Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a To je mi jasný,my chceme právě pozvat jen ty nejbližší :-)
Odpovědět
Holky asi to taky tak uděláme.Přítel si bude pozývat asi 3 kamarády sněma jejich holky+ fotograf a jeho holka. No uvidíme, ještě se domluvíme, pokud by nás bylo fakt dost jako kamarádů , nakupilo se to tak pozvem zvlášt nedalo by se nic dělat, ale pokud né, tak to necháme tak
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Pokud to budete mít v dosahu domácností přátel, tak nevidím problém v tom, pozvat kamarády až na večer, myslím, že klidně obídek s rodinou oželí :) My budeme mít taky oběd jen víceméně v kruhu rodiném a pak uvidíme, komu řeknem, ať si s námi přijde večer dát panáka. Na obřad samozřejmě ať přijde kdokoliv.
Odpovědět
@jipe jo jasně, je to blízko autem 15 min. každý od baráku, vím, že se to tak dělá, hodně jsem to tady dočetla i kamarádka mi před chvíli psala, že jí to bylo taky trapné, ale že je to normál :-) My bychom je pozvali třeba na 15 hod., mě jde jen o ten oběd, že bychom poobědvali jen jako rodina
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Moni my to tak asi taky uděláme, bohužel finance nás omezují. A chytří kamaradí to určitě pochopí. my ještě to nějak necháváme ladem, ale je tu ta varianta, že je spíš pozvem na večer kamarády.
Odpovědět
@monako3 Moni jo jo, stejně to tak dělá skoro každý a je to podle dost slov ostatních normální a kamrádi by stím měli počítat. Tak snad i u nás to bude pochopitelné. Na oběd pozvem akorát fotografa kterého potřebujem se svojí partnerkou. A možná i DJ kamaráda, pokud nám bude hrát :-D Uvidíme, sestavíme pak nějaký seznam a budem muset to tak udělat
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, a až sestavíme seznam hostů, sestavíme zasedací pořádek :-S to je moje noční můra už teď, raději nad tím nepřemýšlím
Odpovědět
@jipe no ani mi nemluv :-D Naši jsou navíc rozvedeni, takže to bude sranda ještě. Budu muset místo aby seděli spolu vedle sebe jako mí rodiče je dá od sebe a děti mezi ně. Jako mamka, ségra, brácha a pak nevlast.ségry,tatka a jeho přítelkyně nebo nevím jak to vyřešit , to bude zajímavé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Přítelovo rodiče jsou taky rozvedený a oba mají nové partnery, rodiče budou asi sedět vedle nás (vedle sebe), jak bývá zvykem, ale jak moc daleko odsunout nové partnery a jak posadit svědky s partnerama a aby se jedna babička necítila ukřivděná, že sedí o dvě židle dál než druhá :-D to bude veselé
Odpovědět
@jipe to já si právě nedokážu představit, že by tatková přitelkyně seděla někde dál než on a on vedle sebe s mamkou, nevídají se a tak to asi právě u nás nebude. Kdyby měla mamka normálního partnera do Té doby(ted má, ale sním si nerozumíme,takže nebude ani na svatbě,kdyby sním pořád byla) tak bych posadila přítele mamky a tatkovou vedle sebe a rodiče taky, tak ale zatím to nevypadá nadějně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Mně právě taky přijde takové divné roztrhout páry, ale zatím žádné lepší řešení nemám
Odpovědět
@jipe my taky nevíme jak to udělat :D To bude ještě sranda :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Tak to my to samé, kamaráda fotografa taky by jsme samozřejmě pozvali ;-) ...a ostatní to určitě pochopí neboj... Holky se zasedacím jsme na tom plně stejně, ale zatím si s tím hlavu nelámu...
