Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Tak holky, já jsem dneska objednala organzu, dvě svatební vína, nafukovací balonky a špendlíky na vývazky. sice jenom drobnosti, ale člověk nějak začít musí :-) Žádné kamínky a dekoraci jsem jinak nekupovala, ještě pojedeme do té ikei, tak snad tam něco budou mít :-)
Odpovědět
@terulilinka jo mě se sestra taky pokusila svatbu odložit na jiné datum. Kvůli tomu, že její přítel si naplánoval dovolenou. Žeprej když nepůjde on, tak ani ona. Nenechala sem se zvyklat, svatba prostě bude 10.9. a kdo tam chce být tak si to zařídí a kdo ne, tak má prostě smůlu. No když ségra vychladla a viděla, že se mnou prostě nehne, tak se s tím smířila a na svatbu se těší, i když tam nejspíš bude bez doprovodu. Je to prostě naše svatba a nenecháme si do toho kecat.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Chjo... Já už bych taky něco chtěla! :-D Ale teď jsem nějak rezignovala, po těch vydařených šatech... Ale příští týden jdu na zkoušení šatů, tak si snad zvednu náladu... ;-) A pak to zase bude moct začít naplno... Příští týden mám totiž schůzku s holčinou přes květinovou výzdobu, tak se snad už pohneme kupředu...
Odpovědět
@tekame co se stalo s šatama? Nějak jsem tu chvilku nebyla a některé přispěvky jsem nepročítala ...
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Mno, trochu se jim nevyvedla barva :-D Místo stříbrné výšivky to byla zlatá, takže jsem si je nevzala... A hlavně teď bude síla to dostat z majitelky, která tvrdí, že jsme barvoslepí, vždyť všichni vidí, že je to stříbrná... No, byla to zábava... :-D
Odpovědět
@tekame nemáš nějakého známého právníka? :-D že by ji postrašil :-D Já bych tam s ním narukovala, ať se podívá, jaká je to barva a když tak bych se tam začala rozhazovat žalobou :-D ono to většinou na tyto "chytré" lidi působí a okamžitě vrátí i zálohy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, přítel (je právník) se na ní už vrhnul. :-D Ale zdá se, že je otrlá. :-D Ale ono to nějak dopadne... Takže vybírám salony, do kterých opět nakráčím... Se těším, vždyť kdy v životě si můžu vyzkoušet takových krásných šatů! :-) A hlavně... Ten čas mě tolik netíží, takže se ještě nemusím nervovat s tím, že memám šaty... ;-)
Odpovědět
@tekame já jsem se šatama ještě nezačala. Svoje favoritky mám vytisklé a do salonů začnu chodit až tak za měsíc. A už se na to strašně těším :-D Neboj, baba povolí. Pokud je ta výšivka opravdu jiná, tak nemá sebemenší šanci.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jo, taky projíždím internet... A možná, že rezignuju na Prahu a podívám se taky doma v Mladé Boleslavi... Sem zjistila, že tady přece jenom taky něco mají! :-D Příští týden totiž končím ve středu se zkouškama ve škole, takže pak mám 14 dní volno, tak toho musím využít (teda měla bych toho využít k psaní diplomky, ale... ;-) ). A jelikož mamka může i ve všední den, tak je rozhodnuto... Takže ty nakonec budeš čekat se zkoušením na mamku? Tý jo, ale to je ještě za dlouho! Bych to nevydržela! :-D
Odpovědět
@tekame jj budu čekat. mají uzávěrku ještě tři týdny a pak si to naplánujeme. Malá je stejně teď jakási churavá, tak bych ani nemohla.
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Aspoň budeš pěkně natěšená... Vždyť to je ten nejlepší čas... :-) A který sis nakonec vybrala?
