Svatba v roce 2013 - Zlín a okolí

Profilova fotka
Už něco plánujete holky? My plánujeme svatbu až na září, takže se zatím jenom inspiruju co by se nám mohlo líbit a tak...kdyžtak pište tipy na dobré restaurace, květinářství atd., třeba i Slušovice, Zádveřice a tento okruh :)
Odpovědět
1
2
5
Ahojky, taky plánujeme svatbu až na příští roků. Asi v červnu. Zatím nás tu moc asi není :). Jinak se zatím taky jen inspiruji a pročítám příspěvky.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@maruskanova díky moc za super tipy!! píšu si na seznam :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrusv začíná to být tady ale návykové, což? :) z kterého "okuhu" jsi, nebo přímo ze Zlína? :)
Odpovědět
@marketa_ Ano, to teda jo :). Jsem přímo ze Zlína. Teda ne rodačka, ale zůstala jsem po studiu tady. A ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrusv jsem ze Slušovic, což je cca 14km od Zlína...ale tam každý den (škola/práce) ...asi nechcem mít svatbu přímo ve Zlíně, ale šaty, kadeřnici, květinářství a takové budem shánět určitě tam, takže si můžem dávat echa ;) ..doufám, že se k nám přidají i další ;)
Odpovědět
@marketa_ Slušovice, to je kousek :). Jasné, taky doufám, že se rozrosteme. Já asi ve Zlíně, takže hledám spíš v těch odlehlejších částech. Potřebuji, aby to bylo co možná nejjednodušejší. A nastávající je taky ze Slušovic?
Odpovědět
Maslím, že výhoda je výběr fotografa. Já doporučuji Mlýnkovi. kadeřnictví salon Fabien. květiny Floristy vedle perly, DJ Marek Toman. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrusv nastávající je z Neubuze, ale to je kilometr od Slušovic, takže to máme coby šutrem dohodil :) ...přemýšlela jsem, že bysme si mohly dát - když klikneš na "můj fotoblog", tak tam jde dát ta krátká zpráva, která se pak objeví na hlavní zdi všem ostatním...že bysme tím tak rozšířily povědomí o naší skupině, jen nevím, jestli na to není ještě brzy?? :) myslím, že to plánujeme moc dobředu, až to není obvyklé, že tu ještě moc nevěst nebud...nebo co myslíš? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdybyste se některá rozhodla před svatbou vypilovat tanec, tak mám dva kuponky na 20%slevu do tanečních do Fortuny. Platí ale pouze pro začátečníky :-)
Odpovědět
@champagne Ahojky, právě se snažím dopídit nějakého dobrého DJ :). Takže Marka můžeš doporučit, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
@champagne díky za tipy! na salon Fabien jsem slyšela samé chvály, jen nemůžu najít jejich stránky...našla jsem je jen na FB, ale nemají tam ceníky a nic....nemáš prosím náhodou??
Odpovědět
@marketa_ jako by tě vyslyšeli - na fb mají ceník ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne jehe :) díky za upozornění :)
Odpovědět
Profilova fotka
BTW znáte někdo Radniční restauraci v Zádveřicích????
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahoj holky máte zkušenost se salonem caxa? nevím jestli mám ztrácet čas a jít ke svozílkům, protože tam byla kamarádka a říkala, že je tam výběr doplňků, ozdob do vlasů katastrofální, ale že tam mají hezké závoje. no tak nevím. holky tady píšou i chválu, ale už jsem slyšela i hodně špatné recenze. poraďte
Odpovědět
@vanesskaaa ztrácet čas budeš v caxe :-D
Odpovědět
@marketa_ také můžu Fabiene jen doporučit. :-) :-)
Odpovědět
@luuuciee já nevím, zjišťuji informace :-)
Odpovědět
@vanesskaaa jestli to nemáš daleko do Zlína, tak si tam určitě zajdi. Ozdobu do vlasů ti tam udělají podle tvých představ. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pořád nemůžu narazit na nějakého dobrého kameramana...nemáte někdo tip??
Odpovědět
@marketa_ Martin Cigánek
Odpovědět
Profilova fotka
@jitkastankova no, to je jediný, který mi přijde fajn, ale letos si účtuje 17 tisíc, což už mi přijde docela dost
Odpovědět
@marketa_ to je tím, že je fakt nejlepší :-(
Odpovědět
Ahojky ... taky planujeme svatbu na cerven 2013 ... zatim se tez inspiruji ... zkousela jsem zamluvit fotografa,ale ten co jsem ho chtela uz je na ten termin zamluveny ... :-| no co uz ... :-)
Odpovědět
holky tak dneska jsem se domluvila na květiny :-) mám radost, že se to konečně pohlo. o víkendu se chystám do Caxy, volala jsem tam a jsou moc milí. je to zajížďka ze zlína, ale není od věci se udělat výlet :-)
Odpovědět
1
2
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?