Svatba v roce 2013 - Zlín a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Už něco plánujete holky? My plánujeme svatbu až na září, takže se zatím jenom inspiruju co by se nám mohlo líbit a tak...kdyžtak pište tipy na dobré restaurace, květinářství atd., třeba i Slušovice, Zádveřice a tento okruh :)
Odpovědět
1
4
5
Profilova fotka
Děkuji.Zkusím
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@miss007 Ahoj, ráda bych se zeptala, jak jste byli spokojení se svatbou v restauraci UNO? Díky, Lenka
Odpovědět
@fiffo Ahoj, zajímalo by mě, jak to, že Vás v Unu vyšla svatba o tolik dráž než bylo v plánu, a jaký byl oběd, večeře a raut? A jak probíhala obsluha, že jste byli tak nespokojení... Děkuji:)
Odpovědět
@kocile Ahoj. Nemůžu se přestat divit tomu, co tady čtu. Na beremko jsem přestala dávno chodit. Nebýt upomínky, kterou jsem dostala... No... Ty otázky, které jsi položila tady panu Fiffo jsou přesné a trefné. Myslím, že se v Unu prostě asi nemůžou zavděčit každému. My byli spokojeni. A velmi. Káva, nealko, pivo. Všeho dostatek. Podmínky v balíčku byly dodrženy. Pokud si dobře pamatuju, tak o chlebíčkách a brambůrkách v nich nebyla ani řeč. Ovoce jsme si mohli donést vlastní a ušetřit tak. U salónku je místnost s lednicí, nádobím a dřezem, které jsme měli právě pro cukroví, ovoce a vlastní víno k dispozici. Všechno odpovídalo standardu, který jsme od takového podniku očekávali.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojka všem, já a ségra se vdáváme obě v jeden den :-) 15.6.2013
Odpovědět
Ahoj holky, my plánujem svatbu na 28.9.2013 a byla nám doporučena restaurace U dvou slunečnic, byli jsme se tam podívat a mají salonek až pro 74 osob takže je hodně prostorný a bude se pěkně tancovat:). Za pronájem se neplatí nic, takže jsme nad míru spokojeni. Webovky mají název restaurace.cz, kdybyste se chtěli podívat..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co nového? :) nějaké nové tipy? :)
Odpovědět
ahoj holky, chci se zeptat, svatbu budu mit 3.8. a jeste nemam zamluvene saty...myslite, ze to bude velky problem? a jeste jsem trosku vetsich rozmeru (jako 75kg) takze vyber bude asi omezen :(
Odpovědět
Zdravim vas vsechny, svatba bude koncem zari 2013, nevite o kosmeticce a kadernici z okoli Slusovic, nebo Trnavy? Dekuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@kessa . Ahoj mela bych takovy dotaz :D. Kolik vad to tak vyslo u medveda? A vis jeste jake jsou tam podminky? Co muzes mit sveho a tak? Diky Terka
Odpovědět
Profilova fotka
@terreska87 Ahoj, já už to přesně nevím, ale bylo nás cca 50-60 lidí a vyšlo to cca kolem 45000 včetně ubytování (10 lidí), Jinak svoje jsme měli víno- platí se korkovné, svoji slivovici- tam myslím korkovné nebylo. Jinak dort a cukroví taky vlastní. Ostatní bylo od nich, ale vše je o domluvě. Jinak jsme tam byli maximálně spokojení- jídlo vynikající a personál super.
Odpovědět
Článek se načítá
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?