Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk dekuju za podporu..aspon vim,ze to nebudu delat uplne blbe...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Možná se se svědky domluvíme, jestli oželí nejčestnější místo, taky se mi je nechce rozesazovat, protože ti partneři tam budou málokoho znát. Svědci budou mladí, tak si myslím, že místo mezi rodiči a prarodiči pro ně nebude důležité a raději budou se svými protějšky někde vedle našich sourozenců a dalších mladších jedinců.
Odpovědět
@petrajavor no já to radši zařídím ten rok a půl dopředu, než se pak nervovat, jestli je volnej / neni..
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe asi to poresim tak,ze na jedne strane mladsi a na druhe starsi..uvidime,podle postaveni stolu...
Odpovědět
@jipe @petrajavor Ono i když třeba ti svědci rodiče a prarodiče budou znát a rozumí si spolu, tak by jim bylo minimálně líto, že nemůžou mít vedle sebe toho svého partnera, zvlášť když ví, že tam fakt nikoho nezná... O variantě rozsadit páry bych uvažovala pouze v případě, že na hostině bude u dalšího stolu - plácnu - 20 lidí, kteří partnera/ku svědka dobře znají už léta a kamarádí se spolu, tak by to na to jídlo nějak vydrželi separé, ale hned potom bych přeskupila zasedací pořádek tak, aby páry seděly spolu. Ale to je zase zbytečná komplikace pak všechny přestěhovávat, takže si myslím, že je nejlepší a nejlogičtější, když rovnou sedí spolu. Teda dle mého...
Odpovědět
Profilova fotka
@punk souhlasim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ted mi draha polovina rika a kam posadis mou babickou (jeho babicka je mila,starsi pani s potrebou vsechny komandovat a s uprimnosti 3leteho ditete-vetsinou totalne nevhodnou)...odpoved:Lasko no prece vedle tveho tatinka,at si ju uzije,to ma frajer za trest (jednou mi rekl par nehezkych veci) :-D :-D :-D
Odpovědět
@petrajavor @jipe HOLKY, JEN MI PROSÍM VÁS SLIBTE, že neuděláte stůl pro nesezdané páry. Minule nás takhle na svatbě sesadili, k poslednímu, nejzadnějšímu stolu (kdyby ten stůl byl ještě dál, seděli bychom venku), a samí nesezdaní. Bylo to příšerně potupné!!!! Všude okolo u stolů "ženáči" a nevím, zda to příšlo jen nám, co jsme u toho stolu seděli, ale měli jsme vážný pocit, že na nás ti ostatní opovržlivě koukají. Bylo to děsný!!!
Odpovědět
@petrajavor Dobře ty! :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk ted jsem se tak smala,ze sem nebyla schopna to drahemu ani precist..my planujeme jeden velky stul s tvarem asi do U....navic takovej hnus bych nikomu neudelala... :-p no co dobre mu tak,nemel byt na me zlej,ted si to uzje frajer...muj mi na to rekl,ze tam asi dlouho nevydrzi,jak bude odchazet dostane ju sebou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk bude jen jeden stůl, tvar zatím neznámý a rozhodně nebudou nesezdaní co nejdál od novomanželů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojka právě jsem objevila toto fórum tak se přidávám, svatbu plánujeme na červen 2012, tak snad to vyjde, zatím jsem ve fázi hledání a utváření si představy o tom, co bych vůbec chtěla....Jelikož máme s drahou polovičkou úplně rozdílný vkus je docela na snadě začít hóóóóóódně brzy, abych našla kompromis schůdný pro oba....řeknu vám je to makačka... :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@olinkak vitej u nas... ;-) a jak si na tom s pripravama?
Odpovědět
@jipe @petrajavor Vy se smějete, ale to bylo fakt příšerný. Ještě jsme se navzájem neznali a jeden pár u toho stolu dostal geniální nápad, že bychom se mohli každý postavit a říct, jak jsme se poznali, jak dlouho jsme spolu, zda plánujeme svatbu a děti... No šílenost!!! :-) To ještě zkousnu na třídním srazu, kde se všichni známe, ale takhle mezi cizími... Děs běs! :-) Ještě že se nezačaly vytahovat fotky! :-D Oni měli stoly seřazeny do písmena I, cca 6 kulatých. Mezi naším a ostatními stoly bylo místo, protože tam ve stěně zrovna byly vchodové dveře, tak ho takhle posunuli, aby se dalo volně procházet ven a dovnitř. Takže jsme fakt byli úplně odstrčení. (Vydaní na pospas tomu aktivnímu páru :-) ) Jediné pozitivní na tom bylo, že jeden ze svatebčanů - též svobodný a byl tam s přítelkyní - Ital, seděl u nich - byl totiž tak strašně rozeřvaný, že kdyby seděl vedle mě, asi bych přišla o sluch!!! :-D
Odpovědět
@olinkak Přídávám se - vítej, klidně se ptej a konzultuj. Jinak @petrajavor je taktéž "zlíňačka" (omlouvám se, pokud se to tak neříká :-) ), takže myslím, že jsi trefila na tu pravou! :-)
Odpovědět
