Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Ty jsem dostala od mojeho a taky je polykám a čekám na zázrak :-) No s melírem jsem teď opatrná,nechávám tomu delší rozestupy...
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet já jsem o tom mluvila se ségrou (je kadeřnice) a chtěla jsem vlasy prodloužit kvůli té svatbě a ona řekla,že je lepší ten tvůj způsob. Není problém z toho cokoliv učesat a udělat to tak ,že to nepůjde poznat. Navíc pokud máš vlasy delší a jen je tím zhustíš a o trochu prodloužíš bude účes vypadat prostě líp. Navíc jak je dáš do nějaké účesu nikomu nepříjde že je máš delší. Já je mám třeba dost krátké,protože jsem se nechala na začátku roku ostříhat a tak sestra nakonec našla účes přímo pro mě i se závojem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jak je to s vama a s planovanim miminka ?
Odpovědět
@petrajavor Myslela jsem to tak, že když třeba nevěstu všichni znají s krátkýma vlasama a ona má najednou na svatbě dlouhý (ať už v účesu, nebo volně), tak mi to prostě připadá divný. @kaarina Jo to já taky nikdy neměla umělé nehty a ani po tom netoužím :-)
Odpovědět
@petrajavor Kámoška si je nechala "našit" a byla z toho pak docela nešťastná,přišla o hodně vlasů a to já už bych zřejmě byla plešatá... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet Já mám svoje vlasy taky ráda a když jsem si je loni musela díky operaci nechat oholit,bylo to strašný. Dneska by to nikdo neřekl. taky to beru jako podpůrný prostředek na účes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet zázrak asi nebude, ale aspoň něco. mně ty vlasy hrozně padají. máš tu tříměsíční kúru? já jedu v kuse už minimálně půl roku, závislačka :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika Ano tu tříměsíční,beru to asi měsíc a půl a mám i šampon Revalid,ten mě vyhovuje.A vidíš aspoň nějaky vysledek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila ono je to o zvyku.....hlavně ti to pak příjde až si zpětně prohlížíš fotky ten den ani ne :-) @sunnet našití vlasů je to nejhorší co jim můžeš udělat... @sunnet @cibetka_veronika jinak pokud máte hodně poškozené vlasy zeptejte se své osobní kadeřnice ať vám doporučí nějakou masku a zábal a pak to dělejte tak 2x týdně a vlasy se dají dohromady...měly jste vidět jak vypadaly vlasy mojí sestry,když je na praxi 3x týdně přebarvovala,točila a dělala s nima hokusy pokusy
Odpovědět
@stastnanevesta To chápu,mě stačilo když mi padaly a dost :-( Z copu byl takový "mrzák" že jsem to ne jednou obrečela tak to šlo o 20 čísel dolů....tak uvidíme jak nám to poroste ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet šampon používám silver od lorealu.. a je dobrý, že bych to prostřídala? no mně přijde, že mi rostou pěkně vlasy, jestli si to nenamlouvám :-)
Odpovědět
@petrajavor Mě vyhovuje maska Wonder,pro mě je moc bezvadná.No právě našití nechci ani za nic...nebudu to víc trápit a navíc tím fakt chci jen vylepšit účes.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petrajavor prý nemám, ale radši jsem si pořídila po dlouhé době olej na konečky, ať něco dělám pro ty vlasiska :-) a masku si dávám od lorealu na poškozené, tu žlutou
Odpovědět
@petrajavor No to jo, stejně mi to ale připadá hrozně divný :-D Já teda dřív nosila hodně dlouhé vlasy, pod zadek, ale teď bych už nějak nemohla, vyhovují mi krátké, teď mám nad ramena a je to super. Jednu dobu jsem měla i ježka, to byl z těch dlouhých vlasů největší šok :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika Já to prokládám šamponem Blondme od Schwarzkopf...ať to není žlutý ale ten Revalid mi sedí,mám už asi třetí a vlasy se mi po něm i líp upravují.No,tak já uvidím po půl roce,pak si to buď budeme namlouvat obě nebo to fakt funguje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet @cibetka_veronika toš já se v tom moc nevyznám,všechno co mám na vlasy mi nosí sestra :-N a vždycky řekne tohle a tohle budeš patlat tak a tak a je to :-) ani nevím jak se co jmenuje,na tohle jsem marná :-D my to máme rozděleno,já kecám do hader a ona do vlasů,každá co umí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta taky Revalid?
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet Jo já to obrečela taky,když jsem se viděla poprvé v zrcadle a byla jsem ráda,že jich nemáme doma tolik. ale narostly mi v pohodě znova,jsem ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Ne nic takového nepoužívám
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Ahojky....no, s plánováním miminka...ten můj by chtěl nejraději hned, já si řekla, že až po svatbě, abych si ten den taky užila....tak uvidím...možná se začneme snažit už chvilku před svatbou, kdo ví, jak to půjde lehce....co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy ahojky, my už máme doma ročního syna, teda abych byla přesná dnes má 14 měsíců :-) , vůbec jsme ho neplánovali a teď jsem moc šťastná že jsme se pro něho rozhodli :) a díky němu bude i má vysněná svatba :-)
Odpovědět
@hannyy My zatím určitě neplánujeme, vidím to nejdřív tak za dva roky. Ten můj je sám pořád dítě a druhé bych asi nezvládla :-D Jen teda doufám, že to stihneme před třicítkou, letí to hrozně rychle... Ale pokud člověk studuje VŠ a buduje aspoň částečně kariéru, tak to jinak nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta aha, jsem nějak špatně pochopila ten podpůrný prostředek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila toš to musel být šok,ségra když mě dva roky zpátky stříhala o víc jak 30cm sem ráno málem umřela šokem (byla jsem na mol a ona musela) ... řekla bych že je to o pocitu té nevěsty,ten je nejdůležitější :-) @janina_sun my nic neplánujeme :-D 8-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Myslela ty clipy...já to tak nazvala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannny My zatím neplánujem, dřív než za 5let asi ne @cibetka_veronika Psala jsem,že příčesek beru jako podpůrný prostředek pro účes :-)
Odpovědět
@petrajavor Já hlavně o tom nikomu neřekla, že se chci nechat ostříhat :-D Ale nelituju toho, dlouhé vlasy jsem nosila od mala a už mi prostě lezly krkem...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ok, chápu :-)
Odpovědět
@hannyy My plánujeme na tom začít pracovat příští rok...ale když to příjde,bránit se nebudeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila já jsem takové vlasy vždycky chtěla,pak jsem je měla pod lopatky a opila jsem se a když sestra stříhala mého ex musela i mě...a bylo poklizeno...málo kdo si všiml,měla jsem podkovu vzadu úplně vydranou a nikomu nepřišlo divný kde mám vlasy :-) jedinej šéf si všimnul :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?