Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
Registrovala se 2. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 6893 příspěvků. Má 70 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
Registrovala se 2. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 6893 příspěvků. Má 70 přátel. Region Praha.
 @jipe To je prave to co jsem mela na mysli. emoticon my uz to mame skoro "za par" a sice byt maly nemame, ale taky uz premyslim kam ty veci dat a to neporizujeme dekorace apod. veci emoticon a z vlastni zkusenosti prave muzu rict, ze je lepsi se neunahlovat prave, nejedna nevesta meni veci na svatbu a pak prave prodava mj. i zde na bazaru, jelikoz meni koncept a i saty emoticon
3. únor 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Červený Hrádek, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
 @gepe Jasný, já jsem to vzala jako dobře míněnou radu "plánovačky v pokročilejší fázi", ne jako osobní útok emoticon
3. únor 2011 v 11:55  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
Registrovala se 1. září 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 255 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
Registrovala se 1. září 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 255 příspěvků. Má 33 přátel.
 Tak já nevím jestli tady někdo kupuje výzdobu, zatím jsem četla jen jak by si to kdo představoval, ale že by někdo psal, že bude kupovat to a to, jsem teda zatím nečetla emoticon Někdo má už něco nakoupeno, ale to je jejich věc, jak se líbí a má možnost levně nakoupit, tak at si koupí, je to na každém emoticon
Já osobně se rozhlížím taky po polštářku pod prstánky, který si koupím a pak na ně hledět už nebudu. A vše kolem výzdoby a šatech se bude zařozovat na konci roku, ted si dělám představy.... emoticon
3. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 @m.o.n.i.k.a Mas to dobre naplanovany! Ono je nejlepsi udelat si hlavne prehled emoticon a kolikrat prave po "svatebni sezone" byvaji slevy, ale i vice veci v nabidkach, nemluve o vyprodejich satu, cenach prstynku apod. emoticon ja puvodne taky premyslela o nejakym netradicnim polstarku a nakonec budeme mit "misticku" s islandskym lisejnikem a na nem uchycene prstynky emoticon
3. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 @jipe dekuju! emoticon planovacka v pokrocilejsi fazi - to budu muset sdelit priteli, libi se mi ten termin emoticon emoticon
3. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
 A navíc výzdobu ani kupovat nebudu, bude to dělat restaurace, popřípadě něco kdybych chtěla navíc co by neměli. A auto si chceme půjčit takže na autě bude taky výzdoba od nich a to taky jen v případě, že by nám nevyhověli a něco neměli, ale já doufám, že snad se domluvíme a budou mít to co bychom chtěli emoticon
3. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
 @m.o.n.i.k.a Moni, gepe nekritizovala, že někdo už koupil nějakou drobnost jako polštářek nebo botky, které se dají využít i v létě, kdyby byla změna.. spíš se snažila nám poradit, ať brzdíme počáteční nadšení a nerozjedeme nákupy ve velkém už teď. Ono to tak občas vyzní, když píšeme, chci to a to, koupím si to a to, že pro to brzy poběžíme a ne že je to jen naše představa. Jinak je to samozřejmě každého věc, jestli si koupí vše dopředu rok nebo měsíc..
3. únor 2011 v 11:59  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
 @gepe Já si ted akorát odkládám penízky a dělám představy jak co bychom chtěli , s přítelem se o tom bavíme, ukazuji mu a můžu narazit během roku na něco co se mi bude líbit více a budu chtít něco jiného, než jsme se domluvili, to se uvidí, ale přípravy začnou koncem roku. Ale jediné v čem mám jasno jsou šaty emoticon Viděla jsem jich mnoho a jediné co mám v albu mi padli do oka, takže to si nemyslím, že by se změnit nemělo a taky na konci roku budu obj. emoticon
No jasně vy to máte skoro za chvíli uteče to jak voda, tak už plánuješ co?
3. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
 @jipe jasně, snad každá víme co děláme emoticon
3. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 @m.o.n.i.k.a Tak u me co se tyka satu, probehlo nekolik postupnych zmen, ze pritel uz se jen smeje. Vcera jsem se ale na 100% rozhodla. Budu je mit site, takze jsem spokojena emoticon
No naplanovano je, akorat se postupne realizuje. Vyzdobu neresime nejak, protoze misto kde to budeme mit je pomalu dekoraci samo o sobe a nechci tim jeho kouzlo zabit emoticon
3. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 Jeste me napadla - za me, myslim dobra rada emoticon nezamerujte se tolik na vyzdobu cehokoliv, hoste si budou vice pamatovat atmosferu na svadbe, zenicha a nevestu, nez to jaky byly ubrousky, organza apod. Mozna je to i tim, ze ja jsem spis zastancem jednoduchosti, jelikoz v ni spociva kolikrat vice krasy emoticon
3. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
 @gepe Tak to je supér, hlavně , že už máš vybráno a pak už jen čekat na ten den D emoticon Tak hlavně at Vám všechno výjde a užijete si ho krásně se vším všudy emoticon
3. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
 gepe, tak u mě je to naopak, samozřejmě se budem zaměřovat na zábavu na svatbě jak co udělat, ale pro mě je i ta výzdoba důležitá aby se líbila jak nám tak i hostům a cítila se v Té místnosti fajn emoticon Miluju barvy, tak uvažujém jakou kombinaci, ale sto lidí, sto chutí, každý si to udělá tak jak se mu líbí emoticon
3. únor 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 @m.o.n.i.k.a ja tu vyzdobu chapu! jen my v tomhle jsme trosku konzervy emoticon ono, kdyz je salon, zahrada a vse jiz ted do provance/vintage stylu, tak se tam ani prave klasicka vyzdoba nehodi.. pri kombinaci dejte pozor na barvy taky v prostoru - ale to urcite date emoticon me prave jen nektere nevesty vydesily tady na brms tim, ze treba napr. mistnost je vymalovana a ladena do oranzovo/zelena a budou mit napr. fialovou vyzdobu..
3. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
 @gepe No to je právě to, sto lidí sto chutí emoticon Tam kde bychom chtěli mít hostinu tam se vdávala kamarádka a měla oranžovou bílou, a nad tou hodně uvažujém, ale ještě jsme se tam nebyli podívat jen z fotek víme jak to vypadá, takže se pak uvidí emoticon
3. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 @m.o.n.i.k.a Drzim pesti! emoticon
3. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monako3 (28 r.)
28
Registrovala se 6. března 2009 na beremese.cz. Přidala 400 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 2. července 2011
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
monako3 (28 r.)
28
Registrovala se 6. března 2009 na beremese.cz. Přidala 400 příspěvků a 1 album. Má 105 přátel. Region Ostrava.
    Region Ostrava
 @m.o.n.i.k.a Já ti hned říkala, že je to divné s tou navigací emoticon... tak uvidíš emoticon ...A kdy má Luki přijet domů?
3. únor 2011 ve 13:29  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
 @monako3 Má přijet zítra nebo v sobotu myslím, ale to nic nebude, bude tady brácha Lukiho na víkend. No uvidíme, jak dlouho mě bude napínat emoticon
3. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monako3 (28 r.)
28
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
monako3 (28 r.)
28
    Region Ostrava
 @m.o.n.i.k.a No já už jsem napnutá za tebe emoticon...jsem fakt zvědavá kdy emoticon...
3. únor 2011 ve 20:13  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
 @monako3 Já taky Moni. Právě jsem zjistila, že když píšu Lukášovi z netu posílám to na to staré služební číslo a mu už 3 dny nechodí moje zprávy, no bodejt by chodili, panebože, takový trapas emoticon emoticon emoticon A někdo si hezky čte moje zprávy, jsem fakt debil a já se ještě dneska rozčiluju, že mu píšu a on není schopný ani odepsat emoticon
3. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monako3 (28 r.)
28
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
monako3 (28 r.)
28
    Region Ostrava
 @m.o.n.i.k.a emoticon emoticon emoticon emoticon No jo se stane emoticon...Příště už budeš vědět
3. únor 2011 ve 20:29  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
 @monako3 no to fakt jenom mě emoticon
3. únor 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
 Ahoj holky.
Užívejte plánování.Tak strašně moc to letí a budete mít před svatbou. emoticon Ty přípravy jsou to jediné,na čem se můžete vyřádit.Svatební den pak uteče jako když mávne proutkem.A na ten pocit,když je člověk čerstvě zasnoubený nebo když ví,že svtab bude a datum...tak to je tak supr pocit.Taky jsem byla nadšená.Všechno jsem si naplánovala,navymýšlela a pak jen začla realizovat.je fakt,že jsem taky pár věcí změnila od původího konceptu,ale ted víme,co bude a jak.Jinak brzy rezervujte fotografa...restauraci a termín.Na šatky je lepší počkat,až když je nová kolekce.Bývá to koncem roku. emoticon
Takže hodně štěstíčka.Nezasnoubeným přeji krááásné prstýnky a brzkou žádost a užívejte.I když se to ted nezdá...za chvilku to bude klepat na dveře. emoticon
Mějte se fajn.
4. únor 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
 @porodnibabka Ahoj emoticon Vidím, že ty to máš za pár, téééda závidím emoticon Sem tam si Vás čtu jinde emoticon Já osobně se těším na ty přípravy atd. emoticon Ale stojí to dost nervů, co? Tak at se Vám vydaří na svatbičce vše tak jak si přejete, a určitě to bude stát za to emoticon
4. únor 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
 @m.o.n.i.k.a děkuju moc.Je to hrozný...Jak se to blíží,jsem čím dál línější něco zařizovat... emoticon Furt si řikám,že mám dost času.Takže si vlastně ty stresy udělám sama,ale nemůžu si nějak pomoct.Snažím se průběžně něco zařizovat,ale třeba pořád odkládám výrobu oznámka,vývazků...
Jo a klidně nakupujte dekorace už ted emoticon Já to měla taky jako první. emoticon zavřela a schovala vše do ksříně(ted už ani nevím,co všechno tam mám... emoticon ) no a nic se mi neokoukalo a nic jsem neměnila.Pokud jste si jisté barvou,vesele nakupujte.naopak,když budete nakupovat postupně,je to finančně lepší. emoticon Jo a neboj,taky se dočkáš.Já už jsem spíš ve fázi...."at už je to za mnou" emoticon
4. únor 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
 @porodnibabka To chápu, já se taky tak vidím, ted si dělám inspirace a už bych nejraději vše zařídilila, ale času je dost a pak si řeknu, áá udělám to zítra, pak pozítří atd. atd. a to budou stresy na poslední chvíli emoticon Tak se už na to fakt těším. No však počkej noc před svatbou jak budeš nervozní, ani spát nebudeš pokud si nevzemeš prášek na spaní a uklidnění emoticon Jinak výzdobu bude dělat ta restaurace sama, tak já bych koupila něco jen v případě , že by neměli a chtěla bych to ještě mít. Uvažuji na pár balonkama, nějaké penízky čokoládové na stůl atd. a to asi nebudou mít, ale to bychom kupovali př. rok. Pak bych chtěla mašle na židle tak i ty pokud nebudou mít, no uvidíme. Ty se budeš vdávat a my budem pomaloučku plánovat emoticon
4. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 @m.o.n.i.k.a Přesně tak. emoticon Ten pocit,že se to najednou začne hýbat,že můžeš zamlouvat to a to...je supr.Máš najednou pocit,že svatba opravdu bude.Fakt si ty přípravy užívejte,hledejte inspiraci,navymýšlejte si,co se vám líbí a pak si utřidte,co a jak.Zda se vám to pořád líbí nebo ne.
Já jsem třeba furt váhala nad šatama,pak jsem jedny našla,ale museli by mi je ušít...nakonec jsem šla juknout do adiny a vybrala šaty.Zkoušela jsem podobné,co jsem si vysnila...Noa nakonec mám úplně jiné.jednoduché,ale princeznovské a jsem spokojená.Ale třebas prstýnky jsem si vyhlídla někdy v létě a nakonec jsme si je nechali udělat.přiteli se taky moc líbily a v tomto už jsme neměnili.Prostě,jakmile uvidíš něco a řekneš si...Jo,to je přesně ono,tak do toho jdi.Většinou už se ten styl nemění. emoticon
4. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
 @porodnibabka Jo jo právě koukám a rozkoukávám se co by se mi líbilo uložím do alba a pak budem vybírat. emoticon Já mám šaty vybrané, které bych chtěla, ale jak budu doopravdy vybírat, tak jak se znám budu zmatkovat a rozhodování bude těžké, zatím favorita mám. emoticon Stěma šatama to je vždy těžké co? Najednou chaoz a stres které, které Ti nejvíce sluší atd. No ale jsi šikulka, vybráno už máš, tak tohle máš už za sebou emoticon S prstýnkama by neměl být problém, pak se podíváme a vyberem a už dám na prstýnky koukat nebudem, aby se nám vyhlo, že ty jsou hezčí, ale že už máme vybrané tamty třeba emoticon A jakou máte výzdoby, bar. kombinace vymyšlené, víš?
4. únor 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 @m.o.n.i.k.a Máme zeleno bílou a jemné detaily žluté.Svatba je v květnu,takže barvičky jara.Jinak prstýnky,co máme jsou v albu. emoticon Ty jsem našla.zamilovala si je.Předvedla doma milému a bylo rozhodnuto.Už jsem asi dál nehledala.věděla jsem,že je chceme a žádné jiné.a tak je máme.Na zakázku,ale ze stříbra.jsem alergik a zlato by mě sežralo za živa.ovšem stejně to poznat není,z jakého jsou kovu.
Ty šatky...přišla jsem s představou,paní to řekla...No a ona na mě koukla a vybrala ještě svoje další 4 typy.začla od těch méně zajímavých a skončila u svých tajných typů,což jsem ale nevěděla...nakonec jsem opravdu váhala mezi jejíma typama.tedy poslední dvoje zkoušené.No a fakt to vyhrály úplně poslední.Bylo to fajn.navíc jsem sebou měla prima kamarádku,která radila a dobře radila...měla jasno.takže mi její hlas moc pomohl.No a hned jsem atky zarezervovala.Mám z nich radost a už se těším,až je budu mít zase na sobě. emoticon Ty šatky si užij,to je fakt krása.Jo a ty šaty,co mám v albu se těm mým vybraným nepodobají ani trošku.Takže v tomhle jsem otočila o 180°
4. únor 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
fotoportrét
fotoportrét
m.o.n.i.k.a
10
 @porodnibabka Koukala jsem na fotky a moooc krásné. Až Vám závidím, že to bude už brzy, budete mít krásnou svatbu, tak pak musíš hodit fotečku v šatech, jsem zvědavá, ale šaty v albu máš taky moc hezké a pokud jsou ještě hezčí, hmmm budeš moooc krásná emoticon
Prstýnky paráda, moc se mi líbí, dobře jsi vybrala a máš celkově i hezký vkus. Tak halvěn at to počasí výjde, taky bychom chtěli obřad venku i tu hostinu .
4. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš