Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jaké byly šaty? tam budou stejné modely
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak jsem jukla na net,je to hezký zámek..tam budou moc hezký fotky.Jak tam jsou s cenami?My zámek Loučeň.Chtěla bych taky obřad venku,jen mam obavy z počasí,ale tak v červnu by mělo být pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
@katerinav kamarádka se taky vdávala venku na zámku Loučeň před dvěma lety v květnu.Lysice jsou nádherné,uvnitř za 6000 a v zahradě od 3000.
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 jsem nadšená,super výběr šatů a bezva přístup,nakonec jsem si tam vybrala svoje vysněné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny. Taky s přítelem plánujeme svatbu na rok 2012 a to někdy ze začátku roku (nejspíše leden). U nás platí čím dříve, tím lépe :-D .. Jen nemohu sehnat nějaké hezké a ne moc drahé místo. A co se týče svatebního dortu, žádná sláva. Kdyžtak posílejte typy - budu moc ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nosalovi určitě bych ráda, abychom to měli třeba na zámku, či na nějakém jiném hezkém místě ve středočeském kraji, ale určo ne na úřadě 8-(
Odpovědět
@nosalovi vítej mezi námi :-) a kde přesně ve Středočeském kraji, třeba poradíme nějaká hezká zákoutí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nosalovi a co Okoř ? tam se vdávala kamarádka..no my asi bud 24.2..nebo 24.3..ale asi na Kladně na radnici..protože v zahradě se oddává asi až na jaře, a v létě
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky se k Vám přidávám.. vidím, že diskuze je v plném proudu :-) my se budeme brát 1. září 2012.. celkem oblíbený termín jak jsem už zjistila..:-) naplánovány máme zatím jen základní věci - jako kostel, místo hostiny, fotografku a kapelu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta u nás jsou ceny vyšší,nad deset tis.Snad venku to nebude až tak moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 ahojky, no to mi ještě nic nemáme..včera jsme se dohodly na svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 Můžu se zeptat, zda jste museli již takhle dopředu platit zálohy? Např. fotografce apod.. ? Nebo se zálohy polatí později?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@maruska116 @kive76 ahoj,vítám Vás tady :-)
Odpovědět
ak se musim pochlubyt dneska jsem mela telefonat ze zamku a priklepli nam datum na 28.7.2012..... takze jedna dulezita vec muze byt skrtnuta ze seznamu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@wildy zálohy se většinou platí až s potvrzením termínu a to u většiny z nás bude na podzim nebo v lednu
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Děkuji, právě že vidím, že třeba jedna oblíbená fotografka má již na příští rok plno a termín na matrice vypíšou až v lednu... Tak mě zajímalo, jak moc dopředu chtějí ty zálohy...
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJ HOLKY TAK JA KOUKAM PO SVATEBNICH SALONECH TENTO JE U NAS....http://www.salon-isabel.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.lenea.cz/Svatebni-lahev-Po...
Odpovědět
Profilova fotka
ted uz by to melo jit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a tady je ten salon http://www.salon-isabel.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
@wildy ahoj, my už máme některé zálohy zaplacené ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A tyto saty se mi libi jsem zvedava jake nakonec vyberu http://www.salon-isabel.cz/images/sto...
Odpovědět
Profilova fotka
@wildy asi jak kdo
Odpovědět
@misa1982 : dobra stranka ...uff uff takove mnozstvi veci
Odpovědět
Profilova fotka
a ty renomované značky myslí jaké?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já byla požádana o ruku včera.Zatím jen prolejzám net a kalendář.Ale letos už veselka nebude
Odpovědět
@stastnanevesta děkuji :-) taky držím palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta takže šít se nebudou? já si je nakonec taky zamluvila a musím říct že opravdu super přístup, šaty mám teda už zamluvené,, sice bych si mohla vybrat z nové kolekce v prosinci jiné,,, ale na těhletěch sme se shodli všichni doma a hlavně já :-),
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 budou podle těch co jsem viděla v tom salonu.a už nehledám jiné,taky jsme se na nich doma shodli
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta a jaké teda? já sem zvědavá :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?