Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
@gabu13 a nedívala ses třeba v nějakých ručních pracích s papírem, jestli ho tam nemají? že by sis zbytek doma vyrobila a vytiskla text. Jinak fakt nevím. S tímhle ti neporadím.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek No to jsem se nedívala to je fakt...ale představa že doma vyrábím 100 oznámení...tak to mě docela děsí :-( Ach jo...je hrozný když má člověk představu a neví kde to najít :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 je to moc hezký! ale tedy držím palce v hledání :-( leda možná v nějakém zahraničním shopu se podívat...
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Nebo se stav v kterékoli tiskárně, která dělá jakákoliv ražená oznámení... Většinou si dělají ty raznice sami a na zakázku... Ale počítej, že vyrobení raznice je docela drahý...
Odpovědět
Tak děvčata včera jsme byli a veletrhu u Vaňkovky a jeli jsme tam s tím, že to bude stejná hrůza jako v Olympii, ale opak byl pravdou. Bylo tam mnohem víc věcí, takže se nám podařila zamluvit kameramanka ( 5% sleva, mladá holka, sympatická a dokonce pochází z našeho města, takže to tam zná) a objednali jsme si prstýnky od Lukáše Rýdla. Poskládali jsme je asi ze třech k naší spokojenosti :-) Dostali jsme 10% slevu, i tak to bude šílená pálka, takže jsme si je objednali až na červenec, aby nás to teď nezrujnovalo :-D A podařilo se nám vybrat krásný oznámení i s pozvánkama ke svatebnímu stolu, s jmenovkama a meníčkem, ale to si objednáme až později (dostali jsme 20% slevu a můžeme ji vybrat ještě někdy v červnu, takže paráda). Měli ale jinou barvu stuhy a paní nám řekla, že nám to udělají bez stuhy a my si tam dáme svoji, takže to bude zase levnější :-) No opravdu plodný den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs jo jo, to se musí umět. :-) My doufáme, že takhle dopadneme příští týden na veletrhu v Diplomatu.
Odpovědět
no a já se nikam nedostanu, takže budu googlit :-D a snad z toho taky něco kápne :-)
Odpovědět
@tekame No my jsme prstýnky chtěli řešit až v červnu a kameramana jsme neřešili vůbec, takže jsme šťastná, že to jde takhle všechno náhodou :-) Říkali jsme si, že by byla škoda nevyužít tu slevu na prstýnky, prtz v našem případě byla přes 3000!! Ale vtipné bylo, že ten stejný návrh nám u jiného zlatníka nacenili o 15 - 20 000 víc :-D :-D :-D Málem jsme se potrhali smíchy. Nechápu jak k nim mohl někdo jít :-D :-D Jinak u Rýdla byl skvělý zlatník! Všem vřele doporučuji, ochotný, milý a hlavně ví o čem mluví. Zjistili jsme si, že Rýdl dodává i ostatním zlatníkům, takže je logicky nejlevnější, prtz ostatní si na tu cenu ještě přihodí...
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Tak to jste měli velkou kliku! My už sice jakous takous představu o prstýnkách máme, ale chceme je vidět naživo... Známe fotky, že? ;-) Jinak o Rýdlovi už jsem slyšela hodně chvály, takže jsme na něj zvědaví... Koukala jsem, že v Praze na veletrhu taky bude, tak zavítáme... Mno a ušetřit 20 tisíc, tak to se opravdu vyplatí! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Tak to gratuluju k nákupu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda takový pěkně plodný veletrh :-) to já se taky ikam nedostanu...s dítětem je to hold složitější :-( budu ráda když seženu hlídání až půjdu zkoušet šaty...obě babičky totiž máme 200Km daleko a tetičku, která má teď 3 týdenní miminko nechci tím naším drakem zatěžovat :-(
Odpovědět
@gabu13 vidím že máme stejný problém :-) taky to mám s hlídáním na štíru. Mamka pracuje a tchýni bych nesvěřila ani našeho psa, natož dítě. Takže musím vyčkávat a hledat na netu. Jinak prstýnky máme dva favority. Teď jen čekám, až mi holky pošlou kontakt na jednoho pána, co má skvělé ceny a pak se uvidí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@tekame Tak přeji hodně štěstí ve vybírání. Nejlepší je, že je hrozně tvárný, udělá vám, co si tam vymyslíte :-) @kristyn.g Děkujeme :-) @gabu13 To věřím, ale zkuste si tam skočit třeba jen pro ty slevové kupóny. My tam nestrávili víc než 3/4 hodiny a to jsme dlouho čekali ve frontě na prstýnky, tak by se to dalo snad zvládnout i s prckem jen tak naskok... Oni se na vás všichni sesypou s letáčkama, takže to jde rychle :-) Však uvidíte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Takže nakonec přece jenom zkoušíte ze zlata, nebo vám je udělá i z oceli?