@punk hehe, stůl pro nesezdané....v každé komedii o svatbách :-D Děsná věc. Já jsem ti napsala odpověd do nějakého blbého tématu (nevhodné oblečení svatebčanů :D)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Vitame Te tady ;o)) Prijemne planovani. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk tos ze vas rovnou neposadili nekam na verandu nebo ven :-D :-D :-D :-D my s mojim tu ucvravame do textili...ale je fakt,ze bych asi novomanzelum zakroutila krkem ]-( je to ponizujici a neohleduplne..meli vas posadit (kazdy par) k jednomu stolu abyste zapadli a ne vas izolovat... =-)
Odpovědět
@olinkak taky tě tu vítám :-) a přeju pevný nervy při vybírání čehokoliv na svatbu ;-) hlavně, ať se kvůli tomu nehádáte, taky už jsem takový páry zažila a to si pak člověk ty přípravy vůbec neužije :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk ja vim,potkala jsem olinkak uz na diskuzi nevesty zlin 2011...ale tam ja moc nezapadam,holky jsou tam s planama moooc daleko,taky uz to maji za "par" @aimirin to mas pravdu,je to jako z komedie..ale nerada bych mela ze svatby komedii a jak se znam jeste cernou k tomu :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za přivítání :-D, no přípravy jak bych to nejlépe charakterizovala....zatím jsem ve fazi nula, jelikož všechny moje návrhy prstýnků, oblečení, zasedacího pořádku atd. se rozchází s vkusem mé drahé polovičky...pokus o kompromis je fajn...jen já nejsem spokojená a drahý též ne...Nemáte nějaký nápad, jak skloubit žluté zlato a ocel???Popř. damaškovou ocel...už jsem si našla všemožné kombinace a zatím se mi tedy nic moc nezamlouvá...(a drahému také ne)...A skloubit můj zásnubní prstýnek od babičky (kombinace 3 barev zlata) a oceli je také nad moje síly...Tak mě nejspíš nemine přesun prstýnku na pravou ruku, ale to jsem původně vůbec nechtěla... :-| :-| :-| No jo no, teprve začínám a už samé peripetie :-(
Odpovědět
@olinkak no někdy ten kompromis nejde uskutečnosti, resp jde, ale nespokojení budete oba. Co si spíš rozdělit, kdo o čem bude rozhodovat? Co je pro tebe nejdůležitější a co pro něj? Postupně si to rozeberte :-) Hehe, já jsem tu za psychologa víš :-D Takovýho drzýho psychologa, co moc nemusí lidi :-D
Odpovědět
@olinkak jinak prstýnek bych udělala asi v barvě zlata, jedné z těch, které jsou na tom od babičky
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No v hádky to zatím nepřešlo, jelikož ještě je spousta času, zatím to beru z nadhledem...jen je špatné, že kompromis je o ústupku...takže nemá člověk to co si vybere, ale jen náhradní alternativu.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin :-D :-D :-D Tak to je fajn, já většinou sloužím jako vrba a poradce...Ale sama sobě radit neumím :-D Jo a rozdělit si kompetence...no to fakt nevím jak by to dopadlo....Já chodím s návrhy a konzultuji...zatím jsme touto metodou už vybrali oznámení...což je fajn první krok... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin No to jo, jenže na tom zásnubáku převažuje růžové, pak je tam hodně žluté a jen malý detajl bílého...Kdyby to bylo obráceně, tak by se mi to s ocelí kombinovalo mnohem lépe:-) A drahý na svém snubáku by růžové zlato nepřežil..už dost na tom, že ustoupil detajlu se žlutým zlatem...On žluté a vůbec zlato nenosí...Je to drsný motorkář a ten nosý ocel...:-D :-D :-D
Odpovědět
@olinkak no já ti řeknu, jak to chodí u nás. Můj milý by nejradši podepsal papír na radnici a pak odjel na úžasnou dovolenou. Velká společnost je pro něj večírek o osmi kamarádech :-D Navíc je poměrně nervózní, kdykoliv má kdekoliv vystupovat...no prostě asi už ses dobrala toho, co jsem chtěla říct - na velké svatby není a akorát ho to znervozňuje a vše až na prsteny a moje šaty je pro něj vyhazování peněz. Pořád jsme o tom mluvili a mluvili až mi řekl, že radši ať to mám po svým, než aby každý den poslouchal o barvě kytice, večeři a dalších věcech, které se uskuteční za celý rok a půl :D On mnohem snáze sleuvje ze své představy (přirozeně) než já. Ale ne že bych se nesnažila ho trochu uspokojit - máme menší svatbu (35 lidí), v altánu (jeho vysněné místo), na večeři nebudou houby (:-D), nebudeme to mít celý nekonečný den a tak
Odpovědět
@olinkak a mít různé prsteny je pro tebe nepřijatelné? Jen dodávám, že můj snoubenec snubák mít nebude (lehká alergie, je mu to nepříjemné, nenosil by to, nenosí žádné šperky) Zkus sem dát fotečku prstýnku třeba nás něoc napadne
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak vidim,ze to taky nemas jednoduche...my jsme meli na zacatku taky problem,ale nakonec sme udelali kompromis ja vyberu max 8 variant a drahy rozodne.... :-) vubec ti to nezavidim,ale myslim si,ze to bude casem lepsi,uvidis ;-) nakonec se schodnete bude to v pohode uvidis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Ahojky díky za přivítání a jak tady čtu, tak jsi též z okolí Zlína, nebo přímo?? Já jsem z Napajedel :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?