Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@tekame proti gustu..: )
Odpovědět
@tekame To je rozumný!! My jsme je taky chtěli, ale už 4 nám přistály na zahradě a jeden dokonce ještě hořel, takže v žádným případě. Nevezmu si na svědomí něčí dům. To by nebyla hezký vzpomínka na svatbu. Dneska o tom mluvili ve zprávách, hasiči to chtějí nechat zakázat.
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Jojo, taky jsem to viděla a naprosto s nimi souhlasím. Navíc já mám z ohně panickou hrůzu, takže mě něco takového ani nenapadlo
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Hele a nebojíš se, že něco vyletí i z těch holubů...? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Prý to mají posychrovaný. ;-) A stejně je budu držet asi celé dvě vteřiny, tak i kvůli tomu doufám, že to nestihnou... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame No aby něco nevypustili při letu ;-) A jak to dělají? To jim zašijí kloaku nebo je předtím trápí hlady a žízní? Chudáci holubi :-( A to prosím holuby nesnáším! Jejda, koukám, že se tu prezentuju jako pěkný škarohlíd - zakázat lampióny, nesnáším holuby... :-S Ale miluju třeba děti! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka Myslím, že je den drží o hladu... Aspoň mají pročišťovací kúru, no... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Teda a není to náhodou týrání zvířat...? My raději nebudeme vypouštět nic a nikoho ;-) A když se před lety vdávala kamarádka, brali se na mikuláše v kostele, takže šílená kosa, a když se bavili o tom, jestli třeba nevypustí holuby, ženich podotkl, že v té zimě určitě někdo nějakého vypustí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme doma lampionků 30 :-D tak uvidíme kolik bude požárů... ale asi je budem rozdávat jako dárek pro hosty, puvodně jsme je chtěli pouštět..
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jo, to je dobré, ať si je každý vypustí doma na vlastní riziko a podpálí vlastní sousedy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pridavam se sem, budeme mit svatbu 24.9!!! Jak vam jde planovani? Jana
Odpovědět
Profilova fotka
@janulkam. Vítej :-) Ale mně se u Tebe objevuje, že svatba byla 7. července 2007 =-) My máme zamluvené místo obřadu i hostiny a fotografa, já už mám vybrané šaty, předběžně máme vybraný dort a dnes jsem se byla domluvit v květinářství. Nejpozději zítra by mi měli poslat nabídku, ale já budu až do neděle mimo internet, tak to snad nevydržím ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@makovaapanenka jeee :) to mi tam zustalo jak jsem tehdy brouzdala kdyz se vdavala ma segra :)) Uz jsem si to opravila, dik moc za upozorneni :))) Tak to toho mas teda uz spoustu zarizene!! My teda mame take uz fotografa, kameramana, misto obrau a misto hostiny, kadernici a vizazistku. To je asi tak vsechno. Dale resim vyzdobu, kvetiny a dort s jednou pani, ktera se o to bude komplexne starat... Je toho spoustu k zarizeni co? :) Kde budete mit svatbu? Jana
Odpovědět
Profilova fotka
@janulkam. To toho máte taky dost :-) Je toho dost, proto zařizuju postupně, ať se pak před svatbou nehoním. Ale strašně mě to baví! :-) Kadeřnici a kosmetičku už vlastně taky mám - svoje stálé :-) A jsem domluvená i s manikérkou :-) Ale účes ještě vyřešený nemám. Budeme se brát na Chvalském zámku v Praze-Horních Počernicích a hostinu budeme mít v Chvalské tvrzi. A vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, mě přípravy taky baví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se v tom take pekne vyzivam :) Vzdy jsem se strasne zajimala o svatby, tak ted v tom opravdu jedu :)) Vsude mam ruzne casopisy, plny pocitac obrazku :)) U nas je to trosku slozitejsi, rodice mam ze Zlina, pritel ma rodice z Nachoda, ale uz dlouho bydlime v Praze. Nakonec se cela svatba bude konat v Nachode, chteli jsme to mit alespon pro jednu cast rodiny blizko. Puvodne to melo byt vsechno ve Zline, mela jsem vyhlidnuty super hotel, ale bohuzel jejich jednani bylo natolik strasne, ze jsem se nastvala a hledala alternativu. Rekla bych, ze lidi stoji o kseft v dnesni dobe, ale asi teda ne. Do jake barvy budes ladit svatbu? Do cervene? Jana
Odpovědět
Profilova fotka
@janulkam. Jestli to byla otázka na mě, tak do červené, ale spíš to tak nějak vyplynulo samo od sebe, že jsem vždycky chtěla červené tulipány a snoubenec má krásnou červenou košili, takže tak nějak :-) Ale že bych ladila každý kamínek na stole, to ne :-) A vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Mě přípravy baví, jenom když jde všechno podle plánu. Zrovna jsem se vrátila z prvního zkoušení šatů a jsem docela rozladěná, mám pocit, že to bylo všechno totálně na jedno brdo a vůbec ne podle mýho vkusu. ;-( Všichni mě odrazujou, ať si šaty nenechám šít, ale mně nakonec stejně nic jinýho nezbyde.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol A máš nějaké fotky? Asi ne, když se ti žádné nelíbily... A kde jsi všude byla? Jinak s tím kostelem mě to moc mrzí, to se ti nedivím, že tě to otráví :-| Já jsem taky na infarkt, že už jsme poněkolikáté museli přeložit schůzku v restauraci a s fotografem, ale dnes jsem si spravila náladu v květinářství :-) A máte nějaké záložní místo?
