Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs chci taky výzdobou připomenout, že je to venkovská svatba, i když ne vyloženě na louce.. a pokud budou koule, měla by být kytice pro mě taky kulatá nebo aspoň biedermeier, který moc nechci. sklo už koupené docela mám.. ale vazbu květin si sama dělat nebudeš, ne? ono by se dalo určitě domluvit s floristkou/květinářkou, aby ti místo nazdobila..
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor paví pero je pěkné, ale ke mně se nehodí petrolejová, takže vyřešeno 8-) taky mě to u tebe napadlo, byla bys jak v práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika to jo,to by naše nepochopili....ale třeba bych se domluvila se šéfem,že bych udělala hostinu v sálu na poker :-) i když kdyby někdo položil talíř s jídlem na poker stůl tak by mě asi kleplo a šéfovou pak taky :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika ne ne, to určitě ne, vazbu květin nechám na květinářství :-) ale dle mýho prozatimního konceptu asi nebudu potřebovat žádné květiny krom nevěstiny, pro maminky a pro svědkyně náramky (pokud je budou umět udělat) a pro ženicha korsáž..
Odpovědět
Profilova fotka
holky mám technickou jak velký má být polštářek pod prstýnky ????
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor to záleží na vkusu, na tom, co se ti líbí .... ale nedoporučovala bych velikost "kráva" :) Přece jen, prstýnky jsou malé .... :) Udělala bych ho tak 15x15
Odpovědět
Profilova fotka
@kubian no my ho máme 14x14,5cm a zdá se mi malinkatej .-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor ono občas zdání klame.... zkus si tam namontovat dva prstýnky co máš doma a uvidíš ... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kubian tak ty doma ještě nemám...první stejně musím dodělat dvě květinky :-) šampaň polštářek dvě kytičky jak je to ukázáno na obr ale budou udělané stejně jako ta růžová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor bude hezký :) přijde mi velikostně akorát.... :) rozhodně bych nedělala větší
Odpovědět
Profilova fotka
@kubian dám na tebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no abys mi pak nenadávala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@krejci1510 Zuzi, to je mi moc líto, ale třeba se z toho srazíku stane fajn odpoledne a posléze i nějaká roční tradice a budeme se vídat i nadále x-) Věřím, že to nebude první a poslední akce... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kubian no uvidíme :-D :-D :-D ale já myslím,že to bude oki :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak to je v pohodě, to nebude finančně moc náročný :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika nj, taková klasika :-) ty kytičky jsou fakt nádherný, kdybych měla neomezený rozpočet, tak bych do nich šla určitě :-) akorát by mi bylo líto, že se to pak všecko vyhodí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem po víkendu opět zpět ;-) koukám, že nás tu zase přibylo!! tak vítám nové nevěsty a ještě připomínám, že v sobotu 23.7.2011 od 11hod se koná srazík v Brně!!! Existuje i odkaz na facebooku, kde se dá přihlásit (případně pošlu do zprávy odkaz, kdo bude mít zájem) nebo stačí napsat sem do diskuze či do IP "ANO, přijedu" :) a já si vás zapíšu na seznámek!!! :) Zatím je nás 5, další dvě ještě neví a většina se ještě nevyjádřila, takže holky, nebojte se, nestyďte se a doražte!! Jinak já pojedu z jižních Čech, tak se nebojte vzdálenosti, určitě to bude stát za to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun co se dá dělat :-| No, třeba se z toho stane tradice, tak se pak přimísím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to jo, řezané květiny.. jedině, že by po nás dvacátého nastoupila další svatba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 no já doufám,že @janina_sun udělá další sraz třeba v březnu či dubnu a já vám vezu ukázat i mimíška :-) než z vás budou taky vdané paní :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika ale to vůbec není špatný nápad! :-D @petrajavor no jestli bude další sraz, tak se přimlouvám za Prahu, tam se víceméně vyznám, takže můžu přispět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to je super nápad,ale to by musel být v létě my v zimě asi s tak malinkatým miminkem nepojedeme tak daleko :-( ono přece Praha-Zlín je kus cesty...a v létě se většina z vás vdává....
Odpovědět
Profilova fotka
holky já bych se ani tak nebála vzdálenosti a pokud by byl sraz v \brně na nádraží, tak to je pohoda... já jen nevím jak s hlídáním. Takže se uvidí.... ale chtěla bych moc přijet. Takhle jsem poznala kamarádku z Prahy, co máme stejně staré kluky a fakt jsme si sedly.
Odpovědět
@petrajavor no ono už se to po zimě rozjede ve velkém.. to už i jaro bude "divoké" :-) ale tak to by snad nevadilo, kdyby to bylo v létě a některé z nás už byly vdané :-)
Odpovědět
@evinkapralinka Ahooj Evi, já měla minulý týden státnice, tak jsem teď moc neplánovala, ale těším se, jak se do toho zase vrhnu :-) my jsme s přítelem oba z Uherského Brodu, co ty? a váš datum je krásný! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to určo ne,vždyť já budu taky už vdaná...jen jsem myslela,že přece jen to se vás vdává nejvíc a bude to největší frmol :-) pak vaše svatební cesty aby na sraz byl nějakej volnej termín :-)
Odpovědět
@petrajavor to je taky fakt... no uvidíme, jak to vyjde :-) mně to přijde furt strašně daleko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že do bazaru přibyly šaty maggie sottero a to jsem zrovna s mámou telefonicky konzultovala, že si teda od nich šaty koupím. takže návrat k původnímu nápadu, jen jsem nevěděla, že vyhraje ms :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta já jsem ze Šternberka, ale s přítelem žijeme v Bohuňovicích :-) , svatbu chceme mít na hradě ve Šternberku, ale termín se zamlová až na začátku listopadu, takže taky budu žhavit dráty hned 1.11. :-D , je to takové magické datum, tak bude asi nátřesk :-) , zámek Lysice? Tam musí být nádherně :)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ jsem ze Šternberka ale s přítelem žijeme v Bohuňovicích :-) , Uherský Brod a neznáš náhodou Blanku Baránkovou? Chodili jsme spolu do školy do Vizovic :-) , 7.7.2007 jsme spolu začali chodit s přítelem, tak doufám že nám sedmičky přinesou štěstí :-) , už nám přinesli jedno štětsí minulý rok, když se nám narodil syn :-), máme zatím trošku rozpočet, a seznam hostů, jinak nic :-) a vy? A státnice jsi zvládla? To se asi dozvíš až později, že? Tak držím pěsti ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?