Odpovědět
@tekame nakonec vyhrála chirurgická ocel (nebo titan, to ještě uvidíme) v kombinaci se zlatem. Oba vyjdou na necelé 3000kč a nejspíš budou ještě levnější, což vyhrálo. Ale prstýnky jsou nádherné, takže mě to ani nemrzí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, k těm prstýnkům: Jak dlouho to asi trvá, než je vyrobí? Já jestli už to mám řešit, nebo je ještě brzo se s tím znepokojovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@assol Sousedi si je nechávali taky dělat...a měli to za měsíc hotové...nejdřív dostali návrh vyrobený ze stříbra...to si schválili a pak jim to pán vyrobil ze zlata :-) ty stříbrný mu pak zase vrátili...ale bylo to fajn, že je viděli dřív než se pustil do finální verze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Tak to gratuluju! :-) Ta oznámení jsou od Japosu? My si to od nich taky necháme dělat, připadalo nám, že mají největší výběr, navíc nic nebyl problém no a ještě ta 20% sleva až do konce června... 8-)
Odpovědět
@makovaapanenka Jj od Japosu. Mají opravdu největší výběr a ta sleva je hodně příjemná :-) @assol Nám říkal, že prstýnky je schopen vyrobit za měsíc v pohodě. My jsme si dali datum dodání 1.7., abysme měli když tak čas na doladění :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 @akfs Díky, holky, to jsem ráda. My bychom si chtěli koupit od jednoho designera, ideálně už nějaký, co bude mít, ale pokud bychom si žádný nevybrali, tak aby byl ještě čas si nechat vyrobit. Tak jsem ráda, že aspoň tohle můžu nechat na léto.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se rozhodla, že zalovím v místních vodách a půjdu si šaty vyzkoušet i jinam, než do Prahy... ;-) Už jsem se na neděli objednala, tak se těším, co z toho nakonec vzejde... Zase na obrázku jsem si vybrala asi patery, ale uvidíme, jaké budou, že... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem taková nějaka smutná :-( Včera mě naprdnul přítel...říkala jsem mu o tom oznámení...že se mi líbí obrázek, ale že ho nemůžu nikde najít :-( a on mi na to řekl, ať se s tou svatbou trochu uklidním...že ještě nic neplánujeme :-( Tak já už radši nechci nic říkat, nechci nic plánovat...on si to beztak zase všechno rozmyslí :-( Ti kluci vůbec nedokážou pochopit, jak je pro holku důležité se na to připravit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame A jaké sis vybrala ty šatičky na obrázku??? hoď to do albíčka ať se pokocháme...
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jsou v albu... Je to těch prvních 5 šatů... Dokonce si budu zkoušet ty hodně netradiční. Mají zajímavý živůtek... Tak uvidíme, co bude slušet... I když už vím, že mi sluší velká sukně a srdíčkový tvar korzetu, takže teoreticky jdu najisto... Ale proč se trochu neodvázat, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Ahaaa :-D já to přehlédla :-) no ty netradiční vypadají hezky :-) vlastně všechny co si tam dala...já teda jsem na jednodušší a ne moc zdobený:-) ale tobě budou určitě moc slušet ...tak pak koukej přidat i originál fotečky, jak v nich budeš vypadat ;-) já se asi nikdy nedočkám abych mohla taky jít nějaký zkusit...ale už bych nad tím asi měla přestat přemýšlet...páč mě to pak zbytečně trápí...
