Menu Forum

Svatba v září 2011

11. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
Registrovala se 5. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 685 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
Registrovala se 5. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 685 příspěvků, 1 album a 1 článek. Má 11 přátel.
 @tekame souhlasim, u nas to je podobne emoticon
@gabu13 taky preju at se maly brzo uzdravi! a vy ste si o tom nepromluvili? jao jesti se tedy vezmete nebo ne?
20. únor 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
95
Registrovala se 13. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 555 příspěvků. Má 106 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
95
Registrovala se 13. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 555 příspěvků. Má 106 přátel. Region Praha.
 holky, jak by jste oznámili své svědkyni, že chcete jinou?:( řeším dilme emoticon
20. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
clara.7 (33 r.)
20
Registrovala se 17. září 2010 na beremese.cz. Přidala 195 příspěvků. Má 57 přátel. Bystrc, Region Brno.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Humpolec a Úsobí, Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
clara.7 (33 r.)
20
Registrovala se 17. září 2010 na beremese.cz. Přidala 195 příspěvků. Má 57 přátel. Bystrc, Region Brno.
    Humpolec a Úsobí, Region Havlíčkův Brod
 @terulilinka Můžu ti říct, že to bylo pořádné dilema emoticon Za svědka mi jde jiná kamarádka než ta, kterou znám od malička a pár let jsme spolu i bydlely když jsme se odstěhovaly z Vysočiny do Brna za prací ... nevěděla jsem jak jí to říct a nakonec to vyřešil její přítel, když se mě na jedné večeři zeptal, co bude mít všechno jeho přítelkyně na starosti, když bude určitě svědek ... řekla jsem mu, že bude mít trochu ulehčenou práci, protože nebude svědek, ale družička ... byla trochu zaskočená a myslím, že jí chvíli trvalo to skousnout, ale teď už je to dobré emoticon
20. únor 2011 ve 13:01  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 828 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
Registrovala se 22. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 828 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel.
 @terulilinka A ty už jsi jí řekla, že ti půjde za svědkyni, a teď sis to rozmyslela, nebo jsi jí ještě neřekla, a ona jenom přepokládá, že půjde? Já jsem se rozhodovala mezi dvěma nejlepšíma kamrádkama, pak jsem se rozhodla, napřed jsem šla za jednou a zeptala se, jestli mi půjde, a pak jsem šla za tou druhou a omluvila se, že jsem se dlouho rozhodovala, ale nakonec jsem se rozhodla pro tu druhou. Docela jsem se toho bála, ale nakonec to bylo úplně v pohodě. Jestli je to dobrá kamarádka, tak to pochopí.
20. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
95
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
95
 @clara.7 Klári, taky nad tím tak přemýšlím.. jenže nevím jak jí to říct.. ona ještě chodí s takovým idiotem, kterej řekl, že si na mojí svatbu vymyslí nějakej výlet aby tam nemusela jít a tak emoticon určitě jí tam chci, je to moje nejbližší kamarádka, jenže nemá svůj názor, a nedokáže se bavit s cizíma lidma moc - respektive se staršíma klukama, a přítelův svědek je právě starší.. a navíc, my jejího kluka uplně nesnášíme, chová se k ní jak ke kusu hadru, tak nechci zase aby mi šel za svědka někdo kdo si tohle nechá líbít emoticon
20. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
95
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
95
 @assol byli jsme domluvený, že až jednou se budu vdávat tak bude můj svědek... jenomže.. ted staršně přibrala, do toho chodí s tim tupcem a nemá svůj názor.. a netuším jak jí to říct :( já tam chci mít 3 kamarádky, prvně jsem říkala, že tu kterou ted nevím, chci, jenže pak jsem pozvala ještě jednu - znám se s ní už od 6. třídy na základce, názorově je na tom podobně, i se stylem a tak.. nabídla se že mi na svatební den vyzdobí hostinu a já si v klidu oběhám kosmetiku a tak.. a to ta první by neudělala, respektive, bych jí to asi ani nesvěřila.. nevím, asi prostě chci svědkyni která mi pomůže, a poradí, a né mi všechno odkejve :(
20. únor 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 Holky, tak máme fotografa huraaa emoticon)
20. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tekame (30 r.)
