Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 jojo ziju. V Irsku. Je to strasny neco zarizovat. Uz jen s hotelem a restauraci je problem..Vyber si neco, kdyz nevis jak to vypada ve skutecnosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun @petrajavor no, asi obejdu tradice a vedle ženicha posadím jeho maminku a pak jeho taťku a vedle sebe dám svého taťku a pak jeho přítelkyni....ono stejně asi půjde jen o chvilku, protože jsem přemýšlela, že dáme jen předkrm a polévku a pak bude bufet místo hlavního chodu, ať se každý nají kdy a jak chce, protože třeba přítelova maminka nesní za den ani to, co já mám jen k snídani, tak je zase blbé jí cpát třeba svíčkovou, když to stejně jíst nebude a aby seděla a koukala na ostatní... a pokud chceme víc lidí, tak se jich najde určitě víc, kdy jeden nejí to, druhý tamto =-) A pak si myslím, že až se rozproudí zábava, tak snad bude většina tancovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@kris88 my žijeme v Anglii, tak už nějaké drobnůstky kupuji tady (třeba rámečky na svatební fota, svatební fotoalba, modrý podvazek...) mají tu celkem výběr a ceny neporovatelné (já teda nakupuji jen ve slevách a akcích) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 Já teda nevím že by měla matka nevěsty sedět vedle ženicha... já při mé první svatbě jsem měla normálně na své straně rodinu a on svou rodinu vedle sebe.. ale ve tvém případě bych tatínka posadila vedle sebe a jí na druhé místo... nikde není dané že první musí sedět žena.. a myslím že se určitě nikde nemusí nikdo řídit nějakým pravidlem.. prostě tatínek je ti nejblíže tak si ho taky dej k sobě nejblíže... a ona je zase blízká jemu tak ji dej vedle něj... určitě bude ráda i ona i tatínek a určitě i ty...
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 jo tak bych to udělala taky...bude dobře všem a nebude to "trapné" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky rozbalila jsem první balíček knoflíčků a normálně jsem se rozbrečela...jsou tam i knoflíčky,které jsem měla na svetru jako malinká holčička a hrozně jsem je milovala....
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun @kris88 holky moc děkuji....porozmýšlím.. myslím, že by to na tu chvíli určitě stačit mohlo... :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 @janina_sun @petrajavor Já právě nevím,jak rodiče posadit,jestli moje vedle mě nebo vedle ženicha? fakt je,že nebudu asi žádnou zábavu řešit,když máme kapelu :-) o starost míň. Je mi líto,že nemáš maminku,ale je pravda,že nemá cenu něco předstírat. a co se týče tradic,souhlasím s holkama,že je to tvoje svatba a jaké si to uděláš,takové to bude :-) @sylvestra2 Ta kytička je moc pěkná :-) já se zítra půjdu podívat do jednoho květinářství jen tak pro představu,co mají hezkého a nechat si orientačně poradit co do kytice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika @petrajavor děkuji holky , že se vám květinka líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Děkuji za pochvalu... no já právě v květinách byla a moc toho fialového není .... pak jsem viděla rododendron má mnoho barev líbí se mi... určo si tam zajdi oni mají takové fajn katalogy... a hned ti řeknou.. zda je možné mít tu květinu v daném měsíci...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 My to ladíme do červena a představu o kytkách mám,tak uvidíme. Chtěla bych orchideje a růže,uvidím,jestli mi to půjde k šatům a celkově k mému typu, ale myslím,že v červenci by nebyl problém
Odpovědět
@hannnahs Přítel říkal, že si neumí představit, že by se mi třeba něco stalo. Že už takhle má z toho hrozný pocit a to šlo jen o plech (navíc náš), natož kdyby tam byl ještě někdo další :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta já jsem právě našla zasedací pořádek na netu, jak by to mělo být: U zasedacího pořádku by se měly dodržet určité zásady: 1. Uprostřed stolu bude sedět vždy ženich s nevěstou 2. Vedle nevěsty otec ženicha, pak matka ženicha 3. Vedle ženicha analogicky matka nevěsty, pak otec nevěsty 4. Vpravo vedle ženichovy matky svědkové (někdy již sedí s partnery naproti) 5. Čestnými místy v blízkosti novomanželů a jejich rodičů budou kromě svědků také poctěni i prarodiče, dále sedí sourozenci a přátelé.
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 Tak ja zatim tak koukam a delam si predstavu co se nam libi. Az se definitivne rozhodneme o barve, tak vyrazim nakupovat ;-) . Je pravda, ze spousta veci tady vyjde levneji. No ono to zase tak levne nebude, pac me se libi vsechno :-) .
Odpovědět
@kris88 já bych byla pro tmavě fialovou + žlutou nebo tmavě fialovou + stříbrnou... nevim, ale nějak kombinace žlutá + stříbrná mi k sobě nejde..
