Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet @andrejkaandy to se to tu plní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sunnet ahoj a vitej...mame stejny datum svatby;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor wow, peti gratuluji k miminku...tak preci se povedlo :-)
Odpovědět
@krejci1510 to je krásnej nápad :-) ale já bych to nevydržela :-D bych zvědavostí asi pukla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už jste přemýšleli jaké budete mít meny ?
Odpovědět
@alusak Já bych určitě chtěla jet na okružku. Buďto Středomoří a nebo severské státy, tam to musí být taky nádherné. Ani jeden nemusíme velké vedro, já navíc mívám alergii na sluníčko, takže bychom jeli i mimo sezonu a nebylo by to tak drahé... Jako on i ten Karibik vychází relativně levně, ale to bych toho svého nedostala do letadla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no to nevím...to se mi asi nepovede... @kris88 děkuju :-) Takže holky sbírat knoflík vyberu je srazu v Brně :-D 8-)
Odpovědět
@petrajavor no minimálně to bude tvůj osobní rekord a budeš mít co vyprávět mimískovi, jak si sbírala knoflíky, když si byla těhu... a mimísek si bude ve své pubertě myslet, že si opravdu trefená :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,řešíme prstýnky a možná si je necháme podle toho vzoru udělat tady v ČR,asi nebudou penízky na cestu do Irska @xpila Severské státy bych brala taky,to by se mi taky líbilo
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs my mimíškovi píšeme knížečku,jak jsme se snažili,lepíme tam pozitivní,fotky a všechno :-) přemýšlím,že vazbu polepím knoflíčkama,přináší prej štěstíčko :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik My chceme něco ne moc klasickýho,třeba plněnou kuřecí kapsu nebo tak :-) a asi klasicky knedlíčkovou polévku
Odpovědět
@stastnanevesta Jo, ty musí být krásné, pokud se vychytá počasí a hlavně je to neokoukané!
Odpovědět
Článek se načítá
@petrajavor to je hezounký... já myslím, že to ocení. Teda když to beru podle sebe... já mám z dětství hrozně málo fotek (na můj vkus :-) ) a nemáme vůbec žádnou, když byla třebas mamča těhotná, tak je mi to i líto... @stastnanevesta @xpila je holky, to mi tu vůbec nevyprávějte o severu, jak já bych jela :-D hrozně mi láká Island... taky nemusim moc parno. U moře jsem byla jednou a stačilo (do Karibiku apod. bych jela spíš ze zvědavosti). Já radši hory, a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Já právě pořád přemýšlím a nic mě nějak nenapadá.. Chtěla bych něco originálního, ale knedličkovou polívku budeme mít určitě taky..na tu se myslím každý těší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta kuřecí kapsa je dobrá, ale právě moc originální není, aspoň co vím o letos se vdávajících známých.. my zas uvažujem o vepřové panence, ale v tom případě určitě nebudou grilované kýty, už by to byla nuda..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ahojky, jsem si teď všimla, že máme stejný datum svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik no, tak já chci vichyssoise a už vidím výraz hostů v obličeji 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no, knoflíky teda nemám žádný, když nepočítám ty náhradní, co dostaneš při koupi k oblečení, to abych se začala snažit 8-) kdy má být sraz?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Jsem si musela najít co to vlastně je :-D No právě..ono se musí myslet třeba na takové babičky, aby mi to vůbec jedly, co si vymyslíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik promiň, mám fotku v albu :-) já si kolikrát řikám, co by na tom mělo babičkám vadit? rajče se sýrem jako předkrm nebo pórek a brambory v polévce? staré známé věci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika taky pravda :-D no já jsem zvědavá co my ještě vymyslíme , ale drahý se k tomu zatím moc nemá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika a myslíš jako plněná rajčata jo?
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik můj první názor byl, že se budeme držet české kuchyně a sezónních potravin. no a trochu se to pohnulo směrem k zahraniční inspiraci, protože nás napadají oblíbená jídla, to muselo přijít :-D a tahle polévka u nás doma jede asi nejvíc, pokud se dá vybrat jedna a můžu mluvit i za přítele x-) jenom ta panenka by byla pro nás neobvyklá, vepřové moc neděláme. máme svatbu až za rok, víš co nás ještě napadne za dobroty? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@denulkaapavlik myslím caprese, vzhledem k tomu že se fotíme před obědem, upravené na špíz (taky v albu), aby měli svatebčané co jíst.
Odpovědět
Profilova fotka
není to přeplácaný, caprese, vichyssoise, vepřová panenka? to bude vypadat v menu hrozně :-(
Odpovědět
@denulkaapavlik jé, tak to vítej do klubu, už je nás tu víc :-) myslím, že nejmíň tři :-D já už to vůbec nějak nestíhám sledovat, jak tu přibejvá lidu, tak nestíhám ani dočítat stránky :-| ale myslím, že se tu budeme s tímhle datem hromadit.. přeci jen ty osmičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Děkuji, já už jsem se přidala sice dřív, ale moc příspěvků jsem nenapsala :-) Je to krásné datum, jen aby nám přinesly štěstí ;-)
Odpovědět
@denulkaapavlik snad jo, o osmičkách se to říká, tak uvidíme :-) no já píšu tak sporadicky, vždycky tu chvíli sem, tak všem odepíšu, napíšu x vzkazů a pak se vytratím, páč se konečně dokopu k učení a k práci vůbec, takže tu mám takový "návaly" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tak podle mě to spíš bude vypadat zajímavě.. tu polívku bych si klidně dala a vepřovou panenku taky, jen nevím jak by to bylo s přípravou, aby v kuchyni stíhali, nějak si to nedovedu představit.. Já bych jako předkrm právě chtěla ty plněné rajčata, tak uvidíme jestli to projde, ale máš pravdu, je tolik času, že se to ještě 3x změní :-)
Odpovědět
@kris88 Ahoj :-) no já to zatím moc neřeším,nechávám si to až na zimu,máme pouze místo a zajedem na matriku..a nevím jestli se mi ten můj klid nevymstí a v zimě nebudu vědět z které do které..jak je u mě zvykem :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?