Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun špatný nápad to není,i když já už v salonech byla,tak bych Vám mohla třeba poradit nebo tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta @cibetka_veronika @janina_sun holky hlavně najděte salón kde mají i něco pro těhule,ať na vás jen nevejrám :-D
Odpovědět
@hannnahs No, já si moc vybrat jiné šaty nemůžu. Oběhla jsem snad všechny salony v Brně a byla jsem celkem dost v beznaději, že na sebe nic moc sehnat nemůžu.
Odpovědět
@jancip no já bych to taky neměla tak jednoduché... :-| zatím jsem zkoušet teda nebyla, ale jsem zvědavá, co na svojí totálně nekonfekční postavu seženu...
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika jako já vůbec nejsem proti, Veru :) já se přizpůsobím...určitě nápad je to fajn a pokud chytnu do dvojice někoho, kdo Brno zná, bude to super :-D Dopolko projít Brno a pak sednout třeba na kafčo, obídek, pauzu a prodiskutovat s ostaníma zážitky...ale jak říkám, záleží, kdo bude mít jak čas, abychom místo srazu nelítaly jednotlivě po městě...to by mě zase mrzelo...tak uvidíme...nebráním se však ničemu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Což o to, já Brno znám, když si řekneš ale konkrétní místa kam chceš jít :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika No já jsem to plánovala na listopad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Já znám Brno celkem taky,ale souhlasím s Ivčou,že si musíš říct,kam chceš jít nebo co chceš vidět. a je fakt,že už na srazu bychom měly být nějak dohromady a ne jednotlivě rozlítané všude možně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 @stastnanevesta Tak se holky uvidí :-D promyslím, rozmyslím a uvidíme. Ráda bych viděla na živo nějaké ty Maggie Sotero, jen si nejsem jistá, zda jsou v Brně...každopádně se uvidí :) Já zatím nic nezkoušela, takže ani nemám představu, po jakých šatech konkrétně koukat...zda mi sednou s ramínkama, bez ramínek, jednoduché nebo ne...ještě jsem to nějak neplánovala...říkala jsem si, že začnu tak v srpnu, na podzim....a taky není pro mě problém udělat si výlet ještě jednou, čistě jen po salonech...na cestování jsem zvyklá :-D Tak uvidíme, jak se bude srazík vyvíjet. Nerada bych jela za váma a pak vás vlastně ani neviděla, protože budu zkoušet šaty...takže primárně jedu na srazík a pokud budete většina, kdo bude chtít chodit po obchodech, přizpůsobím se x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun jakto, že si nejsi jistá, že v Brně jsou k sehnání šaty Sottero? já teda doufám, že jsou :-D
Odpovědět
@janina_sun MS jsou právě v tom už někde zmiňovaném salonu "EL". ;-) Takže myslim, že si přijdeš na své :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tak taky doufám, ale jsou města, kde je nemají....ale dobrá zpráva je, že u nás teď otevřeli nový salon a mají je tam, takže se na ně chystám !! :) jupííííí :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hihi, teď to vypadá, že sraz se koná jen díky mému zkoušení šatů..... :-D :-D :-D a to ani nebyl můj nápad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun tak já nemám v plánu zkoušet nějaké šaty, ale přišlo mi dobré mít program. protože co chceš několik hodin probírat u stolu, když všechno možné a nemožné si napíšeme už tady. a probíhání salónů by mohlo zafungovat i jako stmelovací prvek. ale byl to jen nápad, neujal se a jedem dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Tak já bych neřekla, že se neujal, Veru :-) Já bych klidně byla i pro nějaké "srandovní focení" v parku (když už budeme mít foťák a bude taková banda)...pak třeba obejít pár salónů..taky záleží, kdo se jak zdrží a tak...ale věřím, že program problém nebude...je spousta možností !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun uvidíme, nerada bych nějak tříštila sraz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Přesně tak...necháme to "koňovi", ono se to nějak vyvrbí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Já taky nemám v plánu zkoušet šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my budeme mít svatbu v 14.4.2012.........takže datum je stanovené,jen aby vše klaplo... ;-) .
Odpovědět
@lukinll Ahoj,máte datum naší první varianty...nakonec jsme to posunuli na 28.4 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet Nazdárek, noo, já jsem se konečně dočkala a můj se rozhoupal :D
Odpovědět
@lukinll :-D a máte už i místo nebo jen zatím datum? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet Místo bude v Blatnici pod Svatým Antonínkem na restauraci Roháč, lidí bude 82
Odpovědět
@lukinll To máte poměrně dost lidí,my počítáme na oběd tak plus mínus 40 a na večer kolem 20...ale je možné že to bude ještě všechno do té doby jinak....
Odpovědět
Profilova fotka
Máme,já vím, já tam budu mít z rodiny a přátel jen okolo 25 lidí, můj bude mět ten zbytek. Vrací všem, komu byl na svatbě víš
Odpovědět
Profilova fotka
@lukinll Ahoj, vítej :) Gratulace :) A jak dlouho jste spolu a odkud jsi? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Ahoj,jsem z Hluku od Uherské Hradiště,jsme spolu 4 roky a mám 25 let :D
Odpovědět
Profilova fotka
@lukinll No to je krásné, já mám 24 a jsme spolu 5 let :-D Já jsem původně z Hodonína, ale přebývám v Brně :) Svatbu budeme mít na Janově Hradu v Lednickovaltickém areálu :))
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 a tu svatbu máte kdy? ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@lukinll No já doufám že 19.5. :-) Nám vypíšou termíny až v lednu, ale myslím že by neměl být problém :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?