Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin ja za sebe kazde zvlast,od mojeho rodice to tak maji...v pokoji kde driv byl muj maji citarnu a odpocivarnu a z pokojeho jeho segry mai pokoj pro hosty ;-)
Odpovědět
@petrajavor to jo to naši mají taky, maj posilku, užívaj si to...pro mě je to hrozně nepříjemné....nemůžu si pomoct. Navíc vidím, že moje sestry bydlely spolu a sžívaj se s partnery ve společném bydlení mnohem lépe....těžko říct Zase když jsou děti starší a maj partnery, chtějí soukromí.....
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin presne tak...navic neni to jen o soukromi,uci se i lip poradku a vecne se nedohaduji...ja bych volila urcite pro kazde dite pokoj zvlast...a osobne ze sve zkusenostimuzu rict,ze to nema vliv na szivani s partnerem,s ex sem se ne a ne naucit zit a s mojim drahym to slo samo...(bydlela jsem se setrou v jednom pokoji a celkem to nas vztah poznamenalo,negativne)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin nazor meho budouciho muze:pokoje zvlast?jedno velke ANO! hlavne kvuli soukromi a prostoru...
Odpovědět
@petrajavor asi máš pravdu, je to logičtější :) min až dorostou......
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin to jo...ale ja si myslim,ze i pak "prazdne" pokoje najdou vyuziti :-D
Odpovědět
@petrajavor nene, v 18 z domu, at mám klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin to jo,ale ja to myslela tak,ze vy ty pokoje nejak vyuzijete i kdyz deti budu fuc :-D 8-)
Odpovědět
@petrajavor nj, ono má každý bydlení to svoje pro a proti ;-) jinak, co se týče pokojů, tak já bych volila radši taky pro každé dítko jeden. Možná ještě, když jsou malé, tak to jde je mít dohromady, ale pak už si to nedovedu moc představit. Ale to je možná tim, že jsem jedináček, takže jsem měla svoje soukromí a klid na učení, osobní život atd. :-) a myslím si, že je to tak lepší. Jinak se sžíváním se s ostatníma to asi nesouvisí. To je vždycky podle mně na těch partnerech, na toleranci, domluvě a podobně :-) já jsem teda aspoň problém s přítelem neměla :-) a snad ho nemá ani on se mnou :-D
Odpovědět
@hannnahs my jsme byly tři sestry tak to ani jinak nešlo, aby jedna dvojice nebyla pospolu....
Odpovědět
právě ve škole nám jedna učitelka říkala, že je ideální, když sourozenci bydlí spolu, že i ty komplikac,e co jim to přináší, jsou jim ku prospěchu....ale je fakt že dneska se ani menší domy s méně ložnicema nedělají :-) vše má min 3 ložnice
Odpovědět
@aimirin jj, to by šlo asi málokde :-) i když máme vcelku velké bydlení, tak pro 3 děti by se tady taky pokoje našly jen stěží (spíš teda vůbec).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky,jsem zpátky z úžasného divadla o krasobruslařce Hance Maškové a textaři Jiřím Štajdlovi, oni spolu chodili a umřeli při autonehodě, ona ve 23 a on za rok po ní ve 30, představení bylo moc hezký,určitě na to půjdu ještě jednou a vezmu svýho Jirku :-) dokonce tam byla i "naše" písnička,co budeme mít na první tanec, ale v originál verzi od Elvise a tu mít nebudem. Taky jsem se dozvěděla,že se dneska vdala kámoška (22) a to byla zasnoubená od Valentýna.Já už chci konečně taky!!!!
Odpovědět
@aimirin Taky jsem pro pokoj pro každého zvlášť, a až vypadnou, spojit v jeden a udělat tam wellnes! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk to je super napad...holky takze na stari budeme jezdit k punk do lazni 8-)
Odpovědět
@punk :D welness....víš co, možná mi jako welness pak bude stačit i jen prázdný dětský pokoj :-D Jo dneska mi někdo říkal, že kdesi v Praze sehnal v létě levné pivoně...zeptám se pak ti dám kdyžtak vědět, ty chceš pivoňky vid Včera jsme s drahým přehodnotili jídlo na svatbě....asi bude klasická servírovaná večeře. A předtím, když se budeme fotit, ještě nějaké malé občerstvení. Nevím, zda udělat nějaký malý studený bufet ještě před půlnocí, zda všichni už nebudou přecpaní (někdy po večeři je ještě bude čekat dort)... Ale říkám si, že prostřené stoly se svícnama a tak vypadají lépe než prázdné.
