Svatba v roce 2013 - Zlín a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Už něco plánujete holky? My plánujeme svatbu až na září, takže se zatím jenom inspiruju co by se nám mohlo líbit a tak...kdyžtak pište tipy na dobré restaurace, květinářství atd., třeba i Slušovice, Zádveřice a tento okruh :)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa_ Pavel Bartas, opravdu super- našli sme ho náhodou a poměr cena/výkon neskutečný. Klip mohu poslat do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak květiny doporučuju Halku Adamovou- je jednička- zvlášť pokud chcete nevšední neokoukanou kytici a výzdobu, navíc dokáže poradit a pomoct. Místo na hostinu Koliba U černého medvěda- nádherné prostředí, skvělá domluva, skvělé jídlo.. Video Pavel Bartas Dort, zákusky- paní Šohajková ze Šarov- všem chutnalo a bylo to krásné.
Odpovědět
@vanesskaaa já byla v té caxe zklamaná - šaty měly v hrozném stavu. :-( , ale proč si neudělat výlet. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vanesskaaa super, jak dlouho dopředu se řeší kytky?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojky ... tak se pridavam ... planujeme svatbu na cerven 2013 ... a co se tyce te Caxy - mam v planu se tam kouknout ... za to nic nedam ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,jsem ze Zádveřic a hospodu Radniční znám. Prostředí je tam pěkné,ale hodně lidí si stěžuje na obsluhu... Ale těžko říct jak se snaží při uzavřené společnosti...Já osobně tam chodím jen na pivko:-) Jinak plánuji svatbu v dubnu nebo červnu 2013,nemůžem se rozhodnout na datumu...Obřad bude buď v Kroměříži v květné zahradě (v rotundě) nebo přemýšlíme i nad Bojkovicemi. Hostinu chceme stylem grilovačky a rautu. Raut si asik obědnáme ve Zlíně v Rybeně. A květinářství mě zaujalo u Floristy vedle Perly. A salon mě láká Tip Top na náměstí... Takové jsou mé představy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
a jaké má ceny ta paní Valoušková?
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys děkuju, konečně někdo ze Zádveřic :) no byli sme se tam už podívat, sál je opravdu super, a teď tam měla svatbu kámoška a neměli žádný problém s obsluhou nebo tak....doufám, že to teda bude ok :) ...bavili jsme se tam i se servírkou, mladá cérka, tu tam měli všeci evidentně rádi, možná se střídá s někým nesympatickým :-)) ..btw, napadá Tě v okolí ještě nějaké místo na hostinu? nás teda ne....v Trnavě to mít nechceme a nic jiného jsme nevymysleli....
Odpovědět
@marketa_ Ahoj Marki. Záleží na tom, jakou svatbu si představuješ. Pokud venkovní grilování a tancovačka, pak je určitě stylová ta Trnava. O Zádveřicích jsem letos několikrát slyšela, ale ještě jsem tam nebyla. Stylová je taky Koliba u Černého Medvěda. My to máme v Restauraci Uno. Je to zase něco úplně jiného, takže u nás byla volba jasná. Letos už tam měli spoustu svateb. Ale nějak se tady na beremku nemůžu dočkat foteček nového interiéru. Asi se nejedná o nevěsty z beremka. Škoda. Byla jsem zvědavá. Během jedné svatby jsme se tam byli s mužíčkem podívat 8-) chich. No nemůžu se dočkat.