Odpovědět
@tekame myslíš šaty? Tak to nemám vůbec ponětí. Musím něco vyzkoušet, abych věděla, co mi sedí a co ne. Nejradši bych z mého alba chtěla všechny :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bronousek Jj, myslela jsem, který si s vytiskla... Jinak je mi jasný, že všechny! :-D
Odpovědět
@tekame všechny jsem vytiskla :-D a vždycky si to večer beru do ruky a vyřazuju ty, co si říkám, že asi ne, a pak je tam stejně zase na druhý den vracím :-D začarovaný kruh :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek jak jsem zjistila tak na obrázku to vypadá uplně jinak než na člověku. Já sem byla zařeknutá proti taftu, protože mi připadal jako šusťák a říkala jsem že šusťáky na svatbě nechci :-D a ejhle vypadali nejlíp :-D Já jsem salony prolítla narycho. Chtěla jsem ještě do adiny ale to už nevyšlo... měla jsem na to jen 2 odpoledne. @tekame teda to s těma šatama je tedy fakt síla :-( mě jednou přišlo na dobírku společenské šaty které měli být zlaté ale byly hnusně hnědé(hnědou mam ráda ale tohle nebyla snad ani hnědá) ale naštěstí sem to mohla poslat zpátky. Tak jsem jim pak psala email že jestli když šaty šijí v polsku tak at si koupí česko-polský slovník aby měli jasno v názvech barev... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Připojuju se ke kristyn.g, mně se na obrázcích líbí úplně všechny šaty, protože oni to fotí tak, aby to vypadalo dobře, a ne blbě :-) Proto jsem si šaty podle obrázku vůbec nevybírala. Hodně mi pomohlo, že snoubenec řekl, jaký typ by se mu líbil, a kupodivu mi to sedlo i naživo. Doporučovala bych vyzkoušet i šaty, o kterých jsi přesvědčená, že ti nemůžou slušet, protože to může být úplně naopak, anebo vážně zjištíš, že ti nesluší a proč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka tak to je tvuj přítel mooc šikovnej :-) ;-)
Odpovědět
@makovaapanenka tak já od svatebních šatů vyžaduju hlavně princeznovskou sukni a vlečku. Nic víc specifikovaného nemám. To víš, že se mi líbí i modely "na tělo" ale to si po porodu už bohužel nemůžu dovolit, tak to ani zkoušet nebudu, abych nebyla v depresi :-D
Odpovědět
@makovaapanenka MOc dekuju! Máme jeste dve místa:) ale mam tu dnes mamku a uz to zas zacina..dsrzte pesti!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut neni, jen jí je 16, a prochází pubertou.. nesnáším její nálady :-( @makovaapanenka Datum neznala, ale věděla, že pojede na 3 mesíce do Řecka, a pořád se bála že jim to prodlouží.. a pořád se semnou kvůli tomu hádala.. a pak přišla s tim, že se vrátí až toho 10... jenže místo aby to řekla normálně, byla protivná a víte co řekla :-/ tak to je super ! to bude roztomilý :-) @bronousek aspon, že to dopadlo :-) to u mě nevím, vůbec :-( přítel říká at jí zavolám a popovídáme si o tom, ale nějak nechci.. já jsem nic neudělala, je na řadě ona.. ale datum určitě měnit nebudeme, přítelova mamka taky prvně, že nemůže ale pak řekla, že si čas udělá jen aby tam mohla být...
Odpovědět
@terulilinka každopádně držím palce, aby sestra dostala rozum. Z její strany mi to přijde jako těžce hrubé chování vůči tobě :-(
Odpovědět
Holky, asi se teď strapním, ale musím se zeptat ... co se nechává všechno rýt do snubního prstenu? :-D datum a ještě něco? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Děkuju.. taky jsem z toho dost zklamaná :-( My si tam necháváme vyrýt datum, ale viděla jsem i se jménem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Občas tam jsou i iniciály... Ale to záleží na tobě... ;-) Ale tohle jsem ještě neřešila... Zase další věc, kterou budu muset rozhodnout! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka No tak jestli je sestře 16, tak už to naprosto chápu :-D Ne že by ti to ulehčilo situaci, ale původně jsem si myslela, že je tak nějak ve tvém věku čili dospělá a víceméně rozumná, ale takhle už se ničemu nedivím ;-) Ovšem to nemění nic na tom, že tebe to oprávněně štve a kazí ti to náladu... Tak se s ní o tom prostě nebav, nech ji vychladnout a třeba se puberťačka nakonec uklidní a svatbu si užijete obě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hatsepsut Celý den na tebe myslím, někdy dřív jsi psala, že máš být o víkendu s vašima, tak doufám, že to není horší než obvykle... Když tak se tady vypovídej, mně osobně to hodně pomáhá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Na tom přece není nic trapného, když někdo něco neví :-) Já jsem viděla datum svatby a jméno protějšku a taky bych to tak chtěla, ale asi budeme mít hodně tenké prstýnky, tak nevím, jestli to vůbec půjde...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) @bronousek Já bych si asi taky nechala vyrýt datum :-) někdo si nechává i křestní jméno protějšku...no uvidíme ještě...já ani ještě nevím jaký budeme mít prstýnky |-| Holky já sháním takový krásný oznámení...mě se totiž nelíbí takové ty mašličky, krajzlíčky kytičky všude jak jsou...chtěli bysme s přítelem spíš něco vtipnějšího, neotřelého...strašně se mi líbí takové oznámení s puzzle...ale nevím kde ho sehnat...kdyby vám náhodou někomu svitlo, že už jste to někde viděly...můžete mi dát vědět??? Já už prošla snad vše...ale nenašla sem to :-(
Odpovědět
@gabu13 tak to vůbec netuším, kde by se tohle dalo sehnat. A co takhle zajít do nějaké tiskárny a zeptat se, jestli to tam netisknou? U nás tak dělají puzzle normální a to už je pak na tobě, jak si to třeba slepíš tak, aby dva byly ulovněné a v tom otvoru něco napsané.
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle je právě ale otvírací...na tom vršku to je jen vylisované...a jen dva kousíčky chybí...už jsme přemýšleli i o tom že bychom udělali jen puzzle a ať si to každej složí...ale to by bylo asi už moc složitý...tohle je prostě přesně to co bych si představoala a nemůžu to nikde objevit :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?