Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta A kdy mate svatbu? Prave jsem ukazala zenichovi oznamko, to se mu nelibilo, tak mi rekl on napad na svatbu a to se zase nelibi mne... Jak tohle dopadne??? :D
Odpovědět
Profilova fotka
@danuzka 7.7. na zámku v Lysicích
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé svatba v Lysicích o tom také uvažujeme :).7 A už víte kde budete mít hostinu
Odpovědět
Profilova fotka
@danuzka Ahoj, taky tě tady vítám :-) Klidně se rozepisuj ;-) Jinak s přípravami na svatbu se to nějak poddá, tedy myslím hlavně to rozhodování... Přítelovi se taky nelíbí tohle nebo toto, ale vždycky se jde nějak dohodnout, aspoň u nás zatím jo :-)
Odpovědět
no tak super :( na naší radnici mi termín v dubnu nezamluví, protože prý dostanou seznam různých akcí až na konci roku! Tím pádem mě paní matrikářka nemohla nikam zapsat... jenže já mám do 15. října složit vratnou kauci ve výši 5000 Kč managerovi místa, kde budeme mít hostinu...a má se podepsat smlouva s datem, kdy se hostina bude pořádat, tož teda nevím, jak to mám udělat ?! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky-nevěsty :) Včera sem objevila tuhle super stránku a jsem nadšená :-) Aspoň se něco dozvím a hlavně teda zjišťuju, kolik je se zařizováním svatby práce :-( Přítel mě požádal před 14 dny v Paříži o ruku a já byla v sedmém nebi... Zatím jsem se domluvili, že svatba bude za rok...(jak se říká do roka)...no jo, jenže na to plánování je ten rok tak akorát...a my si řekli rok orientačně :) Mě by se líbila svatba v květnu..na pověry kašlu a nevěřím...je to můj nejoblíbenější měsíc...Díky této stránce jsem zjistila, že je potřeba na přítele zatlačit a dohodnout aspoň zhruba měsíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak vážené nevěsty, přemýšlela jsem co chci za promoci a nechám si dát peníze, za které si nechám ušít ty moje vysněné svatební šaty :-) a budou nové, a jen a jen moje :-), mamka mi chtěla koupit hrnce,,, to tak, co to je za dárek? akorát bych v nich pak vařila manželovi,, :-)to by byl dárek spíš pro něj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikkita26 my taky chtěli květen,,, teda přítel,, ale vzhledem k tomu že chceme mít jistotu že bude teplo (což letos moc nevyšlo) :-) jsme to přesunuli na červen,, ale určitě bude svatba v máji krásná :-) ( a taky mám narozeniny,,, takže by bylo moc věcí najednou ) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ponorkaaa kašlete na radnici,,, jistě máte v okolí romantičtější místa :-), když jsou takový, vykašlala bych se na ně,,,zkuste jiné místo, na zámku bude svatba krásná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a už něco nakupujete holky? přítel tvrdí že po Vánocích bude času dost,,, ale já už bych si ráda něco koupila :-)
Odpovědět
@adelka206 My už jo, protože toho chci mít většinu zařízenou před začátkem ak. roku. Dělám státnice necelé dva měsíce po svatbě, budu psát bakalářku, do toho praxe a učení, nechci to podcenit abych pak nebyla nervní že nic nemám a abych se mohla soustředit i na školu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina tak to držím palce,, já se chtěla taky vdávat loni běhěm státnic a doma mi to bylo zakázáno,, později jsem pochopila proč,, asi bych se, zhroutila, dělat státnice, psát práci a ještě připravovat svatbu :-), takže chápu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já plánuji nakupovat až v prosinci. Teď spíše přemýšlíme a zařizujeme místo hostiny, kněze, kostel a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 my už máme dekorace,mám boty,závoj a tak :-) státnice mám buď v září nebo v lednu,takže svatba bude na magisterském :-) chlapi mají vždycky času dost @nikkita26 ahoj a vítám tě tu,krásné plánování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta a šaty? já už jedny krásné našla :-) a nechám si je teda ušít,, není brzy? jinak závoj koupím zde,, už jsem domluvená s jednou prodávající,
Odpovědět
Profilova fotka
@isabelll no my zase chceme zařizovat hostinu až po vánocích,, až se spolu odstěhujeme, ale barvu mám shválenou takže nakupování a vyrábění dekorací mě už asi nemine,,, už sem nějaká naposedná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 šaty si nechám ušít,ale asi až příští jaro,jinak vybráno mám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a proč až příští jaro? :-),, kdyby ste našla jiné? :-), můžu vědět na kolik vás vyjdou? mě 11000 i se spodničkou,, no síla no,, ale zas budou nové :-)
Odpovědět
@adelka206 Nám už se právě nechce čekat. :) A rodina jaksi nemá vliv na to kdy se vezmeme, my si to vymluvit nenecháme. Jo, drahý taky státnicuje, aby toho nebylo málo. :-D Takže už tak nějak zařizujeme teď, mám už to docela promyšlené, to hlavní už docela máme, takže myslím, že to bude v pohodě. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 tykáme si,ne?no přijde mi to brzo teď a navíc na to ani nemám peníze a chci mít státnice a pak si udělám radost. vyjdou mě na 8500,spodničku a závoj už mám :-) @kaarina přesně,taky nám naši nevymluví,kdy se vezmeme a už se taky těší :-)
Odpovědět
Je tu někdo, kdo do toho skočí v březnu ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun ty ho, Jani asi znáš ne (Štěrbu)? Tady jsem o něm moc neslyšela, ale na Vysočině je docela profláknutej
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 tak toho zrovna neznám :) a jak to dopadlo? už je jistý?
Odpovědět
Profilova fotka
psal, že mi dnes pošle smlouvu, ale ještě jsem jí nedostala. Tak pokud nepřijde zítra, tak mu znovu napíšu nebo zavolám.
Odpovědět
@adelka206 no popravdě tady moc míst pro oddávaní není.... ráda bych to měla třeba ve foyer Divadla, ale tam si zase musím zamluvit oddávajícího z radnice, tak nevím, jestli by to nebyl problém :-( ach jo!
Odpovědět
Profilova fotka
to by určitě problém nebyl,,, kamarádka měla obřad na louce a taky si ho tam zamluvili a uplně v poho, zkus to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ponorkaaa Záleží jestli se ty akce vážou k místu nebo k oddávajícím
Odpovědět
Profilova fotka
Nemůžu tomu uvěřit, hledala jsem svatebního fotografa v okolí Nymburka a našla jsem jednoho, který mi napsal, že od ranních příprav po odpoledne by byla cena cca 4.000 :-) A fotky měl moc hezké, jsem v šoku z té nízké ceny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prosím vás, nemáte někdo poděkování rodičům? napsané myslím,,,
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada to je fajn, my jsme měli mít stejně ale na zámku, kde se budeme brát musíme mít jejich fotografa,,, takže jen za focení při obřadu vysolíme 6000, a ještě musíme mít někoho na ten zbytek,,,
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?