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa_ na hostinu můžu doporučit Kolibu U Černého medvěda, kterou tu zmiňovala @miss007. My jsme tam měli hostinu a super. Skvělé jídlo, super obsluha, nádherné prostředí, je to ve Zlíně a přitom v lese a člověk nemusí mít strach, že děti vyběhnou na silnici..A ten klid..Je tam možnost ubytování (dostali jsme slevu oproti ceníku) a ubytování je nádhera..Akorát tam teda není moc prostoru na tančení. Nás bylo 60 a myslím, že víc už by bylo moc, ale prý dělají i svatby o cca 80 lidech.Jinak je možnost udělat tam i obřad.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
V té Radniční v Zádveřicích je to s obsluhou jak kdy,oni se tam docela dost střídají brigádníce,tak záleží která tam zrovna bude :-) Ale jinak to tam je fakt pěkné,takže doporučuji. Jinak v okolí by to šlo možná na Revice ve Vizovicích,teda nejsem si jistá zda se tam svatby pořádají,ale snad jo. Je to tam v přírodě,moc pěkná restaurace... A ve Zlíně ta koliba u Č.medvěda je taky krásná,ale na mě moooc drahá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@miss007 @kessa @gerys Díky moc holky! No Koliba je sice super, ale pro 70 lidí je to pro nás finančně také nereálné :) a taky bysme se tam nejspíš stejně nevlezli. Děkuju za tip na Reviku, podle fotek to vypadá v restauraci pěkně, jen se mi to zdá malé, ale asi si tam zajedeme na výlet to obhlídnout :) Zatím vedou ty Zádveřice, je to moc pěkný velký nový bílý prostor a lidi si to zatím chválí, tak snad to bude ok :) Co jinak ještě řešíte zajímavého? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa_ Je pravda, že prostory nejsou největší, ale nás bylo 55 a vešli jsme se úplně v pohodě a je tam krásná zahrádka, takže pokud je hezky, hosté využívají i tu. je pravda, že pro 70 lidí už to bude asi tak, tak a do salónku se všichni nevejdou. Spíš záleží, jak moc byste chtěli tančit.. Jinak co říkal pan provozní, tak dělají svatby i pro 80 lidí. A ceny bych se zas tak moc nebála, my jsme byli velice příjemně překvapeni, podle ceníku jsme čekali tak o 10tis. víc. Nešidili, vše napočítali jak měli, nealko neotvírali, takže co se nevypilo se neplatilo- ne jak jinde, že otevřou 40 flašek a pak to plaťte, i když se vypije jen 20. Ale je pravda, že nepatří mezi úplně nejlevnější, na druhou stanu cca 850 na osobu není zas tak hrozná cena ( a to je v té ceně zahrnuto i ubytování ve čtyřech pokojích). Taky je pravda, že se vypilo méně než jsme čekali- bylo tak vynikající jídlo, že se hosté přejedli a pak už neměli kam ukládat pití :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa_ není za co :-) A kde si půjčuješ šaty? Já byla v 5ti salonech a zatím vede Blue Rose Zlín.
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys viděla jsem jednu známou co tu dala fotky asi 10ti šatů z Blue Rose a vím že tam nemám chodit :D ...ale teď jsem se dívala do Tvého alba a ty šaty co máš předvybrané Ti moc sluší ....tak třeba se tam dá vybrat.....já mám v plánu asi jen Svozílky.....přijde mi, že si většina nakonec vybrala tam....uvidím, plánuju tam jít tak v říjnu....
Odpovědět
ahojky,já měla půjčené svatební šaty ze svat.salonu Bonetka v Otrokovicích a byla jsem spokojená. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketa_ Mě se líbyly šaty tam i tam,ale Blue Rose je levnější a mají v ceně i doplňky. Ale ještě se rozhoduju... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ev31 Bonetka? A je tam tedy velký výběr? A jaké tam jsou ceny? :-)
Odpovědět
@gerys min.rok jsem platila za půjčovné 5500kč a velký výběr šatů.Já měla jsem se mrkla na internet.stránky Bonetky,prohlédla nabídku šatů a už jsem měla svoje svatební vysněné šaty vybrané a šla jsem hned po nich.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem kousek dál od vás... až od Kroměříže, ale svatbu také plánujeme na 18.5.2013 v Chropyňi. Sháním opravdu dobrou kapelu na svatbu nebo DJ...
Odpovědět
Profilova fotka
@ev31 Děkuji za tip,dnes jsem tam byla a asik mám vybráno :-)
Odpovědět
@gerys to je fajn,já měla to štěstí,že jsem si svoje vysněné svat.šaty po pár měsících po svatbě mohla od paní majitelky svat.salonu Bonetka odkoupit a tak se na ně dívám pořád a pořád...už víc jak rok.. :-)
Odpovědět
@gerys i já jsem dneska byla ve svat.salonu Bonetka pozdravit paní Procházkovou,ona je úžasná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D počky si děláš srandu,to jsi byla ty :-D Si říkám podle fotek,že jsem tě někde už viděla...
Odpovědět
Profilova fotka
@ev31 :-D počky si děláš srandu,to jsi byla ty :-D Si říkám podle fotek,že jsem tě někde už viděla...
Odpovědět
@gerys Tos byla Ty jak jste tam vybíraly ty prstýnky?jo,to jsem byla já,ty svat.šaty mám doma ve skříni a jsou mi velké,já jsem totiž ve svat.den vážila 85kg a teď vážím 68kg,ale nikomu ty šaty neprodám,mám památku na celý život,dokonce i panenku na auto jsem si u paní Procházkové koupila.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?