Odpovědět
@monako3 Moni to joo, na to je ještě času dost jak to vymyslet, my jsme si na to vzpoměli a docela nám to vrtá v hlavě, jak to pak budem řešit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, uviděla jsem Monču, tak jsem sem vtrhla, omlouvám se, ale začetla jsem se o vašem problému - my to taky museli řešit, oboje rodiče máme rozvedené a všichni kromě mého otce mají nové partnery a museli jsme je pozvat. Moji rodiče jsou v klidu, takže na mojí straně seděl TAŤKA P - vlastní MAMKA TAŤKA J - nevlastní PAVEL-PŘÍTEL SVĚDKYNĚ MARTINKA-SV BABIČKA MARIE P. KAREL MARKÉTA-SESTRA ERIČEK RÍŠA RADEK-ŠVAGR TETA STREJDA volné místo No ale na straně manžel to byl big problem, protože jeho rodiče spolu vůbec nemluví, jeho otec s maželkou odmítli přijet k ženichovi na snídani (manžel přespal a snídani měli u jeho mamky na baráku). Kvůli jejich špatnému vztahu jsme museli manželova otce se ženou posadit až za švagrovou s přítelem, takže na chvost :-N MAMKA IVO-PŘÍTEL MAMKY BABIČKA EMÍLIE HONZA -SV LENKA-PŘÍTELKYNĚ SVĚDKA TAŤKA MARCELA-ŽENA TAŤKY JANA-SESTRA KAMIL-PŘÍTEL SESTRY SOŇA-SESTŘENICE NEVĚSTY volné místo (JIRKA) ŘIDIČ PAVEL KAMERAMAN FOTOGRAF No a stejně posledních 5 lidí na každé straně si posedalo jak se jim chtělo :-D Už jsem si nevzpomínala úplně přesně, tak jsem okopčila seznam co jsem měla v excelu :-)
Odpovědět
@jipe ne nadarmo se tomu říká veselk ;-) No a já to mám zatím vplánu tak, že obřad bude od tří, pak se budeme fotit a pak se všichni přesuneme někam, kam, to ještě nevím, ale s tím, že tam už bude hnedka rautík - to už bude tak kolem páté... Možná bude jako na začátek polévka, trochu tradice nikdy nezaškodí, ale budou tam hned všichni, kdo bude chtít přijít. To je zatím plán, jak mi projde se ještě uvidí... Ještě mám na vás takový dotazíček... Plánujete svatební noc někde v hotelu??? Bude to ten, kde budete mít hostinu nebo večerní oslavu? Já vím, že tu víceméně není nikdo z Prahy, tak mi asi neporadíte tak jak bych si představovala, ale aspoň váš pohled na věc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulka77 : tys mela na svoji strane tabule svoji rodinu a zname a manzel take ?? pochopila jsem to dobre ?? no u nas toto je stale tema, pritel nechce jmenovky, a ja se bojim, ze zase bez jmenovek se ty lidi nejak nepromichaji, chteli by jsme aby obe strany se promisili a bavili spolecne, takze nevim, jak to vyresit .... Jinak jsem byla tyden s pritelem ve Francii , hodne nam to pomohlo, nasmali jsme se, po to vsem stresu s odkladem svatby :-( jsme to potrebovali oba, ale samozrejme jsme na tema svatba narazili, a pritel ze by se mu libil datum 11.11.2011 , me uz ten datum napadl davno, ale nevim, no jake bude povasi a tak, kdybych vedela , ze bide zmrzlo a snih tak jo, ale aby byl proprseny den :-| tak uvidime jak to dopadne ;-) jinak vazne az ten duben 2012 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Přítel mi už taky říkal o odpolední svatbě. U nás na Slovensku se to dělá běžně, moje mamka jak si brala tatku tak taky začli odpoledne, ale měli i tak 2 jídla, protože by to nestačilo. měli teda jen druhé a večer další nějakou večeři. takže na tom neušetřili a já si říkám, že bych si chtěla ten den užít celý, už tak to strašně rychle uteče :-| A o svatební noci jsem taky přemýšlela, ale ještě jsme o tom nemluvili. Spíš já řeším kam s malým, když rodiče se budou taky bavit. Kdo by ho pohlídal i přes noc, aby jsme si to mohli pořádně užít a ne jit kolem 20 hodiny domů, abych ho uložila. @hannyy to by byl krásný datum a když padá listí, tak by byly taky krásné fotečky. Ale to počasí je na prd no, i když nám počasí nezaručí ani na tom jaře :-(
Odpovědět
@hannyy Tak počasí nemáš jisté ani v dubno. Záleží hodně na tom, kde tu svatbu a to následující dění budete mít... Pokud nechystáte nějakou zahradní slavnost... Ale zase chápu, že fotit se v dešti by asi nebylo ono...
Odpovědět
@monako3 no to jsem ještě zapomněla napsat, to by byl raut a pak třeba za 2, 3 hodinky grilování... Hrozně by se mi líbilo, kdyby to bylo na Petřínksých terasách. Právě tam i grilují... Jenže pak je právě problém s tou nocí....
