Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@janina_sun Tý jo, koukám na originální nápady :-) já stále zůstávám u klasika... bílá :-D a sem tam do toho nějaký zelený prvek....
Odpovědět
Profilova fotka
@elisp mně se líbí hezky prostřenej stůl :-)) tak jsem raut nechtěla, ale asi je praktičtější.... my chceme obřad až v půl devátý, až se setmí...takže jak říkám, daň za moje výmysly :-D
Odpovědět
@barbora_b až v půl devaté večer? opravdu? To slyšim poprvé.. ale proč ne :-)
Odpovědět
tak vážení, aupair v Anglii padá,, nějak se mi nechce na 6 měsíců odjíždět,, přítel pořád říkal ať nejezdím,, takže do Vánoc ještě doma, pak stěhování do bytu, do našeho společného bytu :-) (zatím do podnájmu, což nebudou budoucí druzí rodiče nadšeni :-( ), a v květnu, nebo červnu svatba :-). pujdeme se podívat na Libeňský zámeček, nevíte, jestli je volně přístupný? a budete se tam některá také vdávat?
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe to je problém,,, bydlíme každý na jiném konci a ještě ne v Praze přímo,, takže najít společné místo aby vyhovovalo všm je těžké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ta kombinace no možná :-) dneska jsem nad tím zrovna uvažovala a tak zlehka jsem to nadhodila a prý když to nebude přeplácané, tak to může být 8-) hlavně se musíme domluvit v restauraci, protože bych si to chtěla připravit sama a jen pár věcí, ať mi s výzdoby zařídí oni (a to vím, že umí moc hezky) :-)
Odpovědět
@mariol taky bych si chtěla dělat výzdobu sama. V našem místě jí dělají vysloveně překrásnou! Ale ta cena je šílená, takže bude samovýroba, jako u hodně dalších věcí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs> v restauraci kde bychom chtěli mít my oslavu, tak je možnost že si výzdobu koupíme a oni ji připraví... chtěla jsem si to připravit sama s kamarádkou, ale přítel mi říkal že co kdyř bude svatba v pátek ještě a pak to udělám jak... takže zatím zůstáváme u verze, nákup výzdoby a restaurace to připraví, tak uvidíme :-)
Odpovědět
@hanada no já ještě uvidím, co mi navrhnou na zámku. Ale vzhledem k tomu, že to nebudeme mít v restauračce nejspíš, tak nebude snad takový problém si to připravit den předem.. přeci jen restauračka zavírá až někdy v 22 hodin nebo v kolik a já bych se na svůj den docela ráda vyspala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jeee to máš super že to můžeš mít na zámku... my kdybychom to chtěli na zámku, tak u nás jsou to hrozné pálky... :-( tak jsme si našli tuhle restauraci, která je moc hezká, je okolo příroda, nahoře je sál s barem, kde by oslava byla a i ubytování.... tak uvidíme, dneska máme s majitelem schůzku :-)
Odpovědět
@hanada tak to si dovedu představit, my jsme dost blízko Praze, takže ty ceny tomu samozřejmě taky odpovídají. Ale tenhle zámeček je úplně nově otevřený, takže my jsme vlastně chytli "zaváděcí" ceny, atd. a jsme fakt štastný jak blechy :-) Tak ať vám schůzka dopadne podle představ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs: no my bydlíme taky u Prahy a ty zámečky na naší straně těm cenám odpovídají... můžu se tedy zeptat jaký nový zámeček to máte zamluvený? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@hanada Je to zámek Berchtold v Kunicích, je to už stará budova, ale byla totálně rozbořená, teď akorát dokončili rekonstrukci a otevřeli to jako zámek + hotel + restaurace a další přilehlé prostory. Kdyžtak fotky mám u sebe v albech.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs: ten je moc krásný...závidím :-) od nás je ale dost daleko, dívala jsem se, tak asi hodina cesty...
Odpovědět
@hanada jj, my jsme fakt úplně u Prahy.. a určitě není co závidět, ty máš stoprocentně taky vybrané nádherné místo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No máme v plánu se podívat na zámeček v Benátkách nad Jizerou a na Loučeň... ty ostatní nepřipadají v úvahu, i jen pronájem na obřad je okolo 20.000 Kč... Ale oba co máme vyhlídnuté jsou hezké, tak se uvidí :-)
Odpovědět
@hanada nj, to je bohužel taková "normální" cena :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ale našli jsme i levnější a přitom hezkou variantu, tak se uvidí :-) příští rok máme v plánu koupi bytu, tak moc vyskakovat nemůžem... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nevíte o nějakém fotografovi a kameramanovi z okolí Nymburka, popř. Praha, o kterém víte že je dobrý? :-)
Odpovědět
@hanada no já se snažim škrtat, kde to jde.. chci mít krásnou svatbu, ale ne za milion :-D tak uvidíme, jak se co povede.. a jaký budou vůbec příští rok ceny jídla atd...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Na tohle jsem taky zvědavá jak se to po změně DPH zvedne... :-( No co se dá dělat.... Když se to tak vezme tak každá svatba je pak hezká, záleží jak si to ti 2 udělají a připraví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky co říkáte na stříbrno fialovou svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 určitě krásný výběr!! :) původně jsme chtěli taky buď fialovo-bílou nebo fialovo-stříbrnou barvu...nakonec to bude fialovo-žlutá :)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun :-), akorát nevím co dřív,, já mám pocit, že to nemůžu vše stihnout a zvládnout,,, mám akorát zmatek tak leda ve všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 neboj se nic, to se všechno usadí. Já když jsem přišla poprvé na tyto stránky, měla jsem v hlavě jen guláš...ale neboj, ono se časem všechno vyrýsuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,jsem tu po skoro deseti dnech,na festivalu v Náměšti nad Oslavou bylo naprosto parádně,ani se mi zpátky nechtělo
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada Máme stejný termín :-)
Odpovědět
tak nám se neustále posouvá termín :) první to bylo září 2012, pak 29. červen a teď 20. duben :) zatím jsem si nechala dělat v restauraci cenovou kalkulaci, tak se asi zařídíme podle toho kolik po nás budou chtít peněz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ponorkaaa tak to je dobré,že se Vám posouvá termín dopředu a ne dozadu :-)
Odpovědět
@hanada naprostou souhlasím, vždy záleží na těch dvou, jaké to chtějí mít :-) přesně, to DPH s tím asi zahejbe :-| já teda mám od některých dodavatelů slíbené letošní ceny dokonce, ale ten zámek se asi zvedne - teda ne částka za pronájem za obřad, ten máme pevnej.. Ale ostatní nájem a potraviny no.. @adelka206 proč ne? jsou to nádherné barvy! Jestli ti nevadí "studenější" ladění, tak je to naprosto perfektní :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?