Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@hannnahs To jo, byl to jeho sen už dlouho, tak mu to nakonec vyšlo. Ale vypadá to, že ho koncem roku prodá a koupí si nějaké veterána, který tak rychle nejezdí :-D @janina_sun No právě, to je kolikrát horší, protože prostě nic nezmůžeš :-|
Odpovědět
@janina_sun no ale já vlastně nechápu proč mi to tak vzalo! Vždyť žádná nehoda nakonec vlastně nebyla, nikdo se nezranil, auta všechna ok, a navíc to nebyla ani má vina.. Prostě si řikám, že jsem divná... :-N
Odpovědět
@xpila :-D jestli bude mít to srdíčko ho dát pryč :-D teda aspoň u toho svého si to nedovedu vůbec představit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Já zažila bouračku ve 12letech,kdy jsem přecházela a srazilo mě auto,ale v pohodě,kromě naražené nohy se nic nestalo a všichni se pozastavovali nad tím, jaké štěstí jsem měla :-) @krejci1510 Asi jo,ale já bych to asi nechala tak,že bude každá rodina sedět vedle svých děti Tak jsme aktualizovali seznam hostů a vychází to na 45lidí a to původní představa byla 30. ale otázka zní,jestli všichni,co chceme na hostině mít,přijdou
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak možná jde o ten šok...že si v té chvíli uvědomíš, co vše se mohlo stát ... možná proto ten strach...
Odpovědět
@hannnahs Hele já taky ne, ale myslím, že to je taky tou bouračkou... Je mi stejně jasný, že místo toho bude něco podobnýho, tak ono to je jedno :-D
Odpovědět
@janina_sun asi jo, ale zdá se mi to prostě malicherný, teda teď s odstupem času :-) snad se toho někdy zbavím... @xpila :-D :-D právě.. můj přítel si chce nechat i svojeho staršího Opela Corsu, prý že si jí upraví, taky se mu to snažim vysvětlit, že by to chtělo kdyžtak aspoň něco novějšího, že tohle spíš potřebuje nutné opravy, než úpravy, ale asi to přemlouvání moc nezabírá :-D
Odpovědět
@hannnahs Tak v případě Corsy ho chápu, to bych taky neměla srdce ji dát pryč :-D My máme taky na normální ježdění Opela a taky už má to nejlepší za sebou :-D Ale máme ho přes čtyři roky a je hrozně spolehlivý, tak je nám líto se ho zbavit...
Odpovědět
@xpila :-D no to radši příteli tlumočit nebudu :-D ale je fakt, že já to autíčko mám taky ráda... ale je to jeho pracovní, a nejen, že má chudinka to nejlepší za sebou, ale už má i značné problémy, které se občas neslučují s "životem auta"... tak jsem zvědavá, jak to dopadne... :-)
Odpovědět
@hannnahs Napsala jsi to vážně hezky :-D Já mám v plánu koupit si kabrio, tak to snad dopadne x-)
Odpovědět
@xpila tak to mně se zase strašně líbí jedno takový menší BMW, akorát pro ženskou :-) anebo se mi i líběj dost SUV, ale s těma bych teda parkovat nechtěla :-D no a v konečné fázi bych musela nejdřív vybrat banku, takže si asi hezky dlouho počkám... Pokud se teda vůbec někdy dočkám, že si ho budu moct koupit :-D
Odpovědět
@hannnahs Asi myslíš jedničkovýho bavoráka, ty nic moc, taková tuctovka :-D To my jsme spíš na ty méně obvyklý auta - nemusí být nový ani drahý, ale to auto prostě musí mít duši :-D :-D :-D SUV bych brala až jako rodinný auto...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky myslíte,že by tuhle sukni mohly mít družičky?
Odpovědět
@xpila jj přesně ta jedničková tuctovka :-D :-D to bych neměla jako nějaký extra auto, já bych ho brala jako takový městský autíčko :-D ale to SUV určitě jako rodinný.
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik Ta sukně je hezká, jak máš staré družičky?
Odpovědět
@denulkaapavlik ta je moc pěkná! :-) já bych jí klidně brala... :-) akorát teda vhodně vybrat vršek.
Odpovědět
@hannnahs No jsem zvědavá, s čím nakonec dopadneme :-D
Odpovědět
@xpila viď? Sny jsou hezká věc, ale kdo ví, co bude :-)
Odpovědět
@hannnahs No to jo, já to moje mám vybraný minimálně deset let, ale už se snad rýsuje :-D Jen bude asi problém ho sehnat, je jich už málo :-|
Odpovědět
@xpila ono to chce asi ještě kapičku štěstí, být na spravném místě ve správný čas. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Holkám je 22,21,21,20 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jojo já bych to viděla na jednoduché bílé tričko s nabíranýma rukávama, uvidíme jestli se jim bude líbit
Odpovědět
@hannnahs To určitě, jenže při mým štěstí v poslední době to bude potřebovat hodně velkou kapičku :-D
Odpovědět
@denulkaapavlik jj, uvidíš, jak to k sobě bude pasovat ;-) a jestli se to vůbec holkám bude líbit, ale já si myslim, že jo :-) @xpila taky si občas říkám, že když se daří, tak se daří :-| někdy by na mě šly aplikovat snad všechny Murpyho zákony :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs už jsem si jednu objednala, tak uvidíme.. :-)
Odpovědět
@hannnahs To na mě taky, hlavně teda ten minulý týden!
Odpovědět
@xpila týden blbec?
Odpovědět
@hannnahs No jo, začalo to minulé pondělí mýma narozeninama a pak už to jelo :-p :-D
Odpovědět
@xpila tak teď sis to aspoň vybrala a bude líp ;-)
Odpovědět
@hannnahs To doufám, už je na čase :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?