Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 ty popelkovské se širokou sukní a tylem kolem ramen bude i vlečka a závoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta :-), koukni prosím na ty mé,, jak se ti zdají, dík
Odpovědět
Profilova fotka
adelka mas krase saty fakt super :-) az ja zjistim jak tady vkladat do alba co se mi libi tak tam budu taky davat plno veci ale nejak mi to nejde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, myslíte si, že to je "chudé" mít vlasy v drdolu a už nic navíc? Pořád si představuji šaty se závojem, s broží, s kytkou....ale nic mi k tomu nesedne. Zase abych vůbec vypadala jako nevěsta.
Odpovědět
@zuzkka88 Ahoj Zuzkko:o) moc děkuji za radu, určitě se na ten hotýlek mrknu na netu:o) a ty tam plánuješ svatební hostinu? ještě jednou díky:o)
Odpovědět
Profilova fotka
@martina180 Není zač... :-) jj plánujeme tam hostinu na 7.7. Sice budou muset svatebčané dojet z obřadu, co bude v Brně, ale je to jen kousek, 20 minut. Hlavní je, že vím, že tam suprově vaří a personál se o nás postará, jak budeme potřebovat.. protože co tu už některý holky popisovali na beremku, jak se v některých restauračkách museli doprošovat, aby se jim obsluha vůbec věnovala, nedonesli lžičky k dortu, hosté byli na suchu apod. Takže jsem neváhala a chtěla jsem to tam. Navíc ty věci co mají darem (kytičky na stůl, novomanželský pokoj, za pronájem nic nechtějí apod.), super. Teda já jim tu dělám reklamu, ještě by mi mohli dát na něco slevu s takovou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@martina180 jejich stránky: www.crlik.cz a i nějaké fotky ze salónku, kde se svatby dělají asi nejčastěji (i my to tam budeme mít) http://www.crlik.cz/index.php?id=104
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 Zuzi, to vypadá moooooc hezky!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 Ahoj, kdeže to budete mít? V trávě s bránou? To mě zajímá, co plánuješ dělat v případě, že vám bude pršet? Taky plánuju svatbu venku...
Odpovědět
@zuzkka88 tak to je super, že jsi s nimi tak moc spokojená, co jsi mi napsala, tak zní moc dobře. Odkaz na hotel jsem poslal i příteli a on říkal, že to tam zná, že tam také papal a vaří fakt suprově :-) já teda nejsem přímo z Brna, bydlím spíš na jih od Brna, takže je to pro nás trošku dál, ale uvidím. Už mám vyhlídlí i nějaký jiný restaurace, ale pořád pátrám po dalších. Tak at se Vám svatba a celý svatební den vydaří :-) my to chcem až 28.4.2012, tak to mám ještě čas na přípravu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Děkuji :-) taky se mi to líbí.. i děcka si tam vyhrajou v dětským "koutku".. a je to tam útulný a vypadá to, že se tam bude dát i tančit, což jsem ráda :-) @martina180 Děkuji. Ať už si vyberete cokoliv na hostinu, tak hlavně ať jste spokojení ;-) taky jsem původně chtěla termín 28.4... tak ať vám vše vyjde :-)
Odpovědět
@barbora_b já myslim proč ne.. Určitě budeš vypadat jako nevěsta, toho bych se nebála :-) jak se říká, v jednoduchosti je krása, a než to přehnat a spatlat vše dohromady, tak tohle je rozhodně ta lepší možnost ;-) naopak si myslím, že takhle jednoduše to může vypadat úplně dokonale! Zvlášť, když se do tý jednoduchosti pak doladí ještě bižu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs děkuju...asi už mi to nějak nemyslí nebo co :-) Nemám nápady
Odpovědět
@barbora_b něco jako syndrom svatebního vyhoření? :-D tak ono to zas přijde :-) kdyžtak pomůže kamarád google ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs né to zase ne, já jsme objednala šaty a od té doby mám energie na rozdávání :-D A co vy, jak jste daleko s plánováním? U nás je v podstatě doplánováno....te´d to "jen" platit :-D
Odpovědět
@barbora_b tak aspoň, že tak :-) my jsme na tom jinak úplně stejně - taky máme částečně doplánováno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky už nakupujete? jako doplnky, dekorace na stůl a atd,,???abych nevypadala jak blázen,,, segra mi dneska objednala překrásný podvazek, ale prej ho dostanu až k Vánocům :-), a já si objednala ozdobné špendlíky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 já ještě nenakupuju nic...jen kdybych narazila na něco, co je třeba teď hodně cenově výhodný nebo "nesehnatelný", ale jinak zatím nic...bojím se, že to do příštího roku někam strčím, pak nenajdu nebo se mi zalíbí ještě něco jinýho...atd...takže s dekorací a "blbinkama" ještě vyčkávám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já zatím nakoupila bublifuky a stuhu, což je cenově výhodné :-), jinak sem ěmla sen, že sme nestihli nic nakoupit, připravit a ještě mi ženich utek od oltáře,,, od té doby mám nervy a nejradši bych měla do Vánoc hotovo,, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 fakt? tak u těch bublifuků bych se zrovna bála, že za rok už nebudou tak "bublinkovat"...
Odpovědět
@adelka206 nenakupuju. Zatím ještě vyčkávám.. furt mám nějaké nové nápady, úpravy, takže vím, že bych mohla utratit za něco, co pak nespotřebuju.. takže zbytečně :-) jediné, co jsem koupila, tak byly botky, protože na ty jsem narazila náhodou a byly vcelku levné. Jinak plánuju začít nakupovat až někdy po novém roce (tak únor?) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun hm, to mě teda nenapadlo,,,já je teda ještě nekoupila, jen sem to měla v plánu,, tak dík za varování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 Třeba se mýlím...ale asi bych se toho obávala...ty bublifuky zase nejsou taková položka, u které bych se bála, že se nějak výrazně zdraží...ale jak píše @hannnahs, třeba boty nebo nějaké takové doplňky, kdyby byly výhodné, tak je nákup fajn....ostatní věcičky taky nechávám až na jaro příštího roku...
Odpovědět
@adelka206 navíc s tou výzdobou - čekám ještě na schůzku s koordinátorkou zámku, aby mi vůbec řekla, co bude možný udělat, co ne... Ono to nakonec není jen tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 my už dekorace máme a máme toho zařízeného (koupeného) dost
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar Ve fotoblogu mam vyfoceny altanek pri nepriznivim pocasi tak se muzes mrknout. Budem to mit u restaurace, fotku venkovniho prostoru jeste nemam ale bude az se tam dostanu to vyfotit.
Odpovědět
Profilova fotka
@kive76 to doženete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@wildy Ahojky, nikdo zálohy nechtěl.. v restauraci mi řekli, že jsou s tím zbytečné starosti, a že nám věří, když jsme si to zamluvili.. oni prý s námi počítají.. tak jim věřím :-) fotografka taky nic nechtěla, ale je to moje kamarádka, takže jinde se asi platí.. jinak platba za kostel je dobrovolná a s kapelou jsme se dohodli, že to vyřešíme někdy na jaře, až si je půjdeme na živo poslechnout na zábavu.. takže zatím výdaje žádné, pouze dobrý pocit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 ty šaty jsou moc krásné.. také nad nimi uvažuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 Teda to vypadá skvěle!! Skoro začínám chtít velkou svatbu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?