Svatba v roce 2013 - Zlín a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Už něco plánujete holky? My plánujeme svatbu až na září, takže se zatím jenom inspiruju co by se nám mohlo líbit a tak...kdyžtak pište tipy na dobré restaurace, květinářství atd., třeba i Slušovice, Zádveřice a tento okruh :)
Odpovědět
@honeyjenny kontakt máš v IP ;-)
Odpovědět
@betka_pralinka Děkuju :-) Zrovna jsem zjistila, že budoucí tchýně chce na naši svatbu pozvat svou kamarádku... Přijde mi to divné a nechápu, proč by tam měli být nějací cizí lidi, když se s nimi já ani drahý nějak extra nestýkáme. Snad jí to vymluvíme, jinak fakt nevím.
Odpovědět
@betka_pralinka Poslala bys mi taky kontakt, prosím?
Odpovědět
@honeyjenny Tak to je teda divné...my jsme nezvali ani rodinu se kterou se stýkáme minimálně natož aby si tchýně zvala kamarádku...tak ať se ti to podaří vymluvit,nám to dalo zabrat než jsme si vše vydupali podle sebe,nakonec zafungovalo to,že jsme řekli,že se teda vememe tajně,když nám do toho chcou furt kecat :D
Odpovědět
@ddanik1 posílám do IP ;-)
Odpovědět
@betka_pralinka :-D mám v záloze tajnou svatbu na Santorini, když to jinak nepůjde :-) My právě taky nechceme zvát lidi ani rodinu se kterýma se pravidelně nevídáme, tak snad to nějak racionálně vyřešíme, ale jsem z toho trošku v šoku...
Odpovědět
@honeyjenny jj úplně tě chápu,my jsme chtěli jen rodiče,prarodiče,sourozence a pár nej přátel a to když jsme oznámili,tak tchýni skoro porazilo,že neexistuje...a pak než se to vyřešilo,tak jsem měla chvilkama chuť se na nějakou svatbu vykašlat,ale nakonec bylo vše jak jsme chtěli my a všichni si to užili...brali jsme se my a néé oni,tak jsem si holt dupla :-D !!
Odpovědět
Ahoj holky,takže svatba bude 22.6.2013 ve Zlíně! :-) Obřad v kostele na JS a hostina-penzion Uno.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, taky se přidávám. Svatba bude v květnu 2013. Už máme zařízený hrad v Malenovicích na obřad a stodolu na Trnavě na oběd a večerní veselí. Jelikož žiji v Anglii, tak je to plánování docela záhul :) na Trnave se nám to moc líbí, paní vedoucí je moc příjemná a stodola je úžasná. Jestli má někdo zkušenost prosím podělte se. Tedka řešíme dilema DJ nebo kapela? Líbí se mi ukázky Gibon Band ale nemůžu nikde najít recenze :( pokud má někdo zkušenost prosím sdílejte :)
Odpovědět
Holky, je to normální, když mi na matrice ve Zlíně řekli, že obřady na září budou vypisovat až v březnu? Přijde mi to trochu pozdě... Máme sice zamluvený zámek v Holešově jako jistotu, ale líbil by se nám víc Zlínský mrakodrap. Máte s tím některá zkušenosti?
Odpovědět
@atkah Ahoj,my jsme měli na svatbě kapelu a myslím,že je to lepší než DJ...kapela hrála skvěle,všichni si ji moc chválili-záhrali naprosto vše,tudíž všechny generace byly spokojené a zatančily si i babičky a i my mladí jsme se řádně vyřádili taky. Takže já hlasuji za kapelu...kdyby jsi chtěla tip ráda pošlu kontakt na naší kapelu. Měj se a ať se daří zařizování ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@janula2013 Taky jsme měli obřad v kostele na JS, kdo vás bude oddávat? @atkah Já jsem jednoznačně pro kapelu, ale je to hodně i o osobním vkusu.. DJ se mi prostě na svatbu nehodí.
Odpovědět
Článek se načítá
kessa:Ahojky,já tedy nevím jak se pan farář jmenuje :-D ,ještě jsme s ním neměli schůzku,ale slyšela jsem na něj samou chválu,tak jsem zvědavá....
Odpovědět
Profilova fotka
@janula2013 tak je tam Petr Kopřiva (ten oddával nás a v podstatě byl mojí podmínkou pro svatbu v kostele :-D, protože je prostě skvělej..), pak je tam Petr Boštík- ten je tam rok, mladej klučina, taky fajn a pak Pavel Glogar- co jsem ho zař¨žila, tak taky moc fajn, akorát prostě svojí rétorikou na Kopřivu nemá ani náhodou..
Odpovědět
@kessa Aha tak to jsem nevěděla že je jich tam tolik :-o .Já sem tam volala a chtěla sem mluvit s panem farářem,no a on se mi nepředstavil.Říkal,že je to ještě brzo a že máme přijít tak 3 měsíce před svatbou...jen si nás poznamenal.Jo a chtěla sem se zeptat.Když je svatba v kostele je potřeba zajít ještě na matriku?
Odpovědět
Profilova fotka
@janula2013 jojo, na matriku musíte, ale běžte tam až těsně před tím, než půjdete za farářem :-)
Odpovědět
@kessa O.k.,díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Holky jak to mate s licenim na svatbu? Holcina co sem ji mela domluvenou odrekla, tak shanim nekoho jineho. Mohly byste mi nekoho doporucit? Dekujuu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Kdo Vám dělal make-up a na kolik to cca výjde??
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@atkah Kapela nebo DJ? Tak to je opravdu dilema.Především se musíte rozhodnout, co se líbí Vám.Ovšem při výběru je nutné zjistit, jestli kapela nebo DJ jsou schopni zahrát opravdu všechno, protože na svatbě nebudou jenom mladí lidé, ale také ti starší. Na svatbách se potkávám s kapelami i s DJ, proto neupřednostňuji ani jednoho.Ovšem faktem je to, že třeba letos jsem se na svatbách potkával s výbornými ,ale také bohužel s otřesnými kapelami. A totéž platí i v případě DJ.
Odpovědět
Holky přes jednu slečnu jsem zařídila skoro všechno, kadeřnici kosmetičku řasy nehty a dokonce dekorace, úplně super ceny :-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky se k Vám přidávám, plánujeme svatbu příští rok na konci června. Už máme vybrané místo, o víkendu se na něj jdeme kouknout, tak uvidíme. Jinak ostatní už tak nějak vybrané máme, jen to nějak pomaličku začít realizovat :-)
Odpovědět
@betka_pralinka Ahoj, mohla bys mi prosím poslat nějaký kontakt na vaši kapelu? Už jsem z toho hledání úplně mimo :-S Děkuju
Odpovědět
@honeyjenny Ahoj,posílám do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.Kolik tak nechat udělat koláčků pro cca 40lidí?A kdyby jste náhodou měli i kontakt na někoho kdo má dobré koláčky,sem s ním,prosím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nechystá se v okolí třeba nějaký svatební veletrh nebo tak?
Odpovědět
Profilova fotka
@cobra11 o množství nemám představu, ale v Zádveřicích paní peče výborné. Zkus si to zadat do googlu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?