Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
Registrovala se 2. dubna 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 298 příspěvků. Má 9 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
Registrovala se 2. dubna 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 298 příspěvků. Má 9 přátel.
 @hannnahs Nehtařku tady už mám a ke kadeřnici pořád jezdím domů ale moje kadeřnice svatby nečeše...takže hold musím hledat,a malovat se maluji odjakživa sama ale přesně jak říkáš...na svatbu to prostě není a v tenhle den chci prostě fakt vypadat... emoticon Vím o jedné holčině co je vážně dobrá na líčení ale má to sem 100 km a nevím jestli bych ji zlomila,možná kdyby mi hořelo u zadku a nikdo se nenašel tak jí prostě uprosím emoticon
6. čer 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @sunnet emoticon no to já zas ostatní věci beru tak zdaleka... fotograf z Havl. Brodu, DJ je odněkud od Budějek emoticon ale cenově to vyjde nastejno, jako kdybych vzala někoho z Prahy, tady jsou ty ceny zase trošičku vyšší... takže i s tim cestovnym je to furt nastejno....
6. čer 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @cibetka_veronika Mrkla jsem na stránky té agentury a moc díky za tip...myslím že tam povedou moje kroky jako první emoticon emoticon
6. čer 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
 @sunnet do salónu El se chystám teprve. a Sottero mají právě i v Litovli, máme z této agentury snubní prsteny od Lukáše Rýdla se slevou. můžu jen doporučit emoticon
6. čer 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @hannnahs No fotografku mám vybranou ale bere rezervace až nějak září,říjen tak musím čekat a doufat že mi to vyjde,DJ mám kamaradku takže ta stejně na svatbu jede emoticon Tak ale není možný aby široko daleko v celem Olomouckem kraji nebyla dobrá vizážistka emoticon Musím pátrat a rozhodit sítě emoticon
6. čer 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @cibetka_veronika Vidíš a to já vůbec nevěděla,zlaté beremko a holky na něm emoticon Do Brna ani Ostravy to není tak daleko takže bych tam klidně zajela ale čím blíž tím líp emoticon Já původně chtěla jet do Brna do Naive ale ty ceny....to si ty šaty raději koupím emoticon
6. čer 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @sunnet to bere rezervace docela pozdě. Já u fotografa čekám ještě na novej ceník... doufám, že to moc nezvedne emoticon určitě nějaká vizážistka bude! Přeci nejsou všichni nastěhovaní jen v jednom místě emoticon chce to opravdu jen zapátrat a nejlíp vyzkoušet no... Ale i tady na beremku by snad mohlo být nějaké téma na vizážistku odněkud od Olomouce...
6. čer 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @hannnahs No taky mě to překvapilo,měla jsem v oku asi 5 fotografu,dva jsou už obsazení,jedna mě napsala že dělá jen Brno a dva berou rezervaci až září,říjen že fotit svatbu je hodně zavazující a že neví co bude tak musím čekat... emoticon A to mě na dobrých fotkách fakt hodně záleží a za ty dám klidně i víc než za šaty.. emoticon
6. čer 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @sunnet to jsou opravdu dost rozdíly... Já moc o tom, jak kdo a kdy bere nemám ponětí, páč fotografa už mám vybranýho x let emoticon když jsem začala sama před asi 4 rokama fotit, tak jsem na jednoho narazila a říkala jsem si, že jestli se budu jednou vdávat, tak to bude on! Takže jsem šla najisto a o to víc by mi mrzelo, kdyby to nevyšlo no emoticon
6. čer 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @sunnet tak já jsem projela na stránkách zlatníka, kterého jsme chtěli, zastoupení na veletrzích, poté napsala paní do agentury a začala plánovat výlet na Šternberk emoticon a jsme moc spokojeni, paní tři týdny ochotně řešila přes maily (se mnou) a telefonáty zlatníkovi naši představu prstenů a už jsou ve výrobě. a navíc mě tam jedny šaty zviklaly v mé původní představě, že si nechám ušít jednoduché krátké, abych je mohla nosit i dál emoticon
6. čer 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @hannnahs Já mám taky kamaradku co fotí ale fotí jen příležitostně a vím že by to nebylo to co chci...takže fotograf mi dělá jediný trochu starost,jinak máme zamluvené super místo,kde je super majitel a tam se mi postarají o vše,o cukroví,dort,výzdobu ...tu mají vlastní stačí si říct barvu,popř.něco dokoupit co chceme navíc...takže mě odpadlo sposuta hledání kdo mi upeče to a kdo to....máme to tam i s obřadem se vším...takže jsem ráda že takhle to máme do zimy víceméně bez starostí....jen ten fotograf no...jsem si jistá že holky na česání a líčení seženu...a šaty..to je záležitost víc než příjemná...už aby byla zima emoticon
6. čer 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @sunnet tak to máš super! Já bych měla taky vše od zámku, nabídli mi to, ale ta cena... emoticon prostě si to radši udělám sama.. holt okolo toho budu víc běhat, budu mít komplikace, ale aspoň to finančně snad utáhnem...
6. čer 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @cibetka_veronika Já jsem nedávno s kamarádkou navštívila Caxu,nemůžu říct jediného špatného slova,holky co tam dělají super,služby taky ale problém je ten že mě tam vyloženě nenadchly šaty,kamarádka si vybrala ale já mám takovou představu že prostě tam mi do oka nepadly žádné a byla jsem teda rozhodnutá pro šaty od M.S.s tím že budu muset absolvovat cestu do Brna nebo Ostravy...a jak vidím tak třeba nebude třeba emoticon A ještě líp kdyby se tam vyřešily šaty,prstýnky a dokonce se mi zalíbila i jedna kytka která celkem odpovídá mé představě..takže ještě jednou DÍKY emoticon A Ty si teda šaty kupuješ?
