Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@petrajavor Jé, ty to k nim máš blízko! :) Můžeš si dojet pro svíčky rovnou k nim! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun diky za odkaz... @annamariea ja mam vybrany fialovy kabatek a je uzasny,ted mi jedna slecna bude objednavat boticky z ebay...protoze ja tomu nerozumim a kvuli jedne objednavce si nechci zakladat ucet,tak snad dojdou..jinak my tady mame krasne...vidim z okna slunicko :-) snih nam sem prosim neposilej... @punk to se hned juknu.... jinak na saty chci vlecku tak musi sviti uz od konce unora slunicko at nejsem jako cunik.... :-|
Odpovědět
@petrajavor :) Tjn, ale zase - nevím teda, zda je to u všech vleček - bývají zapínací vzadu na knoflíček, tak bys ji rozepla až při vstupu do místa obřadu...
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun fakt diko na nase datum nam vyslo nove sance pre vztah, rozhodnutie, milovany znamena byt stastny :-D super :-) @punk jenze ja si saty navrhovala sama,byla by ostuda kdyby ne (pri skole kterou mam) a vlecku nemam pripinaci,ale zase ji nemam nikterak dlouhou... ;-) kazdopadne doufam,ze bude hezky,chci foceni v lese,tak nechci byt jako cunik...i kdyz muj by se aspon zasmal,uz vivim ty jeho zachvaty smichu,kdyz se budu rozcilovat :-D 8-)
Odpovědět
@petrajavor Tak jedině jít s igelitem a eventuálně ho pod tebe šoupnout! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk njn...ty mas napady,cistirna to jisti... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@petrajavor Tak to každopádně, ale kdybys nechtěla na hostinu přijít od bahýnka, tak se to může hodit! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk nad tim sem premyslela...a vis co? klidne budu jako cune (sice doufam v slunicko,ale kdyby nahodou..) stejne tam budu nejhezci i kdybych byla od bahna..budu treci ta v tom "bilem" :-D (teda v barve sampan) 8-)
Odpovědět
@petrajavor Tak to máš pravdu!!! Ať žijou nevěsty! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk jojo...a jak sem nekde cetla,stejne se kazdej diva na nevestu a zenich je jen dolnek...(to kdyby cetl muj tak me sezere :-D )
Odpovědět
@petrajavor Tak na to se naopak ten můj těší - on nesnáší svatby :-) Dokonce plánuje, že bude unesen, aby na chvíli vypadl!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk vis co,muj nesnasi jakekoliv rodine akce,vzdycky kouka jak to udelat aby tam nemusel...ale na nasi svatbu se tesi snad vic nez ja :-D a unaset budou me..ma strach,ze me nenajde 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
@petrajavor :) Byla jsem na jedné svatbě, kde unesl nevěstu její bratr, kameraman a svědek. Ani jeden z nich si ale nevzali mobil a manžel je nemohl nikde najít!!! Trvalo to asi dvě hodiny, než je objevil ve squash centru, kde si dávali colu, protože nevěsta byla v jiném stavu a ostatním bylo hloupé pít, když ona nemůže! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk me bude unaset muj nejlepsi kamarad a mojeho svedek...hledat bude pomahat moje svedkyne,snad me najdou rychle... :-D
Odpovědět
@petrajavor Taky mi někdo říkal, že byl na svatbě, kde poslali ženichovi SMS, kam nevěstu unesli. Tak dojel do té hospody, tam ho odchytl vrchní, vrazil mu účet a lísteček s tím, kam má dál jet! Takhle projel asi pět hospod a v té poslední ho čekala nevěsta... To mi přijde vtipný, třeba když v okolí není disko, jen klasické hospody (putiky), kde by se unesení moc nezabavili, že si to takhle zpestří (a hlavně novomanželovi) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk to je super napad :-) to se mi libi,draheho u toho klepne :-D :-D :-D :-D :-D to je dobryyyy... :-)
Odpovědět
@punk Koho máš jako DJ? Taky jsme uvažovali o DJ, ale nakonec se to vůbec nestihne...DJ je můj strejda, takže v podstatě zadarmiko... To květinářství vypaád hodně dobře...já jsem předběžně domluvená s Levante, dobře na mě působili :-) @petrajavor děkuju, tak pak uvidím....já bych byla ráda kdyby to bylo těch 15-17 tis, no, ale na to, že je to dražší restaurace nevím, jak se vejdu (ze 35 lidí máme pět důchodců, ti nic nevypijou, další 4 lidi jsou abstinenti, přítel skoro nepije, já taky ne....) Taky teda záleží, zda se rozhodnu pro to půlnoční občerstvení nebo se na to vykvajznu...