7
Registrovala se 16. září 2010 na beremese.cz. Přidala 415 příspěvků. Má 10 přátel. Region Mladá Boleslav.
    Dětenice
fotoportrét
fotoportrét
tekame (30 r.)
7
Registrovala se 16. září 2010 na beremese.cz. Přidala 415 příspěvků. Má 10 přátel. Region Mladá Boleslav.
    Dětenice
 @hatsepsut Tak to mu musel někdo vypadnout,ne? emoticon Páč si neumím představit, jak jste to "takhle pozdě" dokázali! emoticon Aspoň jedna starost za tebou! (škoda, není tu tlačítko - líbí se mi emoticon )
20. únor 2011 ve 20:26  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 @terulilinka a nemužeš to třeba říc tak že jí nechceš přidělávat starosti doma, tak že si požádala aby šel za svědka někdo jiný? Ale říct jí že je protebe duležitá. To je dost těžký no..
Nam se to se svědkem od ženicha taky skoro "vyřešilo", nejdřív jsem byla nespokojená že bude mít svědka co mě nesnáší, tak jsem se s nim usmířila. Nejdřív ten Milana kamarád nadával, že si vezme za svědka určitě jiného kamaráda a pdobně, a ted mu naposled jen tak řekl, že nechce být svědek! emoticon Mohla bych být teoreticky ráda, ale trápí mě to kvuli Milanovi. On je ten jeho kamarád divnej člověk s iracionálním chováním, je nafoukanej a zároveň strašně nervozní že by musel před někym něco říct nebo podobně... Ale je to jeho jediný takhle dobrý kamarád a Milan nikoho jiného spolehlivého nemá. Milan Doufá že to nemyslel vážně, ale kdo ví co se tomu bláznovi honí hlavou emoticon
20. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @tekame :D Kamarádka: ) nevěřim na náhody a nemám ráda klasiku, to víš: ) Já se rozhodla, že to nebude tak "žrát" a prostě se na to vybodnu a nechám tomu voný průběhemoticon jediný o co jde abysme se s muzem citili dobre a o saty a spery, ale to z vlastniho marniveho hlediska..jinak sperky - korunka a nausnice- na zakazku-jsou uz domluveny tez emoticon
20. únor 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
95
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
95
 @kristyn.g nooo i to by šlo.. každopádně děkuji za radu emoticon
Tak držím palce at vám to dopadne! Neboj, pokud je to tak jak říkáš, tak se to nějak vyřeší, uvidíš emoticon taky musíte psát jména svědků do papírů pro matriku? my jo, tak se musím rozhodnout... emoticon
20. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tekame (30 r.)
7
    Dětenice
fotoportrét
fotoportrét
tekame (30 r.)
7
    Dětenice
 @hatsepsut Jo ták! emoticon Ale stejně je to zařízený, tak co se tady ospravedňovat! emoticon Vždyť je to vaše svatba... Takže ať už klasika, nebo alternativa, tak to nebude přece svatba jako každá jiná...Bude to přece jenom tvoje... emoticon
A korunka byl tvůj návrh? Sem netušila, že i takový věci jdou na zakázku! emoticon No jo, já jsem ta konfekce. emoticon
20. únor 2011 ve 20:59  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
 @terulilinka no právě že taky musíme, a jdeme to nahlásit v dubnu, tak v tom musíme mít jasno... emoticon tak taky držím palce emoticon
20. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
Registrovala se 18. července 2009 na beremese.cz. Přidala 253 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 17. září 2011
    Hrazany, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
Registrovala se 18. července 2009 na beremese.cz. Přidala 253 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Praha - západ.
    Hrazany, Region Příbram
 @terulilinka Ahoj, taky řešim dilema se svědkama. Vybírám dokonce mezi třemi kamarádkami. S první se znám od základky, byla jsem jí za svědka na její svatbě, ale teď se skoro nevídáme (ona na mateřské a já v práci). S druhou kámoškou se znám od gymplu, jezdily jsme spolu na tábory a strávily jsme spolu měsíc prázdnin v Americe. Scházíme se sice častějc, než s první, ale co to je cca 5x do roka. Navíc nemá přítele, tak by si na svatbě aspoň nepřipadala "zbytečně" a měla tam ten důležitý úkol. S poslední kamarádkou se znám z vejšky, podnikly jsme spolu taky pár akcí, pracujeme ve stejné společnosti, takže se i vídáme nejčastějc a byla se mnou zkoušet šaty. A teď raďte emoticon Vždycky, když už si myslim, že jsem rozhodnutá, přestanu si být jistá...
