Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@janina_sun No na nás koukala taky že ještě nemá ani kalendář na příští rok ale já si trvala na svém...protože vím že dojít za dva měsíce na sto pro by nám tam někdo "vlezl" :-D
Odpovědět
@janina_sun to je opravdu fajn :-) dovedu si představit, jakou máš radost :-) @sunnet u nás to samé, taky že nemá kalendář, tak si nás napsala do toho letošního, jsem zvědavá, jestli to k něčemu bude :-|
Odpovědět
@hannnahs Je fakt že u nás si to psala taky do složky kde má letošní data,dělala si tam nějakou kolonku na ten příští rok....tak bych jí radila aby si to přepsala,dojít tam v lednu a říct mi že je to zaplněné ale my tam nejsme...asi by mě odvezli :-D
Odpovědět
@sunnet no tak to u nás vůbec! Nás si napsala na přední obálku - na tu bílou stranu :-D takže jestli přijde ještě někdo se stejným datem a ona si to nebude pamatovat (jako že určitě ne, páč toho určitě budou mít i tak hafec), tak nevim, co budeme dělat.. Asi jí umlátim - argumentama samozřejmě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun @sunnet wow, to se máte x-)
Odpovědět
@hannnahs Já myslím že u mě by to nezůstalo jen u argumentů...protože tohle mi udělat 3 měsice před...tak se asi neznám :-D No nezbývá nám než doufat....ve spolehlivost našich matrikářek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet @hannnahs no možná by spíš vezli tu paní, kdyby to nepřepsala :-D :-D :-D
Odpovědět
@janina_sun ..to každopádně...o to bych se postarala :-D
Odpovědět
@sunnet taky doufám, že to dopadne dobře. Já tam mám přijít až po Novém roce, ale já si říkám, že je tam půjdu tak někdy v listopadu, abych je zkontrolovala :-D @janina_sun to asi jo :-D víš jak,když mi řekne, že si klidně můžu zajišťovat, že to bude vše ok, že nemusim mít starosti a pak kdyby mi řekla, že to obsadili někým jiným... no já bych jí snad fakt... :-D
Odpovědět
@hannnahs No já to vidím taky že tam půjdu dřív,ještě než si začnu zkoušet šaty a řešit svatební oznámka atd.ať vím že to má cenu :-D
Odpovědět
@sunnet no já jsem si zatím zařídila takové věci jako kameru, DJ atd. Zatím nic, kde by bylo nějak datum napsáno / vyryto :-D toho se ještě bojim. Na šaty se chystám až někdy na podzim, nebo spíš v zimě... Uvidím, co mi řeknou, jak dopředu bych tam měla dojít. Takže pak už taky budu potřebovat pevný datum od matriky..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No, jen aby to nedopadlo tak, že tam přijde někdo jinej se stejným datem a paní si řekne "jooo, to je určitě ta slečna, co si to tu rezervovala už loni, tak to je v pořádku" a nezapsala tam někoho jiného...radši číhejte x-)
Odpovědět
Článek se načítá
@hannnahs Já mám zajištěné místo,DJ a šaty stejně jako ty budu obíhat až kolem zimy,já spoléhám na to že se bereme tady kousek od Olomouce a matriku máme tady v jednom malinkým městě a ne přímo v Olomouci,takže tam snad nebude takový nášup svateb jako ve městě...a paní si to přepíše. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak co, ozvaly jste se některá na šaty maggie sottero v bazaru? :-)
Odpovědět
@janina_sun hele, nestraš! 8-( má tam psaný datum a jméno, tak ať si to ověři, babča :-D @sunnet no já se taky nevdávám na žádném hodně profláklém místě, ale je nové, takže je tam taky takový větší nával a navíc mám asi vcelku žádáné datum, takže o to hůř... Jinak se šatama se pokusim něco udělat dřív, když mi to umožní, protože pro mě by stačilo kdybych tam došla asi někdy v únoru, jenže to akorát budu finišovat s diplomkou a budu mít zkouškový, takže na to opravdu nebudu mít čas.. :-|
Odpovědět
@hannnahs Já zkusím jeden salon tady v Olomouci a chtěla bych zkusit ještě jeden v Brně a Ostravě,tak si to chci tak kolem listopadu objezdit..mě spíš trápí kadeřnice a vizážistka,do Olomouce jsem se přistěhovala za přítelem a v tomhle tady vůbec nemám přehled...tak po těch se dívám už teď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet a byla jsi v Litovli? máme objednané prsteny z agentury Váš den a mají pěkné šaty :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Ne nebyla,teprve se tady v těch věcech začínám rozkoukávat,děkuju za tip...určitě omrknu.Nevíš prosím jaký je salon EL v Brně,mají tam šaty M.Sottero a mezi těma mám pár tipů :-)
Odpovědět
@sunnet tak to já budu shánět v Praze, tak uvidím, jestli je to dobře, nebo tu bude všecko rozpůjčované :-) No kadeřnici já mám naštěstí dlouholetou, takže tady snad problém nebude. Ale s tou vizážistkou ti naprosto rozumim. Já jsem se sice nepřestěhovala, ale s timhle vůbec nemám zkušenost.... Jednou jsem byla jako náctiletá na nějaké akci, kde líčili a tam ze mně spíš udělali "mladou šlapku", takže to byla dost hrůza :-D jinak jsem nikde na kosmetice, líčení nikdy nebyla... a to samé úprava nehtů... Běžný líčení i úpravu rukou / nohou zvládám sama, ale na svatbu to fakt neni :-D takže to bude taky boj, někoho najít...
