Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak U nás budou přespolní jen prarodiče (jeden pár z každé strany) a ti když jezdí, tak spávají u někoho z dětí, takže domů by určitě nemuseli. Navíc u nás by to muselo být nejen pro rodiče, ale i pro nové partnery rodičů přítele a tam si stím placením teda fakt nejsem jistá, naši jsou ted na válečné stezce, takže dávat je na jeden pokoj by asi taky nebylo rozumné... no uvidíme, jak to bude vycházet cenově a jaké místo vybereme, ještě je to daleko
Odpovědět
Profilova fotka
nooo ja by som chcela travit svadobnu noc a libanky uz niekde mimo, a najradsej hned po svadbe..ale asi sa nam to nepodari..pac cestovky maju tiez svoje terminy, tak neviem..jo a tiez som rozmyslala nad svadbou v zime..ale ked som si predstavila tu svadobnu fotku spolocnu jak su vsetci v perovkach a tak, tak asi niee:))
Odpovědět
Profilova fotka
@katryn Společná by musela být někde v interiéru ;-) Já vůbec nevím, jak je to s cestováním, když ti střihnou občanku a nemáš pas a jmenuješ se už jinak, než když jsi objednávala cestu..
Odpovědět
@monako3 Moni , když tam budou kamarádi tak těžko se bude Libor držet :-D Už to vidím, jak za ním každý chodí s půlkou :-D A u nás mám taky strach, protože když oni pijou, tak ve velkém, do toho Ti jeho brantranci jsou šílení, takže se budu modlit aby vydržel aspon do rána a taky mu řeknu at se trošku krotí i když on mi na to řek, že se bude snažit, takže se mám na co těšit :-D :-D Chci únos, tak doufám, že proběhne :-D :-D :-D Podvazky nooo to je otázka, vééém, při nejhorším se mu v tom předvedeš ráno :)))))) Ráno to bude kdyby něco ještě jistit :-D Jinak hlídání taky jsem uvažovala kdo a možná babička, uvidíme jak na tom př. rok bude, doufám, že dobře
Odpovědět
@jipe tohle téma už tu nějak holky řešili, ale je to už minulý rok, zkus se tam podívat. Pokud vím, tak říkaly, že je to normálka...
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe vidis...no to ma vobec nenapadlo, ze vlastne jak to bude s dokladama..ale tak vlastne pokial si nevybavim novou obcanku tak mozem cestovat na tu, ktoru mam sak nikto mi nic strihat nebude:)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a No uvidíme, snad ho nepotáhnu ještě někam totálku :-D...já asi únos nechci, chci si to užít s rodinou a někde zapinkat 2 hodiny by byla škoda a navíc si uvědom, že je musí ženich vyplatit a nebo zaplatit utratu tam kam tě unesoum, takže další výdaje :-D :-D No uvidíme, spíš jsem si říkala že když si dám pod šaty podvazky, tak jestli mi to nebude vadit přilepené na nohách. Budu muset asi trénovat, jendou za čas mi to nevadí, ale zase celý den jsem nezkoušela :-D
Odpovědět
@monako3 To já únos chci 100%, měli to i na svatbě od bratrance a je to supr zážitek. A navíc chci unést tam kde jsme se seznámili, takže by mě měl najít hned :-D A zaplatit jim určitě zaplatí, pokud tedy budou chtít, myslím si , že to určitě udělají bratranci a Ti nevím jestli budou chtít zaplatit i ten bratranec když unesli tu jeho nevěstu ostatní jeho bratranci, tak jim nic neplatili, udělali to pro zábavu né pro peníze a tak bych to taky chtěla udělat, spíš bychom se pobavili, než toto jako :-) A je to kousek, takže víc jak hodinu to určitě nebude a ráda se tam ukážu jako nevěsta tam kde jsme se seznámili a poprvé viděli, protože tam je jedna pííííípka, která ze začátku žárlila, že jsme spolu a jak mě uvidí v šatech nebo se to doví, pukne :-D :-D :-D
Odpovědět
@monako3 já podvazky ještě nikdy neměla, tak nevím jako to je :-D Na svatbě to bude premiéra :-D
Odpovědět
@katryn @jipe holky, tady se to řeší ;-) http://www.beremese.cz/diskuse/tema/v...