20. únor 2011 ve 23:11  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
    Hrazany, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
    Hrazany, Region Příbram
 @terulilinka
@kristyn.g Po nás budou chtít jména svědků naštěstí až v den obřadu. Ale vim, že po kámošce to taky chtěli dřív, tak jsem se radši informovala dopředu.
20. únor 2011 ve 23:13  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
    Hrazany, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
smisca (30 r.)
7
    Hrazany, Region Příbram
 @makovaapanenka No to já jsem si poznámky o šatech bohužel nedělala. Řídím se asi spíš fotkama, jak se ve kterých sama sobě líbím. Ale třeba tvojí metodu vyzkouším, až si favoritky postupující do užšího výběru půjdu znova vyzkoušet emoticon
20. únor 2011 ve 23:18  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
fotoportrét
fotoportrét
assol
29
 Tak už máme předběžnou cenu za raut, ženich si domluvil svědka a zítra jdu dohodnout schůzku s farářkou. A navíc nám byla slíbená projížďka lodí pro svatebčany. Takže jsem po víkendu fakt spokojená. emoticon
20. únor 2011 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @tekame Jojo, korunka bude podle mého návrhu, stejne tak náusnice: ) jj jdou, me se to rpáve líbí více nez ty uniformní korunky s kaminkyemoticon ja tedy taky budu mit swarowski komponenty, ale nebrousene, ruzne tvary a taky perličky emoticon
21. únor 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
Registrovala se 15. října 2010 na beremese.cz. Přidala 209 příspěvků. Má 9 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
Registrovala se 15. října 2010 na beremese.cz. Přidala 209 příspěvků. Má 9 přátel.
 Ahoj nevěsty, tak jsme zpět z Itálie, vylyžovaní a vracíme se do pracovního procesu. Trošku jsem to tady prolítla, ale moc si z toho nepamatuju emoticon Co se týče svatby, tak máme zamluveného cukráře na dort, to už jsem možná psala a teď po horách budeme mít schůzku v hotelu, kde bude hostina a začnem řešit to nejdůležitější. Ještě musíme v dohledné době sehnat cukrářku na cukroví (budeme mít nakonec jen na výslužky) a koláčky nám udělá asi přítelova maminka. Jinak se u nás začíná řešit svatební cesta (rodiče nám ji chtějí dát jako svatební dar), tak máme tři favority - Maledivy, Mauricius a jeden luxusní ostov v Thajsku, ale to nevím jak se jmenuje emoticon Asi to vyhraje Thajsko, prtz u těch ostatních jsou jen soukromé romantické ostrůvky, kde nic moc není a my přece jen úplně jen na to válení nejsme (rozhodně ne třeba 14 dní), takže asi zvítězí to Thajsko. Asi to nakonec ale necháme na nich. Mají procestovaný celý svět a hlavně je to jejich dar, tak ať nám něco vyberou, my budem vděční za cokoliv emoticon
Jo a ještě pořád řeším šaty pro družičky. Mám je vybrané, ale poslední družička, u které jsem myslela, že nebude problém, si začala vymýšlet blbosti, tak to teď řešíme, děs emoticon
Jinak vítám nové nevěsty, gratuluji všem k pořízeným a zařízeným novinkám a upřímně lituju ty, které mají problémy doma nebo s kamarádkama. Nechápu jejich chování a ikdyž jsem se s tím už taky setkala, tak asi nikdy nepochopím.
21. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
Registrovala se 13. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 558 příspěvků. Má 12 přátel. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
Registrovala se 13. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 558 příspěvků. Má 12 přátel. Region Vsetín.
 Ahoj holky, jak bych popsala svůj víkend? Katastrofa je to správné slovo. Jsem tak znechucená, že mám opravdu velkou chuť se na to vykašlat.