6. čer 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @hannnahs Jasný ,kdyby mi řekl nějakou pálku taky si to raději oběhám ale v porovnání s tím co nám řekli všude jinde jsem zjistila že vlastně nás to výjde nejlíp.Z toho místa jsem opravdu nadšená,jezdili jsme tam rok na jídlo a nebyl jediný problém,vždycky max.spokojenost a když mě tam přítel v den výročí požádal při večeři o ruku...bylo jasno emoticon
6. čer 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @sunnet no tak to je úplně ideální místo! Máte to vyzkoušené a ještě takhle citově spjaté, to je super! emoticon
6. čer 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @hannnahs A je to 10 min.autem z domu,takže cokoliv bude třeba...je to víceméně po ruce emoticon A Ty máš svatbu kdy?
6. čer 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @sunnet myslím, že prstýnky u nich jdou vyřešit taky, nabízí Retofy a Lukáše Rýdla a nabízí i další služby emoticon já budu kupovat asi model Michelle, i když hlavně záleží na tom, jak v nich budu vypadat. případně bych vybrala model jiný, to by neměl být takový problém emoticon hlavně to nechávám nejdřív na léto/podzim, i když už vymýšlíme novou skříň na svatební šaty emoticon emoticon
6. čer 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @cibetka_veronika No když ty šaty vidím taky mě to láká si je koupit ale říkám si co pak?...prodat bych je nechtěla jak se znám a když je půjčím tak vím že vrátit je musím emoticon Já určitě šaty budu řešit až nejdřív v listopadu ale zřejme půjdu po šatech M.S...prostě vedou a když koukám i jinde,vždycky se vrátím emoticonMichelle je krásný model emoticon
6. čer 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
Registrovala se 6. června 2011 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků. Má 9 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
Registrovala se 6. června 2011 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků. Má 9 přátel. Region Olomouc.
 Ahoj všechny budoucí nevěstinky, zrovna jsem se zaregistrovala a nestačím se divit, jak už tu plánujete svatby na příští rok..S přítelem o svatbě už dlouho mluvíme, dokonce tak dlouho, že jsem si myslela, že se ani nevezmeme, ne že bych na tom nějak trvala, spíš naopak..No a před pár dny, jednou takhle po obědě, jsme si nečekaně řekli, že se vezmeme, protože jak by pak přišlo miminko, svatba by se posouvala a vdávat se se svými vnoučaty fakt nechci emoticon , to radši s ním budu raději na psí knížku. Jenže to můj milý rozhodně nechce (a jeho rodina taky ne), a tak příští rok do toho praštíme. Jelikož se letos vdává moje velmi dobrá kamarádka, tak snad nějaké tipy a triky pochytím od ní, ale ráda se něco dozvím i zde od vás.. Dnes jdeme na matriku - chceme si už zamluvit termín, tak snad pochodíme..Snad už budou mít kalendář na příští rok emoticon. Kdyby tu byla nějaká budoucí nevěsta z okolí Olomouce, ráda bych s ní pokecala:o)
6. čer 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @lenickae Ahoj,já jsem z Olomouce...sice přistěhovalec ale jsem emoticon
6. čer 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @sunnet taky se bojím, že je pak nebudu chtít prodat emoticon a právě si naopak nedovedu moc představit, že se vdávám v šatech, které nejsou moje, mám je jen na čtyři dny emoticon
6. čer 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @lenickae vítej emoticon
6. čer 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
 @lenickae ahoj, vítej mezi námi emoticon držím palce s matrikou! jinak plánujeme tady s holkama nevěstama na sobotu 23.7.2011 od 11 hod srazík v Brně, tak pokud bys měla zájem, doraž, bude seznamování "na živo" emoticon Přeji krásné plánování emoticon
6. čer 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
 @sunnet
Ahoj, jsem ráda, že je tu někdo z okolí..Jak vidím, datum už máte,a co místo? Asi jsi se tu už s někým o tom bavila, ale popravdě - nechce se mi pročítat milion komentů emoticon
6. čer 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
 @cibetka_veronika
Děkuji za přivítání..Připadám si tu jako Alenka v říši divů emoticon
6. čer 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @cibetka_veronika Kdybych narazila na model který chci nebo který by mě hodně oslovil a cena by byla poměrná k půjčovnému asi bych taky přemýšlela jestli je nekoupit....ale tchýně teď po 25 letech svoje šaty vyhazovala....a mít je tolik let ve skříni a pak je vyhodit...to je škoda emoticon
6. čer 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @sunnet jako móda se mění, ale nevěřím, že bych je třeba neměla komu půjčit/dát za pár let..
6. čer 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
 @janina_sun
Ahoj, děkuji za přivítání..Sotva jsem se přihlásila a už jsem pozvaná na sraz, tak to je teda megafofr :D Mnohokrát děkuji za pozvání, ale v tom datu budu zrovna pryč - na dětském táboře. A asi bych si neměla ani o čem povídat, protože já ještě nic neplánuji, dnes jen tu matriku, v létě jdu za svědka kamarádce na svatbu - takže až něco pochytím od ní a tady od vás, začnu plánovat.. Času dost (SNAD!) emoticon
6. čer 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @lenickae ahojky,vítám tě tady emoticon
6. čer 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @lenickae Místo máme taky...máme zatím jen místo a termín...zbytek až na podzim emoticon
6. čer 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš