Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@stastnanevesta no to ano :) a kupodivu se ani nebojím, že bych to nestihla všechno :) čím dýl hledám inspiraci, tím víc zjišťuju, že původně vybrané oznámení a dort jsou nejlepší :) takže zůstanu u toho, a víc hledat nebudu. Akorát ty šaty mě štvou :( chci zhubnout do svatby aspoň 15 kio, jenže to by znamenalo, že bych si šaty mohla jít vyzkoušet až někdy v lednu nebo v únoru a to se mi zdá zase hodně pozdě... ale na druhou stranu si říkám, že salonů kolem je hodně, tak bych si snad v nějakém vybrala...
Odpovědět
@hannnahs tý jo, vidíš vyšší DPH! to mě vůbec nenapadlo! :( ale já si myslím, že ono to v konečném důsledku neudělá zase takový binec... ale je to katastrofa ty peníze! my jsme původně chtěli udělat svatbu jen se svědkama, pak jsme si řekli, že těch 30000 obětujeme, (celé si to platíme sami) ale ona se ta částka dost zvyšuje a to jsme ve fázi plánování, co teprve, až začneme nakupovat?! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ponorkaa já si nechám šaty ušít a maximálně si zpevním svalstvo a bude to.na kdy plánujete svatbu?
Odpovědět
asi na 20. dubna, na kdy vy?! já pořád přemýšlí, jestli si mám nechat šaty šít! ale dostala jsem tip na jeden dobrý salon u nás ve městě, tak se půjdu podívat tam... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vážení,, hostů sme napočítali 60,,, to nevim teda, teď babo raď, koho vyškrtnout, pokud bude drahý rozpočet,,, pomáhej bůh
Odpovědět
@ponorkaaa @adelka206 víte, co je holky na tom nejhorší? Že já jsem zjistila, že počet hostů vlastně neni cenově určující (teda jasný, je rozdíl 10 lidí a 200 :-D ), ale jinak já mám vcelku největší položky v součtu takový, který nejsou závislý na počtu lidí - fotograf, kamera, šaty.. to všecko se prostě s lidma nezmění :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt, já mám docela kliku, fotografa mám kamaráda-čili za malé peníze, hudbu máme rodinného přítele, takže za oběd,, šaty budou drahé no, ze salónu, ale dost na tomhle ušetříme
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs kolik budete mít hostů vy?
Odpovědět
@adelka206 tak to máš štěstí.. já takhle nikoho známého nemám.. resp. fotografa ano, ale svatby nefotí, pokud vím, tak bych to nerada riskovala... Jinak my máme cca 30 na oběd a max 60 na raut (ale spíš tak 50)..
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 to máte štěstí. My budeme mít oficiálního fotografa a kamarádka bude záložní. Budeme mít cca 50lidí,možná méně
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to máš pravdu. Taky si to říkám... ale 39 nebo 45 lidí...to si říkám, že už nás nezabije... ale fotograf je důležitej a ta pálka za něho...to nechci ani vidět :-x
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no já to asi poškrtám, a pozveme opravdu jen nejširší rodinu a kamarádi,,, uvidíme až přijde rozpočet :-), já si pořád říkám, že to nedělám proto, aby se ostatní najedli, ale abychom si to s přítelem užili my dva :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@masik86 právě.. já jsem si to i zkoušela.. a v naší restauraci to vypadá na meníčko za 450 Kč.. takže jako jestli o 5 lidí míň nebo víc...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta A už zařizuješ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs: Přesně tak, největší položky jsou kamera a fotky... šaty ještě se dají sehnat, ale ty 2 věci prostě okolo 10.000 Kč stojí no :-( Ale zase na tomhle se ušetřit nedá, jako mít hnusné fotky nebo video? Ani za nic... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada Jojo,máme toho domluveného dost,ale pořád čekáme na potvrzení termínu a to bude asi v lednu.Teda pokud nebudeme mít vlastního oddávajícího a pak by to šlo. Máme fotografa,kameru,místo hostiny,svědky,přiližný počet hostů,vybrané šaty a kosmetičku,všechno si z hlavy nepamatuju.jo a kapelu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 u nás se uvidí jak to ude,ale s rodinou počítáme určitě a zvu jen blízké kamarády.noprávě,taky to děláme pro nás :-)
Odpovědět
@hanada no u nás je to ještě DJ.. ten taky nestojí zrovna málo.. ale furt míň, než kapela no :-D Ale jinak fotografa ani kamery se vzdát nechci.. Je to to jediný, co mi po svatbě zůstane.. moc dobře vím, že bych si pak nadávala, že sem za tyhle věci šetřila..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs U nás je kapela za 4000 za 6hodin,což mi přijde dobrý
Odpovědět
@stastnanevesta tak to je hodně dobrá cena, můžu se zeptat kolikačlenná?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs dvoučlenná,chlap a ženská, kytara a klávesy
Odpovědět
@stastnanevesta aha, tak to pak jo.. já se prostě obávám, že tady v Praze si za všecko připočítají.. :-| už teď vím, že za stejné šaty od MS si počítají v Praze zhruba o 3 tis. víc.. takže jako mi už nic nepřekvapí, ale štve mi to no.. :-( já jsem se nakonec rozhodla pro DJ, když jsem slyšela kapely tady u nás, tak to skoro nepřipomínalo tu písničku, která to měla být.. tak sem chtěla vícečlennou, ale to prostě nebylo možný.. nakonec mám DJ z Jižních Čech od ČB a i s cestovnym vyjde furt levnějc jak DJ z Prahy.. prostě děs no.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs v Praze jsou asi ceny jinde,ty šaty,co jsem si vybrala,byly za 9500 a to bylo jen půjčovný
Odpovědět
@stastnanevesta no jako jestli bude vysoký půjčovný, tak si je snad nechám ušít! Protože to mi za to fakt nestojí :-p akorát nevím kde ušít, páč Madoru mám parádně z ruky.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Hele a mohla bys mi prosím dát kontakt na toho vašeho DJ? My chtěli taky živou hudbu, ale mám menší problém s tím, že pocházíme z Karviné a rodina od přítele je tak trochu do Polska a jsou zvyklí že se na oslavách a tak hrají i polské písničky... A aby se je někdo učil zpívat? No nazdar, to by to dopadlo, to raději vezmu DJ :-)
Odpovědět
@hanada no jestli ti nevadí, že je až od Budějek, ale je to DJ Bory, tady na beremku je na něj spousta referencí. Když zadáš do googlu, tak ti hned vyjedou jeho stránky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby jste plánovaly svatbu do fialova, mám celé balíčky doma vše, tak to klidně pošlu za domluvenou cenu.. pošlu fotky na vyžádání a domluvíme se...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Super, už ho mám uloženého do svých záložek "svatba" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada my máme DJ Romana Anděla nebo je ještě dobrý DJ Vitamin...a pak je z jihu ještě DJ, který má ženu fotografku a mají společný balíček, takže vyjde foto i DJ na 10-12hod za 9tis...ale mně osobně její fota moc nezaujala...i když dá se objednat případně jen ten DJ...jen si vzpomenout na jméno...momentík...jo! DJ Velek....účtuje si 3Kč/km, což zase není tak moc....
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Super, prozkoumám taky :-) Díky moc!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?