Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 taky už bych chtěla mít jistotu :-)
Odpovědět
téda, tady přibylo nevěst za tu chvilku, tak všechny vítám :-) hlavně hezký plánování a žádný nervy! To přeci musíme zvládnout, navíc, přeci jen je to plánování příjemný události a ne nic hroznýho ;-)
Odpovědět
@lois01 Ahoj taky plánujem svatbu na toto datum :) Neboj všechno zvládneš.. dle mého soudu je nejdůležitější v nejbližších dnech zajist obřad, sál a hudbu a na ostatní máš čas po novém roce :).
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada Jé já jsem z Lysé :-D A odkud budete mít snubní prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
holky máte někdo zkušenost s tímto salonem prosím????????,?? http://www.svatebni-saty-glamour.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
@maracuja To je náhoda :-) My budeme mít prstýnky od Vlastimila Kalaše na míru a originál :-) Je moc milý a dobře se s ním komunikuje... Prstýnky jsme před týdnem měli i na zkoušku zda sedí a teď je bude dodělávat...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta A jak budeš mít řešený šaty, nějakou štólu nebo tak něco?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar podívej se do alba.Má to tyl přes ramena,ale toť vše
Odpovědět
Profilova fotka
A nebojíš se, že ti bude zima?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta A nebojíš se že ti bude zima,
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jéé to je dobře,já se snažim taky plánovat,tak ještě,že budoucí ženich se začíná aktivně zapojovat:-) včéra koupil stojánky na svíčky :-D krásný
Odpovědět
@jipe to je super, škoda ale, že budete mít svatbu tak daleko...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hanada kousek od Nymburka,jé v Benátkách,to by se mi taky líbilo,jenže měli by jsme to daleko.Tak možná to výjde na Loučeňským zámku.Mno a co se týče hostiny tak jsme nešťastný,chtěli by jsme blízko domova,jenže nic tu nejni. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Vy jeste nemate zamluvene datum?? Koukala jsem na šatičky co jsis skoušela, už máš vybrano??
Odpovědět
Profilova fotka
@katerinav no a do Poděbrad? Viděla jsem tady fotky z obřadů a hostin v Poděbradech a byly krásné...
Odpovědět
Profilova fotka
No to by jsme měli blíž ten Nymburk,především jde taky trochu o finance,ale snad by to neměl být problém.Jéé a to už máte prstýnky?Týjo,já mam zatim boty :-D prstýnky budem zařizovat asi až po Vánocích.
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 většina matrik dává datumy až na podzim nebo po novém roce :) málokterá tady má už datum 100% jisté
Odpovědět
Ahojte holky, chci se zeptat , nemá tady některá z Vás typ na nějaké krásné místo v Olomouckém kraji ? :-) popřípadě neví někdo kolik by stálo pronajmout autobus ? :-D Děkuji předem za odpověď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Mi ale nemame svatbu na radnici :)) Ale venku v trave. Ty uz datum zamluvene mas??
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 A oddávajícího nemáte přes matriku? My datum zamluvené nemáme, zámek, kde to chceme mít vypisuje po dohodě s matrikou termíny někdy říjen/listopad - konají se tam i různé kulturní akce, atd., takže to není každá sobota
Odpovědět
Profilova fotka
Vzdyt mas psano ze se budete brat v cervnu?? Pritelovy se to moc na radnici nezamlouva, pripada mu to tam takovy nudny a hlavne ze tam prijdes vyleze ze sine jedna svatba pak tam vlezes ty a kdyz odchazis uz tam stoji novy ze je to tam jak na bezicim pasu. Budeme mit obrat v trave s branou kousek za mestem u restaurace kde poradaji i svatby. Datum uz mame od dubna zamluveny a Restaurace nam oddavajiciho zaridi
Odpovědět
Profilova fotka
@blondys23 jj, máme vybrané datum na červen, na naše výročí, ale může se stát, že v listopadu, až se dozvíme termíny obřadů na příští rok, tak ho budeme muset změnit. Já mám strach mít obřad venku, ohledně počasí. Je super, že vám to restaurace zařídí, asi jsou domluvený s matrikou, že jim tam vždycky někdo dojde, jak požadují
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs :) zdá se nam ten termín nejpěknější :) My jsme z Ostravy :) A jak probíhají přípravy zatím u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
Az bude chvilka mozna to stihnu nahazet ty fotky ted tak pri nepriznivem pocasi je altanek... Mi jsme chtely 7.7. protoze jsme se ten den poznali ale uz nas stacily predbehnout takze jsme to o 14dni posunuli. Rekla jsem si ze se nebereme pro datum ale z lasky
Odpovědět
@martinavojta asi tak.. kdybysme se měli brát na naše výročí, tak nás asi nikdo neoddá :-D jinak přípravy teď žádný nejsou.. máme pauzu, to "nejvíc žádaný" jsem tak nějak zařídila, takže už jenom čekáme na tu matriku. :-) teď na prázdniny jsem potřebovala volno od jakýhokoliv zařizování a obíhání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar bereme se v červenci,takže mi zima nebude @blondys23 nemáme ho zamluvené, až v lednu. Ano,šatičky mám vybrané,nechám si ušít @katerinav můj se zapojuje taky :-) my budeme mít snad prstýnky do konce roku
Odpovědět
@pajulka1591 : hudbu????? jaj to na obrade nedavaji automaticky? Kde mas svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky máme plán na svatbu v dubnu nebo v květnu 2012. zatím se ale pořád nemůžeme rozhodnout kde - nejvíce se nám zatím líbilo ve Slavkově u Brna na zámku, ale zase váháme, jestli nebude lepší udělat hostinu i obřad na jednom místě. Z přítelovy strany bude hodně babiček a dědů, tak ať je celý den nevozíme sem a tam... nevím no. Neznáte některá nějaké pěkné místo na hostinu ve Slavkově? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, plánuje někdo svatbu v září 2012? 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, s přítelem plánujeme svatbu na duben 2012, někdy koncem dubna, ale absolutně nevím, kde udělat hostinu ?:O(Neporadíte mi?Nějaký pěkný hotýlek nebo restauraci v Brně nebo jeho okolí?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?