Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@rennyes tak ja sem zatim este ani v salone nebyla. Urcite to nechavam nekdy na brezen. Co se tyka toho foteni tak vim ze v nekterych salonu se muzes fotit aj tu na beremku maji holky plno fotek ze skusek a urcite zalohu nezlozili. Mozna kdyz se budes objednavat v salone tak se skus zeptat ci se muzes fotit kdyz ne tak si vyber jinej salon v tejto dobe je ich spoustu a na kazdym kroku. Ja uz nejaku predstavu o satech mam,neco takohoviho jak mam v albu. Mozna si ich necham aj usit protoze kdyz mam zaplatit pujcovne kolem 8 tis za za tu cenu mi usiji saty jake chci a budu jenom mi x-)
Odpovědět
@hest Ahoj hest, jo klidne si pridej a vitej. Jake misto ste si vybrali na hostinu a kde to je? Gratuluji k miminu :) to mas cistou pravdu saty v tymhle pripade su pro tobe ta posledna vec kedze nikdy nevies jakou budes mit postavu. :-D My to budeme mit bez koordinatorky myslim si zebychom to mala zvladnout sama kedze rada organizuju :-p
Odpovědět
budeme to mit v jiznich Cechach ale jsem z Phy, tak právě neznáme žádné místní dodavatele, původní plán byl Červená lhota, ale pak jsme to změnili za místo u jednoho penzionku, akorát tedamusí vyjít počasí..protože obřad tím pádem bude venku...-)) Kdepak to budete mít vy?
Odpovědět
Profilova fotka
niccky.z : děkuju za přivítání :-) Místo je Hotel Hrazany a fotograf Pavel Růžička. rennyes : taky budu vybírat šaty s ohledem na to, že svatba bude venku v přírodě. Dlouhá vlečka i sukně by tam určitě působila jako pěst na oko...
Odpovědět
@hest to jeste nevim my mame zatim zopar favoritu ale urcite mam i sve pozadavky takze jeste nic 100% nemam ( zatim je to chvalska tvrz, nesuchyne, sport hotel praha, pension lika,modra stodola.... ) uvidime ze co to nakonec bude x-)
Odpovědět
@smisca hotelik je krasny hlavne to okolie prirody je moc romanticke :)
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z JJ, příroda je tam krásná, i když jsme tam byli až v listopadu, takže v září to tam bude vypadat jinak, než jsme viděli. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme místo hledali podle toho, jestli se tam vejdeme, bude tam i odpolední raut a ubytování... No a taky podle toho, jakou mají vanu ve svatebním apartmánu :-D Taky prostředí bylo rozhodující a v neposlední řadě přístup a dojezd. Byli jsme se podívat asi na pěti místech, které přicházely v úvahu. Čtyři místa měly nějakou chybu - buď si datum rozhodovala matrika sama (a nehodlala vzít v potaz námi navržený termín), nebo okolí zámku (fasáda) bylo v neopraveném stavu (i když vnitřek byl super a to apartmá dokonalé ;-) ), nebo by se tam padesát lidí prostě nevešlo atd....
Odpovědět
@tekame a co ste si nakoniec vybrali? to s tym vyberom mas naprostou pravdu stale kdyz se ti neco libi tak v tom najdes chybu.
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z No, už před pěti lety jsme si z legrace říkali, že by to mohlo být v Dětenicích... No a velkou oklikou jsme u nich opravdu nakonec skončili :-N I když jsou dojezdově relativně daleko (normální jízdou 45 minut a v koloně... o dost víc), tak pořád to je nejlepší řešení... Jinak v lednu půjdeme ochutnat menu, páč už víme, že svíčkovou ne, tak abysme vybrali něco jiného...
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca A kde v přírodě.. na trávě bude obřad? Mysli i na to, že může být měkčí trávník a na podpatky to nebude působit moc dobře ;-) Měli jsme na výběr buď na paloučku... to jsem taky původně chtěla.. moc se mi to líbí na trávníku.. koberec =) a ještě na betoně na nádvoří... to se mi moc nelíbilo... ale nakonec jsem zvolila nádvoří a břečťanem zdobený zámek... je tam taky hezky a hlavně je to praktičtější... kdyby náhodou pršelo... ať už den předem, přeci jen brodit se v blátě na podpatcích... a hosté to samé.. i když sama jsem chtěla spíše palouček, známá mi otevřela trochu oči ;-) ... ale venku to bude :-) snad nebude pršet, ale i déšť ustojíme =) hih.. musíme být připravené na všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame My to máme taky od domu cca 45 minut, musím zjistit nejkratší cestu :-) a s tím jídlem co píšeš, byla jsem tam teď na podzim a už měli zavřeno, tak jsem si tam volala, jestli mají někdy otevřeno a řekli mi, že skončila sezona.. takže jídlo budeme zkoušet v květnu... v sezoně.. snad nás nezklame =)
Odpovědět
Článek se načítá
@tekame tie Detenice su krasne, ja sem taky kukala na jejich stranky a vyzera to tam ozaj slavnostne. Muzu se zeptat na kolik Vas to vyjde celkovo?? S tou svickovou to mas pravdu ja si nevim predstavit zebych sem ji mala na svatbe, podle mne je to dost tezsky jedlo a ne moc slavnostne, samozrejme je to jenom muj nazor :)
Odpovědět
@rennyes taky ste si vybrali zamek detenice?
Odpovědět
Profilova fotka
No v lednu... Ještě jsme tam nevolali, ale jelikož Dětenice jsou otevřeny celý rok, tak snad... Ale však ono i v květnu dost času do září :-D Jinak Dětenice nejsou levná záležitost... Chtějí za pronájem sálu docela těžký peníze, takže obřad pronájem 7 tis. a velký sál na hostinu a raut 21 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@rennyes No já jsem úplně venku obřad mít nechtěla, protože přesně jak píšeš - myslela jsem i na praktičnost (déšť, bláto,...). Ale přítel chtěl mít malou svatbu venku a protože malá svatba nepřichází v úvahu kvůli rodině, chtěla jsem mu "dopřát aspoň to venku" :-) Nebude to na paloučku, ale na vyhlídce u hotelu, když bude pršet, tak se tam dá plastový altán a nějak se to snad zvládne. Ale zatim si špatné počasí nepřipouštím, šílet začnu tak měsíc předem :-D A mimochodem, taky to od nás na "místo činu" máme 45 minut ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z nene,... Hradec nad Moravicí =)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisca :-) Tak to jsme na tom stejně... taky mám rezervovaný altánek na postavení... ale nějak to neberu v potaz =) nějak pořád doufám v krásné počasí, takže doufám, že se nebude stavět... ale kdyby náhodou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rennyes Nám taky navrhovali buď venku, nebo uvnitř v zámku s tím, že když by bylo ošklivo, tak mají vždycky připravenou mokrou variantu uvnitř zámku úplně automaticky... Stačí se rozhodnout den předem (což už se dá docela dobře z předpovědi a radarů a tak ;-) ) a to jenom kvůli výzdobě...
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame :-) Taky nabízeli :-) ale když už si chci rezervovat to nádvoří, tak mi to příjde škoda nevyužít a raději tam rovnou nechám postavit ten altánek...podle té předpovědi počasí... nemají to moc hezké v te obřadní síni.. :-( to v jednom hotýlku tady poblíž mají krásně vyřešenou mokrou variantu, mají prosklenou celou jednu místnost, která se postavená na zahradě a je to jako kdyby jste byli venku.. krásné.. ale málo místa :-( mám moc hostů.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rennyes Tak to je jasný, když nemají hezkou obřadní síň... To už bude lepší ten stan,kdyby náhodou :-N A taky jsme museli vybírat pro víc lidí a to se do Dětenic vejdeme tak tak... Kolik plánujete? A plánujete to rozdělit na oběd a na raut?
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Cca 50 hostů bez kameramana, fotografa a kapely :-) akorát mi minulý týden řekl snoubenec že musíme počítat s +-10 osobami navíc :-) takže původně jsem nepočítala, že bych zvala nějaké hosty jen na ten večerní raut, ale teď už jo, když se mi zmínil o dalších lidech...ale pokud by šlo třeba jen o pár, tak ten bych pozvala asi i na oběd.. pokud už o více lidí, tak asi fakt jen na ten raut... :-) a co vy? kolik plánujete lidí? taky dělíte na oběd a na raut?