Odpovědět
@petrajavor Ke mně ne, k @aimirin! :-) @aimirin Tjn, pokud chceš, aby to bylo luxusnější, tak je to rozhodně lepší než raut... Jj, to budeš hodná - aspoň budu mít přehled, než se někam vydám! :)
Odpovědět
@punk :-) To ani ne luxusnější, ale zase nechce se mi vydat z peněz kvůli svícnům, které budou stejně na prázdném stole vypadat nijace... Jak se ti líbí naooko? Pěkné doplňky :-) A plameňák...tyhle dva obchody furt projíždím
Odpovědět
Profilova fotka
to muj nek kamarad byl minuly tyden na svatbe a rikal mi jeden postreh tak vam ho posilam dal....prej nezapomente hudbu domluvit az do rana,oni ji tam meli domluvenou "jen" do pulnoci,akce se poradne rozjela az v 22h a pak bylo trapne ticho a nikdo nevedel co dal...sem si oddychla,ze nam bude hrat kamos DJ a ten rikal,ze i dva dny,kdyz budeme chtit :-) :-D @aimirin porid si welness mi budeme na duchodek jezdit s holkama :-D a jinak 100% pak bufet,lidi dostanou vecer hlad kdyz se bude tancit...a nejvetsi hlad maji kolem tej 24h... @punk jinak "moje" kvetinarka ted na svatbu sahnala pivone bez problemu,mela je domluvene u 7prodejcu primo z Holandska a rikala,ze zase nejaka "palba" to nebyla...
Odpovědět
@petrajavor :-D tak jo, budeme pořádat babince a prohlížet si své svatební fotky, jak jsme byly krásné :-)) No právě že bude to občerstvení, pak by byla asi v sedm ta večeře (cca 5 chodů) a potom tak v deset ještě bude dortík. Tak právě nevím zda tam něco dát nebo se na to vykašlat, abych nevyhodila penníze oknem (v jednu ráno bude konec akce)
Odpovědět
@petrajavor ve čtvrtek už jdu vše osobně se zámečkem domluvit, tak bych si do té doby ráda ujasnila, co po nich vůbec chci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jojo tak kazda vezme svatebni fotky,krabici veci co po svatbe zbydou a bude vzpominat :-D Jinak kolik budete mit tech chodu na veceri? Kazdopadne pokud je na zamecku schopny provozak co v tom umi chodit,tak ti poradi...rozumi oboru a ma zkusenosti se svatebnima....ja pocitam s tim,ze nasi hoste dostanou po 12h predkrm,tak ve 14h obed,ve 15-16h dort a pak tak od 19h raut... :-) (jeste musime dodelat menicko abych si to mohla nechat nacenit)
Odpovědět
@petrajavor no, tak zatímco se budeme fotit, tak bude malé občerstvení a pití (to bude tak v pět). Potom v sedm večeře - přípitek, předkrm, polévka, hlavní chod, dezert a možná ještě další chod (takže min. 4 chody, spíš 5). A tak v deset (nevím?) bych krájela dortík... Já se bojím, že oni mi rádi doporučí něco navíc, přeci jen jsou všude ti lidi obchodníci :-p Třeba Klára (už má čertsvě po svatbě) psala, že raut, co jim doporučil provozní, její koordinátorka řádně seškrtala, protože měla zkušenost, že to doporučené množství je zbytečné...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak zalezi jaky provozak tam bude,to je fakt...treba ja vim,ze jdu domlouvat hostinu na vic mist a 3 provozaci jsou super,takze poradi,navic vim,ze budeme mit tak 30-40 lidi,takze diky praci mnozstvi rautu odhadnu...ale jinak verim,ze to muze byt problem...taky budu muset nejak zaplatit prostor kdy se budeme fotit (mezi obradem a jidlem)
Odpovědět
@petrajavor a ty jsi z oboru?:-) Kde plánujete hostinu? já počítám na obřad a gratulace a špalír tu hodinku. Potom se budou ještě fotit skupinky, to taky zaplní čas...no a pak něco maličkatého, fakt mu asi řeknu cenu do jaké se chci vejít a at si poradí.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no z oboru jak se to vezme,puvodne jsem modni navrharka,ale delala jsem provozni a ted delam v kasinu,kde mame asi 5x do tydne rauty (tak pro 20-60lidi)...takze nejakou predstavu o tom kolik se toho sni mam.... tos to ze se budou fotit ostatni sem nepocitala...2h na foceni mezi obradem a jidlem jsem pocitala jen na foceni pro nas-me a draheho...
Odpovědět
@petrajavor dvě hodiny focení je podle mě hodně, většinou se fotí hodinu-hodinu a půl si myslím :-) Já ty skupinky počítám trochu déle, protože budeme mít družičky a mládence a hodně fotek bude focených s nima navíc
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no nasi fotografove rikaji dve hodky...navic pocitam s tim,ze na misto foceni pojedeme pojedeme tak 20min...ale i tak,chceme aranzovane fotecky,coz peknou chvilku trva...celkem se tesim...
Odpovědět
@aimirin Naoko je skvělý!! Kupuju tam pravidelně svatební dary (pokud nemají seznam). :-) Je fakt, že to bude vypadat lépe. A když jsi říkala, že tam bude hlavně rodina, jen pár přátel, tak je to vhodné; já to plánuju mít právě převážně jen s přáteli, takže to řeším tím rautem :-)
Odpovědět
@petrajavor Tak to je fajn... :-) To je dobré vědět! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?