Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
Registrovala se 2. dubna 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 298 příspěvků. Má 9 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
Registrovala se 2. dubna 2011 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 298 příspěvků. Má 9 přátel.
 @cibetka_veronika No každopádně kdyby byla cena půjčovného a prodeje na stejno taky jdu do toho,už z toho důvodu že bych o ně neměla takový strach....a kdyby se náhodou podařilo je nějak zatrhnout nebo něco...z toho mám u půjčených strach...že se fakt nechtěně zadaří emoticon
6. čer 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
Registrovala se 6. června 2011 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků. Má 9 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
Registrovala se 6. června 2011 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků. Má 9 přátel. Region Olomouc.
 @sunnet
Říkám si, že času dost, známá naplánovala svatbu během necelého půl roku, ale ke konci to byl prý docela stres jak blázen. Jak jsem psala - my brali svatbu jako něco, co jednou bude, ale vůbec jsem to neřešila, a najednou mi přítel řekne, že se vezmeme příští rok a hotovo emoticon. My máme vymyšlený termín, místo obřadu, zhruba počet (a seznam) hostů, toť vše. Ten milion věcí kolem budu řešit až od podzimu, teď mi to přijde zbytečný. Nejsem šílená nevěsta jako Monica z Přátel, která má svoji svatbu vysněnou od dětství emoticon.
6. čer 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
 @petrajavor
Ahoj a děkuji za přivítání..
6. čer 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @lenickae Jéé,další,kdo má stejné datum,to je krása emoticon ale docela závidím,že už to máte zamluvené nebo máte možnost to zamluvit teď,my až v lednu
Holky,včera jsem si objednala krásný závoj,šitý na zakázku,tak se na něj těším emoticon
6. čer 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @lenickae není zač emoticon
@stastnanevesta tak to je super,gratuluju emoticon to je super....sem zvědavá jak dopadnu se závojem já
6. čer 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
 @sunnet já je chci nové, takže cena bude vyšší. ale vzhledem k tomu, že u téhle značky je i půjčovné celkem vysoké, přijde mi lepší rovnou si je koupit a pak nejspíš prodat. jistě to nevím, možná mi fakt bude líto se jich zbavit. ale nejspíš příští rok v létě budou k prodeji emoticon
6. čer 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @lenickae Taky tím nejsem posedlá ale ráda se o tom pobavím protože třeba díky beremku jsem si dnes možná ušetřila cestu na šaty až do Brna emoticon Nejsem z Olomouce takže ráda přivítám když mi někdo poradí kam si zajít a kde se pak obrátit...Máme místo kde to máme téměř se vším všudy takže mi odpadlo hodně starostí,doma stím přítele moc nedrtím má svojí práce dost a stejně jako většina chlapů to bere tak v poklidu a o šatech si semnou moc nepokecá...akorát mi řekl jaké se mu líbí emoticon Kamarádky mám v jiném městě a tak když to na mě příjde a mám chuť si o tom pokecat,jdu sem...tady se člověk s nezájmem nesetká emoticon
6. čer 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @cibetka_veronika Škoda že se vdávám na jaře...třeba bych byla první potencionální zákázník emoticon
6. čer 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @lenickae Můžu se zeptat kde máte místo svatby? emoticon
6. čer 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
 @sunnet
Tak to máš naprostou pravdu - vidím, že tady se vždy někdo najde, s kým o tom můžu pokecat. Kamarádky mám rozprchlé po republice, navíc jsem rok přestěhovaná ze svého rodného města, takže tady moc známých nemám..A chlapa s tím moc otravovat asi nebudu - jelikož ho už znám jako své boty, tak vím, v čem s ním (ne)mohu počítat emoticon. Takže vím, jak ti asi je, jsem ba tom podobně:D. Co se týče šatů - krásné kousky (z Paříže, USA..) mají ve svat.agentuře Váš den v Litovli - tj.asi 20km od Ol, byla jsi se tam dívat? Nebo aspoň na jejich stránky?
6. čer 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
 @sunnet Místo máme pouze vymyšlené, ale zatím není domluvené. Každopádně budeme mít civilní obřad, žádný zámek či hrad či louka. Jsme spíše pragmaticky založení emoticon Bude to v Uničově..
6. čer 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @lenickae No zrovna dneska mi cibetka_veronika tuhle agenturu doporučila a musím říct to bude asi první kam zajedu emoticon Nevěděla jsem o ní a chystala se do Brna a Ostravy,nemám tady o tom páru,nevím ani kde je tady dobrá kadeřnice,vizážistka,jediná koho tady zatím mám je nehtařka emoticon Takže tohle si chci pohledat dřív než pak běhat na poslední chvíli a propadat zoufalství že nemám holky na vlasy a líčení.Taky jsem tady rok a zatím s tím poznáváním tady bojuju... emoticon Myslela jsem že to vyřeší Caxa ale bohužel jsem tambyla nedávno a šaty mě neoslovily...ochota personalu atd,byla super ale bohužel šaty mě nepadly do oka ani jedny...(no možná jedny ale nebyla to taková ta pravá "láska na první pohled" emoticon )
6. čer 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @sunnet mám tu album z fotkami ze Šternberku, jen nejsou moc dobré, samozřejmě jsme nevzali foťák emoticon
6. čer 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @cibetka_veronika Tam jsem chtěla taky ale bohužel nám to nevyšlo emoticon
6. čer 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
 @sunnet
O svatebním centru Caxa mi říkala známá, vloni se vdávala, a taky si tam nevybrala..nakonec si vybrala šaty u nás v Uničově v jedné malé půjčovně..Agenturu Váš Den znám moc dobře, na ty jejich šaty jsem koukala vždy, když jsem šla kolem z autobosu - v Litovli jsem totiž bydlela 24let emoticon. Paní je moc ochotná a hlavně jsou schopni udělat veškerý servis, pokud na to má ten dotyčný pár hodně peněz...Určitě to tam omrkni, stojí to za to..
6. čer 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
fotoportrét
fotoportrét
lenickae
11
 @sunnet
A kde tedy budete mít svatbu vy?
Jinak, mám známou/kamarádku kadeřnici v Olomouci, chodím k ní už několik let, počítám s ní i na svoji svatbu, letos mě bude česat na tu kamarádčinu svatbu, kdybys chtěla kontakt, ráda ti ho dám, měla by k dispozici i vizážistku..
6. čer 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @sunnet my jsme tam jeli kvůli agentuře a prstenům, tak jsme byli spokojení, ale jinak tam moc vystavovatelů nebylo. ale to se určitě zlepší.
6. čer 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @lenickae Svatbu máme v Záběštní lhotě,je tam taková stylová hospůdka VE STODOLE,je to tam moc pěkné,příjemné,mají tam pergolu na posezení ve které dělají i obřady,majitel strašně příjemný pán se kterým je domluva téměř na všem.Má kontakty i na cukroví,na dorty,výzdobu taky zajistí,jen si řekneš do jaké to chceš barvy,popř.si dokoupíš co ještě chceš ale základ mají svůj.Cenově to vychází super,máme to tam vyzkoušené,jezdíme tam už rok na jídlo a vždycky max.spokojenost.Vyhovuje mi i to že je tam i obřad a nemusíme nikam přejíždět a máme to autem cca 10 minut od domu emoticon
6. čer 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @lenickae Jo uřčitě budu ráda,kdyžtak mi kontakt hoď do IP...děkuju emoticon
6. čer 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 Holky jsem šťastná,další dobrá zpráva kolem svatby emoticon Takže předsvatební fotky budeme fotit 12.7. což je den po tom co má miláček narozeniny emoticon Konečně budeme mít nějaké krásné fotky,já se tak těším...
6. čer 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @petrajavor To je super,my taky budeme fotit předsvatební fotky v létě,ještě nevíme kdy
6. čer 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @stastnanevesta no naši fotografové psali,že mají už červen a červenec plný,tak jsem volala a vychytala jedno z posledních volných dní emoticon
6. čer 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @petrajavor Závidím Ti že vás fotí Mlýnkovi...to byl jeden z mých žhavých tipů...bohužel náš termín už je obsazený emoticon
6. čer 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @sunnet no jo,tak já je objednávala už v březnu emoticon a teď mi vyšli hrozně vstříc s posunem data svatby emoticon
6. čer 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @sunnet @janina_sun Gratulace k termínům,holky emoticon
6. čer 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @petrajavor Já jim psala minulý měsic,datum máme příští rok v dubnu a obsazeno emoticon Mám ale ještě v záloze dva...ale Ti zase berou rezervace až září,říjen...tak doufám že se trefím a nikdo mě to neobsadí to datum emoticon emoticon Rozhodně jsou Mlýnkovi dobrá volba...fotky krásné a jsou vážně fajn...slyšela jsem na ně jen samá pozitiva emoticon
6. čer 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @stastnanevesta Děkujeeem...jen doufám že si to ta paní přepíše,neměla totiž kalendář na příští rok emoticon
6. čer 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @sunnet Náš fotograf si taky dělá kalendář na příští rok až na podzim
6. čer 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
fotoportrét
fotoportrét
sunnet
 @stastnanevesta No komu jsem psala buď je obsazený a nebo zatím neberou objednávky....tak hold budu muset buď ještě na někoho dobrého natrefit a nebo čekat emoticon ...
6. čer 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @sunnet tak já jsem chtěla jen je...uvažovala jsem i o Radovanu Chvílovi emoticon ale za Mlýnkovi jsem šťastná,to vaše datum měli obsazené už v březnu,když jsem to zařizovala já....no nakonec jsme říkali,že by jsme datum i posunuli na jejich volný termín emoticon nakonec to nebylo třeba...a posunovali jsme kvůli těhotenství emoticon
6. čer 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš