Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@sunnet My budeme mít svatbu v Jičíně. Což je asi 160 km od Šumperku :( Takže daleko. Škoda no, nedá se nc dělat. :/ Každopádně to máš super, hrozně se mi její práce líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet Dekuji ;-)
Odpovědět
@kaarina Hm tak to by se vám hodně prodražilo o cestu :-| Jsem za to max.ráda protože jsem začínala být zoufalá...a do října jsem nechtěla být v nejistotě,není to sice nejlevnější ale co jsem dostala ceník tak je to nejnižší cena.
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet Ja prave jeste premyslim nad Tomasem Dolejsim. Jeho prace se mi taky dost zamlouva,akorat teda je az z Havlickova Brodu. Ale koukam,ze cenove by nas to vyslo zhruba stejne....tak to jeste zvazime
Odpovědět
@carpatia Tak toho neznam...a odkus jsi? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina Takze svatba bude ve stylu Efe?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet Mrkni na google:). Ja pochazim od Frydku-Mistku, i kdyz ted s pritelem zijeme v Praze,ale svatba musi byt doma, v Beskydech:)
Odpovědět
@carpatia Tam mám výbornou kamarádku a vloni jsem tam zažila nejlepší svatbu na jaké jsem byla...ve Frýdlantu nad Ostravicí. :-) ..ještě je výborná Martina Crlová ze Zlína ale ta bere objednávky na příští rok až kolem října.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no já taky ne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina radši si zkus, jak se ti bude v šatech tancovat :-D už si představuju sebe, jak jdu k zemi. no, díky za ten ploužák 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet Vazne?a jak se kamaradka jmenuje,treba ji znam:). A co bylo na te svatbe to nejlepsi?(at tady mame vsichni inspiraci:))
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet Jo a u te pani Crlove to cenove vychazi podobne?
Odpovědět
Článek se načítá
@carpatia Oni jsou z Frýdku ale svatbu měli tam,teď je Lenka Lomoziková dříve Jirousková :-) Ty ta svatba se povedla naprosto ve všem,tam se potkalo tolik skvělých lidí,svěděk a svědkyně nenechali zábavu stát ani na chvilku,prostředí bylo výborné,pařil pak i personál...kamaradi jim udelali vystoupení ze skupinou,více než zábavné,všechno ten den do sebe tak zapadlo...no prostě na jedničku :-) Jídlo,zábava,lidi...bomba,tak si to představuju :-)
Odpovědět
@carpatia Já se mrknu na meil od M.C a zase Ti to hodím do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet No,kdyz se sejde takova dobra parta,to je hned o zabavu postarano. A kde v tom Frydlante to meli,nepamatujes si?
Odpovědět
@carpatia Byl to penzion Merlin,měli tam i obřad za tím je hned síň kde je oddali,a já jsem tam byla s kamoskou i ubytována,takže paráda,celé jim to zavřeli jen pro ně...ale nevím jak je to tam teď,měnil se tam majitel nebo provozovatel.
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet Aha,tak parada,diky za vycerpavajici informace:). My uz mame hotel rezervovany,tak uz to pravdepodobne ani menit nebudem,ale jen tak pro strycka prihodu:)
Odpovědět
@carpatia No já mám taky zálohu...nikdy nevíš,to tam vyhoří a hned je problém :-D
Odpovědět
@sunnet Právě no, to by nemělo cenu. :) Snad seženeme někoho jiného... @carpatia Tak Efe měla nádhernou svatbu, to je pravda, ale není to podle ní, takovou svatbu jsem chtěla vždycky. :) Opravdu si sama sebe neumím představit se širokou sukní jak ze šlehačky někde zámku nebo na radnici s pětiminutovým neosobním obřadem... @cibetka_veronika Tak my tančíme každý týden dvakrát-třikrát, v dlouhých šatech už jsem taky kolikrát tančila(plesy), takže s tímhle fakt problém nemám. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet No to snad ne,to by me hodne mrzelo...podobne misto by se hledalo asi fakt dost tezko...tak jsem koukala na toho Merlina,a pro nas je to tam bohuzel moc male,potrebujem ubytovat tak 30 hostu..
Odpovědět
@cibetka_veronika My právě budeme mít ten raut už během našeho focení (bude v místě obřadu) aby rodina nebrbala že má hlad. :-D A když Vy to máte tak dlouhé tak se nedivím, že budete vymýšlet i zábavu, to chce. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina to bych si nedovolila tvrdit,ze podle Efe:),jen jsem myslela v podobnem stylu. Ja si sebe prave taky v necem slehackovitem nedovedu predstavit. A i zkouska to potvrdila,vypadala jsem v tom jak magor...:)
Odpovědět
@carpatia Tak to by mrzelo samozřejmě i mě :-) Jo tak to nevím jaka je tam kapacita lidí ale 30 asi ne no...ale bylo to tam moc fajn,před rokem... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina Souhlas,dneska jsem koukala na fotky Efe ze svatby a fakt nádhera. Nám se třeba obřady na zámku líbí,u nás je to hodně laděný podle každého páru,takže to není zas tak neosobní,ba naopak :-)
Odpovědět
@carpatia Jo, tak to potom ano, v podobném stylu jako Efe. :) Tak já ještě nezkoušela, ale myslím, že se to taky potvrdí, já i chci mít rozpuštěné nebo polorozpuštěné vlasy s živými květinami a mám vlasy po zadek, takže to by bylo ke šlehačce hodně divné. :) Koukala jsem k Tobě do alba a opravdu Ti ty jednodušší sluší mnohem víc. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia souhlasím,šlehačky fakt nebrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet to verim,vypada to tam moc hezky...skoda,ze to je takhle uprostred mesta...my bychom radi prirodu:)
Odpovědět
@carpatia Chápu,taky to máme v takové malé vesničce ale o to víc na kouzelném místě,dál od lidí...naprosto vyhovujíci...žádní lidi,cesta...jen příjezdovka... :-)
Odpovědět
@stastnanevesta My právě klademe důraz na obřad, takže si i chceme zamluvit unitáře aby to bylo opravdu podle nás a o nás, chceme sliby a osobnější proslov, který si málokdy můžeš nadiktovat normálnímu oddávajícímu. Moje zkušenost je spíš taková, že prostě přečte na co je zvyklý a když se Ti to nelíbí máš smůlu. :/
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina ty brdo,po zadek...taky jsem mivala...ale lidi mi pak zacali rikat,ze vypadam jak ten strycek z adamsonovy rodiny,tak jsem si je nechala ostrihat :-D ...i kdyz ted uz mam zase pomerne dlouhe...Ty slehacky jsem zkousela jen tak ze srandy, aby maminka nereptala, ze nechci byt za princeznu..:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?