Odpovědět
@hannnahs Nehtařku tady už mám a ke kadeřnici pořád jezdím domů ale moje kadeřnice svatby nečeše...takže hold musím hledat,a malovat se maluji odjakživa sama ale přesně jak říkáš...na svatbu to prostě není a v tenhle den chci prostě fakt vypadat... :-) Vím o jedné holčině co je vážně dobrá na líčení ale má to sem 100 km a nevím jestli bych ji zlomila,možná kdyby mi hořelo u zadku a nikdo se nenašel tak jí prostě uprosím :-D
Odpovědět
@sunnet :-D no to já zas ostatní věci beru tak zdaleka... fotograf z Havl. Brodu, DJ je odněkud od Budějek :-D ale cenově to vyjde nastejno, jako kdybych vzala někoho z Prahy, tady jsou ty ceny zase trošičku vyšší... takže i s tim cestovnym je to furt nastejno....
Odpovědět
@cibetka_veronika Mrkla jsem na stránky té agentury a moc díky za tip...myslím že tam povedou moje kroky jako první :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet do salónu El se chystám teprve. a Sottero mají právě i v Litovli, máme z této agentury snubní prsteny od Lukáše Rýdla se slevou. můžu jen doporučit x-)
Odpovědět
@hannnahs No fotografku mám vybranou ale bere rezervace až nějak září,říjen tak musím čekat a doufat že mi to vyjde,DJ mám kamaradku takže ta stejně na svatbu jede ;-) Tak ale není možný aby široko daleko v celem Olomouckem kraji nebyla dobrá vizážistka :-D Musím pátrat a rozhodit sítě ;-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Vidíš a to já vůbec nevěděla,zlaté beremko a holky na něm :-D Do Brna ani Ostravy to není tak daleko takže bych tam klidně zajela ale čím blíž tím líp :-) Já původně chtěla jet do Brna do Naive ale ty ceny....to si ty šaty raději koupím :-D
Odpovědět
@sunnet to bere rezervace docela pozdě. Já u fotografa čekám ještě na novej ceník... doufám, že to moc nezvedne :-| určitě nějaká vizážistka bude! Přeci nejsou všichni nastěhovaní jen v jednom místě :-D chce to opravdu jen zapátrat a nejlíp vyzkoušet no... Ale i tady na beremku by snad mohlo být nějaké téma na vizážistku odněkud od Olomouce...
Odpovědět
@hannnahs No taky mě to překvapilo,měla jsem v oku asi 5 fotografu,dva jsou už obsazení,jedna mě napsala že dělá jen Brno a dva berou rezervaci až září,říjen že fotit svatbu je hodně zavazující a že neví co bude tak musím čekat... :-| A to mě na dobrých fotkách fakt hodně záleží a za ty dám klidně i víc než za šaty.. :-D
Odpovědět
@sunnet to jsou opravdu dost rozdíly... Já moc o tom, jak kdo a kdy bere nemám ponětí, páč fotografa už mám vybranýho x let :-D když jsem začala sama před asi 4 rokama fotit, tak jsem na jednoho narazila a říkala jsem si, že jestli se budu jednou vdávat, tak to bude on! Takže jsem šla najisto a o to víc by mi mrzelo, kdyby to nevyšlo no :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet tak já jsem projela na stránkách zlatníka, kterého jsme chtěli, zastoupení na veletrzích, poté napsala paní do agentury a začala plánovat výlet na Šternberk :-) a jsme moc spokojeni, paní tři týdny ochotně řešila přes maily (se mnou) a telefonáty zlatníkovi naši představu prstenů a už jsou ve výrobě. a navíc mě tam jedny šaty zviklaly v mé původní představě, že si nechám ušít jednoduché krátké, abych je mohla nosit i dál :-D
Odpovědět
@hannnahs Já mám taky kamaradku co fotí ale fotí jen příležitostně a vím že by to nebylo to co chci...takže fotograf mi dělá jediný trochu starost,jinak máme zamluvené super místo,kde je super majitel a tam se mi postarají o vše,o cukroví,dort,výzdobu ...tu mají vlastní stačí si říct barvu,popř.něco dokoupit co chceme navíc...takže mě odpadlo sposuta hledání kdo mi upeče to a kdo to....máme to tam i s obřadem se vším...takže jsem ráda že takhle to máme do zimy víceméně bez starostí....jen ten fotograf no...jsem si jistá že holky na česání a líčení seženu...a šaty..to je záležitost víc než příjemná...už aby byla zima :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?