Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g U nás to bylo naopak.. nejdříve jsme plánovali svatbu u Prahy a všichni tvrdili že přijedou auty v klidu sami, že je jedno kam... a s postupem času začali pindat, že to je daleko, že auty nepojedou, ať jim vše zařídím... tak jsme se rozhodli pro místo u Ostravy...
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Taky to máme tak nějak podobně.. jen pronájem sálu, pronájem nádvoří.. vyjde to na hodně :-|
Odpovědět
@niccky.z diky moc, no čeká mě to o vánocích, rptože se uvidíme s našima a bude to peklo určitě :)) ale moc děkuju!! Já tradice opravdu ne, jen přemýšlím, jestli nějaký menší rpogram, no uvídíme..:) @kristyn.g jo přesně, moje máma mi hned řekla ať se laskavě o cukroví nestarám ( moje babi je cukrářka) a já se jen děsím, opravdu děsím toho co ty dvě by mohy spáchat:) jenže do tohohle fakt at si mluvím sebevíc tak nevím jak je možný že si stejně pořád prosazují svou..nevím jak docíit toho aby i tohe bylo podle našeho...:(( tady se totiz neurazi, tady se jen mavne rukou a jede s edal podle sveho :D jo s tim zaukoovanim, uz jsem to nadnesla svedkyni, pry ude koordinovat:), kytku veme muj muz - ma to totiz po ceste tak to je zarizene tez :) jen ted resime dilema - jestli oslavu na chate s prespanim, nebo si zajit jen na veceri... Ale holky fakt děkuju!!!
Odpovědět
Profilova fotka
asi si myslí, že když se urazí tak tím něco změní... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rennyes ježiš, tak to bych se asi nenechala :-p nejspíš to prostě zkoušej no...
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut No jo, tak zasi to ber že jí to dělá radost. Já jsem máme řekla že když si to zaplatí zajistí odveze a zařídí, tak ad si je tam celý cukrářství ale že já zajistím jen to co chci... Cukrový neni zas taková hrůza ;-) Když mi rozmlouvala i místo svatby a měli "pindy" na to že hostina je v 4*hotelu a že chlast je drahej, tak jsem řekla že nestojíme o ožralý... to byl ohen na střeše... Takže normálně zamluvíme v levnější restauračce na večer pro ně místnost at se tam nalejvaj jak chtěji - za svý. Maximálně jim tam každýmu zaplatíme jídlo a skleničku pití k jídlu. My se budeme po setmění fotit ve městě a vychutnávat si sebe navzájem. Možná si zařídíme soukromou večeři ve dvou x-) Nechtěli jsme klasickou veselici do rána... puvodně jsme chtěli svatbu ve 4 ale to by asi nikdo nepřežil... takže bude normální hostina, krájení dortu, první tanec, tombola, lampionky a pak přesun hostů do zamluvené restaurace. Mě tradice nevadí když jich neni moc, některé jsou fajn, například kamoška je ze statku a vezme sebou chomout :-D Polívka ze společnýho talíře, ale tedy ne s děravou lžící...
Odpovědět
@kristyn.g ve 4 dopoedne nebo ve 4 lidech? :)
Odpovědět
Profilova fotka
ve 4 lidech :-) obřad bude ve 14hodin
Odpovědět
@kristyn.g Jo tak:)) Tak to jsme chtěi též ale to by způsobio katatrofu:)) Takže alespoň někde ta 4 zůstane, obřad bude ve 4 odpoledne:))
Odpovědět
Profilova fotka
:-) aspon tak. A jak to budete řešit s obědem? Budete mít nějaký sváteční? nebo jak to plánjete když budete mív lastně až večeři jako hostinu?