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak My bychom rádi pokojík tam, kde bude hostina. ale zatím nevíme, kde bude hostina...už jsem se setkala s tím, že podnik dal pokoj gratis jako svatební dar, když se tam uspořádala oslava. @hannyy teda ten listopad bych asi neriskovala, to už bývá listí opadané, mlha a sníh nikde @monako3 známá měli prcka na hostině a když začal odpadávat, uložili ho na pokoj, měl ho pak vzít někdo z příbuzných domů, jenže se pak vzbudil a chtěl zůstat, tak myslím, že to dopadlo tak, že si ho tam nechali :-D My plánujeme obřad kolem 12. hod, pak focení, pak do restaurace na oběd a odpoledne bych si představovala nějaký rautík, kde budou třeba i řízečky nebo něco teplého. JInak posadíme to asi taky moje strana/ženichovo strana, kdo bude chtít, tak se pak promíchá, ale nebudu vedle sebe dávat násilně lidi, který se skoro nebo vůbec neznají. A jmenovky určitě. Nebo to dopadne, že někteří aktivisti budou sedět nejblíž novomanželům a na pomalé babičky či jiné blízké zůstane místo na chvostu
Odpovědět
@alusak Ohledně té svatební noci, my budeme mít hostinu i raut v jedné trestauraci kousek za Bolkou, a k té patří i penzion, tak sme mysleli že by jsme zamluvili i ten, a rovnou se tam pak přesunuli, uvidíme kolik by to stálo, ale bylo by to fajn i v tom že až by byl někto totál tak by se odved rovnou na pokoj a bylo by :-)
Odpovědět
No já bych to tak tak brala, ale co mám vyhlídnuté ty prostory pro rautík a oslavu, tak to jsou jen restaurace, tak je to takové divné, no... Taky bych chtěla aby tam s námi spali i rodiče a bráchové - ty nám půjdou i jako svědci, tak to bysme měli sfouknuté. Ráno až bysme se potkali na snídani, tak by to bylo super....
Odpovědět
Ahoj holky @petulka77 stím pořádkem to budeme mít zajímavé :-)) Nějak to budeme pak muset vymyslet, ale jak to tak bývá už vidím, že někdo nebude spokojený :-D @alusak My chceme v tom Mlýně zatím tu hostinu a určitě tam i přespíme, strávíme tam svateb. noc :-D @monako3 Moni taky si to chci užít se vším všudy a už od rána, holky taky říkali, že to uteklo hrozně rychle, že sotva se oblékla, tak pak zase svlíkali, takže užít se vším a naplno x-) @hannyy stím počasím je to na prd vždycky i na Jaře v létě můžeš čekat déšt, takže se jen modlit aby vyšlo počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak grilování bude fajn, my přemýšlely spíš sele ugrilovat :-) ale to jsou jen spekulace zatím... @jipe No já bych spíš, chtěla aby ho měl někdo pod dohledem, abych si mohla ten den užit a nemusela ho hlídat aby si tam něco neudělal nebo někde nespadnul atd. a at si třeba tu noc užijem :-D :-D :-D :-D i když jsem slyšela, že u většiny novomanželů svatební noc neproběhne, protože mají za celý den toho plné kecky :-D...takže si zatím iluze nedělám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 @alusak My asi nikomu dalšímu platit ubytování nebudeme, jen v případě jednoho místa, co je zatím na seznamu možných, bychom to zvážili podle ceny, je to totiž dost z ruky. Setkání na snídani by se mi taky líbilo, ale ty finance... uvidíme, jak by to vyšlo cenově, třeba to tam bude i s ubytkem levnější než jinde jen jídlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 budeš muset někoho pověřit dohledem, třeba pokud tam bude ještě někdo s menším dítětem...ale nakonec si myslím, že půjde "z ruky do ruky" hostů :-) Já si o svatební noci taky iluze nedělám, ale obávám se, že drahý na ní bude trvat :-D
Odpovědět
@monako3 No právě, chlapy se tak zboří, že pak lehnou a nebudou o sobě vědět, ale ranní probuzení může být fajn :-D :-D :-D Jestli nebude bolehlav a na zvracení :-D
Odpovědět
@jipe Ale tak zase víš co, jsou to rodiče, tak by si ten pokoj mohli zaplatit sami, snad mají dost rozumu... Navíc přítelovi rodiče nejsou z Prahy, tak by mi přišlou hloupé, kdyby se sebrali a odjeli domů... No ale co já vím, třeba bude zábava váznout a všichni budou rádi, že můžou jet domů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe uvidíme, svatba ještě daleko a tohle je detail :-) @m.o.n.i.k.a No právě já už ted říkala, že moc pít nebude a on na mě haha :-D a já uvažuju jestli podvazky nebo ne :-D aby byly k něčemu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?