Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@eliska_z tak to je dobré :) no tak hlavní je že jste tak šťastní ne? a šéf to určo pochopil ... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk Šéf byl právě úplně v pohodě a přidal několik historek z jeho zasnoubení a přípravy svatby. :-) Jen já byla tou dobou pořád ještě trochu v šoku, že se to děje. ;-)
Odpovědět
tak to je krásný :-) já jí o ruku požádal v lednu když byl sních a večer jsem jí vzal na Petrov v Brně a jak to bylo osvícený a ten sníh tam tak jsem jí požádal aby si stoupla a zavázal jsem jí oči namaloval do sněu srdce doprostřed si klekl a řekl jí ať si sundá šátek a jak to udělala tak sem se jí zeptal vezmeš si mě? a prvně byla v rozpacích a pak řekla ANO :-)
Odpovědět
@ixionek Tak to je krásný. :) Musela být dojatá. :) ale je fakt zajímavý, že plánuješ Ty a jí se moc nechce, to jsem snad ještě neviděla, navíc když jsi tak mladý... Je to hodně neobvyklé. Můžu se zeptat jak jste spolu dlouho? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ixionek ahoj a vítej :-) je hezké tu vidět i ženicha. Zásnuby jste měli moc hezký, je zvláštní,že jí se moc do plánování nechce @eliska_z tak to je pěkný :-)
Odpovědět
@kaarina byla úplně v šoku protože to vůbec nečekala :-) tak dokáže se o tom bavit ale prej stačí to plánovat až v lednu tak si to zatím zařizuju sám :-) a sme spolu od mých patnáctin takže 3 roky a 2 měsice :-) @stastnanevesta tak ani mi to nějak nevadí chci aby na ten den nikdy nezapomněla a jelikož jí znám a vím co má ráda tak věřím že se jí to líbit bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ixionek to je krásný :-)
Odpovědět
@stastnanevesta nechci totiž nic jiného než aby byla štastná :-) znamená pro mě vše :-) ale nějak zatím nevím místo stále hledám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ixionek to je moc pěkné. Navíc v tvých letech bych to skoro od chlapa nečekala,ale je fajn,že se takový najdou :-) a kde bude svatba-odkud jste?
Odpovědět
Profilova fotka
@ixionek Je to všechno moc hezké, ale teď mě napadlo když jste oba tak mladí, jak to máte s financováním svatby? A kde budete bydlet či bydlíte?
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem zkoukla novou kolekci pronovias na rok 2012 a nevím nevím,, jestli nepudu zkoušet šaty znova,, to je dilema,,, šaty už mám zamluvené ,ale za zkoušku jiných nic přece nedám
Odpovědět
@stastnanevesta svatba nejspíš někde v brně nebo jeho okolí :-) @ivet1987 já mám ještě brigádu takže něco už je bokem a pak jsou naši rodiče dohodlí že nám pomohou protože naši rodiče se znají už o trochu dýl takže tam ten vztah je v pohodě když sme jim to oznámili tak se jen usmáli byly štastni a řekli že v to doufali :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ixionek Tak to je dobře :-) Já ani nevím co by na to řekli naši kdybych byla tak mladá a chtěla se vdávat. Ale snad nic, protože bych měla hezký argument že mamka se vdávala taky v 18i :-D tak to máte super, přeji tedy hezké plánování a hlavně ať se přidá i snoubenka :)
Odpovědět
@ivet1987 mockrát děkuji :-) tak to bys měla pádný argument já bych měl stejný :-) protože mamka se taky vdávala v 18 :-) a ano věřím že se přidá jen nežse rozhoupe tak opravdu bude leden :D ale tak aspoň si zařídím vše okolo toho a najdu místo o tom si pomluvíme a pak se postarám o zbytek :-) ale už i se snoubenkou po boku .-)
Odpovědět
ahoj dámy !!! :-) tak jak jste na tom s přípravami ??? já jsem bohužel ten typ, že bych všechno potřebovala mít už připravené a pak to jen vytahnout z nějakého úkrytu a použít .... :-D svatbu máme až 7.7. a já už mám doma šaty, vývazky. Oznámení, nějaké stuhy a košíčky a jmenovky dojdou příští týden ... :-D no, ale zas na druhou stranu, pak se nebudu stresovat, že ještě něco chybí a leží to někde na poště ... :-D