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a ty jsi teda potvůrka... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a No my tam asi ani mít bratrance nebudeme mít, takže by mě neměl asi ani kdo unést :-D....ale to já neřeším :-) No to já doma občas praktikuju na výročí nebo tak :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@alusak Že jo :-D Budu ráda až se to dozví, nebo mě uvidí, protože ted když tam na chvíli jdeme nebo se tam objeví Lukáš tak je hotová a předemnou si hraje na kamarádku, A tak se na to těším a doufám, že to proběhne a že nás nedožene třeba po cestě :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@monako3 No Luki zve celou rodinu a je tam celkem i dost mladých a sněma je prdel jak hrom, jsem mu říkala, že tam zajedém sem tam a je škoda, že tam nezajedém často, protože to je rodina jak má být, suproví lidi a cítím se u nich moc fajn vždycky, takže budu ráda když je budem mít i na svatbě :-) No to já jsem stydlína :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Moni to já tež :-D... Já to spíš praktikuju jako dívej co jsem si koupila, vypadá to dobře??? :-D.... Ale červená jsem až za ušama, ale co bych pro něj neudělala :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak díky za link:)
Odpovědět
@monako3 No to jo, to kdysi Luki chtěl po mě stryptýz, jsem byla červená až nevím kde a že až po něm :-D Tak z toho sešlo, musela bych být asi dost opilá abych mu ho udělala, se stydím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a To bych tež neudělala, tež jsem jednou v něčem prohrála a dal mi za úlkol toto a do ted mi to předhazuje, že mu to ještě dlužím, ale vůůůbec :-D
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a @monako3 no tak se toho dočkají jako manžílkové o svatební noci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Tak s tím počasím to je nevyzpytatelné, ale je fakt, že listopad nebo duben asi praděpodobněji budou deštivé :-( Např. my měli vedro až moc a další sobotu se ženil bratr od svědkyně a měli chladno a deštivo :-S Ano, my ty hosty měli takhle usazené, každý na své straně svou rodinu, probírali jsme to hodně, ale nakonec jsme se shodili takhle. Stejně se viděli většina poprvé (kromě rodičů) a každý tam byl se svým partnerem, takže nebylo proč a jak je mísit a ono to stejně nevyjde, každý chce sedět s někým, koho zná a má si co říct a tak jsme se je snažili usadit. Když posadíte někoho mezi lidi, které nezná, bude se akorát tak cítit nesvůj :-| @jipe Jenom pozor, ať se po obřadu nefotíte moc dlouho, rodina nebývá nadšená z dlouhého čekání na oběd. Většinou už mají všichni hlad a nechtějí čekat, než vy se hodinu či více pofotíte. Vím to ze zkušenosti z mé blízkosti, kdo to tak měl, tak rodina byla naštvaná, že museli tak dlouho čekat. Je to lepší nechat po obědě, když jsou všichni spokojeně najedení a než se vyfotíte, tak si už v klidu posedí u kafe :-) A vy se zatím můžete fotit v klidu, beze spěchu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katryn Tchýně se chtěla vdávat v zimě, aby mohla mít koně zapřažené v saních x-) a tak to tak měli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Tak to jsem zvědavá, jaké pak budou zážitky, u nás ta svatební noc kupodivu proběhla, i když M.byl dost popitý, ale dali jsme si sprchu, tak to ho probralo :-D punčochy jsme si raději koupila samodržící, ať mám klid, bo v tom hicu ještě podvazkový pás... :-S Ale koupila jsem si symbolický modrý podvazek ten jsme měla ;-) Striptýz jsem mu udělala sama do sebe, ale měla jsem dost v kuli, loni v létě a bylo to super. Přišli jsme domů z místa našeho seznámení, pouštěli si písničky na kompu a pak mě to tak nějak spontánně napadlo a mělo to úspěch x-) :-D A jaké si budete brát punčochy holky? To bylo pro mě hrozné dilema, nakonec jsem měla bílé.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulka77 mně se ty bílé nelíbí, normálně nebývám moc opálená a když už by byla náhodou někde nožka vidět, tak asi nechci, aby to bylo jako když jsem prošla vápenkou, takže to tipuju na nějaké tělové samodržky, moc jsem po tom zatím nekoukala, tak nevím, jestli se dělají, že mají třeba ten horní okraj bílý. Modroučký podvazek bude určitě, ale podvazkový pás to teda asi nee. To se odhodlávám, že nějaký pořídím domů pro výjimečné příležitosti :-D striptýz byl kdysi dááávno, to jsem byla ještě náctiletá myslím :-D ale ted, čím jsem starší, tak jsem stydlivější :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe No ty pučochy byly fakt dilema, nakonec jsme se nechala ukecat od starších :-D Ale jak jsem se tak dívala na video a fotky, tak jediné místo, kde jsem si svých nohou všimla, bylo při vystupování z auta :-D
Odpovědět
@petulka77 No já to budu řešit asi tak, že je budu mít na obřadu a jak si prvně odskočím, ta je sundám a bude to. I když pokud bude svatba v květnu, nebo červnu a bude zima, tak možná budu ráda, že je mám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak No jasně, počasí je potvora ]-( :-D
Odpovědět
@petulka77 Kdyby to tak šlo nějak naprogramovat... To by byla pohodička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nevím, kdo by si kdy naprogramoval déšť :-p asi by všechno uschlo :-D
Odpovědět
našla jsem svoje krásně botičky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Ty, co jsi dala dneska do albíčka? Já moc nemusím tu dlouhou špičku, mám relativně velkou nohu a ještě křivé prsty, takže já vyhlížím něco kulatého, ale je sympatický ten malý podpatek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?