Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak já se taky přidávám:-), máme svatbu 20. dubna 2012.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkaa10 hezké datum :-), My 23.6. 2012, hezky se to bude pamatovat, páč dva krát tři je 6 :-)
Odpovědět
my máme 21.7. a už jsme si konečně vybrali i místo. zbytek příprav nechávám na zimu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...tak my se rozhodli po 11ti letech soužití taky začít plánovat svatbu a máme termín 14.4.2012.
Odpovědět
Profilova fotka
prosím Vás kdo máte v oku, někoho kdo dělá hezké a dobré dorty za dobrou cenu,, Praha,,, budu Vám vděčná
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkaa10 hezké datum :-) my plánujeme 7.7.
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 Ahojky, zkus Blanku Lupoměskou (nebo na googlu dej do vyhledávače "Blančiny dorty")...peče výborně a je s ní parádní domluva, kamarádka má vyzkoušený ten s minidortíkama na hranatém stojanu.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.erhartovacukrarna.cz/cs/in... Ségra měla třípatrovej, dole pistáciovej, uprostřed maliny s jogurtem a nejmenší patro lanýžový, politý marcipánovou polevou a teda...jeden z nejlepších dortů co jsem kdy jedla!!! Ale byl zase dražší, pár tisíc za něj padlo.
Odpovědět
Profilova fotka
@martina180 já určitě doporučuju Hotel U Crlíka v Tetčicích (20km od Brna, po dálnici na Prahu z Brna autem za 20 minut).. byli jsme tam na jídle několikrát (narozeniny, konec školního roku, moje promoce, nebo jen tak) a vždycky nadmíru spokojeni.. s obsluhou i jídlem. Na hostinu jsme si to zamlouvali tento týden. Domluva na jedničku. Dokonce je pokoj pro novomanžele zdarma (i když nikoho jiného mít ubytovaného nebudeme), kytičky na stůl na hostině jako dárek. Za pronájem nic nechtějí. Můžeme si donést i vlastní víno (když bude s vlastní svatební etiketkou). Takže vřele doporučuju :-)
Odpovědět
Ahoj holky, my plánujeme svatbu 11. 2. 2012, už máme hodně věcí zařízených .... budeme to mít v kostele sv. Jakuba v Kutné Hoře. Doufám, že bude sníh, mám ráda zimu a strašně si přeji být v ten jako sněhová královná :-) Jinak příští rok v červnu budu taky bakalář ( snad ) a už s novým jménem .... se na to moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@setare jeee to je moc hezké datum... tak to už máš v podstatě za chvíli.. možná budeš z nás tady první, co to bude mít za sebou :-)
Odpovědět
Děkuji :-) už aby to bylo :-) s přítelem se moc těšíme, až půjdem spolu k oltáři :-) všimla jsem si, že jsem zatím asi jediná, co se bude vdávat v zimě .... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@setare ještě je tu Péťa (@petrajavor) a ta bude mít svatbu letos v listopadu ;-)
Odpovědět
Tak to jo :-) ale to je rok 2011 :-)
Odpovědět
@setare Krásné datum :-) Taky jsme o něm přemýšleli :-) A taky se chystám ke státnicím, vzhledem k červencové svatbě radši až v září :-D
Odpovědět
No já jsem to původně chtěla v červnu, ale představa jít ke státnicím a mít v květnu ještě zkouškový .... to bych asi nedala .... bylo by toho moc najednou ... a déle se nám čekat už nechtělo, takže v únoru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ya Krásné toto datum :)
Odpovědět
Profilova fotka
@setare Teda v unoru se moc lidi nebere ale i tak gratuluji. Ale zas na druhou stranu my rodice se braly v lednu a na fotkach vubec nejde poznat ze je to leden. :)
Odpovědět
@blondys23 mý rodiče se taky braly v únoru, na naši svatbu budou mít výročí 30 let, takže budem slavit tak trochu dvojitě :-) jinak vím, že v únoru se moc lidí nebere, ale já jsem to chtěla mít trošku jiný než to mají všichni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavne aby nebyla vanice :) a budes tu pak mit fotecky?? Na ty bych se rada podivala
Odpovědět
@blondys23 vanice ne, ale nějakej hezkej sníh by mohl být :-) jo, pak je sem dám ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,my plánujem 16. června.Včéra jsme se byli ptát na matrice v Nbk jaké máme možnosti a pani byla velmi neochotná :-(
Odpovědět
Ahoj, tak já se kupodivu taky přidávám :) Jsme spolu přes 4 roky a v lednu koupili zbor-domeček, který si samy opravujeme ... navíc (ne)píšu diplomku a hledám práci... takže jsem to letos moc nečekala. Ale přítel mě s prstýnkem mile překvapil :) tak teď vymýšlím jak všechno co nejlíp stihnout a jak to vyřešit finančně ;) Budu ráda za vaše rady a nápady a těším se na společné debaty!
Odpovědět
@lois01 Svatbu mám v Píšti v kosteli a oběd poté v Bolaticích. Jinak hudbou jsem myslela nějaké duo či trio, kapela.. prostě ty, kteří ti budou hrát potom po obřadu na sále. Na obřadu hudbu mají :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sisutk ahoj,vítej a přeju krásné plánování :-) kde bude svatba a do jaké barvy? @katerinav to je normální,na matrice mc ochotní většinou nebývají
Odpovědět
Profilova fotka
@setare držím palce :-) já končím Bc.snad konečně v lednu a pak pokračujju,takže Mgr.už s novým jménem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta njn co naděláme,už tam nepůjdu.asi se stejně vezmem u nás na zámku.Kde máte vy vybráno?Mno a co ta barvička?Stále se rozhoduju a nevím.Letos frčila fialová.Tak se rozmýšlím jesi fialová bo žlutá.Ještě stříbrná..asi s fialovou,mno :-D už mam předsvatební mánii =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katerinav svatba bude na zámku Lysice, asi v zámecké zahradě. a barva bude bordó/bílá
Odpovědět
Profilova fotka
byla jste některá v salonu ADINA kousek od anděla? jaké to tam je,? já jdu zítra, tak co mám čekat,, díky
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 já byla v Adině v Holešovicích
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?