Odpovědět
Oběd nebude:) Nějak je mi celkem fuk, rpostě svatba začíná obřadem, takže.. Navíc já chci vše v klidu, ne se otravovat už od rána:)) Takže svatebčané dorazí až na obřad..A jelikož se budem asi přesouvat na horskou chatu, tak bude jen véča - raut, s hlavních chodem pečeným prasátkem:) No a kolem 10 bych nechala udělat nějaký mísy, jednu určo masovou:), popřípadě se mi moc líbí dort ze sýrů. A samozřejmě budou chlebíčky v průběhu, ty zbožňujeme:))
Odpovědět
Profilova fotka
tak to určitě hlad mít nebudete :-) já vubec nevím jak to s jídlem udělat, počítám oslavu od 15(oběd) do 19:30 kdy bude přesun do zamluvené restauračky a kždý za svý. Menu se dojí tak ve 16hodin a myslíš že do 20hodin kdy by bylo v té restauračce nějaká véča tak by vydrželi hosti o koláčkách a dortech?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hatsepsut Holky mají pravdu. Nikdy nedocílíš toho, aby byli všichni stoprocentně spokojení. Nejdůležitější lidi tam jste vy dva, je to VAŠE svatba, takže si to zařiďte hlavně podle sebe. Taky si myslím, že se pár lidí nejdřív podiví nebo trochu urazí, ale buď se s tím smíří, nebo mají smůlu. Hlavně se tím nenech nervovat. Jestli tam cukroví od babičky nechceš, tak prostě jednoznačně řekni, že děkuješ za nabídku, ale že máš svoji představu. Navrhuju strategii ohrane desky ;-) A kdykoliv Ti do toho někdo začne mluvit, tak řekni, že už v tom máš jasno. Naši sice mluví, ale to je tak naštěstí všechno, akorát mě vytáčí už ten princip, ale zatím se držím 8-) Na všech svatbách, co jsem v posledních letech byla, bylo v ceně pivo, víno, nealko a teplé nápoje a zbytek si každý platil sám a my to tak taky chceme. Možná pomůže, když pár dnů/týdnů před svatbou rozešleš takové itinerářky, aby se všichni mohli dopředu psychicky připravit na to, co je čeká, a pak už s tím budou smíření ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Ja myslim, ze jo, ja jsem se na kazde svatbe precpala uz obedem, jak jsem od rana moc nejedla, protoze se porad neco pripravovalo nebo se na neco/nekoho cekalo, takze kdyz se zacal krajet dort, marne jsem premyslela, kam ho dam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z Jojo, uz to mame zamluvene, ale jeste jsme se tam nebyli podivat, planujeme to po Novem roce. Objevila jsem to tady a vsichni si to strasne chvalili, tak snad to vyjde :-)
Odpovědět
@makovaapanenka mi tu chvalsku tvrz mame take na nasom zozname. Daj potom vediet ci sa ti to tam pacilo nebo ne:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, mě se to na té tvrzi moc nelíbilo, přijde mi to jako nic mezi paneláky a nikde nic... ale každý má jiný vkus... Mě se třeba ještě doce líbil průhonický zámeček a park. Jinak díky za typ, snad to takhle bude stačit :-)
Odpovědět
@kristyn.g já mysím tay že, budeš tancovat, číst se blahopřání atd, já mysím že to bude stačit:)
Odpovědět
@makovaapanenka Díky moc! Já to cukrví chci, ae jen pár druhů:) A to je jasné že pár to nebude :( Ae máš pravdu. Prostě to tak nadneseme ( jídlo, tvrdý za vastní atd.) a nazdar. Když s eto někomu nebude líbit, tak nemusí chodit. To je fakt:) Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tak paneláků jsem si na žádné fotce nevšimla. Nepleteš si to spíš s Chodovskou vodní tvrzí...?
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Co Ti bude připadat navíc, můžeš rozdělit do výslužek ;-)
Odpovědět
@makovaapanenka Vidíš, ještě výslužky jsem chtěla eliminovat..ach jo :))
Odpovědět
Profilova fotka
no jo pletu pardon :-D :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Tak jestli se maminka s babičkou rozjedou, nemusíš eliminovat nic, příbuzní budou spokojení a Tebe to nebude nic stát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Tam jsem chtěla svatbu původně, protože je to blízko, ale právě se to ze stejných důvodů jako Tobě vůbec nelíbilo snoubenci, tak jsme skončili na druhém konci Prahy :-D
Odpovědět
@makovaapanenka No to je fakt: )))
Odpovědět
Profilova fotka
Veselé Vánoce všem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se připojuju s přáním veselých Vánoc :-) Letos naposledy s našima a svým rodným příjmením :-D Taťkovi se dnes obzvlášť daří, před chvílí rozbil šampusku a pokapal vánoční ubrus voskem :-D No a mamka právě zjistila, že zapomněla zalít kapra smetanou (u nás děláme každý rok na jiný způsob). Takže my už je máme veselé :-D
Odpovědět
Vesele Vanoce :)
Odpovědět
Taky veselé vánoce:) Včera jsme o našem zasnoubení řekli babičkám a mé sestře, ti všichni to vzali v poklidu (jen takový ty řeči, proč to plánujem třičtvrtě roku dopředu, že jsme magoři ...nechápou :-p ) Někdo tady psal, že není na takový ty naše klasický svatební zvyky - v tom si můžeme podat ruce, ani já nic takovýho neplánuju...a přítel je v tom se mnou zajedno. Bohužel - jak už to tak bývá, rodina má jinej názor, a já už se oprávněně hrozím toho, že čím víc se to bude blížit, budou to víc a víc řešit...Včera proběhlo téma prstýnky. My už je máme vybraný (viz. galerka), a přítelovi rodiče přišli se super nápadem, že maj doma spoustu nevyužitýho zlata (nemám ráda žlutý zlato) a že bychom si prstýnky mohli nechat vyrobit z toho, abychom ušetřili. To samý raut, domluvený prostory už máme a vlastní jídlo (krom koláčků) si tam vzt nemůžem, budeme mít catering od provozovatele...takže teď odpovídáme na otázky, co tam budeme mít za jídlo, co si máme zařídit aby tam stoprocentně bylo atd...počítám že až jim sdělíme, že možná nebudem mít ani klasickej dort, ale minidortíky, půjdou do kolen 8-( No musíme to nějak do tý svatby přečkat 8-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?