Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pusak
8
Registrovala se 6. září 2010 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pusak
8
Registrovala se 6. září 2010 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 @stastnanevesta zatím ne, ale po neděli dorazí, my máme jistý termín, potvrzený místem i matrikou, takže nebylo na co čekat emoticon
9. říj 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @pusak závidím,taky bych chtěla
9. říj 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
Registrovala se 8. října 2011 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 4 přátele. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
Registrovala se 8. října 2011 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 4 přátele. Region Zlín.
 @pusak ahoj no já bych se bála že to vše někam založím a pak nebudu vědět kde to je nebo v horším případě to najdou děti a použijí to na své výrobky jak je znám emoticon
já mám zamluvený termín a hospodu a teď přemýšlím koho pozvat abych na nikoho neza emoticon
pořád mi vrtá hlavou jestli to oznámit všem koho pozvem už teď nebo čekat aˇž na příští rok a zvát je i s oznámením jak jste na tom vy ostatní??????
9. říj 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pusak
8
fotoportrét
fotoportrét
pusak
8
 @stastnanevesta no, taky jsem byla překvapená, že už rezervují na příští rok, ale všechno je to o lidech ... a my si vybrali fakt skvěle emoticon
9. říj 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pusak
8
fotoportrét
fotoportrét
pusak
8
 @vinilu toho se nebojím, protože všechno zatím skladuju v práci, takže tam není tolik míst, kam bych něco mohla zašít a následně nenajít emoticon
a my to říkáme přůběžně všem, u kterých chceme, aby tam byli, tak ať s tím počítají a nic jiného neplánují emoticon oznámení máme spíš jen jako informaci pro ten zbytek a na památku pro rodiče apod. emoticon
9. říj 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @vinilu já už to říkám teď a pak pošleme oznámení,až je budeme mít
9. říj 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
 @pusak hmm tak to se máš já bych to v práci skladovat nemohla a doma není tolik místa emoticon a zatím se rozkoukávám. když mi můj drahý řekl ať to zařídím tak sem si říkala že je blbost zařizovat a zhánět teď že je to až za dlouho ale je fakt že čím víc člověk zařídí pořídí teď tak pak se nebude nervovat emoticon
9. říj 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
 @stastnanevesta hmm to je super rada No oni ti úplně nejbližší už to ví i svědci dokonce a zbytek rodina se to dozví průběžně buď od nás nebo od drben s okolí emoticon
9. říj 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @vinilu přítelův svědek to zatím neví, chlap mají na vše času dost emoticon
9. říj 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
 no my budeme mít za svědky nejkámoše od nás co s nimi nejvíc trávíme času i děti si rozumí a oznámili jsmejim to nedávno při kávičce byli paf emoticon
koukala jsem ti na profil a dostala jsi mě těma fotkama zkoušky šatů já si říkám že na šaty pojedu tak v lednu ale koukám že jsem nějak pozadu pořád si myslím že je spousta času ale ono to asi tak nebude chjo
máš už zamluvenou pekařku na cukroví?
9. říj 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanulkaha (30 r.)
7
Registrovala se 7. července 2011 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 13. října 2012
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
hanulkaha (30 r.)
7
Registrovala se 7. července 2011 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 13. října 2012
    Brno, Region Brno
 Holky prosím, máte některá podobné zkušenosti s brněnskou matrikou?
Původně jsem se byla ptát na matrice pro Brno-sever na termín říjen 2012, a vypíší je až příští rok v dubnu emoticon
To ale padlo, protože místo obřadu spadá pod matriku v Krpoli, a tam mi řekli že na říjen vypíší termín tak v březnu, bez jakékoliv předběžné domluvy, naschledanou emoticon emoticon emoticon
10. říj 2011 v 11:46  •  Svatba byla v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
reuska88
Registrovala se 18. července 2011 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
reuska88
Registrovala se 18. července 2011 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
 @hanulkaha Myslím, že v Brně to takhle normálně chodí...bohužel... emoticon Soudím podle toho, jak si termín rezervovala kamarádka - vdávala se v září, rezervovala taky myslím na jaře a byly tam prý ohromné fronty...
10. říj 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
Registrovala se 27. září 2011 na beremese.cz. Přidala 354 příspěvků. Má 28 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lck79
3
Registrovala se 27. září 2011 na beremese.cz. Přidala 354 příspěvků. Má 28 přátel.
 Hrůza! Díky všeobecné hysterii rezervovat si všechno minimálně 5 let dopředu už jsme byli taky donuceni si jít zamluvit místo, máme vyhlédnuté, chceme vše na jednom místě, obřad, hostinu i ubytování. Chtěli jsme červen - vše obsazeno, tak květen - to samé, duben nechceme (máme strach ze sněhu emoticon ). První volný termín je 21.7., tak jsme ho vzali, je to teda šílený, rok předem, ale kdybychom tam šli až po novém roce, jak jsme původně chtěli, tak se asi berem někde na nádraží a jíme v bufetu emoticon No děs. Ale teda zaplaťpánbůh za tyhle stránky, jinak by mě ani ve snu nenapadlo, že je to takovej šrumec!
10. říj 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @vinilu zamluvenou ne,ale mám domluvenou cukrárnu,kde nám upečou svatební dort
10. říj 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kitinka76
42
Registrovala se 5. září 2011 na beremese.cz. Přidala 18742 příspěvků a 2 alba. Má 54 přátel. Region Břeclav.
fotoportrét
fotoportrét
kitinka76
42
Registrovala se 5. září 2011 na beremese.cz. Přidala 18742 příspěvků a 2 alba. Má 54 přátel. Region Břeclav.
 @petulamrk já ještě před půl rokem emoticon
11. říj 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kitinka76
42
fotoportrét
fotoportrét
kitinka76
42
 @pusak První měsíc po zasnoubení jsem nic neřešila... nic nebylo pevně dané a času dost emoticon Pak jsme si řekli kdy a od té doby asi troch blázním. Sedím celé hodiny na netu, vybírám doplňky, místa pro břad, hostinu...
Naštěstí mám skvělé svatební koordinátorky emoticon Jedné už je 18 a jde mi i za svědka...
11. říj 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kitinka76
42
fotoportrét
fotoportrét
kitinka76
42
 @pusak Šťaslivci!! U nás dají termíny až po novém roku emoticon
11. říj 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
Registrovala se 27. října 2010 na beremese.cz. Přidala 941 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
Registrovala se 27. října 2010 na beremese.cz. Přidala 941 příspěvků. Má 5 přátel.
 @kitinka76 mě to povídej, já taky když jsem doma a počítač je volný tak zírám do obrazovky a surfuju po doplňcích, beremku, sbírám nápady... Asi budu muset dát alespoň deset dní půst, nebo zešílímemoticon

@lck79 naprosto souhlasím, zrovna jsem tohle napsala dost nevybíravě v jedné jiné diskuzi tady a očekávám, že se na mě všechny sesypouemoticon Taky jsem myslela, že zatím budu jen koukat po netu na hezký obrázky...emoticon ale pod tíhou okolností už máme taky všude různé předrezervace apod. a sehnat fotografa v říjnu? Prej jestli nejsem magor, že ho nemám aspoň od května...emoticon taky to byl boj sehnat někoho volnýho s hezkýma fotkama... Taky máme termín 21.7.emoticon jediný volný termín za celé léto v Liškově mlýně, kde chceme mít oslavu...a to jsme se byli ptát v L.Mlýně ted v srpnu. Prý jsem měla kliku, že zrovna den před mým telefonátem se jeden termín uvolnil. Maso...emoticon
Mám dojem, že jakmile se holčička narodí, už si rezervuje termíny a restauraci, co kdyby náhodou...emoticonemoticon
11. říj 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pusak
8
fotoportrét
fotoportrét
pusak
8
 @kitinka76 joo, taky jsem byla ráda, že starost s potvrzením termínu nám už odpadla, navíc máme vše na jednom místě, takže i starost o ubytování a hostinu emoticon
11. říj 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
Registrovala se 2. září 2011 na beremese.cz. Přidala 182 příspěvků. Má 36 přátel. Turnov/Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
Registrovala se 2. září 2011 na beremese.cz. Přidala 182 příspěvků. Má 36 přátel. Turnov/Brno, Region Brno.
 @parajan Měla jsem úplně stejnou představu jako ty. Jen tak pokoukat hledat inspiraci a po novém roce se pomalu pustit do zařizování. Takže jsem se děsila toho, že cokoli zařídím budu muset v lednu přeobjednávat, rušit a zařizovat znovu, když mi na matrice náhodou nevyjde termín...
Nakonec jsem se rozhodla, že nebudu stresovat. emoticon Když nebude v lednu volný ten sál, co bychom chtěli na večer, že to uděláme u nás na zahradě (zkušenosti s pořádáním velkých grilovaček a akcí máme). Pokud nebude volná žádná restaurace na oběd pro rodinu, tak se oběd prostě zruší a bude se pokračovat v sále nebo na zahradě v zábavě pro všechny. Fotografa neřeším, naštěstí mám kamarádku fotografku. Video mi natočí, sestříhá a upraví kamarád.
Takže nestresujte, nějak to půjde. emoticon
11. říj 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
 @eliska_z já už mám naštěstí dostresovánoemoticon místa na všechno už máme a termín a fotografku taky. Zbytek je nadstavba a neřeším to. Akorát se těším, až začnu vyrábět pozvánky, výzdobu, botičky... Ale to nechám až na nový rok. Teď na podzim max. obejdu nějaké půjčovny šatů, abych věděla, co mi vlastně sluší a co ne...emoticon
A jinak myslím, že třeba grilovačka na zahradě je mnohem lepší než sálemoticon
11. říj 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
fotoportrét
fotoportrét
eliska_z
15
 @parajan Také si myslím, že grilovačka by byla lepší než sál, ale bojím se, že by si tu oslavu moc neužila mamka, což by mě mrzelo. Ona je takový ten typ člověka, který musí pořád něco zařizovat, nosit, odnášet, připravovat apod. Pak je celá uhoněná a korunuje to většinou tím, že řekne, že si to vlastně vůbec nestihla užít(neměla možnost si s lidmi popovídat, vychutnat si to...), když se musela o všechny starat. emoticon Není to myšleno zle a není to ani výčitka, ale člověka to stejně zamrzí, zvlášť, když o pomoc nežádal. Takhle to sice bude dělat také, ale v omezenější míře. emoticon Navíc myslím že i naši sousedé ocení, že se to bude konat jinde emoticon
11. říj 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
fotoportrét
fotoportrét
vinilu
15
 parajan no grilovačka na zahradě je fajn ale představa že mám u nás(i když máme velkou zahradu) 70 lidí tak po svatbě kupuju semeno na trávník a nedokážu si přestavit co bych dělala kdyby pršelo i představa 70 lidí v našém domečku je nemyslitelná.