V pátek večer jsem si sedla a sepsala konečně rozpočet. no co vám budu vykládat, vyšlo mi to na 71.000kč se vším všudy. Jak oza svatbu pro 55 lidí se mi to zdá docela v pohodě. Načež mi bylo Tomem i mamkou řečeno, jestli jsem se nezbláznila, že jako za co tolik peněz a kdesi cosi. jako už jsme ušetřili balík peněz na hostině, ani prstýnky nemáme zlaté, dort nám bude péct amatérka, fotografka je jedna z nejlevnějších tady, nebudem mít ani živou hudbu ale kamaráda DJje, šaty si budu nechávat šít nejspíš u ťamanů (ten salon tam šije) a nebudu si je půjčovat, abych ušetřila. jako já už fakt nevím kde ty peníze mám seškrtat? to mám jít třeba nahá? nebo nemám objednávat zákusky? nebo jak to mám jako sakra udělat? Strávila jsem nad tím tolik času, abych všechno důležité zařídila, brala jsem ty nejlevnější věci a nabídky, abysme ušetřili a oni na mě takhle? Nejradši bych se na to vykašlala a nic nedělala. Nikdo už nevidí, jak se opravdu snažím. Moc mě toto zklamalo.
21. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
 @akfs a družičkám to platíš ty nebo ony sami? Jako pokud ty, tak ať si přestane vymýšlet a je ráda, že za družičku jde. Pokud nechce, tak nemusí. Ono mi připadá, jako by někdy ti známí a rodina najednou zkratovali a začali se chovat naprosto neuvěřitelně.
Jinak gratuluju ke krásnému svatebnímu daru. To my pojedem tak asi do "víš kam" emoticon
21. únor 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
 @bronousek Přesně vím o čem mluvíš a víš proč to tak je? Prtz nikdo z nich tu svatbu nezařizuje, neví co kolik stojí a že se to levněji prostě nedá. Já jsem se s tímhle setkala taky u přítele. Mým rodičům je to jedno, ti chtějí, aby se nám svatba líbila a je jim jedno, kolik to bude stát, takže ti mi do toho nemluví. Ale vždycky, když přijdu s něčím, co se ještě musí zařídit, zaplatit a tak, tak má přítel oči navrch hlavy, že to je šílený a kdoví, co si nevymýšlím. Když mu to pak v klidu vysvětlím, tak pochopí, že to je normální (naopak vybíráme taky to nejlevnější, ale kvalitní), ale nikdy si takovou poznámku neodpustí. Posledně jsem se rozbrečela a řekla jsem mu, ať si to zařizuje sám, prtz nic nenavrhnout a jen všechno zhodit umí každý. Nakonec se mi omluvil a uznal, že to byla blbost, ale dokud jsem mu neukázala, jak to ve skutečnosti je a není, tak tomu nevěřil.
Jeho mamku chápu v tom, že dřív se to dělalo jinak, ale sama musí vidět, že doba se změnila, věci jsou dražší a nikdo vám nic nedá zadarmo. A tvůj přítel remcá jen proto, že to nemá zmáklé jako ty, prtz to všechno nezařizoval on emoticon
21. únor 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
 @akfs Přesně tak. Já prošla snad tisíc webů a eshopů a vidím, jak se ty ceny pohybujou. Ale bohužel jsem sama, přítel si akorát vyslechne, co je nového a tím to pro něj končí. Kdyby to bylo na něm, tak svatbu zařizujem až měsíc před termínem, což opravdu v dnešní době prostě nejde. A hlavně, chci být před svatbou v klidu s tím, že už mám všechno zařízené a ne lítat jak splašená a mít hlavu z toho, že nic nemůžu sehnat. Jako fakt jsem byla znechucená, otrávená a cítila jsem se strašně nepochopená. No odradilo mě to suprově, co budu vykládat.
A nebyla to jeho mamka, ale moje. S tchýní nemluvím a ani nám na svatbu nejde, takže ji neřeším, ať si myslí. co chce.
21. únor 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
fotoportrét
fotoportrét
hatsepsut
21
 @bronousek jo tay zarizuju samaemoticon))
@akfs taky uz mame vybranou svatebni cestu emoticon)
21. únor 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
95
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
95
 @bronousek to mě mrzí.. emoticon ale bud v pohodě, jsme na tom stejně emoticon v jindřichově hradci nikdo hezky fotit neumí, je to sice levnější, ale jako by to fotila moje mamča - a to s fotákem neumí emoticon přítel prvně chtěl Jirku Tvaroha z Čb, bohužel na náš termín obsazen, tak jsem pátrala dál, a objevila sympatickou fotografku, sice z Prahy, ale super, vybrali jsme si balíček za 6990,- + cetsovné 600,-.. já byla nadšená.. do toho jsme vymysleli kde bude hostina.. vybrali prstýnky.. a večer volá Míšova (přítelova) mamka.. tak jí to vyprávíme.. a ona hned, že prstýnky jsou drahý.. pak proč fotografka z prahy... a že v místě hostiny jí to nechutná - byla tam před sedmi lety!! a tenhle víkend to dopadlo tak.. že o mě prohlásila, že vůbec nejsem skromná!!!!!!!!!!!!!!!!!!! já, která se snažím šetřit kde můžu, ale prostě jediný co z tý svatby pak zbyde jsou fotky... no holky, hodně mě to mrzí.. protože jsem myslela, že mě má ráda a že je ráda, že se budeme brát.. emoticon no celej víkend jsem se Míši pořád ujištovala, jako co to mělo být.. a on jí to prý vysvětlil, že to chceme mít krásný a že jsem hrozně skromná.. a ona jen: aby jí to vydrželo.. emoticon
21. únor 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
95
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
95
 @smisca udělej to jako já.. emoticon nakonec z nich udělám družičky a vyberu si tu kterou znám nejdýl a která je mi nejvíce podobná..a hlavně má svůj názor emoticon a se vším mi ráda pomůže a bude to vypadat tak jak si představuji.. emoticon
21. únor 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
fotoportrét
fotoportrét
akfs
15
 @bronousek Aha, promiň, to jsem si špatně přečetla. Oni se s tím nějak srovnají, uvidíš. Svatba je v lepším případě jednou za život, tak ať to stojí za to. Stejně si pak budeš pamatovat, jak to bylo krásný a to co bylo před svatbou se rychle zapomene emoticon

@hatsepsut Vážně? A kam? Ono je právě lepší to koupit předem, hlavně kvůli ceně. A kdy plánujete svatební cestu? Já bych chtěla tak do čtrnácti dní po svatbě maximálně emoticon Aby to tak pěkně navazovalo emoticon

@terulilinka No vidím, že je to všude stejné emoticon Fotograf za 7500,- je v dnešní době ještě dobrý!!! Ale víš jak to je, já před svatbou žila v představě, že fotograf stojí 3000 i s vyvoláním fotek emoticon emoticon Kdybych neobeslala asi 6 fotografů a nenechala si poslat ceníky, tak bych taky zírala jak blázen. Je to o tom, že jsou zvyklí na dobu, která tenkrát byla. Bohužel dneska už je to jinak...
21. únor 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
95
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
95
 @akfs Přesně tak.. ! to já našla dokonce fotografa za 40 000 :-/ takže at mi někdo tvrdí, že je ta moje drahá emoticon
21. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
 @terulilinka tak to máš taky docela drsné. Já bych od své tchýně čekala taky něco podobného, kdybysme se spolu bavily. Já ji prokoukla už na začátku a sama mi to i potvrdila pár měsíců na to, když jsem čekala dceru. Takže co se týče jí, mám klid, protože s ní vůbec nejsem v kontaktu.
Mě nejvíc štve to, že si každý myslí, kdoví jak jsem nerozhazovala, přitom to není pravda. Kdybych měla mít to, co chci já, tak se do 200.000kč nevedu emoticon ale jsem schopná pochopit naši situaci a přispůsobit se jí. Ale to už nikdo neocení, že dokážu sehnat a vzít i tu levnou variantu. Ach jo, připadám si jako nějaká megera emoticon
21. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
 @akfs já bych mamce ráda ukázala, že to není jen tak v dnešní době. Akorát nemá vůbec čas. Má práci, když ji naháním o víkendu, tak někde pařívá s kamarádkama. Jsem ráda, když ji sem tam stihnu v práci, když jdu za babama na kafe. Docela mě to mrzí, ale asi jsem trošku sobecká, protože, když se vdávám, tak chci, aby u toho byla. Vdává se jí přece prvorozená dcera ne? Tak jsem myslela, že se bude trošku víc angažovat, ale zatím narážím jenom na to, že nemá čas. No jo, co nadělám, že.
21. únor 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš