Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
my jsme začínali s hosty na 45... jenže pak jsme zjistili, že je to fakt moc pro nás! takže jsme to scvrkli na 35 :-D a na večer si tam pozveme jen asi dalších 10 kamarádů, jinak to nebudeme nějak moc hrotit! ;-) přítel trošku nechápe, proč chci mít fotografa, když nás může vyfotit kamaráda digitálem :-D ale to s ním raději řešti nebudu :-D ale co se videa týká, tak jsem ani nepřemýšlela nad tím, že bych si na to vzala profíka... máme kamaráda, který se tím ve volném čase baví, takže by nás natočil on a prý to pak i sesříhá ;-) aspoň na něčem se dá ušetřit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky přidávám se k vám :-) Termín máme plánovaný na 21.4.2012 a pomalu zjištuju co vše se potřebuje zařídit.Jediné co už máme vybrané jsou prstýnky....jen je objednat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se k Vám též přidávám - termín 2.6.2012 a vypadá to na zámek v Častolovicích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verrry @mishulem holky, vítám vás a přeji prima plánování !! :) už máte nějaké představy?
Odpovědět
Profilova fotka
holky už vybíráte šaty?jak dopředu se chodí zkoušet?Představu o svatbě mám že by mohla být na zámku v Kuníně ale čeká se na vyjádření termínu jestli to schválí nebo ne.Takže termín potvrzený není :-( .
Odpovědět
taky vítám nově nevěsty! :-) @verrry bez termínu bych to nezkoušela.. některé salony mají jako "bezpečnostní opatření" to, že bez termínu ti nedovolí zkoušet šaty.. Je to prý kvůli tomu, aby si holky jen tak nezkoušely šaty, aby se neničily..
Odpovědět
Profilova fotka
@verrry @hannnahs No to je relativní jestli bez termínu zkoušet nebo ne :-D Co my co ho budeme mít až v lednu? :-p Já kdybych šla zkoušet tak taky řeknu datum kdy chci svatbu, i když to nemám potvrzené :)
Odpovědět
Profilova fotka
@verrry @mishulem vítám vás a přeju krásné plánování.Kde bude svatba a do jakých barev?koukám,že obě máte děti
Odpovědět
@ivet1987 jasný, je to relativní. To spíš kvůli tomu, aby se člověk "nepráskl" a hned neřekl, že vlastně neví :-)
Odpovědět
@verrry jé, máte termín o den po nás :) to je fajn :)
Odpovědět
a dneska jsem si uděla první zářez na vyřízených věcech :) mám objednaný krásný zdobný papír na výrobu svatebních oznámení ;-) HOLKY, už máte zamluvenou radnici nebo nějaká místo, kde vás oddají?! Mě se pořád nedaří na tu naši matriku dovolat a na mejly neodepisují :-S chtěla jsem to vyřešit předběžně takhle na dálku, ale nakonec tam budu muset zajít asi osobně! ach jo! pořád mám pocit, že mám ještě fůru času, když se bereme až v dubnu :)
Odpovědět
@ponorkaaa ahojky, no tak my sice chceme svatbu až v květnu, ale na matrice nám řekli, že bohatě stačí začátkem nového roku... což mi tedy přijde docela pozdě, takže to vidím tak, že tam s drahou polovicí v říjnu či listopadu naklušeme... chceme totiž konkrétní datum a hodinu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ponorkaaa asi záleží na tom, jaké místo máte vybrané - u nás na vesnici na obci, když šla kamarádka v prosinci domlouvat srpnový termín, tak ještě neměli ani kalendář na nový rok a řekli jí, ať příjde později.... my chceme mít zase na poměrně žádaném místě, kde matrikářka řikala, že bývají i 3 svatby v 1 den takže doufám, že se vlezeme - já ještě nic hlásit nebyla....pořád si řikám, že je ještě času dost 8-)
Odpovědět
@mishulem Ahojky to by mohlo být hezké na zámečku:) a už máš nějakou konkrétnější představu, jak by svatba měla vypadat?
Odpovědět
@rousse A kdy máte termín?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab chceme 4. srpen 2012 - a argumenty jako že "srpen a léto jsou žádané termíny" nechci slyšet :-D prostě je ještě času dost :-D
Odpovědět
@adelka206 Myslím, že by to mohla být velmi hezká kombinace:) kamarádka tady na beremku má stříbrno-světle modrou a je to taky nádherné
Odpovědět
@rousse :D říkám, nám na matrice řekli že po novém roce času dost a to to chceme v červnu takže myslím, že pohoda:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkkab já v to doufám - já tam teda plánuju zajít na podzim se přeptat, protože kostelík na Modré je poměrně často vyhledávaný na svatby z celého okolí - je to kouzelné místo - takže pro jistotu.... ale teď o prázdninách si myslím, že to rozhodně ještě není aktuální 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Právě se dívám, že máš tak 30-50 hostů. U nás to s kamarády na večer pod 100 nepůjde ;-( Je to trošku šílenost, ale zatím, co jsem zažila svatby z přítelovy strany, tak to takhle bylo. Myslím, že ten základ se nám pohybuje kolem 80-90, no a plus kamarádi na večer, tak to bude tak 110. škoda mluvit :-D
Odpovědět
ahoj holky tak po dlouhé době jsem opět tu :-) . snažila jsem se dočíst několik stran zpět, je tu opravdu už hodně budoucích nevěst. U nás je situace taková, že jsem oznámila svému svědkovi ať počítá že bude mým svědkem, dále mě šokoval opět přítel když se o svatbě začal bavit sám od sebe! se svým svědkem. Termín stále nemáme, ale místo původního září to vypadá na poslední 2 týdny v srpnu. Ale jak to všechno bude, to se ještě uvidí, ale snad to vyjde příští rok, bylo by to hezké, přítelovi bude 30, mně už letos 25 (ale během svatby ještě 25 :-D , spolu oslavíme 10... taková pěkná čísla :-D co je u vás nového?
