Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina no, bydlíme a nebydlíme,, jelikož sme oba teprve dodělali vysokou,, tak sme bydleli na střídačku u našich a jeho rodičů,,, ale už se budeme stěhovat
Odpovědět
Profilova fotka
@catulee v Libni se zapisují termíny až od 1. září, mi teda bylo řečeno
Odpovědět
@adelka206 Aha, to znám, takhle jsme spolu fungovali na střední. :) Ale na VŠ už jsme šli do jiného města, takže jsme si spolu našli byt. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina no, ona bydlení v Praze při studiu je dost náročný finančně,,,
Odpovědět
@adelka206 My jsme v Praze. :) Ale jelikož by nám nedali kolej spolu, protože jsme každý z jiné školy, tak jsme si museli najít byt. Teda byt, máme mrňavou garsonku, což nám tedy vůbec nevadí. :)
Odpovědět
ahojte... my se včera po 10letech dohodli, že se konečně vezneme :-D Termín buď poslední víkend v dubnu nebo první v květnu, záleží, kdy bude volná chata, kde bude po svatební mejdan.. Máme to naplánované trochu netradičně, tak snad to vyjde.. a rodičům to řekneme až na vánoce, když se někdo neprokecne.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, připojuji se k diskuzi. Zásnuby jsou u mě čerstvý, proběhly teprve tento týden, ale hned mě popadlo prvotní nadšení a začala jsem brouzdat po internetu a nadchla mě tato diskuze. Termín svatby máme stanovený na duben 2012, tak teď spekuluji, jak si rozložit plánování, abych si to co nejvíce užila a nedělala vše na poslední chvíli a ve stresu. Budu vděčná za každkou radu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky můžu se přidat??? taky už začínáme plánovat svatbu..mě by se líbíl duben..takže už pomaloučku začínínám si psat seznam, kdo kolik čeho.. a kde..(teda to už mame vymyšleno) šatičky mam představu..tak snad nám to všechno klapne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zelvatko @zrofka @borsacka ahoj, vítám vás a přeji hezké plánování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Téda tady se to rozjelo:-) Mno kdyby někoho zajímalo jak je to aktuálně na zámku Manětín, či Karlova Koruna, tak tyto 2 místa jsme s přítelem objeli a vyptali se teď o víkendu. Jen co přeberu fotky, tak sem nějaký šoupnu, aby bylo vidět, jak to tam aktuálně vypadá.-)
Odpovědět
ahojte milé dámy, tak jsem ze zajímavosti koukla, jestli tady nebude něco o svatbě na rok 2012 a ono to vyšlo! Super, jsem moc ráda! Plánujeme svatbu na začátek června 2012 a já už se pomaličku začínám poohlížet po nějakých princeznovských šatkách... Nemáte někdo nějaký dobrý tip na svatebí salon v Brně nebo v blízkosti? Moc děkuji :-)
Odpovědět
Článek se načítá
No tak proč se nepřidat....my by jsme rádi v květnu druhá polovina, myslela jsem si jaká budu vyjímka a jak bude každý klást na pověry a koukám, že dnes už se to tolik nebere,vždyt je přeci ten květen tak krásný...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky..tak se taky přidávám.. máme datum 18.8. a taky už pomalu koukám kde co,a zařínám si to pomalu dávat dohromady..jsem tak trošku blázen :-)
Odpovědět
@katerina20 ahojky, vítej mezi námi! :-) my máme stejný datum, jako vy. A proč tak trošku blázen? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nevím..kamarádka se třeba vdává teďko koncem září a začínala to zařizovat až teď:-D taky se ale bojí že to nestihne:-D tak já už mám udělaný seznam hostů,možná i obřad kde bych chtěla,hostina kde bude,fotografku,v jakých barvách svatba bude,vybraný oznámení.. :-N
Odpovědět
@katerina20 Vítej. :) Tady uvidíš, že plánovat třeba rok předem není nic až tak divného. Když chce někdo hodně populární místo na obřad nebo hostinu, nejde to moc jinak... :) Dokonce jsem, koukala že tu vznikla už i diskuze na rok 2013, ale to už mi přijde docela hodně brzy...
Odpovědět
@katerina20 tak záleží.. někdo stíhá, někdo ne :-) když se podíváš na diskuzi tady o srpnu (je už založená), tak tam jsme skoro všechny s datumem 18.8. Bude to zase takové to "oblíbené" datum.. Takže je určitě lepší si zařídit ty důležité věci dopředu..
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina20 ahoj,vítám tě tady a přeju hezké plánování :-) já bych měla nervy,kdybych to měla zařídit za měsíc. taky mi přijde brzo zakládat teď diskuzi na rok 2013, ale někdo holt stíhá víc a někdo ne
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Mohla bys mi prosím poslat ten odkaz na tu diskuzi 18.8.2012? já to nějak nemůžu najít. Děkuji :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Proč by to mělo být brzo? Vždyť ty ses taky registrovala už minulý rok, tak to vyjde úplně na stejno.
Odpovědět
Profilova fotka
@klawdie ahoj, taky jsem chtěla květen druhou polovinu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila no je to vlastně fakt
Odpovědět
Profilova fotka
@bobinkah @klawdie vítám vás :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika No u nás zatím vyhrál datum 25.5. přítel má druhý den narozeniny tak prý by se mu to dobře pamatovalo!:))))
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mě napadlo, jestli i vaši muži mají zásnubní prstýnek nebo ne :) Nebo daváli jste něco k zásnubám? Pojedeme příští týden na dovolenou, tak přemýšlím že něco vymyslím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 můj zásnubní prstýnek nemá...přišlo mi to zbytečný, protože za chvíli bude mít snubní a dva určitě nosit nebude....tak jsme si užili krásný romantický wellness pobyt... :-)
Odpovědět
@ivet1987 Já jsem taky nedávala zásnubní, myslím, že by si asi myslel že jsem se zbláznila, kdybych mu něco takového dala. :-D Dáreček k výročí dostal, ale nic zásnubního...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Můj přítel také nemá zásnubní, vždy zastával názor, že zásnubní chce abych měla jen já a snubní pak už oba :-) On navíc nenosí žádné šperky, tak zvyknout si na snubní pro něj bude i tak něco, natož na 2 prstýnky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun @kaarina @hanada No právě on taky nenosí vůbec nic, ale já mu chtěla koupit jen nějaký obyčejný, aby si ho aspoň vždy na nějakou hodinku nasadil a zvykal si :-D Taky drahý prohlásil že vlasně neví jestli jsem se ho já ptala jestli si mě vezme :-D Tak jsem si i říkala že bych mu něco hezkého připravila :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?