Odpovědět
@pusak vítam tě tu jsem tu jediný ženich :) tak to máš dobré mi máme svatbu také v červenci a přítelkyně by jí chtěla 5.7. :-) ale nebudeš to mít zase moc brzo? já teprve vybírám místo už jsem ale také vyděl nějaké oznámení ale nemohl jsem si vybrat tak jsem to odložil na později :-)
Odpovědět
@ixionek tak to máš dobré privilegium - jediný ženich tady :-) já to musím mít všechno hned, jak bych to neudělala, tak pak bych s tím zase čekala moc dlouho a nestíhala bych :-D my měli místo vybrané, takže nebylo na co čekat a dalo se hned začít s oznámeníma :-)
Odpovědět
@eliska_z :) jj v šoku :) ale bude to ten nejkrásnější den :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pusak ty už máš doma oznámení?máme stejný termín a já už mám doma vývazky taky,dost věcí máme vybraných a už bych chtěla mít ten termín jistý, nebaví mě čekat
Odpovědět
@stastnanevesta zatím ne, ale po neděli dorazí, my máme jistý termín, potvrzený místem i matrikou, takže nebylo na co čekat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pusak závidím,taky bych chtěla
Odpovědět
@pusak ahoj no já bych se bála že to vše někam založím a pak nebudu vědět kde to je nebo v horším případě to najdou děti a použijí to na své výrobky jak je znám :-D já mám zamluvený termín a hospodu a teď přemýšlím koho pozvat abych na nikoho neza ;-) pořád mi vrtá hlavou jestli to oznámit všem koho pozvem už teď nebo čekat aˇž na příští rok a zvát je i s oznámením jak jste na tom vy ostatní??????
Odpovědět
@stastnanevesta no, taky jsem byla překvapená, že už rezervují na příští rok, ale všechno je to o lidech ... a my si vybrali fakt skvěle :-)
Odpovědět
@vinilu toho se nebojím, protože všechno zatím skladuju v práci, takže tam není tolik míst, kam bych něco mohla zašít a následně nenajít :-D a my to říkáme přůběžně všem, u kterých chceme, aby tam byli, tak ať s tím počítají a nic jiného neplánují :-) oznámení máme spíš jen jako informaci pro ten zbytek a na památku pro rodiče apod. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vinilu já už to říkám teď a pak pošleme oznámení,až je budeme mít
Odpovědět
@pusak hmm tak to se máš já bych to v práci skladovat nemohla a doma není tolik místa :-( a zatím se rozkoukávám. když mi můj drahý řekl ať to zařídím tak sem si říkala že je blbost zařizovat a zhánět teď že je to až za dlouho ale je fakt že čím víc člověk zařídí pořídí teď tak pak se nebude nervovat ;-)
Odpovědět
@stastnanevesta hmm to je super rada No oni ti úplně nejbližší už to ví i svědci dokonce a zbytek rodina se to dozví průběžně buď od nás nebo od drben s okolí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vinilu přítelův svědek to zatím neví, chlap mají na vše času dost :-|
Odpovědět
no my budeme mít za svědky nejkámoše od nás co s nimi nejvíc trávíme času i děti si rozumí a oznámili jsmejim to nedávno při kávičce byli paf :-D koukala jsem ti na profil a dostala jsi mě těma fotkama zkoušky šatů já si říkám že na šaty pojedu tak v lednu ale koukám že jsem nějak pozadu pořád si myslím že je spousta času ale ono to asi tak nebude chjo máš už zamluvenou pekařku na cukroví?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosím, máte některá podobné zkušenosti s brněnskou matrikou? Původně jsem se byla ptát na matrice pro Brno-sever na termín říjen 2012, a vypíší je až příští rok v dubnu :-o To ale padlo, protože místo obřadu spadá pod matriku v Krpoli, a tam mi řekli že na říjen vypíší termín tak v březnu, bez jakékoliv předběžné domluvy, naschledanou ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?