Odpovědět
Profilova fotka
@rennyes Právě, že nedělíme... A už se nám to vysoce přehouplo přes 50, ale stejně je chceme všechny na oběd. Za prvé to bude na jednom místě - uvnitř zámku se jenom otevře další místnost s parketem. No a kdyby šli na obřad a pak někde x-hodin čumákovali... Z tohohle důvodu jsme to chtěli udělat dohromady... A taky hodně lidí je z daleka a budou tam i spát, takže uvidíme. Pozvánky se budou posílat až až, takže ani vlastně nevíme, jestli všichni přijdou a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame No to jo, tak ti kteří tam budou spát (celá strana snoubence, protože je ze Slovenska) tak ti tam budou stále, plus celá moje rodina... no a jen kamarádi, kteří bydlí poblíž toho místa, tak jen ty bychom mohli teoreticky pozvat až na večer... stejně to dopadne tak, jako u Vás =) co už... plus mínus pár lidí... rovnou i na oběd.. :-D S rodinou počítám určitě, takže všech 50 tam bude celý den :-) vám se to možná ještě sníží pokud nevíte kdo přijde.. :-) Jaké budete mít uspořádání stolů? Jinak tež to tak máme, všechno na jednom místě =) Obřad na tom nádvoří, hned z nádvoří se jde do restaurace a restaurace je část hotelu :-) je to nejlepší.. ale špatně se taková místa shání, hlavně pro tolik lidí...
Odpovědět
Profilova fotka
@rennyes Taky jsme takhle přemýšleli, že když už.... Tak se tam vždycky nějak vmáčknou ;-) Ale i když bysme s někým moc nepočítali, tak to pod padesát asi nepůjde... 8-) A abych pravdu řekla, tak v záplavě informací, které na nás pani na zámku vychrlila, jsem se tak ztratila, že vlastně nevím vůbec nic.. Ale v lednu se máme s ní sejít a dohodnout, tentokrát už závazně, všechno možné. Zaplatit zálohu, potvrdit termín a hodinu a tak. Takže si musím vzít nějaký notes a dělat si poznámky ;-) Nakonec jsme přišli na to, že na jednom místě to bude nejlepší. Přece jenom, ten přejezd ráno od nevěsty bude dlouhý a hlavně nic tak slavnostního prostě u nás v okolí Boleslavi není. Do hospody prostě nechci... Takže tady to snad bude ok... Vám v restauraci umožní rozmístění stolů po svém, nebo mají vypočítáno, že v téhle formaci se tam vejde těch 50 (a více) lidí?
Odpovědět
@tekame @rennyes ja to taky nechci delit na obed a raut, proste se mi to nelibi. Chci mat vsechni lidi na nacelej den. Zatim mame 33 lidi ale plus mins to bude asi 40. Taky chci mat svoje vlastne rozmistneni stolu. Ja sem jeden objekt zamietla protoze mi povedali ze stoly musim mat urobene tak ako oni chcu. Hned sem to zrusila predsa je to ma svatba a budem ju mat jaku chci ja ne pan majtiel! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Je to veliký sál, takže se tam určitě vleze bez problémů 50 lidí a to chci kulaté stoly.. ty si musím zařídit sama... tak jako já vím, že typické jsou například do U a do nedávna jsem to tak brala, že prostě do U, ale byla jsem na jedné svatbě na Slovensku a tam jsem poprvé zažila kulaté stoly.. první dojem byl takový divný, nezvyklý, ale nakonec jsem byla ráda, že to tak bylo... no a pak jsem byla na svatbě zase do U a nevím... prostě mi přijde, že do toho prostoru co tam je, se hodí více kulaté stoly.. někde najdu možná fotku těch kulatých jak to tam mají.. moc hezké...
Odpovědět
Profilova fotka
@niccky.z S těmi stoly jsem to měla podobné.. mě i snoubenci se líbilo jiné uspořádání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jaký máte názor Vy? Kulaté stoly vs. tradičně spojené stoly ? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rennyes Byli jsme na svatbě s T i s U a kulaté jsme si byli prohlídnout v prvním místě. Když je hodně místa, tak kulaté stoly vypadají v tom prostoru dobře... Ale fakt mi to přišlo, že kulaté stoly jenom do velkého prostoru...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?