Odpovědět
@gabu13 jo chlapi jsou v tomto dost pohodlní. Nevím proč, ale mají ze svatby takové divné pocity. Přitom je to vlastně zpečetění toho, co už dávno je. Žijete spolu, máte spolu dítě. V tomhle jsem byla trochu nekompromisní. Možná to bude znít trochu tvrdě, ale souhlasila jsem s tím, že malá bude mít přítelovo přijmení pod podmínkou, že budu mít stejné co možná nejdříve. Jsem její matka a strašně mi vadí, že má malá jiné přijmení než já. To, kdy mě o ruku požádá, jsem nechala na něm, takže to pro mě bylo překvapení, ale věděl, že na tom trvám :-)
Odpovědět
Jinak holky, mám fotografku :-) Napsala jsem jí a za skvělou cenu do mého limitu 5000kč mi nafotí vše, co požaduju. Ranní přípravy, obřad, pózování, oběd, první tanec ... A navíc s ní mám zkušenosti. Fotila svatbu kamarádky, co jsem jí na svatbě byla a ještě si mě pamatuje :-) Byla jsem v osmém měsíci takže nepřehlédnutelná :-D Ani nevíte, jak se mi ulevilo :-) Měla jsem strach, že nikoho neseženu.
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Jo jo, já jsem na tyhle "princeznovský", takže prostě scháním něco takového. 8-) Fotky hodím, jenom doufám, že se moc od originálů lišit nebudou! :-D A neboj, taky se dočkáš! ;-) Musíš ho prostě přesvědčit, ale tak aby si myslel, že je to vlastně jeho nápad... U nás to tak bylo... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No on právě sám začal s tím že bysme se letos měli vzít...ale jako že se o tom zatím bavíme...ale přitom už má takový konkrétní představy, jako kde to bude a kolik lidí a tak...ale když něco řeknu já...tak je hned oheň na střeše...já fakt nevím co si o tom myslet :-( @bronousek malej se právě příjmením jmenuje po mě...páč já ani nevěřila že si mě přítel někdy bude chtít vzít...protože sme spolu skoro 7 let a kde nic tu nic...tak když jsme zařizovali ty papíry před porodem, jasně jsem řekla že chci aby byl malej po mě...a on ani neprotestoval...no a teď najednou má kecy, že až začne štěpánek mluvit, tak že se naučí říkat moje příjmení a že to bude divný ho pak přeučovat...ale pak zase couvne a dělá že vlastně nic...no já se v něm nevyznám...ale už na to kašlu...nebudu se tím trápit...on to myslí vážně...jen se asi bojí že se něco změní nebo já nevím :-| takovejch let jsme spolu a spokojení...tak nevím o co mu jde... Jinak s tou fotografkou super :-) hlavně že víš i jak fotí a že je fajn...:-) a i cenově dobrý :-) Holky budete zařizovat nějakýho kameramana??? My jestli jo, tak asi jen kvůli tomu že tam možná nebude ta babička s dědou...jinak myslím že se na to podíváme jednou a pak už asi stejně ne...nebo co myslíte???
Odpovědět
@gabu13 tak spoň, že se malý jmenuje po tobě. Můj Tom už od začátku našeho vztahu věděl, že na hromádce prostě žít nebudu. To jsme si vyříkali už na začátku, kdy to mezi námi začalo být vážné. Ono musíš o svých potřebách s mužem mluvit. Říct mu, jak je to pro tebe důležité a vysvětlit mu, že je to jenom zpečetění vztahu a né žádné okovy. Ono znám víc lidí, kteří to tak berou. Jeden chytrák tady z ulice je takový imbecil. Má dlouholetou přítelkyni (sousedku moji a kamarádku), kterou všude podvádí, neustále ji uráží. Popravdě nechápu proč s ním je, ale to jsem nechtěla řešit. Když jsme se s Tomem zasnoubili, tak šel s kamarády do hospody, aby to oslavili. No potkal tam i tohoto člověka, kterého já prostě nemůžu vystát, a ten do něho celý večer hustil, jaký je pitomec, že se chce ženit atd atd. No ale necouvl a poslal ho víš kam. To mě utvrdilo v tom, že tu svatbu taky chce, když si to tak obhajoval. Ono člověk nesmí dát na názory a chování druhých. Pak je to všechno jenom o tom, aby byly oba šťastní :-) Jinak já kameramana nechci. Nesnáším se vidět na videu nebo slyšet svůj nahraný hlas :-D prostě bych z toho byla akorát nervozní a neužila si to :-) Ale tvá situace má pro i proti. Otázkou ale je, jestli do toho ty peníze investovat chcete. Ono přece jenom to je navýšení rozpočtu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?