pozvánku nám vyrobí známá dělá ve vedení nějaké tiskařské firmy tak snad bude sleva, výzdobu no nevím holky já ani nevím barvu jen bílou a pořád jsem se nerozhodla mezi žlutou, oranžovou bo červenou no spíš vínovou emoticon emoticon
a když jsem se snažila zapojit mojého do příprav tak mi bylo řečeno že příští rok mám 4 měsíce na přípravy a teď ať se soustředím na vánoce hmm ale hoch narazil řekla jsem mu že když musím já zařídit seskládání celé family kolem stolu tak on zařídí muziku tak uvidíme emoticon emoticon
11. říj 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
 @vinilu no při dešti je to blbý, ale zase by se daly půjčit takové ty velké stany a tak, záleží na tom, jak je zahrada rozprostřená apod. - ne všude to jde. Ale jinak idea dobráemoticon

Já ohledně barev výzdoby taky ještě přesně nevím, ale jinak mám v podstatě dost vymyšleno-akorát to zatím v představách ty barvičky nemáemoticon
Pozvánky budu z velké části vyrábět sama, akorát si nechám u kamarádky natisknout ozdobné písmo na perleťové karty a ty pak vlepím kam budu potřebovat. A na netu koupím nějaký papír na scrapbook nebo i ručně vyráběný a bude to lítatemoticon I botičky si budu zdobit-sehnat hezké bílé baleríny je problém, takže koupím obyč látkové a dodělám. Jako "flerařce" mi to problém dělat nebudeemoticon Bižu taky budu dělat sama, nějaký swarovský na kovaném stříbře a bude...emoticon na tomhle domácím vyrábění se dost ušetří - naštěstí. Protože ty výdajě už teď jinak lezou do závratných výšek...:-/ emoticon
11. říj 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
Registrovala se 29. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 1306 příspěvků a 2 alba. Má 54 přátel. Příbram, Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
Registrovala se 29. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 1306 příspěvků a 2 alba. Má 54 přátel. Příbram, Region Příbram.
 @parajan Vážně mají na Liškově mlýně už uplně plno na léto?? :((( My sme se zatím nerozhodli,ale Liškův mlýn se nám líbil, ale takže na začátek září asi smůla co :(
11. říj 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 Někde sem četla, že slečny nechávaly družičkám všem (malým i velkým) a i svědkyni šít šaty...není to kravina? Proč bych měla vyhazovat peníze ještě za tohle.. ???? Nebo vy to snad někdo necháváte šít?
11. říj 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @@phuskova já družičky mít nebudu,ale myslím,že šít šaty jim nechat nemusíš,stačí si je půjčit,ne?Liškův mlýn vypadá fakt dobře,ale my už máme jasno emoticon
11. říj 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
 @stastnanevesta No já mít družičky taky nebudu, ale v životě by mě nenapadlo jim nechat šít nebo koupit šaty,kdybych je měla....a svědkyně se strašně těší až si koupí nový šatičky sama, až vymyslíme barvy svatby emoticon)
No tak vy byste to měli trošku z ruky do Liškova mlýna ... emoticon My jasno nemáme, asi času pořád dost .. :D ale byli sme se už podívat na jednom místě a moc se nám tam líbilo emoticon
11. říj 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenka_11
15
Registrovala se 15. května 2011 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 144 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lenka_11
15
Registrovala se 15. května 2011 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 144 přátel. Region Praha.
 já družičku budu mít asi jen jednu malou - té šatičky ještě nevím, jak budu řešit, asi jí je půjčím a 2 velké a svědkyně si to buď vyřeší sami, nebo jim koupím látku ať si šaty ušijí. To se mi upřímně líbí nejvíc, budou ladit a náklady nebudou takové.. I když uvidíme, jak bude vycházet rozpočet..
11. říj 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @phuskova tak myslím si,že jde o to,že ty po nich chceš aby si koupily šaty,které si kupují jen kvůli tvému dnu,ber to tak,že se družičky ladí do jedné barvy (nebo odstínu) či do jednoho střihu.....některé ty šaty dál nevyužijí...navíc je to "nadstandardní" požadavek...většinou nevěsta šaty zaplatí,půjčí nebo je jim na ně přispěje...někdy se to dělá tak,že si družičky zaplatí šaty samotné,ale nedávají novomanželům dar...já dávám své svědkyni na šaty půlku....
11. říj 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš