi na 12tisíc a to bez předsvatebního focení :-( je to pálka ale jednou za život... Budeme mít Jirku Tvaroha. Taky vybranej ještě před ofiko zásnubama, další typ byla Zuzana Scharf ale ta už měla v červenci plno. O svatbě jsme se totiž bavili už dlouho před:-) Takže jen co byly zásnuby, tak jsme poslali email práve fotografovi a kameramanovi. Místo obřadu jsme nechávali skoro až na konec :-D hledali jsme něco vhodného Jižním směrem od Prahy, a nakonec jsme skončili v Č.Krumlově, moc se nam tam líbil náš hotel a příteli moc chutnalo :-D a pak jsme hledali místo k obřadu a nakonec jsme ho z Hluboké přesídlili taky do Krumlova ale né na radnici ale do jiných míst co jsem náhodně objevila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Původně má balíček za 9 tis. na celý den+předsvatební focení, ale díky tomu, že ji mám přidanou na facebooku, tak máme ještě slevu 15%, takže super cena a hlavně není až tak z daleka. Koukala jsem na toho vašeho - brali jste si od něj i kameramana? Podle mě všechny fotky od profesionálů vypadají docela podobně :-D Budete chtít taky fotoknihu, nebo si budete album dělat sami?
Odpovědět
Profilova fotka
Kameremana mít budeme Petra Baštaře, je to jeho kolega, tak si budou rozumět. Toho ale budeme mít na míň než na celý den... to máte za krásnou cenu :-)) závidim... Já taky jak ted koukám si říkam že to vypadá podobně ty fotky všude... Asi si necháme udělat fotoknihu, protože než bychom ty fotky vybrali, pak taky je drahé vyvolání v lepší kvalitě a ještě to samotné fotoalbum a pak to do toho skládat.... to si radši necháme rovnou udělat od něho :-) sami si pak uděláme malé fotoknížečky pro rodiče a babičky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky se přidávám :) I když jsem si vždycky myslela, že se budu vdávat až dostuduju, realita je úplně jiná a přijde to mnohem dřív...takže můj den bude 9.září, zamluvenej máme Viniční altán a hostina - teda vlastně jen takovej větší celoodpolední a celovečerní raut proběhně kousek vedle v kavárně Pavilon Grébovka.. Četla jsem tu různé negativní reakce - zejména právě na ten Viniční altán, tak doufám že se všechno podaří na 100% a my budeme spokojený:) Jaká byla reakce okolí, když jste jim oznámily, že se budete vdávat AŽ v září :)? Kolem mě si všichni klepou na čelo, proč to teda hrotíme už třičtvrtě roku dopředu a málokdo pochopí, že to mnohdy potřeba je...asi i proto píšu sem, abych našla spřízněné duše :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?