Odpovědět
@xpila no hlavní věc je, že jste oba fyzicky ok... Snad se z toho brzo vzpamatujete po psychické stránce, a ne jak já :-) ale je to fakt pech, vézt si auto z opravy a skončit takhle..
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 čili by vedle svědků měli sedět prarodiče?teda jestli tomu rozumím dobře
Odpovědět
@hannnahs Tak hlavně kdyby to bylo naše auto na normální ježdění, tak to je jedno, ale u tohohle to fakt zamrzí, jezdíme s ním jen o víkendech když je hezky, je to spíš investice... Tak on už je v pohodě, spíš já jsem z toho byla dost v šoku, i se mi o tom zdálo :-|
Odpovědět
@xpila to máte nějaké upravené slavnostní autíčko? :-) no ještě ve snu to prožít znova.. fujky.. Přítel je taky v tomhle nějakej odolnější.. když mu přeběhne přes cestu nějaká zvěř, nebo hodí myšku nějakej pitomec, tak mávne rukou a jede dál... Jak jezdí po Praze, tak je asi na některý s prominutim "prasárny" od ostatních řidičů zvyklej. Ale já to taky vždycky prožívám, nedělá mi to dobře, a to sedím jako spolujezdec... Jestli já se někdy naučim řídit a budu auto každodenně používat, tak to asi bude zázrak, pokud se z toho dřív nezbláznim =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no já to pochopila hlavně tak, že vedle nevěsty sedí rodina ženicha a vedle ženicha rodina nevěsty :-| Tak já už prarodiče nemám žádné a přítel má už jen jednu babičku a to se neví, jak na tom zdravotně bude
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs @xpila....no tak hlavně, že se vám nic nestalo !!! =-) Ufff...jinak Hani, ono je těžký po bouračce a blbé zkušenosti vlézt zase za volant, ale je pravda, že jak se za volant nesedne hned, později už to jde hůř a hůř...tak vám oběma moc držím palce, ať je to vše v pohodě a hlavně už žádné takové zkušenosti!
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 ano, tak to má být, vedle nevěsty rodiče ženicha a naopak
Odpovědět
@hannnahs Spíš je to auto v origiálním stavu, Porsche :-) I když já byla od začátku proti tomu, aby ho koupil, a asi jsem věděla proč... Tak on taky jezdí úplně v klidu a všechno zvládá v pohodě, což občas nechápu :-) Já teď jezdim relativně málo, pořád čekám na to svoje auto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 my to budeme mít taky tak že naši rodiče budou sedět vedle nás...já vedle tatínka a David vedle svojí maminky a to máme rodinu úplnou-teda krom dědečků...
Odpovědět
@janina_sun Jani, děkuju! No byla to určitě zkušenost a asi to bylo i potřeba, aby to přišlo... Hlavní je, že se nikomu nic nestalo, to je to nejdůležitější. To je pravda, švagr měl víc jak před 10 lety bouračku a od té doby nesedl za volant a upřímně si myslím, že už ani nesedne...
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila já sama jsem bouračku ještě nezažila (musím to zaklepat),tak těžko hodnotit, jaký to je pak zase řídit, ale dost lidí to říká a asi na tom něco bude...a na druhou stranu pro ty, co si to zažijou je to i takové varování a víc si pak dávají pozor, což taky není k zahození...
Odpovědět
@janina_sun no právě.. mně to povídej :-| od té mojí "milé události" uběhly tak cca 3 roky... Předtím jsem řídila tak ráda... A kvůli jednomu pitomci, kterej předjíždí v křižovatce dopadnu takhle.. Štve to mě samotnou. Ale jakmile sednu za volant, tak furt sleduju co dělá tamten, jak moc blízko jede za mnou, jestli ten naproti nejede moc veprostřed a nevěnuju se tak vlastně svojemu řízení, což je chyba... @xpila wau, no tak to se nedivim, že ho tak opečováváte :-) tvoje drahá polovička si aspoň splnila sen :-) To můj přítel se chtěl aspoň na svatbu svézt nějakým takovým autíčkem, ale když zjistil, že půjčovné sice ok, ale kolik se musí složit záloha, tak ho to rychle přešlo :-D
Odpovědět
@janina_sun Tak my měli bouračku, když mi byly 2, takže to si samozřejmě nepamatuju. Pak naštěstí nic. Přítel řídí fakt skvěle, to jo, ale tohle prostě byla náhoda. Byl na to auto natěšený, protože v něm 2 měsíce nejel a přece jenom se to řídí úplně jinak než běžný auto...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tomu rozumím...myslím, že bych byla stejně vyklepaná.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila jj, nějaká ta kolize se prostě může stát každýmu...neznamená to, že by Tvůj přítel nebyl dobrý řidič......na druhou stranu, i když člověk třeba jede opatrně, žádný riskantní jízdy apod., tak se stejně může vyskytnout nějaký blbec, který to do vás napálí...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?