Odpovědět
@punk :-D můj by v půlce naštvanej vzdal hledání a jel domů
Odpovědět
@aimirin taky to tak vidím. Jedna kamárdka taky takhle dopadla.. ten její už měl připito a vůbec jí nezačal ani hledat.. ani si nevšiml, že zmizela :-D tak měli takovou malou rozepři, když nevěsta sama dorazila, tak ho trošku zpeskovala :-N
Odpovědět
@hannnahs no aspoň je legrace :-D jen bych nechtěla mít pak uražené období zrovna na svatební dovolené :-D
Odpovědět
@aimirin přesně tak, zrovna na svatbě se na sebe šklebit.. to neni nic moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moje kamarádka to taky udělala tak, že manžela nechali trochu pocestovat :) Měli obřad kousek od hradu Houska a unesli jí právě k tomuto hradu...pak ho nechali jet asi do dvou hospod (dostal vždy nějakou indicii) a v té poslední mu dali indicii takovou, že dostal do ruky housku a mělo mu docvaknout proč :)))) no a nevěstu našel!! :-D
Odpovědět
@aimirin Já byla právě v sobtu v MADu, když si otevřeš jejich webovky, vyjede ti ještě sobotní akce - jméno Dj (resp. toho uskupení). Hrál acid jazz, funk, soul... Moc se mi to líbilo! :) Takže možná to bude právě on... :-) @janina_sun To s tou houskou je perfektní! A docvaklo mu tohned? :-) @petrajavor Prý ten ženich nejdřív nebyl moc nadšený, ale pak říkal, že to bylo fakt vtipné. Zato jeho doprovod - jak pořád stavěli a lezli do hospod, tak oni si tam nezapomněli dát v každé panáka, takže když přijeli zpět, mohl jít svědek a kamarád rovnou do postele... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk tak moje svedkyne toho vydrzi vic nez zenich :-D o ni se nebojim...budouciho manzilka svedka jeste neznam,ale myslim,ze Conny taky hned tak "nelehne" no a muj kamarad...to nevim,zazila sem s nim kde co,ale opileho jsem ho jeste nevidela,tak budou nove zazitky...premyslim,ze kdyz mame dva fotografy unesu jednoho sebou :-D
Odpovědět
@petrajavor No to určitě, to by byla věčná škoda nemít to zdokumentovaný. Jestli-že máš dva, jeden ať jede s tebou a druhý s manželem...
Odpovědět
Profilova fotka
@punk No, chvíli mu to trvalo (asi díky těm dvěma návštěvám hospod, kde se to určitě neobešlo bez panáků :-D ). Jinak my jsme dřív pořádali taky takový "tajný závod", kdy bylo několik stanovišť a na každém jsme dostali nějakou indicii, z které jsme museli poznat, kde je další stanoviště...no bylo to na celý den a projezdilo se dost kilometrů. A kdo byl v cíli jako první a nebo měl nejmíň ujetých km, ten vyhrál ;-) Na každém stanovišti jsme dostali i obálku s trestnými kilometry, kde byly napsané další indicie nebo přímo název místa, kde další stanoviště bylo...ale taková obálka vám nahrabala třeba i 100 km navíc a šance na výhru pak byla mizivá :)) Když to pořádal kamarád, poslal nám mailem odkaz na stránky, kde byly dva výpočetní příklady. Jeden výsledek znamenal frekvenci rádia a druhý výsledek pak ukazoval čas...takže pokud jste správně počítali, vyšlo vám, že máte v 10:30 poslouchat frekvenci 105,5 /myslím, že radio Evropa/ a tam měl s moderátorem domluveno, že řekne "A máme tu zprávu pro motoristy: Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne"...no a mělo se jet na Džbán (lokalita v Praze) atd...nebo jsme dostali pytlíček se solí a na něm obrázek papouška (no a měla to být jako benzínka PapOil ve Slaném) :-N :-D Dá se toho vymyslet hodně a jednou to měl kamarád i jako "cestu na rozlučku"...nikomu neřekli, kde budou mít rozlučku se svobodou a nechali hosty, aby se dopravili sami na základě těchto šifer. Samo, že byli případně rady i na telefonu, kdo byl fakt v úzkých :)) PS: sorry za ten román :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk jo mame,oni jsou manzele :-) uz se tesim na fotky,kdyby to slo vdavala bych se aj hned...
Odpovědět
@petrajavor Viď?! :-)
Odpovědět
@janina_sun Ty jo, to je zajímavý... Ale třeba mě by vůbec nenapadl džbán, nebo PaPOil ve Slanym... Bych asi ztroskotala hned na první indícii!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Tak bys musela otevřít obálku :)) časem se člověk vytrénuje a už Tě napadá cokoliv...a hlavně kvůli tomu, že to většinou je něco v okolí...třeba kdybych dostala housku v hospodě tady u nás v Táboře, tak bych se do ní zakousla, řekla "dík" a rozhodně by mě nenapadlo cestovat takovou dálku na hrad :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?