Odpovědět
Profilova fotka
@mariol to jsem teď zažila na kámoščině svatbě taková čísla - 104 lidí jen na hostinu - a bylo to moc fajn..... ale platit bych to nechtěla :-D já doufám v sladkou čtyřicítku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rousse :-D u nás to bude tak, že každý si bude platit ty svoje hosty :-) ať je to spravedlivé. já jsem docela v klidku, nás je do 40 :-) jenom mám trochu obavy, kolik budou stát šaty, výzdoba a takové ty ptákovinky
Odpovědět
Profilova fotka
@mariol vidíš a to je chytré řešení 8-) z výzdoby a jiných serepetiček bych obavy neměla - jestli jsi alespoň trochu šikovná, tak to zvládneš i sama a šaty se taky dají pořídit za rozumnou cenu..... podle mě je právě hostina a cukroví tou největší položkou...... jo a ještě víno a slivovice - u nás na Slovácku rozhodně - i když já i můj drahý jsme abstinenti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no budu se pokoušet co nejvíc zvládnout sama :-) cukroví snad napeče tetička, má krásné kousky a velký talent. Hostina bude taky pálka, ale rozhodli jsme se mít ji v sousedním Polsku, tam to vychází přece jenom líp.
Odpovědět
ahoj děvčata, tak už jsme celé rodině oznámili, že plánujeme svatbu, ať si příští rok v našem termínu neplánujou dovolenou:-))) Jinak, my máme zatím v plánu 64 hostů, z toho 20 je mých a 44 přítele:-) Platit to budeme podle toho, kdo zrovna bude mít... ale říkala jsem si, že pokud napíšeme, že chceme místo darů obálky, že se nám klidně víc než polovina peněz může vrátit... kdyby dal každý průměrně 1.000Kč, tak je to doma:-) (rodiče a sourozenci dají víc, kamarádi třeba míň, tak se to zprůměruje):-) Aspoň doufám..... Volala jsem do té Madory, jak jste mi radili... a ta paní je opravdu velice příjemná....byla potěšená z toho, kolik lidí mi ji tady na těch stránkách doporučili... je přímo z Pavlova a dokonce má svůj vlastní vinný sklípek. Říkala mi, že mi mé vysněné šaty ušije do 7.500Kč, a když se mi nebudou líbit, že si je nemusím brát, a že je prodá v jiném salónu...to je opravdu neuvěřitelný servis! Ostatní salóny, které jsem oslovila mi napsali, že cena okolo 8-10tisíc. Jeden pražský salón si dokonce řekl 15tisíc! Takže vám moc děkuju za ten TIP. Tyhle stránky jsou fakt super!
Odpovědět
Profilova fotka
@mariol já taky asi otevřu rukodělnou manufakturu - ale jako učitelka Vv na 2. stupni mám přístup ke spoustě dobrého náčiní, nápadů a i případných "šikovných rukou" :-D ne to už byl vtípek.... to by nedopadlo nejlíp..... takže hostina v zahraničí - to bude taková mezinárodní svatba - to zní dobře:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mariol @rousse vás jsem asi nepřivítala,takže ahoj :-) já bych taky nechtěla sto lidí na hostině,u nás bude polovička a bude to určitě stačit :-) @hubertka ahojky,to teda koukám,takových let spolu,to je super :-) u nás asi nového nic,v dohledné době se chystáme oznámit svatbu tchánům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rousse To je dobrý nápad :-D Že bych poprosila mamku, ať zaúkoluje družinářky na mojí ZŠ :-D Ne, to určitě ne... Mezinárodní tedy bude, protože přítel má převážnou většinu rodinky v Polsku a ta restaurace je opravdu nádherná, a když si vezmu, že jejich nejlevnější nabídka, kde máš až 4!! hlavní chody z mezichody a pitnou vodou v ceně, stojí při dnešním kurzu zlotého do 900-1000,-/os, tak nemáme co řešit.
Odpovědět
Profilova fotka
prosím, sháníme resturaci blízko Prahy, pokud možno s ubytováním a v okolí přírody,,, ta naše vyhlídnutá má nejspíš od května do října plno :-(, dík
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?