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka No jo, to bych taky byla na infarkt, držím palce, ať fotograf a restaurace klapnou. Fotky mám, během večera je sem dám, to byla ta příjemná stránka věci, že jsem šla s maminkou a maminka byla skvělá, byla to s ní sranda a vyfotila přes sto krásnejch fotek. Byly jsme v Bereniké. V sobotu jdu do Adiny a podle webovek by to tam mohlo být lepší. Jinak záložní místa jsou další kostely na Praze 1, tak jsem je dneska obeslala a doufám, že to někde klapne. Můžu se zeptat, co máš za květinářství? A je třeba si to domluvit už teď? Já žila v představě, že na kytky je ještě čas...
Odpovědět
@assol Ahoj, to mas uplne uzasny cas obradu, pohadka. My to mame ve 12 hodin a tak zoufale shanim restauraci, kde budu moct mit jak obed tak vecerni raut. Vzhledem k tomu, ze to musi but relativne blizko vnitrni Praze, kde mame obrad, pri tamnich cenach mi vstavaji vlasy na hlave. Snazim se o svatbu v rozumnem a zodpovednem rozpoctu, ale kdyz pak clovek vidi uzasnou variantu A a az pak umirnenou variantu B, je tak strasne tezky jit s B... Nemohl by mi nekdo rict, jake kompromisy uz udelal, aby mi bylo lip? :-) Jsem z tech stastnych, jejiz rodice rovnou rekli, ze podle tradice svatbu zaplati a dali mi penize, ale mne to vychazi na dvakrat tolik - jasne, ze neco zaplatime, ale na druhou stranu uz mi to (celkove) pripada za jeden den strasne moc. A to mi prislo, ze zase tak extravagantni pozadavky nemam. I kdyz zase... je to o tech variantach A a B asi. Navic muj nastavajici manzel je Anglican a ja mam strach, aby se to jeho strane libilo - prestoze jsou vsichni neuveritelne uzasni a uz me maji jako vlastni - potrpi si na kvalitu. Navic tim, ze pulka lidi je ze zahranici, musim i vsechny na svoji strane pozvat na celou svatbu, na pozvanky ke svatebnimu stolu muzu rovnou zapomenout. Chjo.
