Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@elisp A proč Ti ho nechce poslat ? :-)
Odpovědět
@amaka2 Kdo říkal, že mi ho nechce poslat?:-) spíš mě první zajímá , kdo s ní máte jaké zkušennosti, za jakou cenu ;-) , a pak jí možná napíšu.....
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs-dekuji za privitani :) My mame datum stanoveny na 18.8 ve ctvrtek to jdeme jeste potvrdit na matriku.Tak uz se nemuzu dockat až ten termín bude uplně stoprocentní:) Pokud se můžu zeptat a odkud jste? a na kdy mate vy termín??
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta- dekuji za privitani :)
Odpovědět
zdravím to martinavojta: vy už jdete potvrzovat termín na srpen 2012? My plánujeme svatbu na červen a zdá se zatím brzy chodit rezervovat matriku...vlastně nevím, jestli už jsou termíny na 2012 vypsané...
Odpovědět
@elisp To jsem si dělala srandu. Jen mi přijde divné ptát se tady na cenu, když se můžu rovnou zeptat fotografky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monli- Ahoj jdeme se zeptat protoze to mame na hrade a ten uz ma ted cervenec 2012 plny a rekli nam pokud chceme tam svatbu tak at co nejdrive si to zarezervujeme aby se dalo vedet i na matriku jestli oni maji ten den cas.Kdybysme to meli jen nekde na matrice tak to tak nehrotime :)
Odpovědět
@stastnanevesta děkuji pěkně za přivítání :-))) Já tohle vůbec neznám, nikdy jsem na tyhle diskuze nechodila a už je to tady!!! :-) Můžu se zeptat odkud jste? Já z okolí Brna.
Odpovědět
@amaka2 já se s dovolením taky přidávám s prosbou!!! Pokud by to šlo, tak někde z okolí Brna..díky :-)
Odpovědět
Ahoj tak bych se ráda přidala k nevěstám z roku 2012 :) Svatbu plánujem na červenec, ale protože letos budu končit školu a rovněž začínám s prací, tak se snažíme co nejdříve zařídit vše, co jde, aby byl pak čas i na ty méně příjemné věci, jako je škola a učení ;-) . Byla bych moc ráda, kdyby jste někdo měli nějaké dobré zkušenosti s fotografy z Opavska či z Ostravy a poslali mi na ně třeba kontakt, popř. webové stránky:) a tím nám ušetřili další čas. Zatím se mějte hezky:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bobinkah z Brna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak sme se dozvěděla, že až an dort a prstýnky si mám vše zařídit podle svého,,, myslela sem že bude můj budoucí muž více spolupracovat, ale vzhledem k tomu, že zařídil vše co se obřadu týče tak můžu být spokojená
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bobinkah Ahoj, já jsem taky z Brna, hodlám přesídlit do okolí Brna, ale svatbu budu mít na druhé straně republiky
Odpovědět
Profilova fotka
@pajulka1591 ahoj,vítám tě. Co studuješ?a kde bude svatba?
Odpovědět
@amaka2 Cenu už znám, tak v pohodě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!!!! tak jsme se dnes byli podívat na jednom místečku, kde by se mohl odehrát náš den a je rozhodnuto!!! DEFINITIVNĚ :-D :-D Slibuju, že k žádné změně už u mě ohledně místa nedojde :))) Budeme to mit na Liškově Mlýně (liskuvmlyn.eu)...naprostá pohádka, mladý majitel, který vyjde ve všem vstříc, naprosto dokonalá domluva, úžasný prostory, no prostě jsme uchvácení a můj drahý byl možná ještě víc nadšenej než já, takže nebylo o čem diskutovat :-D a fotit nás bude skvělá Hanka Skácelová x-) ještě jsem plná dojmů :)) fotečky dám za chvíli do alba, jen to nahraju...
Odpovědět
@stastnanevesta Ahoj:) studuji Učitelství pro 1. stupeň ... Obřad by měl být v kostele v Píšti. Mi zatím přijde, že zařizovat vše je zbytečné, ale jak Vás tady sleduji, tak jsme i v něčem hodně pozadu :). Zatím vyřizujeme 3 základní věci... obřad, hudba, sál a zbytek budeme řešit až po Novém roce...:) Takže doufám, že už nebude pozdě :). A co ty? Kdy a kde bude svatba :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajulka1591 ahojky,já studuju španělštinu v Brně. No času dost sice je,ale já zase říkám,že nikdy není dost brzo začít plánovat.U nás bude rezervace taky po Novém roce.Svatba bude 7.7.2012 na zámku Lysice,buď uvnitř a nebo v zahradě
Odpovědět
@stastnanevesta Já chtěla taky venku, ale mám věřícího snoubence, takže i přes mé nekřesťanství a nekřtění jsem s kostelem souhlasila... Tak uvidíme :) No já se trochu plánovat ještě bojím.. rok je docela dloihá doba a během ní mám státnice atd. , ale jsem optimista a za rok v tuto dobu si snad povíme, jaké to bylo :D.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajulka1591 taky mě do svatby čekají státnice,ale nejspíš v lednu,takže pohoda.my jdeme v sobotu na svatbu spolužačky z vš a taky to mají v kostele,bere si Rumuna,bude to zajímavé
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mám já ale štěstí :-( Jela jsem včera z práce dříve, protože můj přítel měl narozeniny tak jsem jej chtěla překvapit že uvařím a uděláme si hezký večer. Vzala jsem si tedy 1,5 z přesčasu a jela domů. Nejela jsem ale přímým vlakem jako vždy, tak jsem přestupovala. Při přestupu mi uklouzla noha, jednou nohouo jsem byla ve vlaku a druhou mezi vlakem a nástupištěm :-( Noha do krve a narozeniny jsme strávili na pohotovosti...Stát se mi tohle před svatbou, tak mě asi trefí šlak :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada auauau....tak snad budeš brzy zase fit !! :( naštěstí se to určitě stihne zahojit, ale bolet to tedy musí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Děkuju...nejvíce mě ale štve, že nemůžu cvičit :-( Jsem docela blázen do cvičení a teď mám útrum :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada No, to bývá nejhorší :( a na jak dlouho to máš? máš to v sádře?
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun V sádře nee, ale šili mi to...Tak zítra na převaz, za 12 dní vytáhnout stehy a snad se rychle rozhýbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada aha, takže sis tu nohu spíš roztrhla?? jaaaaauvajs...tak to moc držím palce..!! chuděro, zrovna teď, když se počasí dost umoudřilo, tak Ty se stehama :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Umím si vybrat co? :-) Na přítelovy narozky, začíná být hezky...co nadělám. Ještě že nemám nic s kostma nebo kolenem, je to potrhané do hloubky, ale nemám poškozenou čéšku nic... Ale rozhodně mě to neodradí od plánování ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada vlastně jsi měla takové štěstí v neštěstí :-) Tak místo cvičení budeš hledat inspiraci :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada fakt štěstí v neštěstí, držím palce,ať se to brzo zahojí. holky,tak jsem psala na matriku pro víc informací a s možností vlastního oddávajícího je asi amen, že prý nám zákon nedovoluje mít vlastního a že musí oddávat někdo z úřadu,pod který spadá náš zámek. Co se dá dělat. Aspoň že máme možnost mít vlastní hudbu k venkovnímu obřadu :-) asi fakt bude obřad spíš venku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta No to je asi fakt že na zámku vlastní oddávající nejde, ale někde na veřejném prostranství jako je louka, nebo různé hotely asi jo. No uvidíš jak Vám to vyjde :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?