Odpovědět
Profilova fotka
@wifey tak nam trochu popiš tvoje varianty A a B :-)
Odpovědět
@kristyn.g Aaa vyzva hned na zacatek meho pusobeni v diskuzi. :-) Tak treba fotograf. Tady neustale zminovana Zuzka Scharf. Ma uzasny fotky, hlavne tim, ze jsou takovy mekky a vypadaji jako z katalogu, prestoze se jedna temer o momentky z obradu. Strasne si preju, abych jeji fotky nikdy nevidela, protoze ted vsechno srovnavam. Asi to ale neni ten nejlepsi pripad A a B, protoze zminovana fotografka je v porovnani se spoustou dalsich vlasne cenove celkem prumer. (Vcera jsem prosla uplne vsechny fotografy ve svatebni databazi fotografu.Ted jediny fotograf (ktery jeste nedal vedet, jestli ma volno, zbytek uz ma taky plno), kteremu bych se relativne bez rosmyslu upsala, stoji o 5tis. vic. Mam nabidky od fotografu za polovinu te ceny, ale pri pomysleni, ze prave ty fotky jsou krome manzela a prstynku jedinou hmatatelnou vzpominkou na nas velky den, mi rve srdce, ze bych mela fotky, ktere sice maji napad, ale zrcadlovkou by je nafotil kdekdo, kdo to ma jako konicka. Proste nemaji to kouzlo. Ale mozna je to prave o tom, ze jsem si ve sve Zuzkou Scharfovou poblouznene mysli vysnila neco, co ted proste neni... Ale taky jsem dostala nabidku fotografa za pade, a o tom jsem vubec nepremyslela, tak to se mnou asi neni tak spatny... :-D (pro predstavu, rozpocet na fotografa, jsem si napsala 10000, coz mi prislo celkem jako vyssi prumer). Vratte me nekdo na zem. :-)
Odpovědět
@assol koukala jsem na fotečky ze zkoušky. Každopádně obejdi ještě pár salonů. Šaty sice pěkné, ale pro mě nejsou ničím zajímavé :-) Nemyslím to nijak špatně a určitě nechci, aby to tak vyznělo :-) No a ty první s tou růžovou ... prosímtě nee :-D Víc profláklejší šaty jsem ještě neviděla :-D Jinak k tomu šití. Já si je budu nechávat šít a nejspíš v číně a vůůůbec se za to nestydím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jo, Čína když vyjde, tak ok... Bych se zato taky nestyděla, kdyby to vyšlo! :-D :-D Ale už jsem byla zase na pochybách a asi jsem si vybrala na půjčení jiný šaty... Haúúú já se prostě nemůžu rozhodnout... :-D
Odpovědět
@kristyn.g A dalsi vec, saty. Ted o vikendu jdu zkouset s nastavajici svagrovou. Ale protoze jsem v Anglii, saty se tady nepujcuji, ale kupuji. Beru to jako zkousku toho, co mi vlastne slusi. I jkdyz za cenu pujcovneho v Praze (pry i 16tis za 4 dny - a zrovna za moje z katalogu vykoukane Pronovias) by se uz daly saty i koupit. Saty v obchodech kam jdeme stoji od 9tis tak dejme tomu do 55tis. Uz jsem svagrovou varovala, at me chrani pred temi drahymi, protoze presne vim, co bude. Varianta A a B a ja pak budu sedet doma a vzdychat. Jeste ze muj nastavajici je varianta A a uz ho mam vybraneho a zamluveneho. :-)
Odpovědět
@makovaapanenka taky nebudu mít holuby a lampiony na vypouštění. Hostina bude "uprostřed lesa" a tchán by asi nebyl šťastný, kdyby mu jeho obživa lehla popelem :-D @janulkam. vítej holka :-) @wifey ani si nedokážeš představit, kolik kompromisů jsem musela udělat ... prstýnky z chirurgické oceli (ty se mi ale nakonec zalíbily natolik, že mě to už vůbec nemrzí), fotografa taky nemám toho, kterého jsem chtěla, protože si řekl nehoráznou sumu, dorty mi peče sestřenka a jedna paní amatérka, potahy na židle, co jsem tak moc chtěla, taky nebudou. A žiju :-D Člověk si na tom musí vzít jenom to pozitivní :-) I když ještě na začátku týdne jsem měla takovou depku, že jsem ze všeho neměla vůbec radost :-) Jinak holky, zítra KONEČNĚ vyrážíme do Ikei a na oblek pro přítele. Tak jsem zvědavá a jestli budeme mít nějaké úlovky, tak vyfotím a ukážu :-)
Odpovědět
@bronousek Take jsem koukala na saty z Ciny na e-bay. Skoda, ze tam nedavaji fotky tech, ktere vazne usili, ale jen tech opravdovych z originalnich katalogu. Nekdo tu mel album porovnavanych fotek a bylo to poznat. Zase na druhou stranu za ty penize clovek ztrati to same co by zaplatil v levnejsi pujcovne. Dam do alba svoje vysnene jestli se mi to podari. :-)
Odpovědět
@tekame já nakonec asi skončím s antickým jednoduchým stylem, takže se nebojím. A navíc si je budu brát ze salonu, takže přinejhorším je prostě nepřeberu a budu po nich požadovat nápravu :-) Sama bych asi neměla odvahu je pořizovat. Ale kdo ví, s jakým typem šatů nakonec skončím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@wifey Jj, Provoniansky jsem dneska zkoušela za 15 tisíc... Celokrajkový... Samo, že půjčovnýho... :-N A u nás je to stejný - kamkoli s máti přijdeme, bezpečně se nám líbí to nejdražší! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?